Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Профайл

Йа_ЯбЛуЧкО_XD


Мешканець
Фотографія
Опції
Опції
Про себе
Йа_ЯбЛуЧкО_XD не вказав(ла) нічого про себе.
Особиста інформація
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
Яблучна:)
29 років
Дівчинка
if.ua
Дата народження: Жовтень-28-1994
Захоплення
Інформація відсутня
Статистика
Подякували 74 раз
Реєстрація: 12.8.2008
Перегляд профайлу: 9353*
Останнє відвідування: 27.9.2011, 18:58
Часовий пояс: 27.4.2024, 11:21
799 повідомлень (0 повідомлень в день)
Контактна інформація
AIM jabber:i_am_apple@tereveni.org
Yahoo lida.zinko@yahoo.com
ICQ 629706129
MSN i_am_apple@mail.ru
* Перегляди профайлу оновлюються щогодини
Записи на стінці
Друзі
Теми
Повідомлення
Блог
Teams
Вже два місяці я є володаркою чудового смарту на базі Android. Жодного разу не жалкую, що купила - більше 100 000 прог на усі випадки життя, досить помірна ціна і швидкий розвиток. Одразу задам питання: телефон вже встиг поплавати у воді, після чого він таки досить справно працює, якби не одне але. Усі програми з Маркету використовуються нормально і без глюків, у той час, як базові програми типу "Телефон" і "Перегляд повідомленнь" туплять страшно, навіть коли на оперативці достатньо місця. Потрібно перепрошивати телефон чи щось із хардом?
У цій темі пропоную поговорити про івано-франківську музику, її теперішнє, минуле та майбутнє, проблеми та недоліки.
Музика як така у місті є. Але більшість того, що грається - відвертий непотріб. Так, воно гарно звучить, але чимсь особливим не запамятовується. Я була безліч разів на сейшнах, але процентів 80% з того, що грається, я не памятаю. Немає нових обличчь, учасники кочують від гурту до гурту. Але це нічого. Основна проблема у тому, що у Франківську більшість вокалістів - жахливі! Особливо чоловічі. Якщо із жіночих можна виділити пару дійсно хороших, то у чоловічих це ще варто пошукати. Також вся музика якась одного жанру. Нудна і однотипна. Хочеться жари=)
12 Feb 2010
Отож,де ви лікуєтесь та де вам дійсно помогли?
Від себе: прикладів маю багато,бо вічно маю якусь болячку,але найгірше - це державні стоматологи. Якось мали мені виривати терміново останні молочні зуби і мене послали в дитячу поліклініку,де зуби рвали без наркозу. Тато,побачивши це неподобство, повіз мене до лікуючого лікаря(приватно), де мені хоч трішки дорожче,але вирвали без жодного крику.
А ви амбітні? Чому? Якщо так, то це вроджена чи набута риса?
31 Jan 2010
терміново куплю платформу кріплення для штативу! можливо хтось має добитий штатив, але цілу платформу?)
звертатись у приват

Приєднані зображення
Приєднане зображення
 
Стінка
GrezzkoVovchinet...
Ти мені когось дуже сильно нагадуєш... хмм.. АЛЕ ОГО?!!
22 Dec 2009 - 21:49
svk
"Шановний svk!
Для того, щоб подякувати користувачеві за хороший пост чи тему, є функція "Подякувати", яка знаходиться у нижньому правому кутку кожного посту і позначена значком ордену. Надалі попрошу використовувати цю функцію, а не писати "дякую за тему" чи "+ 1" у своєму пості.
З повагою,
Йа_ЯбЛуЧкО_XD"- это вообще к чему ты мне написала 24-го
28 Jun 2009 - 19:24
Majesty
Ябко молодець )
21 Jun 2009 - 16:29

Перегляди


1 Mar 2012 - 13:21


14 Feb 2012 - 12:12


31 Jul 2011 - 8:28


24 Jun 2011 - 19:25


20 May 2011 - 0:34

Друзі

1 повідомлень
Останні дії: 4.6.2009, 10:31
Перегляд усіх друзів
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 12:21