Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3  
   Відповісти   Створити нову тему
> Армія, служити чи не служити?!
ratm
повідомлення 7.9.2010, 10:33
Порядковий номер повідомлення #41

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
Звичайно що нонсенс. Адже рахується вага наступу або оборони у грошовому еквіваленті, але це ЗОВСІМ не означає що якщо в тебе багато грошей то ти переміг. Бо в тебе буде 1млн доларів, а в мене буде армія лучників, озброєння яких і утримання яких обходиться в 900тис доларів. Куда дерти будеш з лімоном в кишені?
Зрозумів?

Я одразу зрозумів, і хочу сказати що ми скоро матимемо армію не то що лучників, а патичників, а навколо всі будуть мати ракети.
А лімони в кишенях осядуть, і хто треба, вдерти встигне. Тут не треба бути стратегом, просто реалістом.
 
Charly
повідомлення 7.9.2010, 13:57
Порядковий номер повідомлення #42

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата
...і хто треба, вдерти встигне.

А ти, не побіжиш? Чи може перший станеш до зброї? В нас кожен за себе, а де кожен за себе там нема держави, там її ніколи і не буде, і доріг не дочекаєтесь, і керівництва розумного, ібо не дано такому люду незгуртованому і нерозумному мати краще життя. Армія в нас боєздатна. І набагато витриваліша за інші армії. Якби не морози в 45му то савєцькій саюз був би не савєцькім, а дойче. Наші солдати готові до війни морально бо їм не треба снікерса щоб воювати, і не обовязково душ щодня приймати щоб влучно стріляти. Бо після українських військових буднів війна не така страшна здається.
 
ratm
повідомлення 7.9.2010, 15:47
Порядковий номер повідомлення #43

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 7.9.2010, 13:57) «
А ти, не побіжиш? Чи може перший станеш до зброї? В нас кожен за себе, а де кожен за себе там нема держави, там її ніколи і не буде, і доріг не дочекаєтесь, і керівництва розумного, ібо не дано такому люду незгуртованому і нерозумному мати краще життя. Армія в нас боєздатна. І набагато витриваліша за інші армії. Якби не морози в 45му то савєцькій саюз був би не савєцькім, а дойче. Наші солдати готові до війни морально бо їм не треба снікерса щоб воювати, і не обовязково душ щодня приймати щоб влучно стріляти. Бо після українських військових буднів війна не така страшна здається.

Я хз чи побіжу, але буду захищати своїх рідних і близьких це точно, а не владу. Я взагалі то про тих говорив, що мають мільйон, і як правило незаконним шляхом мають. Вони точно в армії не служили і не будуть, як і їх діти.
В 45у не лише в морозах була справа. Війна шла 4 роки, не весь час зима була. Просто люди вірили у владу, і так само захищали своїх близькиз і рідних. І були готові за ідею іти на амбразури. Шкода що зара це не лише не цінується, але й забувається про те, що тоді для нас було зроблено.
Взагалі це плавно перейде зара в холівар Радянський Союз версус Україна, тому я розвивати не буду.
Цитата
Наші солдати готові до війни морально бо їм не треба снікерса щоб воювати

Так, а ще наші солдати це переважно ті хто не зміг відкосити, і контингент там відповідний. А звідси і підготовка і дисципліна (точніше їх відсутність). І знов ж таки, моральний і бойовий дух це одне, а коли проти тебе нехай не такі міцні, але набагато краще озброєні вороги, ти небагато їм відповіш.
Я тут більше писати не буду, якийсь чат виходить, ніхто нічого не пише, тільки ми кожен гнемо свою лінію.
Vaya con Dios
 
Charly
повідомлення 11.10.2010, 14:25
Порядковий номер повідомлення #44

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Опитування: 67% українців не вірять у здатність української армії захистити країну.
Отака сумна картина.

Це повідомлення відредагував Charly: 11.10.2010, 14:26
 
ruslanif
повідомлення 13.10.2010, 22:17
Порядковий номер повідомлення #45

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Сьогоднішня армія, як тюрьма лекого режиму так сказати... це вам не прогулянка
Там і вбити можуть або в кращому разі покалічити, якщо не фізично то морально точно.
Виправити може тільки одного з десяти і то якщо до того він був отморозком останнім
 
Charly
повідомлення 4.11.2010, 10:22
Порядковий номер повідомлення #46

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата
Там і вбити можуть або в кращому разі покалічити, якщо не фізично то морально точно.

Можуть вбити і вбивають, але це стається через звичайну легковажність і безвідповідальне ставлення до зброї. Треба сказати що в побуті теж вбивають щодня, але це сприймається суспільством інакше, простіше.

Цитата
Виправити може тільки одного з десяти і то якщо до того він був отморозком останнім

Нікого армія не виправляє, ні "отморозків" ні "доморозків", армія тільки помагає вікрити і показати справжню сутність людини, її гниль, або ж навпаки.
 
ratm
повідомлення 4.11.2010, 11:34
Порядковий номер повідомлення #47

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
Можуть вбити і вбивають, але це стається через звичайну легковажність і безвідповідальне ставлення до зброї

Можуть забити голими руками.
Просто вони будуть більшістю, а ти можеш сто разів бути правИм, Дартаньяном, КМСом по боротьбі абищо.
Дідовщину ніхто не відміняв.
Наразі я б своїх дітей (яких поки що навіть нема) ні за що б не відправив в армію.

Цитата
Нікого армія не виправляє, ні "отморозків" ні "доморозків", армія тільки помагає вікрити і показати справжню сутність людини, її гниль, або ж навпаки.

Поки що гнилих більше, але тут вже як повезе. Не кажу що всі гнилі, є ще і там нормальні люди, але вони явно не в більшості.

Sad but true.

Це повідомлення відредагував ratm: 4.11.2010, 11:36
 
Charly
повідомлення 4.11.2010, 12:01
Порядковий номер повідомлення #48

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



ratm ти писав вище
Цитата
Я тут більше писати не буду, якийсь чат виходить, ніхто нічого не пише, тільки ми кожен гнемо свою лінію.


smile.gif

Цитата
Можуть забити голими руками.

Можуть, але не частіше аніж на цивілці, якщо порахувати кількість смертей від рук (кулаків) на 1000 громадян.
А на рахунок правоти то є такий англійський вірш (чи то пісенька) про хлопчика що переходив дорогу у встановленому місці, але водій його не помітив і збив. Насмерть. І в кінці тієї пісеньки співалось "...він зараз настільки мертвий, наскільки був правий"
 
tenkovir
повідомлення 30.1.2011, 7:19
Порядковий номер повідомлення #49

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 28.1.2011
З: Землянин ;)
Мешканець №: 1509
Подякували: 3 раз



Однозначної відповіді нема на це питання, все залежить від людини і від частини. Особисто був, служив, в принципі, не жалію, в армії людина отримує відповідь на питання - хто вона і з якого тіста зліплена. Мені повезло з частиною - була залізна дисципліна, відсутність рабської праці в когось на будівництві (приміром), регулярні фізичні навантаження, хороші умови. Мене армія навчила самостійності, але такі частини виключення з правил скоріше.
В основному в армії служать якісь хлопці-тупаки з села або з міста, звідси всі проблеми ))
 

3 Сторінки V  < 1 2 3
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 13:16