Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Армія, служити чи не служити?!
Агонь
повідомлення 20.2.2010, 20:30
Порядковий номер повідомлення #21

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Если я пойду служить, кто же будет родину любить (с)
 
Charly
повідомлення 21.2.2010, 0:55
Порядковий номер повідомлення #22

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата(shooroop @ 4.3.2009, 11:45) «
Як людина, яка в армії служила кажу - така армія нам не потрібна.
Збройні сили створені для захисту незалежності і територіальної цілісності України і ніяк не для того, щоб наприклад "будувати дачу генералітету" чи прибирати території. А ще мене бісили офіцери фразами "Навіщо ти в армію йшов".....а коли відповідав "А хіба в мене питались чи я хочу йти?" починалась давка як психологічна так і фізична


Коли армія буде професійною і всі будуть дивитись на неї як на працевлаштування, то можливо щось і зміниться. Але крім того треба міняти ставлення до служби. подивіться на полковників в Україській армії і, наприклад, в американській. Американці - то в першу сильні і готові до бою люди. В нас же старший офіцерський склад - то такі собі "колобки", які сидять в кабінетах і командують....

Як людина яка бачила армію, я тобі скажу шо ти і пороху толком і не нюхав, а сидів у казармі... такий собі тіпок зашарений...
професійна армія??? в Україні ми приречені мати не контрактну армію, а примусову. А про старший офіцерський склад - колобки гріють сраку в Гамериці, і тікають при першій же можливості, а наші ОФІЦЕРИ тримаються до кінця, і помруть на полі бою ЗА УКРАЇНУ!!!


Подякували:
 
13-den
повідомлення 26.2.2010, 12:18
Порядковий номер повідомлення #23

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



если что-то менять в нашей армии так всё, а начинать надо с головы...
 
COLOBOCman
повідомлення 27.2.2010, 15:00
Порядковий номер повідомлення #24

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Charly @ 20.2.2010, 23:55) «
колобки гріють сраку в Гамериці, і тікають при першій же можливості, а наші ОФІЦЕРИ тримаються до кінця, і помруть на полі бою ЗА УКРАЇНУ!!!

еммм....я ні при чом)


А якщо по темі: то мені два знайомих у відставці(один підполковник і один генерал), радили, щоб я тої армії не бачив.
 
svk
повідомлення 27.2.2010, 22:20
Порядковий номер повідомлення #25

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 28.5.2009
З: +48° 55' 11.79", +24° 42' 51.31"
Мешканець №: 786
Подякували: 21 раз



лично я служил и не жалею об этом, самые светлые воспоминания остались, жалко только что с сослуживцами не общаюсь, связь утеряна
 
Barkas.if
повідомлення 6.3.2010, 12:00
Порядковий номер повідомлення #26

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(13-den @ 6.9.2009, 12:07) «
Конечно нужно переводить армию на контракт! - и в следствии этого мы поборим одну из неплохих веток нашей внутренней корупции - под названием "ОТКУП"! Там такие связи и деньги крутяться - как я понимаю это для Вас свсех не секрет) 


Не скажи.


Наведу приклад. Коли я йшов на військову кафедру, то один травматолог майже всіх засирав, що вони не придатні для служби, той самий травматолог, який призовників засирає, що всі придатні. Так всі відкупляються від армії, а будуть тепер платити, щоб взяли в армію. Так само як по закінченню кафедри ми знов будем проходити медкомісію. І якщо якомусь лікарю захочеться заробити і ти не заплатиш, то 2 роки навчання на кафедрі і 4 в університеті коту під хвіст, бо просто виженуть...

 
Scary
повідомлення 6.3.2010, 16:02
Порядковий номер повідомлення #27

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Користувач Scary отримує попередження від адміністрації за образу користувача. Прохання бути більш стриманим в іншому випадку - бан.


Подякували:
 
13-den
повідомлення 9.3.2010, 15:11
Порядковий номер повідомлення #28

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата
Наведу приклад. Коли я йшов на військову кафедру, то один травматолог майже всіх засирав, що вони не придатні для служби, той самий травматолог, який призовників засирає, що всі придатні. Так всі відкупляються від армії, а будуть тепер платити, щоб взяли в армію. Так само як по закінченню кафедри ми знов будем проходити медкомісію. І якщо якомусь лікарю захочеться заробити і ти не заплатиш, то 2 роки навчання на кафедрі і 4 в університеті коту під хвіст, бо просто виженуть...

во этом случае они гребут что б взять...
У меня было точно так же когда пошёл на военную кафедру, так что это тож стандартный вид корупции!
+ эти уроды знаюк кому нужно тех и доят...
 
Charly
повідомлення 4.9.2010, 20:16
Порядковий номер повідомлення #29

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата(COLOBOCman @ 27.2.2010, 14:00) «
А якщо по темі: то мені два знайомих у відставці(один підполковник і один генерал), радили, щоб я тої армії не бачив.


Ну кожен вирішує для себе сам. "Кому война, а кому мать родна..." А стосовно людей у відставці то це нормально. От скільки живу то бачу таку картину: як тільки людина звільняється з роботи, то зразу пускає чутки що на тій фірмі де вона працювала твориться казна що. І працювати там нереально, і не платять, і взагалі не рекомендує нікому там працювати. Пояснити не можу, треба запамятати. Те ж саме і з людьми у відставці.
 
ratm
повідомлення 4.9.2010, 22:57
Порядковий номер повідомлення #30

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
а наші ОФІЦЕРИ тримаються до кінця, і помруть на полі бою ЗА УКРАЇНУ!!!

Помруть 100%, і не лише офіцери, оскільки нової зброї і супутного обладнання - ноль. Те що є або морально або фізично (або і то і то) застаріле, те що не застаріле - не використовується (бо нема грошей на паливо, навчання, он цього року навіть стріляти не будуть).

І не факт що помруть за Україну, знаючи менталітет можна стверджувати що частина тупо зніметься і звалить (добре якщо в бік Батьківщини).

Про службу - сам не служив (закінчив кафедру (яку армією не вважаю ні разу), доречі поступив не башляючи, але про це нижче),але з того що чую, то служба зара - не торт. І справа навіть не в дідовщині, яка десь є, а в тому, що армія в Україні нікому (і їй в першу чергу) не потрібна. Тому іноді солдатів відпускають додому на вихідні, бо їсти нема чого, або в казармах холодно. Багато хто, якщо має клепку, виїжджає на знанні компів і околокомпутерних справ (сидить в штабі), ну а решта просто вбиває час.

Про вступлення і комісію, це питання не армії, а хабарів, про це окрема тема.
Але факт що здорових пациків лишилось одиниці - з сумом, але потрібно визнати.

Це повідомлення відредагував ratm: 4.9.2010, 23:06
 
Charly
повідомлення 4.9.2010, 23:26
Порядковий номер повідомлення #31

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата
Помруть 100%, і не лише офіцери, оскільки нової зброї і супутного обладнання - ноль. Те що є або морально або фізично (або і то і то) застаріле, те що не застаріле - не використовується (бо нема грошей на паливо, навчання, он цього року навіть стріляти не будуть).


Старіння військової техніки це трохи інше поняття аніж старіння комп’ютерної техніки. АК-47 використовують до сьогодні, а АК-74 це основна гвинтівка ЗСУ. Решта техніки (яку довелося бачити за час проходження служби) використовується до сьогодні, і не тільки в нас в Україні чи СНД, а й у багатьох інших, більш розвинутих країнах. Щоправда за умови хорошого фінансування ця техніка некисло апгрейдиться, але.... нема бабла. sad.gif
Стосовно стрільб то правда. Я служив під Києвом у Десні, це один з кращих навчальних центрів, доки я служив то стрільби були регулярно, що вдень, що вночі, звонив недавно до однослужбовців, які залишились на контракті то кажуть що вже більше року не стріляють. Причина банальна - гроші. На полігон виходять, але хіба почистити техніку, і почитати інформаційні стенди.
 
ratm
повідомлення 4.9.2010, 23:49
Порядковий номер повідомлення #32

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 4.9.2010, 23:26) «
Старіння військової техніки це трохи інше поняття аніж старіння комп'ютерної техніки. АК-47 використовують до сьогодні, а АК-74 це основна гвинтівка ЗСУ. Решта техніки (яку довелося бачити за час проходження служби) використовується до сьогодні, і не тільки в нас в Україні чи СНД, а й у багатьох інших, більш розвинутих країнах.

Ну от вийде український вояка Василь з калашом нехай 74м, а проти нього буде безпілотнік, який його запасе з-за хмар, ракети, які запустять з іншої країни і наведуть за допомогою супутника, а якщо піхота, то в легкій броні, яка на порядок крутіша за наші бронікі, які ні від чого не допомагають, окрім ножа, з електронікою, знов ж таки, нічне бачення, цифровий супровід тощо.

Так, ще є ножі, які вже більше 2000 років не міняються, і використовуються в багатьох країнах. Але толку з них...
Ера високих технологій.

Це повідомлення відредагував ratm: 4.9.2010, 23:51
 
Charly
повідомлення 5.9.2010, 10:57
Порядковий номер повідомлення #33

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



1. Щось у цьому є, але ти сам розумієш що на одного вояка безпілотника пускати не будуть.
2. Є така фішка що вартість наступу у грошовому еквіваленті приблизно рівна вартості оборони. Все решта вирішує тактика і досвід.
3. Ера високих технологій показала себе на прикладі Іраку та США.
4. За умови третьої світової війни, всі наступні війни будуть вестися у кращому випадку ножами smile.gif
 
ratm
повідомлення 5.9.2010, 15:46
Порядковий номер повідомлення #34

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 5.9.2010, 10:57) «
1. Щось у цьому є, але ти сам розумієш що на одного вояка безпілотника пускати не будуть.
2. Є така фішка що вартість наступу у грошовому еквіваленті приблизно рівна вартості оборони. Все решта вирішує тактика і досвід.
3. Ера високих технологій показала себе на прикладі Іраку та США.
4. За умови третьої світової війни, всі наступні війни будуть вестися у кращому випадку ножами smile.gif

1. Це метафора.
2. Не подужав. Якщо в мене армія на міліон, і я отакую тебе, то тобі треба міліон для захисту? Тоді ми все рівно в попці.
3. Піндоси що хотіли то отримали. Росіяни мають в активі Афган та Чечню, піндоси - Вєтнам, зара Афган.Але там війна зовсім інша, громадянська швидше.
4. Не всі наступні, а четверта, і не ножами а палками.Доречі ми ядрьону зброю злили, ще один аргумент до нашої безпомічності. ):
 
Charly
повідомлення 5.9.2010, 17:28
Порядковий номер повідомлення #35

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата
2. Не подужав. Якщо в мене армія на міліон, і я отакую тебе, то тобі треба міліон для захисту?

Все правильно, інакше про війну не може і бути мови. Окрім, звичайно, партизанської. Яку, до речі, не взяли до уваги ні США ні Росія.
 
ratm
повідомлення 5.9.2010, 19:08
Порядковий номер повідомлення #36

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 5.9.2010, 17:28) «
Все правильно, інакше про війну не може і бути мови. Окрім, звичайно, партизанської. Яку, до речі, не взяли до уваги ні США ні Росія.

Доречі не завжди. От взяти нашу кольчугу, яка при мізерній вартосі дозволяє збивати багатомільйонний стелс. Або авіаносець, який можна потопити літаком з камікадзе (при певному везінні).

Але так чи інакше, з армією в нас все погано. (якби тільки з армією)
 
Charly
повідомлення 5.9.2010, 19:58
Порядковий номер повідомлення #37

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



ну не треба все сприймати буквально.. але ти сам розумієш що наступ не відбувається строго стелсами, а оборона не завжди має кольчугу.
 
Sashok
повідомлення 6.9.2010, 10:33
Порядковий номер повідомлення #38

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



в такій армії, не те що служив, працював би напевно

є з кого приклад брати

 
ratm
повідомлення 6.9.2010, 10:41
Порядковий номер повідомлення #39

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 5.9.2010, 19:58) «
ну не треба все сприймати буквально.. але ти сам розумієш що наступ не відбувається строго стелсами, а оборона не завжди має кольчугу.


Цитата
1. Щось у цьому є, але ти сам розумієш що на одного вояка безпілотника пускати не будуть.


Це ще хто все розуміє буквально (:
Цитата
2. Є така фішка що вартість наступу у грошовому еквіваленті приблизно рівна вартості оборони. Все решта вирішує тактика і досвід.

Це нонсенс. От що я хотів сказати. Тоді виходить що хто багатший той і переміг, але це не так. От, наприклад Китай (або Індія, яка його доганяє) може з лопатами і на пластікових та картонних танках іти в бій, задавлять авторитетом кількістю. Он, доречі, зклепали свій винищувач, який взуває 35й сухарь.

Повторюсь, в плані армії ми в великій попці. ):

Це повідомлення відредагував ratm: 6.9.2010, 10:43
 
Charly
повідомлення 6.9.2010, 11:01
Порядковий номер повідомлення #40

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



ratm я розумію що тобі завжди хочеться заперечити і комусь шось доказати. Це нормально для кожної людини.
Цитата
Це нонсенс. От що я хотів сказати. Тоді виходить що хто багатший той і переміг, але це не так.

Звичайно що нонсенс. Адже рахується вага наступу або оборони у грошовому еквіваленті, але це ЗОВСІМ не означає що якщо в тебе багато грошей то ти переміг. Бо в тебе буде 1млн доларів, а в мене буде армія лучників, озброєння яких і утримання яких обходиться в 900тис доларів. Куда дерти будеш з лімоном в кишені?
Зрозумів?

До речі на такому принципі базуються ігри стратегії. Тобто дві команди мають певну суму грошей, а куди їх дівати - вирішують самостійно. Купити 100 лучників які придатні для бою з відстані, чи купити 48 кавалеристів, які швидко рухаються і здатні розбити тих же лучників. Сума однакова в двох. Військо різне. Вирішує тактика і досвід.
 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 3:49