Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Хто займається 3D?, Моделювання, анімація
yuri
повідомлення 28.2.2009, 15:14
Порядковий номер повідомлення #1

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



админам! :-)
это не флуд....просто я тут недавно....и может просто давно раздел не обновлялся...

кто то занимается 3d?
 
Majesty
повідомлення 28.2.2009, 16:35
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Ось цей користувач точно займається ) Особисто лише колись трошки пробував колупати Maya 3DS Max.
 
yuri
повідомлення 28.2.2009, 17:34
Порядковий номер повідомлення #3

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



спасибо за ответ.
раз один...тогда понятно почему раздел пустой.
 
An@ken
повідомлення 22.3.2009, 17:42
Порядковий номер повідомлення #4

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Візьму під протекторат падавани, світовий меч не обов"язковий, по ходу навчимо)
Або ж наймусь під протекторат мастера джадая яки шарить анімацію)
Прошу дуже народ) Ми тридешники народ мирний і дружелюбний) у нас своїприколи і ми як євреї) помагаєм і витягуєм тих в кого наша кров) (ну я взагалі то єврей якшо брати)))
Так шо прошу дуже) кому шо не ясно питайте, хто чому хоче навчитись я поможу, хто чого навчить я послухаю)
Ласкаво прошу в світ)
а це на всякий) 320706033 тук-тук-тук)
для прикладу покажу що можу)
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 22.3.2009, 18:50
Порядковий номер повідомлення #5

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



ее, я не поділу, але з цікавості)
довго часу така робота займає, яку ти виклав? і чи довго треба на 3Д вчитися (порівняно, скажем, з фотографією чи дизайном)?
 
An@ken
повідомлення 22.3.2009, 20:03
Порядковий номер повідомлення #6

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 22.3.2009, 17:50) «
ее, я не поділу, але з цікавості)
довго часу така робота займає, яку ти виклав? і чи довго треба на 3Д вчитися (порівняно, скажем, з фотографією чи дизайном)?

Ну скажем так. То мояперша робота машини тому зайняла кілкьа добрих днів. Профі роблять таке за 7-8 годин. А є один псіх який робить за 4
Якшопід чиїмось протекторатом то набагато швидше. Але враховуючи те шо тридешників по місту раз два три то я скажу шо довго. По перше інтерфейс самої програми не подарунок і фотошоп після того здається якоюсь дитячою книжкою. Скажем так. Купа менюшок в яких ще стількиж підменюшок і в тих менюшках ще ж стільки підменюшок. Скоро має вийти десята версія 3Д максу в якій кардинально переглянули і перевернули моделювання, а це означає що до старого додали ше біля сотні інструментів моделювання) лякатись не треба) наспрадві головне роздуплити основні а далі воно все приходить) наприклад одну і ту саму річ можна змоделити незкінченною кількістю варіантів. Я на одному форумі прочитав як написав один дядько) "Имея пару прямих и кривых извилин можна все"
Ну скажем хто юзав корел (я особисто не дуже) ) але сплайнвое моделювання чимось подібне до корелвського далі йде текстура, світло ну тд. Плюсь треба соображати креселння і мати хоч якусь просторову уяву. тоді все буде хорошо) ну і плюс на десерт анімація. Скажем так. Базове знання якої приносить дохід 2500 уе в місяць ( це на початок))) але штука з нелегких. А.. ну і 3Д макс це тільки один з пакетів "Z-bush", "4D Cinema", "Maya", "Rhino"... ну корчое багато. І який юзати це вирішувати самому юзеру) Наприклад Браш Бльше підходить для ліпки персонажів, макс для техніки хоча він більш універсальний ніж браш. Хоча кажу, на любителя. Я викладу інтерфейс макса і декілька робіт по бажанню трудіщіхся) не все так страшно як воно здається) головне витерпіти місяця чотири постійного приниження тебе програмою, а далі піде вверх)
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення

Приєднане зображення

Приєднане зображення

Приєднане зображення

Приєднане зображення

 
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 22.3.2009, 23:17
Порядковий номер повідомлення #7

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



рендер офіса кльовий! blink.gif
 
Majesty
повідомлення 22.3.2009, 23:27
Порядковий номер повідомлення #8

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
рендер офіса кльовий! blink.gif

Це не офіс, і рендер не кльовий. Сцена робочого місця моделювалась та рендерилась на старій машині (здається, Атлон ХР 1800), тому так обмаль там текстур та полігонів. Насправді, на тому столі постійно срач, і монітор один всього.
 
An@ken
повідомлення 22.3.2009, 23:42
Порядковий номер повідомлення #9

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(Majesty @ 22.3.2009, 22:27) «
Це не офіс, і рендер не кльовий. Сцена робочого місця моделювалась та рендерилась на старій машині (здається, Атлон ХР 1800), тому так обмаль там текстур та полігонів. Насправді, на тому столі постійно срач, і монітор один всього.

))) це якраз на новіймашині рендерилось))
Срач я вирішив скрити від очей посторонініх, а ти сволочь палиш кантору) Рендер, дякую, насправді кльовий.. ну нестільки кльовий як нестандартний) два монітора мрія) мене задовбали однакові рендери приміщень з однаковою настройкою) а текстуру столів мені було просто впадло фоткати і накладати того вліпив аби яку, а от сітльці і все решта я вилизував)
 
yuri
повідомлення 24.3.2009, 22:45
Порядковий номер повідомлення #10

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



ну на тему "макс" мало мы пообщаемся....
An@ken,а на сентер ру,который 3д ны ходишь?
Andy_aka_Andy,если интересно надо брать и пробовать=удовлетворять свой интерес....
 
An@ken
повідомлення 25.3.2009, 0:31
Порядковий номер повідомлення #11

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(yuri @ 24.3.2009, 21:45) «
ну на тему "макс" мало мы пообщаемся....
An@ken,а на сентер ру,который 3д ны ходишь?
Andy_aka_Andy,если интересно надо брать и пробовать=удовлетворять свой интерес....

Чого? А ти на чому сидиш?) Емм... нарахунок центер ру то може і залазив на сайт, але важко сказати бо багато де лажу. Я більше на рендер ру. Хоча як коли. Якшо ти про це питаєш..) А енди анка хай питає макс не та прога в яку сівши ти задовільниш свій інтерес. Та і зрештою будь яка тридешна. Я в максі, мудбоксі і браші сижу. останній не так давно юзаю, але юзати вмію. А ти не в майї?
 
yuri
повідомлення 25.3.2009, 7:41
Порядковий номер повідомлення #12

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



мая,последнее время xsi,чень хочется освоить гудини
ну интерес к проге енди анка хай ...может быть просто праздный интерес,а если интерес
глубокий-то пробовать самому надо
на рендер ру мало бываю
 
An@ken
повідомлення 25.3.2009, 10:30
Порядковий номер повідомлення #13

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(yuri @ 25.3.2009, 6:41) «
мая,последнее время xsi,чень хочется освоить гудини
ну интерес к проге енди анка хай ...может быть просто праздный интерес,а если интерес
глубокий-то пробовать самому надо
на рендер ру мало бываю

А давно займаєшся? Це шикарно шо ти займаєшся саме цим. Гудіні круто. Але по ній не так багато уроків. Зрештою всі пакети всерівно знати не будеш. Але макс і майя скрипки в своєму роді. Знаєш їх на решті інструментів навчишся грати за півпива..) Якщо хочеш пропоную обмін світлою і темною сторною), я би з радістю навчився користвутись майою, тепер питання чи хотів би ти юзати макс =)
 
yuri
повідомлення 25.3.2009, 19:53
Порядковий номер повідомлення #14

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



Цитата
пропоную обмін світлою і темною сторною)

:-)) нет проблем
Цитата
я би з радістю навчився користвутись майою

а в чем проблема?! :-) качай,ставь....и вперед,учебного материала больше чем досьаьочно(наверно даже больше
чем по мксу)....будут вопросы-обращайся в чем смогу помогу....и 3dcenter.ru посещай...там помогут быстрее чем на рендер ру ;-)
а с максом..пролет-начинать с ним мне не хочется...кроме дого ты и сам его со временем бросишь и на что то другое перейдешь=такова тендеция
....да и не смог бы я макс поставить=нет его для линукса.
так что все...в одну сторону ( світлою і темною сторною ) но нет проблем!

Це повідомлення відредагував yuri: 25.3.2009, 19:54
 
An@ken
повідомлення 25.3.2009, 20:40
Порядковий номер повідомлення #15

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Цитата(yuri @ 25.3.2009, 18:53) «
:-)) нет проблем

а в чем проблема?! :-) качай,ставь....и вперед,учебного материала больше чем досьаьочно(наверно даже больше
чем по мксу)....будут вопросы-обращайся в чем смогу помогу....и 3dcenter.ru посещай...там помогут быстрее чем на рендер ру ;-)
а с максом..пролет-начинать с ним мне не хочется...кроме дого ты и сам его со временем бросишь и на что то другое перейдешь=такова тендеция
....да и не смог бы я макс поставить=нет его для линукса.
так что все...в одну сторону ( світлою і темною сторною ) но нет проблем!

Кинути макс? Хмм.. цікава пропозиція, але я відмовлюсь. Мені він зручний у використанні, А той хто юзавмайю після максаказав шо вона не зручна. Ну не тому шо не зручна а тому шо інша у використанні. Дивно, я не замітив суттєву відмінність в кількості уроків по максу і майї. макс більше технологічний а майя наближеніша до персонажів. Ну не юзав не скажу, але тим не менше з максу злізати не збираюсь. А сам чим ти займаєшся? і давно взагалі? Цікаво було б побачити якісь роботи..)
 
yuri
повідомлення 25.3.2009, 21:49
Порядковий номер повідомлення #16

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



нее ...спорить что лучше макс\мая я не буду...на эту тему и так много споров и без нас(еак же как вин или линукс или есче что..)
и кидать я ни чего не предлагал,....исходя из твоего же предложения (обмена чветлого и темного)сказал,что с мая могу помочь(макс не куда мне ставить)...сказал,что люди со временем переходят на маю(с макса)не все конечно-что то ты ,кажется обиделся тут.о неудобстве..так это из-за привычки,но потом все налаживается
при всем этом у меня и мысли не было,что макс чем то хуже какого то другого софта=в любом случае все сведется к комфортности своего ощущения в той или иной программе
Цитата
макс більше технологічний а майя наближеніша до персонажів.

нуу...не знаю...это звучит как просто голая фраза...можно и в блендере или в wings или в фотошопе шедевры делать как технические так и персонажные
http://www.google.ru/search?hl=ru&neww...=3ds+max+vs+may
и за сайты...не переманиваю ни куда...где нравится общаться,там и общаемся!
я например всюду хожу,где то общаюсь,где то просто почитываю(молча) :-) даже на китайские...
 
An@ken
повідомлення 25.3.2009, 23:04
Порядковий номер повідомлення #17

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Нарахунок того що шедеври можна творити будь де я нічого не говорив, 2-3Д це тільки один з способів..) я говорив про наближене призначення тої чи іншої програми. Я візьму для порівняння те що юзав і юзаю. В мене на вибір є дві програми, макс і браш. ціль - машина можливо в подальшому анімована. Ну хоч ти трісни браш для цього завдання не підходить. Звичайно можна, питань нема, але чи потрібно? В браші буде довше. Я не ображався) Смішно звучить) Як би я створив макс то можливо і образився, але згадавши шо вчора пригнали новенький лексус я б про це швидко забув)
Бач на сайтах розбіжності в думках нарахунок цих програм (хто до чого звик)
Випадково натрапив ""Майа" был куплен пару лет назад "Автодеск", который занимается разработкой Макса. В данный момент оба продукта развиваются параллельно, но в момент покупки стоял вопрос о том, чтобы закрыть "Майю", внедрив некоторые ее технологии в Макс. Так что дальнейшее будущее "Майи" очень неопределенное, по крайней мере Макс точно закрывать не будут". А про комфортність можу поспречатись. Збраш і мудбокс програми фактично подібні. Збраш звичайно в багатьох планах сильніший. Але якшо взяти інтрфейс то мудбокс зручніший. Тільки чого одне віддалення і приближення об"єкта в браші коштує - "ALT+LMB+ відпустити Лефт маус бутон не відпускаючи альт" тепер муд бокс - "Альт+райт маус бутон". Я нізкми на сайті не спілкуюсь. Просто шукаю потрібний мені матеріал і не більше..) А ти так і не відповів Чим займаєшся. А ще все таки хотілось побачитидекілька робіт. Не більше ніж цікавість.
 
yuri
повідомлення 28.3.2009, 13:59
Порядковий номер повідомлення #18

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



biggrin.gif
успокоился?и как у нас пошло макс vs мая?!!?давай все таки не будем обсуждать что где лучше,и где быстрее-это все так относительно
кроме того я вообще не знаком с макс!! ну что я могу говорить...тут ты профи!з-браш не пробовал(не запускается он в линуксе dry.gif ...хотел даже вин поставит для него) мудбокс только начал смотреть и то старую версию,которую получилось запустить под wine....что кто там купил...да бог с ними...коммерция все это(вон автодеск и xsi купили,ну и что?)
...машины... как то они меня не "возбуждают"...все не зкончу ... sad.gif вот симуляция какая то,динамика...это интересно,рендер интересно(свет,материалы..)да что б еще и побыстрее.
короче разговор наш пошел не в хорошем русле(лучше\хуже\форева...,быстрее....ну не знаю я всех программ...(да и надо ли)...
и вообще... пусть я буду начинающий юзер и ничего (почти)не понимающий в 3д
с маленькими тестами(не работами!-громко как то звучит)
http://rapidshare.com/files/214524653/H.rar.html
надеюсь,что общение будет тут чуть в другом направлении,а не что лучше-хуже.
кстати,прикольный фильм
Монстры против пришельцев / Monsters vs. Aliens (2009)
http://vidachok.com/2009/03/21/9765/4/

Це повідомлення відредагував yuri: 28.3.2009, 15:34
 
LIORM
повідомлення 28.3.2009, 19:02
Порядковий номер повідомлення #19

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



так, прикольний! але от якість!!! аж стріляйся!
 
An@ken
повідомлення 28.3.2009, 19:16
Порядковий номер повідомлення #20

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Та блін. При чому тут профі не профі. Я і так був спокійний і без запалу це все писав. Писав бо просто мав шо написати. Я не кричав макс зе бест і форева, енд ева. Кожному своє. Я не претендував названня профі бо до профі мені ще далеко. Про те що планують закривати майю я знайшов випадково по тій силці шо ти мені дав. Ехх.. короче негарно вийшло. В мурахоїда між іншим прикольна шерсть вийшла..)
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 13:57