Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Порушення закону банками
Агонь
повідомлення 5.3.2009, 22:23
Порядковий номер повідомлення #1

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



а до мене автоотвєтчік дзвонить з Приватбанку вже третій раз - погрожують щоб я кредит гасив, якого немає... Піду 3.14здюлєй давати на днях!
 
Majesty
повідомлення 6.3.2009, 3:04
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Колись також мав неприємності з Приватом, пов"язані з підставним кредитом. Мало того, що банк розголошує таємницю, видзвонюючи і повідомляючи фінансові проблеми клієнта, ще й звертається до послуг колекторних фірм, передаючи їм інформацію про нього.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 6.3.2009, 12:26
Порядковий номер повідомлення #3

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Majesty @ 6.3.2009, 2:04) «
Колись також мав неприємності з Приватом, пов"язані з підставним кредитом. Мало того, що банк розголошує таємницю, видзвонюючи і повідомляючи фінансові проблеми клієнта, ще й звертається до послуг колекторних фірм, передаючи їм інформацію про нього.


діяльність колекторів поки що не врегульована ніякими законами, а як відомо, що законодавством не заборонено, те дозволено © ...
 
Агонь
повідомлення 7.3.2009, 0:48
Порядковий номер повідомлення #4

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Кароче помились вони) мій номер вбили випадково, але я построїти їх встиг smile.gif
 
Sashok
повідомлення 7.3.2009, 16:27
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Кароче помились вони) мій номер вбили випадково, але я построїти їх встиг

а вони хіба не уточнюють до кого дзвонять???
бо якшо дзвонили до тебе і згадували твою інфу то тут полюбе шось нечисто... 
 
shooroop
повідомлення 8.3.2009, 0:14
Порядковий номер повідомлення #6

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Теперь розкажу я свою історію:

Початок року 2006. Супермаркет "Велес" (де я тоді працював). Думаю всі клієнти цього завєдєнія знають, що при отриманні карточки на знижку потрібно заповнити форму. І всі ці форми заносяться в комп'ютер.
Напевно хтось з Велеса продав інфу про всіх клієнтів. І один із банків (називати його не хочу, бо судом буде попахувати) підготував кредитні карточки на 500 грн. на кожного клієнта.

Ну я взяв "свою" карточку добровільно, а розказували мені про випадки, коли працівники даного банку дзвонили до "власників карточок", які ще її не забрали з вимогою забрати карточку.

Не знаю як у кого, а у мене і у багатьох моїх знайомих зняло деяку суму з карточки (в кого це до 100 грн., а у моєму випадку - 300) З банком говорив - слухати не хочуть і кажуть "Платіть".

Після цих випадків я банкам не довіряю. Навіть кредитів не беру (а літом була можливість, але щось мене стримало).
 
Агонь
повідомлення 8.3.2009, 12:07
Порядковий номер повідомлення #7

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата
а вони хіба не уточнюють до кого дзвонять???
бо якшо дзвонили до тебе і згадували твою інфу то тут полюбе шось нечисто


Та ні - там тупо після 11ї ночі звонить і говорить тіпа блаблабла, прошу погасити кредит блаблабла, с Уваженієм, ПріватБанк. Система така називається Какаду.Нет -
ось що пишуть клієнти під спойлером ...



Шуруп више описав тему про банк Приват =)
 
Sashok
повідомлення 8.3.2009, 14:58
Порядковий номер повідомлення #8

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



http://newsru.ua/finance/08dec2008/dohod_print.html

цим сволотам всеодно мало, читав шо вже за січень 2009 року у 2,5 рази збільшили свій прибуток в порівнянні з січнем 2008 року, і ше за наші гроші ми маєм їх рятувати??? фтопку це все, МВФ маст дай
 
uran235
повідомлення 12.3.2009, 20:19
Порядковий номер повідомлення #9

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



Сьогодні чув цікаву річ...В нашій державі є наша валюта...Всі угоди мають мати вартість...в національній валюті...Тобто,валютні договірні стосунки з юридичними особами-БАНКАМИ!!! є нікчемні!!!Судіться ,люди добрі...але ж там бандити(((((
 
Sashok
повідомлення 12.3.2009, 21:14
Порядковий номер повідомлення #10

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Судіться ,люди добрі...але ж там бандити(((((

на одного сильного є ше сильніший...в даному випадку народ
http://www.unian.net/ukr/news/news-305419.html
 
uran235
повідомлення 14.3.2009, 10:46
Порядковий номер повідомлення #11

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 37
З нами з: 29.11.2008
Мешканець №: 571
Подякували: 4 раз



До речі...В нашій державі Законом встановлено ,що гривня є єдина валюта яка має бути в розрахунках та оббігу.Також в угодах має бути визначена конкретна сума оборудки.Тобто,де в кредитних угодах де згадується доляр-ці угоди нікчемні...бо незаконні.Для головатого юриста непочатий край роботи.Правда ,майже всі банки-це бандитьські общаки...і юрист може бути через де-який час безголовим((((((((((((((
 
Scary
повідомлення 15.3.2009, 11:10
Порядковий номер повідомлення #12

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(uran235 @ 14.3.2009, 9:46) «
До речі...В нашій державі Законом встановлено ,що гривня є єдина валюта яка має бути в розрахунках та оббігу.Також в угодах має бути визначена конкретна сума оборудки.Тобто,де в кредитних угодах де згадується доляр-ці угоди нікчемні...бо незаконні.Для головатого юриста непочатий край роботи.Правда ,майже всі банки-це бандитьські общаки...і юрист може бути через де-який час безголовим((((((((((((((


Помойму, ти шото тупиш - кредит, це не є купівле-продаж. Кредит - це позичання суми валюти для власних потреб. Що, по-твому, якщо мені тре буде їхати за кордон і я виіршу взяти кредит, то я його маю брати в гривнях???? А де сенс?
 
loppo
повідомлення 9.4.2009, 4:20
Порядковий номер повідомлення #13

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 28.3.2009
Мешканець №: 705
Подякували: 7 раз



Цитата(Агонь @ 5.3.2009, 22:23) «
а до мене автоотвєтчік дзвонить з Приватбанку вже третій раз - погрожують щоб я кредит гасив, якого немає... Піду 3.14здюлєй давати на днях!


знайшли кому довіряти. приват - перший за кількісю депозитів, але грошей, щоб усіх їх виплатити в нього немає. я щн рік тому обрала Ерсте банк і не маю жодних проблем. в Ерсте сильна автсрійська "мама", що дає гарантії виплати.


Подякували:
 
Агонь
повідомлення 9.4.2009, 23:06
Порядковий номер повідомлення #14

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Щось мені здається, тут занадто часто Ерстебанк хвалять... Вам скільки, пацани, платять, за то щоб лоббірувати інтереси цього банку ?))
 
loppo
повідомлення 13.4.2009, 18:24
Порядковий номер повідомлення #15

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 28.3.2009
Мешканець №: 705
Подякували: 7 раз



Цитата(Агонь @ 9.4.2009, 23:06) «
Щось мені здається, тут занадто часто Ерстебанк хвалять... Вам скільки, пацани, платять, за то щоб лоббірувати інтереси цього банку ?))


а мають? якщо банк хороший, то й платити не треба. якщо почуєш, що десь платять - маякуй, прийду за грошима). а з огляду на те, що я там баксі зараз за курсом нацбанку купую, то можу хвалити і хвалити.
 
Anatoliy52
повідомлення 15.4.2009, 22:47
Порядковий номер повідомлення #16

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 9.4.2009
З: Кременчука
Мешканець №: 721
Подякували: 0 раз



Цитата(loppo @ 13.4.2009, 18:24) «
а мають? якщо банк хороший, то й платити не треба. якщо почуєш, що десь платять - маякуй, прийду за грошима). а з огляду на те, що я там баксі зараз за курсом нацбанку купую, то можу хвалити і хвалити.



Я теж купую по курсу 7.8, а це що нормально? Це на скільки банк отримує більше від курсу 2007 року? Сьогодні це не прибутки, а надприбутки.
В Кременчуці, що на Полтавщині ми почали активно направляти листи до Нац.банку з вимогою виконати ст.99 Конституції, банки прохаємо виходити до Нац.банку з ініціативою продавати їм валюту для позичальників по курсу5.05.ЕРСТЕ банк мовчить. З клієнтами теж не йде ні на які поступки.
Хочу отримати зв"язок із Вашими ініціативними групами для спільної роботи по усіх банках але більше турбують ЕРСТЕ і Свідбанк.
Дєдуля
dedyliy@yandex.ru
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 11:30