Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Страхування автомобіля
mijnick
повідомлення 15.4.2009, 9:44
Порядковий номер повідомлення #1

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Якщо хто коли-небудь страхував своє авто, будь-ласка поділіться досвідом. У мене кредитне авто, тому доки сплачував кредит, страхувався в ТАС-і ( мені її "порадив" банк )...На сьогодні кредит вже погашений, тому вибір тепер за мною...Порадьте хорошу страхову компанію ( краще кілька wink.gif ) ..І взагалі: чи варто звязуватися з усім цим ?
 
shooroop
повідомлення 15.4.2009, 10:15
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Цитата(mijnick @ 15.4.2009, 8:44) «
Якщо хто коли-небудь страхував своє авто, будь-ласка поділіться досвідом. У мене кредитне авто, тому доки сплачував кредит, страхувався в ТАС-і ( мені її "порадив" банк )...На сьогодні кредит вже погашений, тому вибір тепер за мною...Порадьте хорошу страхову компанію ( краще кілька wink.gif ) ..І взагалі: чи варто звязуватися з усім цим ?


Ну рекламу давати тут ніхто не буде.......як то кажуть - вибір за тобою
 
NetStar
повідомлення 15.4.2009, 12:55
Порядковий номер повідомлення #3

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Ну якшо машина кредитня то ми мусиш з цим зв"язуватись. Рекламу тож не буду давати бо всі компанії практично однакові в плані страхування авто, зроблю тільки антирекламу одну - В ОРАНТУ НЕ ІДИ!!!!!!!!!
 
mijnick
повідомлення 16.4.2009, 9:34
Порядковий номер повідомлення #4

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Цитата(shooroop @ 15.4.2009, 10:15) «
Ну рекламу давати тут ніхто не буде.......як то кажуть - вибір за тобою

Так тому я й тут, що рекламі особливо не довіряю. Бо по телевізору можуть обіцяти золоті гори,а на ділі, не завжди все так. Мене більше цікавлять відгуки реальних клієнтів. Наприклад, ось тут не радять Оранту - а по ТБ реклама іде повним ходом...До речі, чим ця СК так Вам не в годила?

Це повідомлення відредагував mijnick: 23.4.2009, 5:48
 
NetStar
повідомлення 16.4.2009, 10:25
Порядковий номер повідомлення #5

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



коли працював в "Провідній" казали шо всі страхові з Орантою дуже судяться бо вона шось там мутить.
 
mijnick
повідомлення 23.4.2009, 5:51
Порядковий номер повідомлення #6

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Цитата(NetStar @ 16.4.2009, 10:25) «
коли працював в "Провідній" ...

Доречі, що за компанія? Останнім часом бачу багато їхньої реклами.
 
Ellendale
повідомлення 23.4.2009, 12:07
Порядковий номер повідомлення #7

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 9.2.2009
Мешканець №: 648
Подякували: 1 раз



Цитата(mijnick @ 23.4.2009, 5:51) «
Доречі, що за компанія? Останнім часом бачу багато їхньої реклами.

Якщо я не помиляюсь "Провідна" входить в групу Росгостраху, тобто їхні корні десь в Росії, між іншим вони на ряді з СК Країна і АХА досить непогано виконують свої зобовязання перед клієнтами, взагалі хороших СК можна перерахувати на пальцях однієї руки - зараз цей вид бізнесу не в найкращій формі, точно так само як і банки.
 
NetStar
повідомлення 23.4.2009, 13:51
Порядковий номер повідомлення #8

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Цитата(mijnick @ 23.4.2009, 5:51) «
Доречі, що за компанія? Останнім часом бачу багато їхньої реклами.


знов трохи антиреклами tongue.gif . З негативу - дуже прикіпуються до будь-якої дрібнички (тобто шукають спосіб не заплатити). Але є плюси - можуть зробити знижку якшо дійсно хочуть заполучити клієнта і у них непогане страхування від нещасних випадків.
 
mijnick
повідомлення 30.4.2009, 9:25
Порядковий номер повідомлення #9

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Як на мене - сьогодні важливі не знижки та всякі там дисконти, головне - аби та чи інша страхова компанія дійсно могла заплатити в разі потреби. Зрозуміло, що для оптимізації витрат всі страхові компанії будуть старатися не платити там де це дійсно можна, бо раніше, коли грошщі до них текли рікою, вони собі могли дозволити виплачувати, особливо не розглядаючи конкретний випадок ( наприклад, минулого літа мій знайомий тріснув переднім бампером об якусь нещасну тваринку, що опинилась не в тому місці і не в той час,....бампер тріснув ( про долю тваринки нічого не відомо sad.gif ). тріщинка сантиметрів 10 - запаяти - як два пальці об асфальт, але колега не напрягся - позвонив в страхову - йому відшкодували вартість нового бампера і його фарбування ( думаю всі догадуються, що катається він і далі із старим запаяним бампером, а вартість нового за стародавнім українським звичаєм була роздірібанена із дружелюбним СТО smile.gif )..сьогодні акі фокуси мабуть що не пройдуть...але якщо дійсно припече, і не дай Бог яке ДТП - то дуже хотілося б бути впевненим, що витрачена купа грошей на поліс каско не пішла коту під хвіст...
 
Ellendale
повідомлення 30.4.2009, 11:41
Порядковий номер повідомлення #10

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 9.2.2009
Мешканець №: 648
Подякували: 1 раз



Зараз взагалі найважче тим СК, котрі працювали лише в автострахуванні, можливо тому на даний момент СК і не розганяються платити за всме, це й не дивно - автострахування на сьогодні просто не є прибутковим, деякі великі СК, такі як Оранта, демпінгували ринок страхування, в певний час їм це було вігідно, але говорять, що саме через це у Оранти зараз великі проблеми - це називається - "не рий другому яму.."
 
mijnick
повідомлення 7.5.2009, 10:16
Порядковий номер повідомлення #11

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Щодо Оранти, то наскільки я чув її збираються перепродувати ( чи не тому ж Росгосстраху, між іншим ), принаймні ходять такі чутки всередині самої компанії, але як воно буде насправді - товже час покаже. Як на мене - клієнтові по великому рахунку все одно кому належить компанія - аби лиш платили гроші. Доречі, останнім часом зустрічаю багато позитивних відгуків про СК АХА, хтось щось знає про неї? Наскільки варто довіряти таким відгукам?
 
Ellendale
повідомлення 7.5.2009, 11:28
Порядковий номер повідомлення #12

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 9.2.2009
Мешканець №: 648
Подякували: 1 раз



Цитата(mijnick @ 7.5.2009, 10:16) «
Щодо Оранти, то наскільки я чув її збираються перепродувати ( чи не тому ж Росгосстраху, між іншим ), принаймні ходять такі чутки всередині самої компанії, але як воно буде насправді - товже час покаже. Як на мене - клієнтові по великому рахунку все одно кому належить компанія - аби лиш платили гроші. Доречі, останнім часом зустрічаю багато позитивних відгуків про СК АХА, хтось щось знає про неї? Наскільки варто довіряти таким відгукам?

Нічого не чув про цю компанію, точніше нічого такого, що вартувало б уваги, у нас взагалі-то більше 400 СК, тому важко щось говорити про кожну.., думаю таким новим гравцям треба дати час - роки два, як мінімум, а далі буде видно, шо воно таке і з чим його їсти.
 
mijnick
повідомлення 26.5.2009, 1:29
Порядковий номер повідомлення #13

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



ці два роки ще прожити треба smile.gif ( тим більше в умовах кризи ). Аналітики українському ринку страхування нічого доброго не прогнозують. З отих чотирьох сотень з лишнім компаній до кінця кризи ( знати би ще коли ж той кінець прийде ) аби з 50 лишилося. Так що при виборі страхувальника раджу бути ду-у-у-уже обережним сьогодні
 
Ellendale
повідомлення 26.5.2009, 12:50
Порядковий номер повідомлення #14

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 9.2.2009
Мешканець №: 648
Подякували: 1 раз



Цитата(mijnick @ 26.5.2009, 1:29) «
ці два роки ще прожити треба smile.gif ( тим більше в умовах кризи ). Аналітики українському ринку страхування нічого доброго не прогнозують. З отих чотирьох сотень з лишнім компаній до кінця кризи ( знати би ще коли ж той кінець прийде ) аби з 50 лишилося. Так що при виборі страхувальника раджу бути ду-у-у-уже обережним сьогодні

У мене своя система підбору СК, і оскільки я вже свій вибір зробив про шо не жалію, думаю варто поділитись досвідом при виборі такої важливої "супутниці по життю", берете 10 найрейтинговіших СК, з них відсіюєте 8, користуючись відгуками про них в неті (з власного досвіду - залишиться не більше 2, а то і одна)...
 
Anna
повідомлення 8.6.2009, 12:29
Порядковий номер повідомлення #15

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 8.6.2009
Мешканець №: 803
Подякували: 0 раз



Цитата(Ellendale @ 23.4.2009, 12:07) «
Якщо я не помиляюсь "Провідна" входить в групу Росгостраху, тобто їхні корні десь в Росії, між іншим вони на ряді з СК Країна і АХА досить непогано виконують свої зобовязання перед клієнтами, взагалі хороших СК можна перерахувати на пальцях однієї руки - зараз цей вид бізнесу не в найкращій формі, точно так само як і банки.

Читай тут http://plusminus.uaportal.com/ua/category/...rance/firm/323/
Наскільки цьому можна вірити - не знаю. Зараз взагалі нікому вірити не можна, але це є думка і вона має право на існування...

Ни гвоздя, ни жезла!!!
 
svk
повідомлення 8.6.2009, 23:31
Порядковий номер повідомлення #16

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 116
З нами з: 28.5.2009
З: +48° 55' 11.79", +24° 42' 51.31"
Мешканець №: 786
Подякували: 21 раз



короче все они хороши пока завликают вас с деньгами, но токо дело переходит в другое русло всё сразу же меняется, так что выбор всё равно за вами...







... слышал не плохие отзывы про  "про 100", это не реклама!!!!!!!!
 
mijnick
повідомлення 12.6.2009, 6:50
Порядковий номер повідомлення #17

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Доречі, не тільки з клієнтами деякі страховики себе поводять недобросовісно, ось ще трохи негативу щодо СК Оранта, котра ніяк не розрахується з рекламодавцями...далі мовою оригіналу...



Уважаемые коллеги,



Данным письмом информируем Вас, что страховая компания "Оранта" в судебном порядке пытается признать недействительными договоры, которые от имени СК "Оранта" заключают Председатель правления Болотова Елена Викторовна и Директор родственной СК "Оранта" компании "Агентство развития Иннхаус" Георгий Майоров.



Агентство Nirvana Media стало жертвой некорректного отношения СК "Оранта" к взятым на себя договорным обязательствам. В апреле текущего года рекламное агентство Nirvana Media подало в суд на страховую компанию "Оранта" в связи с невыполнением договорных обязательств и непогашением задолженности более 10 млн. гривен перед агентством и партнерами агентства за размещение рекламы.



Пытаясь уйти от ответственности за взятые на себя договорные обязательства, СК "Оранта" и ООО "Агентство развития "Иннхаус" подали встречные иски о признании договоров, заключенными между рекламным агентством Nirvana Media и ООО "Агентство развития "Иннхаус", которое является, по сути, родственной компанией СК "Оранта", недействительными по причине того, что должностные лица СК "Оранта" и ООО "Агентство развития "Иннхаус" Болотова и Майоров не обладают объемом полномочий, необходимым для представления интересов компаний при заключении договоров, условия которых давно надлежащим образом выполнены.



Цель данного обращения - информировать партнеров и клиентов СК "Оранта" о возможной попытке СК "Оранта" признать недействительными договора, подписанные госпожой Болотовой и господином Майоровым.



Искренне надеемся, что данное письмо будет для Вас своевременным предостережением и поможет избежать неприятных ситуаций в бизнесе.



Осведомлен - значит вооружен!



С уважением,

Руководство рекламного агентства Nirvana Media
 
Ellendale
повідомлення 12.6.2009, 11:10
Порядковий номер повідомлення #18

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 23
З нами з: 9.2.2009
Мешканець №: 648
Подякували: 1 раз



З рекламістами краще не задиратись, а то потім реклама боком вийде,.... а чутки про те що Оранта заборгувала рекламним агенціям ходять давно, ото буде прикол коли Скрябін і Руслана почнуть з ними судитись, цікаво чи Оранта з ними розрахувалась!?
 
kuguar
повідомлення 24.9.2009, 15:43
Порядковий номер повідомлення #19

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 12.9.2009
З: Франек
Мешканець №: 931
Подякували: 6 раз



 Я за кермом 26 років. Машину не страхував ніколи, вважаю, що це погана прикмета.Щороку оформляю тільки автоцивілку, бо без неї не пройдеш техогляд.Ті з моїх знайомих, які мали контакти з страховими компаніями після ДТП, в своїх висловлюваннях одностайні:ВОНИ ВСІ ШУКАЮТЬ ЗАЧІПОК ЯК НЕ СПЛАТИТИ СТРАХОВІ ВІДШКОДУВАННЯ.Щоб вибити свої кровні треба добре набігатись і стратити купу нервів
 
killer
повідомлення 2.10.2009, 22:43
Порядковий номер повідомлення #20

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 2.10.2009
Мешканець №: 960
Подякували: 0 раз



Цитата(mijnick @ 15.4.2009, 9:44) «
Якщо хто коли-небудь страхував своє авто, будь-ласка поділіться досвідом. У мене кредитне авто, тому доки сплачував кредит, страхувався в ТАС-і ( мені її "порадив" банк )...На сьогодні кредит вже погашений, тому вибір тепер за мною...Порадьте хорошу страхову компанію ( краще кілька wink.gif ) ..І взагалі: чи варто звязуватися з усім цим ?


АХА - аферисты, кидалы, пирамида, МММ. не связывайтесь.
каждого подряд клиента кидают от 1000 дол. до 5000 дол, и выше, взависимости от цены автомобиля.
на страховку можете ждать пол года и дальше.
могут вобще не дать деньги. Сначала дают добро делать самому своё авто, а потом когда сделали, руководители начинают рассматривать ваше дело; как вас кинуть. если вы делали у приватного мастера а не на сервисе, то вас кинут минимум на 1000 дол. хотя на сервисе дороже чем у приватника, и на сервисах работают не професионалы а перебежчики по три месаца, и ваше авто сделают как нибудь и дороже. Логика АХА помаранчевая, только для того чтобы вас кинуть и побольше. У меня дома автосервис, 25 лет я занимаюсь ремонтом легковых автомобилей, и поверьте что каждого клиента они кинули и бабки все не отдали. А некоторые не получили ни копейки. их кинули на 5000 тыс. дол.
Подавайте этих аферистов в суд, без суда вы у этих аферистов не дождётесь ни рубля.
НАРОД ГОВОРИТ И Я ЗНАЮ, ЧТО САМАЯ ПОРЯДОЧНАЯ И НАДЁЖНАЯ КОМПАНИЯ " ПРОВИДНА "
Тернопольская обл. г. Чортков. Володя.
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 15:07