Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
Nuriko
повідомлення 31.5.2008, 2:24
Порядковий номер повідомлення #21

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 17
З нами з: 31.5.2008
З: Forgotten Realms
Мешканець №: 172
Подякували: 1 раз



Ага, мучся біля вас півжиття, щоб і загадкою лишитися, і собою. Словом, я за секс до шлюбу обома руками. Приємно, за гарячим бажанням, а не з подружнього обов'язку, і ще й, кажуть, для здоров'я корисно.
 
Ptashechka
повідомлення 5.6.2008, 13:49
Порядковий номер повідомлення #22

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Nuriko @ 31.5.2008, 2:24) «
Ага, мучся біля вас півжиття, щоб і загадкою лишитися, і собою. Словом, я за секс до шлюбу обома руками. Приємно, за гарячим бажанням, а не з подружнього обов'язку, і ще й, кажуть, для здоров'я корисно.


Повністю тебе підтримую! взагалі не розумію, чому досі це питання обговорюють blink.gif Може ще поговоримо, чи цілуватися можна лише з тим, кого кохаєш, чи можна і з просто симпатичною тобі людиною. Не обов"язково виходити заміж (одружуватися) щоб мати секс, і не завжди у шлюбі буде секс. А якщо людина гіперактивна? І одного партнера їй мало, або коханий чи кохана не влаштовує у ліжку?
А про секс до шлюбу з коханою людиною - то і мови нема: ТАК, ТАК, ТАК. Все одно, що морозива в спекотній день з"їсти wink.gif
 
greya
повідомлення 5.6.2008, 22:05
Порядковий номер повідомлення #23

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



я теж думаю, що таку тему ще можна дітям обговорювати. а нам... якщо хтось ще і не мав статевих стосунків, то не думаю, що відмовився.
(хоч я вважаю, що справжнього задоволення можна досягнути з одним тривалим партнером, а яким способом поєднані люди - весіллям чи ні - важливим має бути лиш для них. та хоч і клятвами у червневому парку...яка нам різниця. ІМНО))
 
Niko
повідомлення 15.7.2008, 14:45
Порядковий номер повідомлення #24

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Дуже цікаво було почитати те що думають жінки, деколи складається враження, що всі такі горді, недоторканні і т.д. Але зараз розумієш, що вам секс подобається не мнеше ніж нам smile.gif. Хочу щиро подякувати всім учасниками обговорення цієї теми за щирі і відверті відповіді, особливо це стосується дівчат!
 
Sashok
повідомлення 15.7.2008, 19:44
Порядковий номер повідомлення #25

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



якшо і получає задоволення, то це незначить шо буде робитися все для того шоб його получити
П.С. Ніко, в них інакша природа smile.gif
 
Life
повідомлення 16.7.2008, 1:31
Порядковий номер повідомлення #26

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 14.11.2007
З: Україна, м. Івано-Франківськ
Мешканець №: 55
Подякували: 4 раз



а чому хтось має бути проти ?! ) blink.gif unsure.gif laugh.gif
 
greya
повідомлення 16.7.2008, 12:08
Порядковий номер повідомлення #27

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Sashok @ 15.7.2008, 19:44) «
якшо і получає задоволення, то це незначить шо буде робитися все для того шоб його получити
П.С. Ніко, в них інакша природа smile.gif



ні) якраз природа на нас і чоловіків одна.... тому не шукайте хлопці розради лищ з друзями, в іграх і пиві. а більше і частіше любіть своїх дівчат!
 
Niko
повідомлення 16.7.2008, 12:23
Порядковий номер повідомлення #28

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 77
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 15
Подякували: 7 раз



Цитата(greya @ 16.7.2008, 12:08) «
ні) якраз природа на нас і чоловіків одна.... тому не шукайте хлопці розради лищ з друзями, в іграх і пиві. а більше і частіше любіть своїх дівчат!

Влучно сказано. Я про це читав, для дівчини любов - це енергія життя і цією енегрією наповняє вона і близьких. Чим більше ви їй віддасте любові тим більш яскравіше буде вона сяяти. smile.gif

І ще в мене невеличке таке запитання до прекрасної половини людства, звичайно ж до дівчат: Чи правдива таке прислів’я: "Чим менше дівчину ми любим - тим більш подобаємся їй"???

Це повідомлення відредагував Niko: 16.7.2008, 12:20


Подякували:
 
Ptashechka
повідомлення 16.7.2008, 19:23
Порядковий номер повідомлення #29

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Niko @ 16.7.2008, 12:23) «
І ще в мене невеличке таке запитання до прекрасної половини людства, звичайно ж до дівчат: Чи правдива таке прислів’я: "Чим менше дівчину ми любим - тим більш подобаємся їй"???


Ні. Коли хлопець не приділяє нам достатньо уваги, ми починаємо думати, що не подобаємося йому і проплакавши у подушку, шукати інше, взаємне кохання. Адже однобокі почуття швидко вмирають
 
Das_Licht
повідомлення 16.7.2008, 20:04
Порядковий номер повідомлення #30

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Що тут скажеш...
Недоступне завжди найцікавіше і найбажаніше)
Є дівчата, яким потрібні спокій, стабільність і т.д, такі дійсно будуть ридати та плакати.. але здаватись...
а деякі дівчата завойовниці... люблять добиватись і чим більше її відштовхувати, тим цікавіше їй буде підійти ближче)
Звісно це не означає що таку дівчину будуть цікавити тільки ті, хто на неї уваги не звертає...

Це повідомлення відредагував Das_Licht: 16.7.2008, 20:09


Подякували:
 
greya
повідомлення 16.7.2008, 22:53
Порядковий номер повідомлення #31

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



от тут вже сорі... такі речі мають залишатись таємницею)

навіщо ж усі карти  розкривати?..........


Подякували:
 
Das_Licht
повідомлення 18.7.2008, 2:05
Порядковий номер повідомлення #32

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Має бути таємниця того, що не всі дівчата бажають одного і того ж?=)))
Про себе не писала жодного слова, в чім трабл?
 
КрішнА
повідомлення 28.7.2008, 12:55
Порядковий номер повідомлення #33

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



йа двома руками за)))тому що утримування шкідливе для здоровля))))кохайтеся не перемахайтеся(с)
 
COLOBOCman
повідомлення 12.8.2008, 21:11
Порядковий номер повідомлення #34

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз






"Секс только после свадьбы" звучит как "Ссылка доступна только зарегестрированным пользователям"

(bash)
 
13-den
повідомлення 12.8.2008, 22:28
Порядковий номер повідомлення #35

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Треба руйнувати дурні стареотипи!
Звичайно якщо бути обережним і не наробити дурниць все може бути дуже-дуже добре!
Секс до весілля може бути також великою обузою якщо все не продумати!!!
бо через такі от дурниці ЗАГСи переповнені...
wink.gif
 
escaper
повідомлення 12.8.2008, 23:45
Порядковий номер повідомлення #36

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 10.8.2008
З: Івано Франківськ
Мешканець №: 223
Подякували: 20 раз



це справа кожного індивідуально

а сам секс ггггг може получитись спонтанно коли цього не чекаєш навіть.

Це повідомлення відредагував escaper: 12.8.2008, 23:46
 
jet
повідомлення 5.9.2008, 9:51
Порядковий номер повідомлення #37

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



Цитата
а сам секс ггггг може получитись спонтанно коли цього не чекаєш навіть.

типу "ой! що це щойно було?! ми якось раптово поскидали одяг і почали юзати туди-сюди!!!"

так, бажання може прийти раптово або ти в один момент перестанеш опиратися спокусі, але ж не можна сказати, що секс - це секундна справа, коли ви ну зовсім не встигнете укумекати, що ж насправді робите. І якщо є якісь переконання щодо сексу до весілля, то тут ви все рівно не зможете відмазатися, мовляв, нас заскочило зненацька, ми не винні.
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 13:30
Порядковий номер повідомлення #38

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



може ми колись і повернемось до тих часів, коли випадкові стосунки стануть обурливими. (поширення венеричних захворювань цьому сприяє)... і тоді знову люди одружуватимуться заради кохання і сексу, і берегтимуть шлюб, бо він дійсно щось значитиме.

а покищо секс на кожному кроці, та й весілля може і не бути взагалі. а якщо буде, то не відомоно як довго) тому втрата цноти з дозволу загсу може і не "окупитися". питання теми форсується тим, що шлюб втрачає свою "сімейність"

а секс як спорт існував завжди у всі віки. просто колись ще був сенс утримуватись, бо чоловіки рідко лишали сімю. а тепер сенс? з другим і третім чоловіком теж до весілля не спати? (по звичці))))

 
 
Sashok
повідомлення 5.9.2008, 15:34
Порядковий номер повідомлення #39

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



хм...от у мене питання: як ви відноситесь до телегонії??? особливо хотів би спитати у греї вона біолог, в цих питаннях краще розбирається. Вобше така штука, просто якшо дійсно це все правда, є сенс утримуватися, чи якшо вже так, з ким "поюзався" smile.gif з тою і женитися blink.gif
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 17:56
Порядковий номер повідомлення #40

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ця наука має певні наукові основи. читала навіть статті про паранаукові докази (типу енергія - матерія)

проте.... ми - люди і існує завжди морально-психологічний аспект. прийняти факти телегонії буде важко завжди, бо: "він був козел, моє дитя не може бути на нього схоже"! чи "ага, щось моя люба мені не дорозповідала, невже у синочка очі того козла?!" і "я не можу, мене спиняє не просто те , що я не перший, а те що діти будуть схожі на чужого мужика".... ну ясно, загалом.

знаю, що на виведенні порід коней, собак і інших тварин - цей аспект враховують. є приклади й більш людські.

ну загалом, я думаю тут є доля правди, бо природа прагне зробити нове покоління сильнішим і витривалішим. і в еволюції нема "чистоти раси" - виживають як правили генетичні комбінації. і якщо це підтвердиться - то гелегонія не негативне явище. 

ІМНО - мріяла б жити в суспільстві, де перша шлюбна ніч була бажаною і справжньою. і подальший шлюб оберігався би і був недоторканим. 

і ще дещо, до теми. чоловіча сперма для жінки - як антигени - тобто це чужорідні тіла. і сперма у матці здійснює ніби імунізацію постійну. але там все досить толерантно, не хвилюйтесь. до постійного партнера імунна система жінки звикає, і з часом майже не сприймає його як "чуже" а от коли сперма різних партнерів, - то система посилює захист (тож чужорідний генетичний апарат), що ускладнює запліднення, і взагалі нормальне "почування" сперми у матці жінки. жіноча імунна система ту сперму ніби "послаблює".  є звісно жінки з вродженим посиленим імунітетом (як наприклад Моніка у фільмі "Друзі" не могла завагітніти від Чендлера саме через це). 
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 2:22