Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
Sashok
повідомлення 8.9.2008, 13:27
Порядковий номер повідомлення #41

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
"я не можу, мене спиняє не просто те , що я не перший, а те що діти будуть схожі на чужого мужика"

от якраз таке і лякає, просто тепер дійсно розумієш чого в давні часи жінок "легкої поведінки" зневажали, цікаво якшо про це дізнаються масово люди, особливо чоловіки, попит на цнотливих сильно збільшиться?))
Цитата
мріяла б жити в суспільстві, де перша шлюбна ніч була бажаною і справжньою. і подальший шлюб оберігався би і був недоторканим

усе в руках людей
 
greya
повідомлення 8.9.2008, 13:35
Порядковий номер повідомлення #42

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Sashok @ 8.9.2008, 13:27) «
от якраз таке і лякає, просто тепер дійсно розумієш чого в давні часи жінок "легкої поведінки" зневажали, цікаво якшо про це дізнаються масово люди, особливо чоловіки, попит на цнотливих сильно збільшиться?))


але знаєш, якщо любов є, то просто людлять не за те скільки було до, а просто за те що поряд. і наголошую - берегти цноту варто тоді коли її поцінують більше ніж одну ніч. а потім не кинуть, через побутові дрібниці і чухання одного місця...
 
13-den
повідомлення 8.9.2008, 23:33
Порядковий номер повідомлення #43

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



А знаєш чого попит на цнотливих сильно збільшиться? Бо зараз людство деградує та хапається за старі добрі речі щоб все змінити...
 
jet
повідомлення 9.9.2008, 12:20
Порядковий номер повідомлення #44

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



бо людство вже перенаситилося тою вседозволеністю, розпустою та "упразднением" моралі. Треба щось міняти. Може колись і мода на геїв пропаде.
 
greya
повідомлення 9.9.2008, 15:29
Порядковий номер повідомлення #45

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну я особисто думаю що моди в принципі як такої і нема... чоловікам ЗАВЖДИ подобались цнотливі дівчата. і це незмінне.. от просто шо потім - чоловіка не завжди гребе

от в цьому і справа, чоловік не розуміє, що дівчина яка йому віддалась тепер вже не цнотлива і лишаючи її - він позбавляє її в майбутньому першої шлюбної ночі і тд. звісно хлопець теж не винен, що дівчина виявилась "не такою", що любов пройшла і знову тд. але слід просто бути відповідальнішими. або спробувати краще зрозуміти життя дівчини)

а геї - як відомо існували завжди, якась така химерна природа людини....)
 
13-den
повідомлення 10.9.2008, 10:14
Порядковий номер повідомлення #46

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



У кожного свої погляди на різні речі тому слідувати сліпо за загальноприйнятими поглядами проти власних це на мою скромну думку тупо!
 
jet
повідомлення 11.9.2008, 9:04
Порядковий номер повідомлення #47

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



Цитата
ну я особисто думаю що моди в принципі як такої і нема... чоловікам ЗАВЖДИ подобались цнотливі дівчата

але і багато сексу з різними дівчатами їм теж завжди подобалось. Так що от таке зачароване коло. Але одне діло - хотіти, а друге - психологічна "обробка", котру вже треба міняти. Та й дівчатам буде легше оборонятись від тиску з боку хлопців.
 
13-den
повідомлення 12.9.2008, 17:09
Порядковий номер повідомлення #48

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Про якій тиск ти говориш?
Про земне притяжіння...
 
Akceptor
повідомлення 16.9.2008, 17:10
Порядковий номер повідомлення #49

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 2.9.2008
Мешканець №: 256
Подякували: 0 раз



А чи не плутаєте ви секс_до_весілля і секс_з_ким-попало?
Якщо двоє люблять одне одного і збираються бути разом, то яка різниця до весілля секс чи після?
 
greya
повідомлення 16.9.2008, 23:14
Порядковий номер повідомлення #50

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Власне про це і бесіда. ми ж і говоримо про те,що якщо любов є, то як правило люди кохаються, просто в наш час є любов-є секс, але ж не у всіх любов виходить назавжди, вона проходить інколи ще до весілля, і коханці стають "колишніми", а цнотливі стають жінками вже без класичної шлюбної ночі. мова якраз про те - що чого варто? 
 
jet
повідомлення 17.9.2008, 10:04
Порядковий номер повідомлення #51

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



Цитата
Про якій тиск ти говориш?

коли хлопець ні до чого не примушує (це він так каже) , але постійно натякає або прямо говорить, що хоче сексу.
 
Sashok
повідомлення 17.9.2008, 14:52
Порядковий номер повідомлення #52

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
коли хлопець ні до чого не примушує (це він так каже) , але постійно натякає або прямо говорить, що хоче сексу.

в залежності як натякає, людина багато чого б попробувала чи зробила б зрадістю, але тим небільше обходиться і без того, 
думаю тут така сама ситуація

Це повідомлення відредагував Sashok: 17.9.2008, 14:55
 
jet
повідомлення 17.9.2008, 18:02
Порядковий номер повідомлення #53

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



ну так, я сама хочу віллу на березі моря, але цілком обходжуся квартирою у Франеку. Тим не менше, коли я від кількох хлопців чула і "бачила" натяки й пряму мову, то було абсолютно точно зрозуміло чого вони хочуть і що без того не обійдуться. І, особисто мені, то було навіть образливо. Бо, по-перше, хоч і казали, що поки я не схочу - нічого не станеться, але при цьому поваги до моїх бажань не було, на мізки капали постійно і наполегливо і то було противно. По-друге, чуючи заяви типу "ну це ж моя природа", виходило, що він заради мене терпить нестерпні страждання і мені ніби це в кайф (?!), я чиню ну просто гріх проти Всесвіту, бо обмежую (свідомо) чиюсь природу.
 
greya
повідомлення 17.9.2008, 20:14
Порядковий номер повідомлення #54

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



jet  - браво! smile.gif)))) 

хлопці не ображайтесь, але деякі з вас саме так і поводяться.... 
 
Sashok
повідомлення 18.9.2008, 14:18
Порядковий номер повідомлення #55

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
але при цьому поваги до моїх бажань не було, на мізки капали постійно і наполегливо і то було противно

ну це вже називається КАПРИЗАМИ
Цитата
хлопці не ображайтесь, але деякі з вас саме так і поводяться....

критика, хехе  laugh.gif  
 
Сарацин
повідомлення 25.10.2008, 21:49
Порядковий номер повідомлення #56

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



угу а тепер питання а що такогов шлюбній ночі і що такого супер пупер в шлюбі?це ж просто штамп..так само можна розвестись з одним чоловіком і оудружитись з другим і шлюбна ніч уже пропадає))здається ви надто сильно синтементальним робите шлюб.можна жити разом і виховувати дітей немаючи печатки в паспортах.і що щось від печатки міняється?

а подруге напів жарт зараз такі весілля шо там просто всі в сраку напиваються і про шлюбуну ніч нема мови подружжя просто спить)в прямому сенсі цього слова)


Подякували:
 
NetStar
повідомлення 23.12.2008, 3:34
Порядковий номер повідомлення #57

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



З одної сторони че класно і романтично коли у пари перший секс після весілля, а з другої - багато шлюбів розвалюються саме по причині того, шо хтось з партерів не получає в плані сексу того шо б хотілось. Тупо звичайно але... сувора реальність. Маю як приклад свого старого знайомого - жінка готова переспати з ким завгодно бо хоче нормального сексу а чоловік не в стані.
 
greya
повідомлення 9.1.2009, 0:18
Порядковий номер повідомлення #58

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



..в тому то й річ, що шлюбну ніч давно вже "уволили"... тому можна розслаблятись)))) ...її уволили навіть раніше ніж я стала статевозрілою)


....смішно, аж плакати хочеться.....
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 9.1.2009, 2:43
Порядковий номер повідомлення #59

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Сарацин @ 25.10.2008, 20:49) «
...здається ви надто сильно синтементальним робите шлюб.можна жити разом і виховувати дітей немаючи печатки в паспортах.і що щось від печатки міняється?
...


поки ти живеш у нашому суспільстві, то міняється. це один із найважливіших соціальних статусів людини — шлюб. він не тільки тримається на печатях і документах, а й визначає ставлення до тебе 90% твоїх знайомих і особливо родичів. від цього не втечеш. ...ну, хіба що в буквальному розумінні.

от коли одружена пара розводиться — що вони біжать першим ділом робити? в РАЦС біжать! за новою печаткою в паспорті та свідоцтвом про розірвання шлюбу! щоб позбутися документальних «узів», цього соціального тягаря... тільки так можна почати все знову.

Це повідомлення відредагував Andy_aka_Andy: 9.1.2009, 2:45
 
k00k
повідомлення 25.2.2009, 12:07
Порядковий номер повідомлення #60

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



Печатки в пачпорті хочуть мати тільки невпевнені в своїй половинці люди. А також батьки з полегшення зітхають (в більшості випадків) піля того, як їх діти вже "опечатані". Мені здається що печатка ніяк не має впливати на почуття і стосунки, а якщо це не так - то хтось тоді тут лукавить.
Щодо сексу до шлюбу, то якщо багато перепробувати, то потім важко буде в виборі зупинитись! laugh.gif
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 10:46