Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Чи будемо ми довіряти банкам ?
Galina
повідомлення 2.6.2009, 20:16
Порядковий номер повідомлення #1

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



Як нам відомо, під час кризи багато українських банків посипалось, але з легкої руки тимчасової адміністрації НБУ деякі з них вже почали або скоро почнуть повертати депозити. З одної сторони криза погано вплинула, на і без того невисокий рівень довіри до банків в Україні, але з іншої - вона відсіяла ті установи, які в перспективі могли виявитися мильною бульбашкою великою або маленькою частиною грощшей, відібраних у населення. Тому я думаю що криза спричнила досить конкретний позитивний ефект на економіку, "почистивши" банківский сектор. Той факт, що люди не можуть забрати свої гроші зараз - це, звичайно, мінус, аде в далекій перспективі, я думаю, великий плюс.
Питання, власне в тому, чи стане у населення після кризи більше довіри до тих банків, які не показали себе повним ;№:*"( в період кризи?
 
husain_if
повідомлення 5.6.2009, 19:03
Порядковий номер повідомлення #2

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Я ні. Якщо прикінь, беру я кредит під одні проценти.. а через пів року наприклад мені звільшуються процентну ставку.. Ну їх...... Краще тримати грошы пыд матрацом, або як дональ Дак smile.gif ы все буде руль
 
shooroop
повідомлення 6.6.2009, 0:05
Порядковий номер повідомлення #3

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Піднімали би вони так процент по депозиту.....
 
Агонь
повідомлення 6.6.2009, 9:40
Порядковий номер повідомлення #4

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



2_husain_if, Дональд Дак, доречі, тримав гроші як в банку (гроші) так і в сховищі (золото). На момент зйомки мультіка золото тримати в банках було невигідно, тому що не було процента на них -)
 
Galina
повідомлення 6.6.2009, 21:35
Порядковий номер повідомлення #5

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



Цитата(Агонь @ 6.6.2009, 9:40) «
2_husain_if, Дональд Дак, доречі, тримав гроші як в банку (гроші) так і в сховищі (золото). На момент зйомки мультіка золото тримати в банках було невигідно, тому що не було процента на них -)


цікаво, зараз вигідно тримати гроші в золоті?
якщо так то які плюси, які мінуси ? (і куди звернутися?)
(може просто як репери з бронксу - накупллю собі золота і буду завжди тягати його з собою)

tongue.gif
 
Агонь
повідомлення 7.6.2009, 12:18
Порядковий номер повідомлення #6

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Плюс в тому, що золото ніколи не дешевшає, сама стабільна валюта (цим і пояснюється низький депозитний процент на неї). Зараз можна майже в будь-якому банку купити злиток золота-)
а репери з бронксу, я так думаю, ходять в ненастоящому золоті -)
 
COLOBOCman
повідомлення 7.6.2009, 21:41
Порядковий номер повідомлення #7

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Агонь @ 7.6.2009, 12:18) «
Плюс в тому, що золото ніколи не дешевшає, сама стабільна валюта (цим і пояснюється низький депозитний процент на неї). Зараз можна майже в будь-якому банку купити злиток золота-)
а репери з бронксу, я так думаю, ходять в ненастоящому золоті -)

Незгіден, можна сказати, що воно ніколи повністю не знеціниться, але метали в ціні теж скачуть.
 
Strange_V
повідомлення 7.6.2009, 21:52
Порядковий номер повідомлення #8

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Агонь, а таке питання, потім це золото, в тому ж банку, можна знову конвертувати в живі гроші?
 
Агонь
повідомлення 8.6.2009, 1:02
Порядковий номер повідомлення #9

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Колобогмен, золото так сильно не скаче як інші валюти

Стрендж: звичайно можна, продати купити кусок золота в банку-)
 
BigSecret
повідомлення 8.6.2009, 17:25
Порядковий номер повідомлення #10

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 48
З нами з: 8.11.2007
З: Байконур
Мешканець №: 50
Подякували: 2 раз



Че не скачат, очень даже скачат. Ещё осенью золото торговалось в районе 950-970 мёртвых американских президентов за унцию, а весной упало до 880. Это конечно ерунда, но учитывая, что за каждую конвертацию народ попадает в определёный налог, то не особо выгодно играть с государством в такие игры. Разве что у тебя денег вагон и цистерна, тогда можно пробывать, а если бабулек меньше 100 тысяч то нефиг туда даже суваться.
Дабы такие вопросы не морочили голову нужно выйти на режим жизни - заработаные деньги=потраченные деньги, тогда с банками и связываться не надо smile.gif
 
13-den
повідомлення 5.8.2009, 9:19
Порядковий номер повідомлення #11

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



В нашем мире не в чём не можно быть увереным на все 100%... Но насчёт золотого-лантуха так он пережил много поколений и эпох в жизни человеческой рассы! Потому относительно более новых разменных едениц стоит на порядок выше!
+ все экономики всех стран мира стоят на золотых запасах... Потому по ходу долбаный кусок метала правит всеми... ВОт такие реалии!


Подякували:
 
Tash
повідомлення 28.12.2009, 22:26
Порядковий номер повідомлення #12

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 30.10.2009
Мешканець №: 1008
Подякували: 1 раз



Доки в нашій країні використовується вибірковий, з очевидною корупційною складовою процес рекапіталізації окремих банків навряд чи люди будуть нести свої кошти в них .
 
urtechnologis
повідомлення 8.1.2010, 23:11
Порядковий номер повідомлення #13

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 14.11.2009
Мешканець №: 1044
Подякували: 0 раз



Цитата(Tash @ 28.12.2009, 21:26) «
Доки в нашій країні використовується вибірковий, з очевидною корупційною складовою процес рекапіталізації окремих банків навряд чи люди будуть нести свої кошти в них .


Банки вчинили злочин Все більше фізичних осіб в Україні ініціюють особисте банкрутство з єдиною метою - позбутися боргів перед банками, незважаючи на те, що вони залишаться без будь-якого майна та починатимуть своє життя та бізнес "з нуля". На мій погляд, саме банки завели громадян у безвихідь.

Люди не в змозі сплачувати шалені гроші за кредитами, бо їхні прибутки скоротилися або взагалі зникли. Вони також не мають можливості погасити позики за рахунок продажу заставленого майна, бо його вартість впала у кілька разів.

Це називається "неплатоспроможністю", що є ознакою стану банкрутства боржника.

Але чому так сталося, якщо українська економіка зростала швидше інших країн Східної Європи? Чому мільйони українців не можуть продати свою нерухомість навіть за половину колишньої ціни, якщо кілька місяців тому за квадратними метрами стояла черга, а ціна зростала щотижня?

Може, імпортна електроніка та авто, на які брали кредити десятки мільйонів українців, подешевшала так само? Ні.

Знижки на ці товари складають лише 10-20% внаслідок конкуренції та зниження купівельної платоспроможності українців. Але рівень цін є стабільним протягом останніх п'яти років, коливаючись лише в разі зміни податкового та митного законодавства.

Що ж сталося з українським житлом? Чому квадратний метр комерційної нерухомості на перших поверхах будинків на центральній вулиці мого рідного Харкова подорожчав з 2 тисяч доларів у 2004 році до 20 тисяч доларів у середині 2008 року, а на початку 2009 року знову впав до 2 тисяч доларів? далі http://ut.kiev.ua/index.php?option=com_con...1&Itemid=30
 
Tash
повідомлення 9.1.2010, 22:44
Порядковий номер повідомлення #14

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 30.10.2009
Мешканець №: 1008
Подякували: 1 раз



Потрібно визначитись із механізмом захисту вкладників банків, які стали неліквідними. У деяких випадках введення тимчасового адміністратора, рефінансування і пошук інвестора можуть бути досить ефективними.

Це повідомлення відредагував Tash: 9.1.2010, 22:45
 
Sunny
повідомлення 12.1.2010, 21:16
Порядковий номер повідомлення #15

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 12.1.2010
Мешканець №: 1099
Подякували: 1 раз



Цитата(Tash @ 9.1.2010, 21:44) «
Потрібно визначитись із механізмом захисту вкладників банків, які стали неліквідними. У деяких випадках введення тимчасового адміністратора, рефінансування і пошук інвестора можуть бути досить ефективними.

Сейчас правительство возвращает вклады за счет государственного бюджета, это совершенно неправильно!




Подякували:
 
13-den
повідомлення 14.1.2010, 17:26
Порядковий номер повідомлення #16

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



За банками стоят деньги большие деньги! А те кто узнал что такое большие деньги хочет больше! А у нас в стране есть народная пословица: "Україна радна мати, не вкрадеш, не будеш мати..."
В развитых цевилизованих странах такого нет, а если и есть то не в таком обёме как у нас... Потому так у нас с доверием к банкам!
 
Sunny
повідомлення 25.1.2010, 22:56
Порядковий номер повідомлення #17

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 12.1.2010
Мешканець №: 1099
Подякували: 1 раз







Нужно, как минимум, привлекать независимых аудиторов для оценки таких банковских активов, представительей государства и совладельцев. И конечно же прописать все это в законе!
 
mijnick
повідомлення 12.2.2010, 12:40
Порядковий номер повідомлення #18

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



як на мене сьогодні треба бути на всю голову не здоровим, аби зараз віднести гроші в банк, чи взяти там позику....як на мене довіра до банків вернеться ще досить не скоро. особисто я в банку гроші не тримаю, а ті що приходят у вигляді ЗП на картку в той же ж день знімаю всі до копійки, а то хйз...якщо вони собі позволили не повернути гроші вкладникам, чи підняти відсотки по кредитах, то що їм може завадити не віддати мені мою заробітну плату?
Доречі:

Недавно кума казала, що в садочку, куда ходить її дитина, прямим текстом попросили батьків нести гроші за садочок налічняком, а не платити через банк, оскільки банкам довіри немає...
 
Агонь
повідомлення 13.2.2010, 10:21
Порядковий номер повідомлення #19

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



ги))
Якшо те що ти отримуєш у вигляді ЗП знімаєш все до копійкии - значить ти відвідуєш банківську установу з паспортом, оскільки банкомат мінмальну банкноту видає 10 (в ДУЖЕ рідких випадках 5) грн, і є щє така штука як незнижувальний залишок, якісь пару гривень мають лишитись на картці. Якщо не довіряєш банкам - викинь картку, нашо тобі того, банки ж грабують.
Стосовно твоєї куми ... Невже ти не розумієш, що в диточому садочку ведеться подвійна, т.зв. "Чорна бухгалтерія", якщо ти гроші вносиш не через касу, маючи на руках документ що свідчить про оплату, а вносиш налічняком. Чеерз таких як твоя кума і є - в дитячому садочу нема за що дітей повноцінно погодувати, а завідуюча дитячого садочка собі в кабінеті плазмений тв купляє. А ти носи далі гроші налічняком

 
Candy
повідомлення 20.2.2010, 19:28
Порядковий номер повідомлення #20

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 8
З нами з: 20.2.2010
Мешканець №: 1148
Подякували: 0 раз



Дивіться на банки з іностранним капіталом — вони надійніші.
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 4:38