Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
LikeOther
повідомлення 21.7.2009, 2:48
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



Я за два роки пластування не пошкодував за жоден табір,СВ,за жодну акцію чи навіть просто за сходини ))
ПЛАСТ -це важлива гілка мого життя....))
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 21.7.2009, 11:03
Порядковий номер повідомлення #22

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



у тебе просто може виховник нормальний був...
 
LikeOther
повідомлення 21.7.2009, 17:47
Порядковий номер повідомлення #23

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



Зень Тарас ))
Найкращий виховник який тільки може бути...дуже хороша і приємна людина!
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 21.7.2009, 20:17
Порядковий номер повідомлення #24

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



ну от. у мене була Олена Леус. Мав би її знати, к***а рідкісна
 
ІЛЛЯ
повідомлення 22.7.2009, 23:47
Порядковий номер повідомлення #25

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 30.8.2008
З: СТАНІСЛАВІВ
Мешканець №: 251
Подякували: 0 раз



знаєм таку)) так тобі не пощастило)))))
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 23.7.2009, 0:42
Порядковий номер повідомлення #26

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



ну хоч один розуміє, з ким я була((
 
Smit
повідомлення 25.7.2009, 10:08
Порядковий номер повідомлення #27

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 25.7.2009
Мешканець №: 864
Подякували: 1 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 19.7.2009, 16:06) «
Target, ти був на пластовому таборі? Якщо не був, то скажу - це жахіття. Прям як армія



А НОРМАЛЬНИЙ (!) пластовий табір проходять тільки сильні люди, слабакам там не місце.

І якщо ви однобічно займаєте позицію, що Пласт хороший або поганий, то це свідчить про те, що ви всі абсолютно нічого про нього не знаєте.

Згідний на всі 100%, що теперішньому Пласту до колишнього ой як далеко, та й дисципліни там зараз немає, але це ще не означає, що все так безнадійно.

Зрозумійте: не можна через одного плуженого виховника вважати, що такими є всі виховники, як і не можна судити про цілу організацію за негативною поведінкою однієї з її учасників.

Кожна організація, це брудна політика, де кожен дбає про свої інтереси, але все ж і там може бути щось хороше.

Від себе додам, що хоча я і не є дуже активним пластуном, та все ж знаю дуже багато хороших людей, які є взірцем для всіх нас, які дійсно роблять щось важливе та вагоме, на яких завжди можна покластися, а такими їх зробив саме Пласт.



 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 25.7.2009, 11:48
Порядковий номер повідомлення #28

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Smit, ви ще хочете посперечатись на цю тему? Ви хочете сказати, що це не є реаліями Пласту? Може це все круто і класно, але занадто ФАЛЬШИВО, занадто ПОКАЗОВО. А за цією ФАЛЬШИВІСТЮ стоїть зігнила система, де немає вибору. немає. Всі ходять в однаковому, ЖАХЛИВОМУ однострої, повинні зробити пробу( для тих, хто не знає - перелік завданнь, які ти маєжш зробити, щоб перейти на інше звання), йде поділ на касти, релігійна дискримінація.Цей список ще можна продовжити і продовжити, але хіба ми самі цього не знаємо?
Доречі, щодо релігійної дискримінації. Пласт діє проти Конституції України, згідно якої кожна людина має право на свою релігію. У Пласті дозволено лише християнство. А якби туди захотів буддист чи мусульманин, скажімо? Що, приймати йому християнську віру? Це ж безглуздо!
 
Агонь
повідомлення 25.7.2009, 13:13
Порядковий номер повідомлення #29

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 25.7.2009, 11:48) «
Доречі, щодо релігійної дискримінації. Пласт діє проти Конституції України, згідно якої кожна людина має право на свою релігію. У Пласті дозволено лише християнство. А якби туди захотів буддист чи мусульманин, скажімо? Що, приймати йому християнську віру? Це ж безглуздо!


Яблучко, ти мене вибач будьласка, але ти дістала вже зі своєю толерантністю !!!
Україна - це країна, де переважаюча більшість людей християни (або атеїсти). і буддитсів/муслімів тут, поки що, немає!!!
 
Smit
повідомлення 25.7.2009, 13:24
Порядковий номер повідомлення #30

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 25.7.2009
Мешканець №: 864
Подякували: 1 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 25.7.2009, 10:48) «
Smit, ви ще хочете посперечатись на цю тему? Ви хочете сказати, що це не є реаліями Пласту? Може це все круто і класно, але занадто ФАЛЬШИВО, занадто ПОКАЗОВО. А за цією ФАЛЬШИВІСТЮ стоїть зігнила система, де немає вибору. немає. Всі ходять в однаковому, ЖАХЛИВОМУ однострої, повинні зробити пробу( для тих, хто не знає - перелік завданнь, які ти маєжш зробити, щоб перейти на інше звання), йде поділ на касти, релігійна дискримінація.Цей список ще можна продовжити і продовжити, але хіба ми самі цього не знаємо?
Доречі, щодо релігійної дискримінації. Пласт діє проти Конституції України, згідно якої кожна людина має право на свою релігію. У Пласті дозволено лише християнство. А якби туди захотів буддист чи мусульманин, скажімо? Що, приймати йому християнську віру? Це ж безглуздо!

Ні, я не сперечаюсь, бо хто Пласт знає років так з 10, той знає, що і до чого і має з чим порівнювати.


Фальшиво і показово? Тепер так. Колись і близько такого не було. 

Якщо брати до уваги однострої, то це теж саме, що військова форма, тому бути повинна обов*язково.

Здати пробу — це підтвердити здобуття нових навичок і вмінь, а якщо ти не хочеш вчитися, то це твої проблеми.

На рахунок поділу на касти, то це щось новеньке (хоча те, що багато хто зі своїм пластунством дуже носиться, то це правда).

А те, що у Пласті дозволено тільки християнство, то якщо це умова організації, то її треба дотримуватись. 

І взагалі: в кожній організації є свої правила. Не подобається — не вступай.

П.С. І про яку відсутність вибору йдеться? Ти сам  обираєш, чи вступати тобі, чи ні; ти можеш будь-коли вийти з Пласту; ти сам обираєш, чи брати тобі участь у акціях; тебе не змушують робити будь-що, що суперечить твоїм поглядам чи переконанням. 

 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 25.7.2009, 14:02
Порядковий номер повідомлення #31

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(Агонь @ 25.7.2009, 13:13) «
Яблучко, ти мене вибач будьласка, але ти дістала вже зі своєю толерантністю !!!
Україна - це країна, де переважаюча більшість людей християни (або атеїсти). і буддитсів/муслімів тут, поки що, немає!!!

помиляєшся, деякий процент є.
я толерантна?)) ти що, смієшся?)

Smit,ну але дизайн однострою за 100 років можна вже і помінятиsmile.gif)
Поділ на касти - зацікавлений, прихильник, учасник і т.д. деякі з цим носяться, так))

п.с. мир, дружба, жуйка?)
 
Антін Кравс
повідомлення 6.10.2009, 21:06
Порядковий номер повідомлення #32

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Був. Радий що був, вигнали, бо через сесію не зміг ходити 4 сходини... та нехай...а пласт як і багато речей неоднозначний..,пластунів хороших багато, це просто франківська станиця така...ну...не найкраща...
 
Scary
повідомлення 8.10.2009, 8:06
Порядковий номер повідомлення #33

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Агонь @ 25.7.2009, 13:13) «
Яблучко, ти мене вибач будьласка, але ти дістала вже зі своєю толерантністю !!!
Україна - це країна, де переважаюча більшість людей християни (або атеїсти). і буддитсів/муслімів тут, поки що, немає!!!


В мене в відділі працює іранець і що? Нормальний хлоп. Ти сашок помішаний на свому ЗОГу, в тя фобія?
 
Kotsaba
повідомлення 23.11.2009, 23:10
Порядковий номер повідомлення #34

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 24.4.2009
З: Станіславів
Мешканець №: 753
Подякували: 0 раз



Цитата(LikeOther @ 19.7.2009, 10:43) «
Був сам пластуном....
Поки пластував ні не пив,ні не курив,не жарився ні з ким laugh.gif
А потім коли мене фактично вигнали (за нецензурщину на одному з пластових заходів) почав робити все вищеперелічене майже одразу.
Зараз ПЛАСТ втратив свою популярність...там вже фактично немає креативних та розумних людей...залишились одиниці справжніх пластунів.
Думаю майбутнього в цеї організації вже немає...

А я свою старшу донечку Квітославу віддав у "пташата"... mellow.gif
 
Target
повідомлення 23.11.2009, 23:42
Порядковий номер повідомлення #35

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



І правильно зробив що віддав!
Вона там знайде хороших друзів і здобуде хороше виховання.
А те що з часом у багатьох пластунів з"являються погані звички то це не є страшно... вони теж люди. Як матиме голову то всьо буде файно.
 
Russel
повідомлення 24.11.2009, 12:01
Порядковий номер повідомлення #36

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 50
З нами з: 31.8.2009
З: Станіславів
Мешканець №: 914
Подякували: 8 раз



ем не втримався . в пласті уже 6 років за цей час бачив багато хорошого , поганого , дивного. 1)Щодо релігії ..то пласт виник від скаутів скаути є у кожній країні світу і в кожоно своє віросповідання я бачив скаутів з Алжиру , з Вірменії ітд.. В Україні пластуни християни ніхто там нікого не утискає правильно хтось з вас писав що це ДОБРОВІЛЬНА організація тобто ти або приймаєш правила або ні це як у футболі чи баскетболі можливо невдале порівняння ось! Я не відношу себе до фанатиків і не збираюся тут кричати що в цій організації все гаразд .так вона на даному етапі має великі труднощі .але якби ви знали скільки успішних людей вийшло з відти людей які згодом досягли успіху саме завдяки цій організації , Пласт показує тобі світ хочеш бери не хочеш ..тусуй от і все мабуть.
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 15:39