Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Сайт ЙОПСІВ - jops.org.ua, Мега Сайт ЙОПСІВ ЙОПС.org.ua, додавай нові йопси
demoversion
повідомлення 24.7.2009, 1:12
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 24.7.2009
Мешканець №: 861
Подякували: 3 раз



Привіт!!
Я і мої друзі ми зробили сайт - jops.org.ua
Сайт де ви можете додати свій або чужий йопс, розповісти цікаву смішну історію, додати коментарі та проголосувати. Усе без реєстрації.
Ідея сайту - створити щось непогане на теренах України!
Будь-які ідеї, пропозиції та критику буде цікаво почути!
 
Агонь
повідомлення 25.7.2009, 13:25
Порядковий номер повідомлення #2

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Невже в Укрнеті немає чогось оригінального, а все пижжене з рунету чи англомовних ресурсів?? От єдине що є в українському сегменті інтернету (просто я такого більше ніде не бачив) - сайт дапікса з картінками там де крутити
 
Scary
повідомлення 25.7.2009, 15:44
Порядковий номер повідомлення #3

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Агонь @ 25.7.2009, 13:25) «
Невже в Укрнеті немає чогось оригінального, а все пижжене з рунету чи англомовних ресурсів?? От єдине що є в українському сегменті інтернету (просто я такого більше ніде не бачив) - сайт дапікса з картінками там де крутити


Це дуже не нова фігня. ДУЖЕ!!! Та й ще й не дуже якісна...
 
kucher
повідомлення 25.7.2009, 20:55
Порядковий номер повідомлення #4

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 91
З нами з: 8.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 804
Подякували: 18 раз



Цитата(Агонь @ 25.7.2009, 13:25) «
Невже в Укрнеті немає чогось оригінального, а все пижжене з рунету чи англомовних ресурсів?? От єдине що є в українському сегменті інтернету (просто я такого більше ніде не бачив) - сайт дапікса з картінками там де крутити


Щось подібне є по Києву і Харкову, на сайті, тільки щось дуже тормозить
http://www.vcity.name/
можливо ще подібні є....

Але в dapix гарно зроблено, все швидко і карта міста, з цяточками... дуже кльово!
 
dapix
повідомлення 26.7.2009, 14:49
Порядковий номер повідомлення #5

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 6.1.2008
Мешканець №: 83
Подякували: 13 раз



Цитата(Scary @ 25.7.2009, 15:44) «
Це дуже не нова фігня. ДУЖЕ!!! Та й ще й не дуже якісна...


годен показати на україні якісніший ресурс?
хіба ти мав на увазі не фотки а сайт - тоді згоден. в нас наразі довготривала альфа-версія.
 
Агонь
повідомлення 27.7.2009, 7:17
Порядковий номер повідомлення #6

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



якшо пригадаю, то скину лінк тобі. ті самі йопси, але на російській мові
 
demoversion
повідомлення 27.7.2009, 10:42
Порядковий номер повідомлення #7

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 24.7.2009
Мешканець №: 861
Подякували: 3 раз



Цитата(dapix @ 26.7.2009, 14:49) «
годен показати на україні якісніший ресурс?
хіба ти мав на увазі не фотки а сайт - тоді згоден. в нас наразі довготривала альфа-версія.


я робив сайт йопсів і можу сказати що нема гарних україномовних ресурсів, усі клони, а ті що російські клони англомовних, клонують усі
щось придумати своє - ніхто не може і не хоче

от наприклад хтось з вас має ідею?
якщо так і є бажання її реалізувати - пишіть - і зробимо!
 
Vart
повідомлення 27.7.2009, 10:48
Порядковий номер повідомлення #8

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 13.6.2009
Мешканець №: 814
Подякували: 14 раз



Цитата(Агонь @ 27.7.2009, 7:17) «
якшо пригадаю, то скину лінк тобі. ті самі йопси, але на російській мові


Во http://nefart.ru/
 
demoversion
повідомлення 27.7.2009, 13:20
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 24.7.2009
Мешканець №: 861
Подякували: 3 раз



Цитата(Vart @ 27.7.2009, 10:48) «


у нас немає йопсів з нефарту, були ще тоді коли треба було набити базу чимось але тепер немає

подобається нефарт - то і сиди там, я ж кажу про український ресурс який власне має на меті стати краще і краще
 
dapix
повідомлення 27.7.2009, 13:31
Порядковий номер повідомлення #10

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 6.1.2008
Мешканець №: 83
Подякували: 13 раз



попуститесь - не существует "украинских" йпсов. почти.
смеховая культура едина для носителей одного архетипа. т.е. для европеоидов весь юмор - един. отличия только в мелочах сюжета, языка, деталях.
так что не имеет значение кто у кого спер - на улице 21 век, единая нооосфера. другое дело - писать грамотно, и не шутить по украински с американскими (скажем) героями в главных ролях.
 
demoversion
повідомлення 5.11.2009, 20:46
Порядковий номер повідомлення #11

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 24.7.2009
Мешканець №: 861
Подякували: 3 раз



Було це на останньому дзвонику в школі. Всі зібралися при параді в класі перед лінійкою, заходить заучка, розглядає нас, які ми гарні, а також розглядає наші квіти, які звичайно принесли всі, я не виключення. І от заучка починає розприділяти наші букети, для гостей та вчительского складу. Мій шикарний букет з роз, я мав нести голові батьківського комітету школи. От всі вийшли на лінійку, я собі опустив букет, впадло весь час тримати його доверху, але квіти виявилися надто довгими, і волочилися по землі. От називають імя голови батьківського комітету, ну я виходжу з лінійки і валю по плацу до нього, дарувати квіти. Відчуваю на собі погляди і сміх учнів. Думаю, що таке, може якось смішно одягнений чи шо. Але пофіг, іду гордо, щоб подарувати ті кляті квіти. Доходжу до того дядька, тичу йому квіти, і тільки зараз помічаю, що від роз нічого майже не лишилося, тільки голі патики. Стерлися об асвальт)) Як мені було соромно йопс..., я хотів під землю провалитися. Назад я вже повертався червоний, як радянський прапор.


Подякували:
 
Scary
повідомлення 6.11.2009, 15:53
Порядковий номер повідомлення #12

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(demoversion @ 27.7.2009, 10:42) «
я робив сайт йопсів і можу сказати що нема гарних україномовних ресурсів, усі клони, а ті що російські клони англомовних, клонують усі
щось придумати своє - ніхто не може і не хоче

от наприклад хтось з вас має ідею?
якщо так і є бажання її реалізувати - пишіть - і зробимо!


Зробити може практично кожен. Головне ідеї

Цитата(demoversion @ 5.11.2009, 20:46) «
Було це на останньому дзвонику в школі. Всі зібралися при параді в класі перед лінійкою, заходить заучка, розглядає нас, які ми гарні, а також розглядає наші квіти, які звичайно принесли всі, я не виключення. І от заучка починає розприділяти наші букети, для гостей та вчительского складу. Мій шикарний букет з роз, я мав нести голові батьківського комітету школи. От всі вийшли на лінійку, я собі опустив букет, впадло весь час тримати його доверху, але квіти виявилися надто довгими, і волочилися по землі. От називають імя голови батьківського комітету, ну я виходжу з лінійки і валю по плацу до нього, дарувати квіти. Відчуваю на собі погляди і сміх учнів. Думаю, що таке, може якось смішно одягнений чи шо. Але пофіг, іду гордо, щоб подарувати ті кляті квіти. Доходжу до того дядька, тичу йому квіти, і тільки зараз помічаю, що від роз нічого майже не лишилося, тільки голі патики. Стерлися об асвальт)) Як мені було соромно йопс..., я хотів під землю провалитися. Назад я вже повертався червоний, як радянський прапор.


Плакаль ))
 
Агонь
повідомлення 15.11.2009, 15:16
Порядковий номер повідомлення #13

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



http://killmepls.ru/
вот вам ще один аналог
 
Антін Кравс
повідомлення 5.3.2010, 1:40
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



наразі майже всі "йопси" вкрадені з "укрбашу". Хоча можливо що навпаки...
Але це суті не міняє...
 
Агонь
повідомлення 5.3.2010, 11:31
Порядковий номер повідомлення #15

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Был у меня на работе бульбаш один Серёга. Начал очень рано лысеть. Годам к 23-м уже как Луи Де Фюнес был лысый. Как то затронули эту тему, он рассказал что в армии в первый день службы над ним дед поиздевался, машинкой остриг его под горбачёва, поржал, а потом всё остальное состриг, но с тех пор там где он сначала выстриг, волосы стали редеть и вываливаться. Обращался он и к врачам всевозможным и к народным целителям, ни болта не помогало. одна колдунья сказала что у того деда в армии очень тёмная аура, или чё то ещё. в общем чё то сатанинское из него пёрло, что колдуны простые были не в состоянии эту х**ню победить.
И тут один мужичёк, с сочувствием выслушал бульбаша, подсел и тихим голосом ему говорит "Ты не переживай, есть средство, оно поможет сто процентов. Главное это что бы ты не услышал, отнесись к этому как можно серьёзней... Лучше возьми бумагу и карандаш и записывай."
Серёга подумал немного и согласился, взял блокнот и приготовился...
А тот вполголоса начал говорить "Главное делать это в конце лета или в начале осени... Понадобится малиновое варенье или джем. Если не найдёшь, то можно заменить клубничным, но результат будет несколько хуже... Ещё тебе нужно будет сделать себе больничный на пару дней или пара выходных... В общем рано утром нужно побриться наголо и пока кожа не успела высохнуть, тонким слоем обмазать голову вареньем или джемом... Затем нужно пойти куда нибудь в лес или в гаражи и ходить там несколько часов с обмазанной головой. На голову станут садиться мухи, но это не должно тебя останавливать, так как мухи как раз и сделают основную часть работы.
Ходи там, где мух больше и не отгоняй их. Мухи будут садиться на варенье и прилипать. Твоя цель собрать на голове их как можно больше. Далее нужно пойти в тёплое сухое место и ждать когда они умрут и высохнут... Когда почуствуешь что при лёгком прикосновении они похрустывают, тогда можно пиступать к финальной стадии
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 1:52