Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3  
   Відповісти   Створити нову тему
> Молода група ArtGraffiti
Russel
повідомлення 1.6.2010, 21:15
Порядковий номер повідомлення #41

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 50
З нами з: 31.8.2009
З: Станіславів
Мешканець №: 914
Подякували: 8 раз



хм,емоційно написано тако то усьо)
 
Target
повідомлення 1.6.2010, 22:48
Порядковий номер повідомлення #42

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Не є прихильником АртГрафіті. Ну не подобається мені їх творчість) Але визнаю що вони як гурт цілком мають право на існування. На фоні місцевих виконавців я б не сказав що вони такі вже і погані(хоча і є значно кращі).

А на рахунок Яблучка то шось мені здаєсі шо там попахує особистою неприязню до когось з гурту, або помста конкурентці))))
А може ти до них в гурт кастинг не пройшла?)))))
 
Russel
повідомлення 1.6.2010, 23:21
Порядковий номер повідомлення #43

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 50
З нами з: 31.8.2009
З: Станіславів
Мешканець №: 914
Подякували: 8 раз



гггг))) дівоча помста ..страшна!!))) biggrin.gif
 
Scary
повідомлення 2.6.2010, 6:23
Порядковий номер повідомлення #44

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Вважаю їх творчість лайновою попсою. ІМХО.
А на рахунок франківських гірших - ХЗ.
За виключенням Паркалаби, Листопаду і Один всі інші концерти ігнорую, бо 99% повне лайно. Чув це артграфіті раз в Химері, мені аж пиво перехотілось пити в 2 залі, чому, та тому, що не люблю музику без змісту, тому принципово ігнорую всякий панк, поп і прочу фігню.
Роздражає вокал, як на мене, дівчинці ще тре кілька років на вокал походти, повчитись співати. Музика примітивна, чи просто в мене такий смак, що мене взагалі не цепляє. Тексти такі ж. Може, ще виростуть, але я щось поки сумніваюсь.

Цитата
Це все свідчить просто про вашу необізнаність і НАЙБІЛЬШЕ- обмеженість в плані музики, якою зараз страждає більшість сучасної молоді...
Попрошу вас, не подобається????-ВАШЕ право....ваша думка...але є поняття адекватного вираження думки, і є ще поняття галімих понтів і обсирання без найменшої мотивації...що я здебільшого і зустрів на цьому сайті...

1) Молодь страждає тим, що їй плдають зараз, бо МОДНО, дай їй щас послухати якусь групу і скажи, що це модно і вона проковтне.
Знаю, бо робив сам таке в свому оточенні років з 10 назад.
2) Щось тут ніхто нікого не обсирав, видно, що ви не вкурсі, як проходить розвиток, будь-яка група, поки не найде свого стилю або, якщо повезе, своїх фанатів.
3) Не адекватність тут показав %username% doustification - ніколи не пробуйте, щось доказати, людям, які мають вже сформовані погляди - тут не 15 річні дітки сидять. Написали люди, що фігня, то написали. Правильно спитати, чому так думають, а не вступати в дискусію і доказувати, що всі підараси, а я Д'Артаньян.
4) Якщо хочете щось змінити на краще, то спитайте, що люди хочуть або зробіть щось геніальне як Pink Floyd, Led Zeppelin чи Dio з Ozzy Osbourne.
5) Зараз буде вагон реплік в мою сторону :-)



Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 2.6.2010, 13:35
Порядковий номер повідомлення #45

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Target, особисто з гуртом я не знайома взагалі, кастинги не проходилаsmile.gif Просто не люблю таку музику. І вважаю, що справжній музикант повинен ставати популярним не за допомогою батьків-продюсерів, а за допомогою шанувальників з народу, за визнання серед слухачів та музикантів.
"Це все свідчить просто про вашу необізнаність і НАЙБІЛЬШЕ- обмеженість в плані музики, якою зараз страждає більшість сучасної молоді..."
У 90% випадків молодь клює те, що їм дає тв/радіо/оточення. Лише 10% самі собі шукають музику, яку хочуть слухати. На гуртах (особливо місцевих) лежить відповідальність у формуванні смаків молоді у музиці. Чому саме на місцевих? Бо їх слухають і знають більше, їхні концерти відвідують перш за все жителі того міста, де вони живуть. Ви формуєте смак молоді, а потім заявляєте про те, що вони обмежені і необізнані. І де тут логіка?

 
Target
повідомлення 2.6.2010, 14:47
Порядковий номер повідомлення #46

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



2Яблучко

А ото в мене є знайомі яким цей гурт є досить нормальним. Їм подобається їхній стиль... І ці люди в музиці петрають на професійному рівні. Тому казати що вони є абсолютно погані чи абсолютно хороші не варто. Тай аудиторія у них мінімальна є.

Моя порада гурту: поекспериментуйте...іншими словами, робіть шось з собою...бо то шо зараз є то wacko.gif
 
doustification
повідомлення 2.6.2010, 15:53
Порядковий номер повідомлення #47

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 1.6.2010
Мешканець №: 1280
Подякували: 0 раз



Pink Floyd, Led Zeppelin чи Dio з Ozzy Osbourne- абсолютно недоречне порівняння...

*спитайте, що люди хочуть*
ну нехай...., Pink Floyd, Led Zeppelin чи Dio з Ozzy Osbourne- питали в свій час чого люди хочуть???
Ми пишемо музику, яка перш за все нам подобаться...а от слухачі уже самі знайдуться...Так що не розписуйтесь, будь-ласка, за всіх людей...

Scary,
за твоєю логікою якщо я стараюсь доказати, що писати фрази типу *Геть лайно із сцени!* не зовсім коректно для не 15-річних діток..., то я уже неадекватний...гггг....мда..ето мнєніє...

Це повідомлення відредагував doustification: 2.6.2010, 15:54
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 2.6.2010, 15:59
Порядковий номер повідомлення #48

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



2Target
а я не лише музикантів маю на увазі. слухачі їхнього віку також від них сильно не тащаться
 
Scary
повідомлення 2.6.2010, 16:39
Порядковий номер повідомлення #49

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(doustification @ 2.6.2010, 15:53) «
Pink Floyd, Led Zeppelin чи Dio з Ozzy Osbourne- абсолютно недоречне порівняння...

Під столом. Ти читати вмієш, де я порівнював їх з вашою групою?!... Якщо б я й порівнював, то сам розумієш про співвідношення.

Цитата
*спитайте, що люди хочуть*
ну нехай...., Pink Floyd, Led Zeppelin чи Dio з Ozzy Osbourne- питали в свій час чого люди хочуть???
Ми пишемо музику, яка перш за все нам подобаться...а от слухачі уже самі знайдуться...Так що не розписуйтесь, будь-ласка, за всіх людей...

Опять же читай уважно. Чи тебе не вчили, що словов АБО означає. Якщо ні - нам немає про, що говорити.

Цитата
Scary,
за твоєю логікою якщо я стараюсь доказати, що писати фрази типу *Геть лайно із сцени!* не зовсім коректно для не 15-річних діток..., то я уже неадекватний...гггг....мда..ето мнєніє...

Апять же перекручені мої слова. Читай уважно! Не розумієш - ще читай аж поки не зрозумієш.
Завжди будуть люди, які казатимуть, що гавно і вони мають право так вважати, а тобі треба зрозуміти, що з ними сперечатись не варто. Хай будуть при своїй думці надалі. Не тре доказувати, що ти такий класний.
 
ratm
повідомлення 7.6.2010, 15:29
Порядковий номер повідомлення #50

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Якщо Scary хоч шось слухає місцевого розливу, то я вже давно не чув чогось такого, щоб мене вразило і надовго затрималось би в моєму поді. З української сцени останнім відкриттям були Люк...

Ну а по сабжу, можливо тінейджерам сподобається. А оскільки я не вмію ні грати ні співати, то давати якісь поради теж не буду.

Якщо хтось знає вітчизняні групи які грають в стилі тріп-хоп, даб, ембіент - буду вдячний.
 
Сарацин
повідомлення 14.6.2010, 17:16
Порядковий номер повідомлення #51

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 21.9.2008
Мешканець №: 274
Подякували: 1 раз



Та шо грають собі та й грають)був на концертах у них та й народ вроді не "фуууууу"кав деяким подобається деяким ні,на цвет и бред товарищей нет.

Насчот Лед Зеппелін і Оззі,Слухав так троха колись зепелінів і якось ну не сподобалось і вони здались мені скучними,може того щщо я до більш важкої музики звик або динамічної дуже.А в Оззі як на мене нічого талановитого не було,просто інколи "грав кіна"а тепер то взагалі чоловік Зпопсився)

з Франківських гуртів слухаю тільки Листопад. Решта не подобається мені своїм стилем.
 

3 Сторінки V  < 1 2 3
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 0:52