Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Домашня бездротова мережа, порадьте спосіб!
Andy_aka_Andy
повідомлення 9.8.2009, 16:02
Порядковий номер повідомлення #1

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Ситуація така: вдома два компи в різних кімнатах. Інтернет — ОГО! ADSL, телефонна розетка в коридорі. До нету підключений один комп, а треба й другий. Але дуже не хочеться тягнути дріт ще й в іншу кімнату; достатньо з одним наморочився і зрозумів, що тягнути кабель по плінтусах і стінах — тупа морока sad.gif .
Порадьте спосіб, як зробити роздачу нета через якісь бездротові адаптери, бо я в цьому не дуже розбираюсь. І опишіть, яке залізо для цього треба wink.gif
 
Агонь
повідомлення 10.8.2009, 0:02
Порядковий номер повідомлення #2

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



тобі тра Wi-Fi роутер до розетки, разом зі спліттером...
Який Wi-Fi роутер - то вже тобі порадить тобі твій провайдер, я наприклад інформацією не володію, які дсл-модеми підтримує УГу від Укртелекому
-Настроїти роутер на роботу с мережею укртелеком...
-Вставити в кожний з компів бездротовий адаптер і настроїти кожен комп (ІР-адреса з підмережі, з якої твій роутер і шлюз - ІР-адреса твого роутера)
-На роутері зробити правильні налаштування, щоб малолітні уєба кмітливі молоді люди не пи3дбрали покориствуватись твоїм інетом нахаляву (!!! АХТУНГ, тут потрібно задіяти моск, і бажано підчитати в інтернетах відповідні сайти)
-всьо, енжой



Всеодно, ну н ерозумію я того вайфаю
Протягни кабель - і всьо гуд буде.
На один з компів постав ще одну мережеву карточку чи купи свіч на 5 портів, і не трахай собі моск

Кагбе всьо, єслі шо - стукай в пм/асю, розкажу більш подробно, тут не хочу всьо розписувати


Подякували:
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 10.8.2009, 1:05
Порядковий номер повідомлення #3

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



блін, я вже сам почав сумніватись, чи не краще просто шнурами стіни обвішати... просто страшно того не люблю, а зара ше й ремонти, все догори дном)) вайфайом було б простіше в плані суто інженерному, але я так розумію там постає питання захисту мережі.. не думав про це)

ага, модем, який мені продав Укртелеком — Callisto 821+; з нього можна зробити роутер?.. хоча там тільки один Ethernet вихід)) ...
 
Strange_V
повідомлення 10.8.2009, 9:28
Порядковий номер повідомлення #4

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Andy_aka_Andy, твій Callisto може працювати в режимі роутера. А тоді як казав Агонь, або комп з 2-ма мережевими, або свічт. У мене наразі працює останній варіант.

Хоча все ж, якщо плануєш придбати з часом нотік, то я б ставив одразу Wi-Fi, ібо дуже зручно тягати його по хаті без проводів :)


Подякували:
 
Агонь
повідомлення 11.8.2009, 7:22
Порядковий номер повідомлення #5

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(Strange_V @ 10.8.2009, 9:28) «
Хоча все ж, якщо плануєш придбати з часом нотік, то я б ставив одразу Wi-Fi, ібо дуже зручно тягати його по хаті без проводів smile.gif


і будеш як нормальний чувак в сортірі, з ноутом)

Поки ремонт - тимбільше, тяни UTP.

Тим більше, можеш купити короба, і зробити по красівому
А робити через світч/напряму два компа чеерз кроссовер - я хз, варіант кроссовера дешевший, (в тебе затрати тільки на додаткову мережеву карту на одному компі)
Варіант зі свічом дорожчий раза в 3, але є можливість розширення своєї домашньої мережі wink.gif

Доречі, пацикі...
я можу помилятись, але здається, якшо модем тикати в світч, то треба поставити його мостом (режим bridge)

Це повідомлення відредагував Агонь: 11.8.2009, 7:31
 
kucher
повідомлення 11.8.2009, 8:47
Порядковий номер повідомлення #6

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 91
З нами з: 8.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 804
Подякували: 18 раз



Цитата(Агонь @ 11.8.2009, 7:22) «
Доречі, пацикі...
я можу помилятись, але здається, якшо модем тикати в світч, то треба поставити його мостом (режим bridge)


навпаки, якщо напряму в комп то bridge, а якщо в світч то потрібно налаштувати маршрутизатором (router)

Це повідомлення відредагував kucher: 11.8.2009, 8:47
 
Strange_V
повідомлення 11.8.2009, 9:08
Порядковий номер повідомлення #7

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Цитата(Агонь @ 11.8.2009, 7:22) «
Варіант зі свічом дорожчий раза в 3, але є можливість розширення своєї домашньої мережі wink.gif
+ не потрібно щоб головний комп (з 1 варіанта) був завжди ввімкнений, так як інет роздаватиме модем.

Цитата(kucher @ 11.8.2009, 8:47) «
навпаки, якщо напряму в комп то bridge, а якщо в світч то потрібно налаштувати маршрутизатором (router)
трошки не так, якщо напряму то або міст (bridge) або роутер (router), якщо через світч - тільки роутер

п.с.
мав схожу біду з кабелями кабельного ТБ (звиняюсь за тавтологію), в процесі ремонту заховав їх під плінтусами і порогами, наразі майже ніц не видно.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 8.11.2009, 12:34
Порядковий номер повідомлення #8

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



...зі збігом певного періоду часу вималювалось певне вирішення питання, поставленого мною ж в першому пості smile.gif
значить, є пару Wi-Fi модемів-роутерів, які Укртелеком рекомендує для використання зі своєю мережею.
(ось вони: Sinope 568+ та 6218 Zhone).

які Wi-Fi приймачі до них треба буде купити? то є якісь універсальні чи як?

PS. Де це залізо можна купити? Хто торгує? wink.gif
 
Scary
повідомлення 9.11.2009, 12:07
Порядковий номер повідомлення #9

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



варіант роутер + свіч дешевший набагато, особливо коли врахувати варіант економії електроенергії. І ще не тре тримати ніякий комп включеним. Мене б напрягло включати комп в одній кімнаті щоб користуватись нетом в іншій

Цитата(Andy_aka_Andy @ 8.11.2009, 12:34) «
...зі збігом певного періоду часу вималювалось певне вирішення питання, поставленого мною ж в першому пості smile.gif
значить, є пару Wi-Fi модемів-роутерів, які Укртелеком рекомендує для використання зі своєю мережею.
(ось вони: Sinope 568+ та 6218 Zhone).

які Wi-Fi приймачі до них треба буде купити? то є якісь універсальні чи як?

PS. Де це залізо можна купити? Хто торгує? wink.gif


То що вони рекомендують не є найкращи варіантом. Перш за все почитай форум ogo.in.ua там найдеш найбільш оптимальний модем
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2009, 13:16
Порядковий номер повідомлення #10

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Є АДСЛ модеми з встроєним вайфаєм і 4 портами езернет(для дротів), звернешся - розкажу)
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 9.11.2009, 14:02
Порядковий номер повідомлення #11

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(COLOBOCman @ 9.11.2009, 12:16) «
Є АДСЛ модеми з встроєним вайфаєм і 4 портами езернет(для дротів), звернешся - розкажу)

про них якраз і мова, але от Scary каже про деяку ацтойність пропонованих Укртелекомом модемів. Але в мене мозги не поставлені читати ogo.in.ua ))
і да, я хочу щоб була одна желізяка з одним блоком живлення, тому й шукаю вай-фай-модем, а не окремо модем і світч
 
Strange_V
повідомлення 9.11.2009, 14:46
Порядковий номер повідомлення #12

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Було б не зле консультуватися в людини, яка з тими модемами працювала.
Від себе, не радив би брати D-Link, у мене враження, що в них нормальні тільки «тупі» залізяки (неуправляємі світчі, мережеві..)
Хороші відгуки про Callisto, ZyXEL, Linksys. Але знову ж таки, в розрізі моделей - все по різному.
 
Антін Кравс
повідомлення 9.11.2009, 15:34
Порядковий номер повідомлення #13

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



D-Link по словах мого провайдера за свої гроші хороша річ, якби не одне але, чутливі до живлення...перепади напргуи і тд.
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2009, 18:53
Порядковий номер повідомлення #14

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



ТРлінк це дешевша альтернатива длінку, яка не є від нього ні чим гірша, якщо якість+надійність, тоді zyxel або acorp, якщо бути менш вибагливим - тоді tplink)
 
Агонь
повідомлення 15.11.2009, 15:24
Порядковий номер повідомлення #15

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



У Ендіакаенді моск починає плавитись напевно rolleyes.gif
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 8.2.2010, 18:15
Порядковий номер повідомлення #16

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



недавно реалізував з допомогою певних юзерів цю мережу. все працює, але не так, як хотілося б =)
чомусь на компі, який отримує нет через Wi-Fi, неймовірно низька швидкість інтернету mellow.gif
при цьому якість вай-фай-звязку хороша, signal quality excellent. а на компі-хості (в нього роутер втикнутий ланом), швидкість хороша, як завжди.

чи причина хрінового конекту в самому вай-фаї? компи розташовані недалеко, в сусідніх кімнатах, через ванну )
 
Агонь
повідомлення 8.2.2010, 23:41
Порядковий номер повідомлення #17

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Думаю, що так, хоча стверджувати не берусь
Це ж бездротова мережа!!! Ніби-то связь є, але в той час її немає
і тим більше через бетону стіну хорошого будинку...
Для того щоб перивірити какчіство сігнала, роби наступне:
постав ноут в стійке положення, щоб ніц не рухалось, далі робиш:
запусти пуск-выполнить - cmd - ок
появиться чорне страшне вікно , там вводи:
cd c:\ жмеш ентер,
має появитись в найнижчій строчці
C:\>_
вводиш
ping 192.168.0.1 -t > ololo.txt жмеш ентер
(192.168.0.1 - ІР-адреса твого "сервера")
ідеш їсти, спати відпочивати на півгодинки десь)
Приходиш, і в цьому страшному чорному вікні жмеш компбінацію клавіш Ctrl+C і закриваєш нах це вікно.
Ідеш в корінь диска С, там знаходиш файлик ololo.txt, відкриваєш його і по Ctrl+PgDown попадаєш в самий низ.
там треба тупо перечитати 5 останніх строчок
Якшо сам всього не зрозумієш, пости сюда, спробую пояснити


Подякували:
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 9.2.2010, 0:18
Порядковий номер повідомлення #18

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



все зрозуміло, просто в кімнаті з другим компом батьки вже сплять =)
 
Агонь
повідомлення 9.2.2010, 1:07
Порядковий номер повідомлення #19

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Доречі, чого ти не послухався мене і не організував мережу через звичайний патчкорд? Нашо тобі того вайфая??? Змушений був пролистати дуже гарну книжку яку я дуже люблю читати, шановних панів Оліферів "Компьютерні мережі: принципи, технології, протоколи", де чітко і ясно написано:
Важнейший этап в развитии сетей - появление стандартных сетевых технологий: Ethernet, FDDI, Tocken Ring, озволяющих быстро и эффективно объединять компьютеры различных типов

А Оліфер - це, перепрошую, дуже поважне джерело інформації. В Таненбаумі, що є не менш поважною книжкою (паперового екземпляра не маю, а в ел. форматі фразу щось знайти не можу) - але там чітко сказано, що Ethernet є найнадійнішим специфікацій першого фізичного рівня моделей OSI. (ну якшо бути точним, то в моделях OSI wi-fi і не було по Таненбауму, але ми всі знаєм що він відноситься до фізичного рівня поруч з технологією Ethernet)
 
Scary
повідомлення 9.2.2010, 10:29
Порядковий номер повідомлення #20

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Сашок, твій варіант гнусавий - читай вище чому. І в розріз того, що можна купити б/в свіч за 40-50 грн виходить один хер, що купувати ще одну мережеву десь за ті самі гроші...
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 14:53