Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
6 Сторінки V  « < 3 4 5 6 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Вибори 2010, Бухнув-проголосовав-прозрів...
13-den
повідомлення 7.2.2010, 0:56
Порядковий номер повідомлення #81

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



и какая же его передвыборная програма и планы на будущее? )))))))))))))))))))))))
 
13-den
повідомлення 7.2.2010, 1:27
Порядковий номер повідомлення #82

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



...вот что мы Вам с Басом скажем)))
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 
 
Агонь
повідомлення 7.2.2010, 11:29
Порядковий номер повідомлення #83

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Все-таки я прийняв рішення...
Так як голос за тридцять шекелей не продав ))
буду голосувати за яника
донецька мафія краще жидовської
Зіга!
 
13-den
повідомлення 9.2.2010, 19:07
Порядковий номер повідомлення #84

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



... твоё решение по ходу победило))))
Впрям как предсказал)))
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 9.2.2010, 21:59
Порядковий номер повідомлення #85

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



я думав Сашок по стьобу "за ЯкуБовича" голоснув, а він мабуть уже й квитки на Бутирку замовив =)
 
13-den
повідомлення 9.2.2010, 23:24
Порядковий номер повідомлення #86

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



по стёбу голосовать за лупана, а не за янека)))))))))))
 
Агонь
повідомлення 10.2.2010, 1:19
Порядковий номер повідомлення #87

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



вообще такие выборы по стёбу)
как сказал один авторитетный донецкий штрих - за одного голосовать стыдно, за другую - страшно )


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 10.2.2010, 2:20
Порядковий номер повідомлення #88

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Янукович - наш презик!!! дожилися, люди. Як каже більшість, а ну те все кібєні матєрі, гірше не буде, а може і краще.
 
13-den
повідомлення 11.2.2010, 1:03
Порядковий номер повідомлення #89

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



А ВОТ ЧТО Я ДУМАЮ!
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення

 
 
mijnick
повідомлення 12.2.2010, 12:34
Порядковий номер повідомлення #90

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Можу сказати одне - Ющові дадуть медаль, як не як а він всі 5 років робив все що міг аби до влади прийшов проффффффффесор....браво, майданутий, браво....

мля, як ми так всі могли лоханутися з Ющом?... оце най**ідніше....
 
13-den
повідомлення 12.2.2010, 13:31
Порядковий номер повідомлення #91

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



а я сразу знал что майданный зомбиленд так и закончиться, зато народ и молодёж на этом заработала!
Купленая революция - это не наше достояние , это позор!
 
sword
повідомлення 12.2.2010, 22:36
Порядковий номер повідомлення #92

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 21.4.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 145
Подякували: 10 раз



Цитата(13-den @ 12.2.2010, 12:31) «
а я сразу знал что майданный зомбиленд так и закончиться, зато народ и молодёж на этом заработала!
Купленая революция - это не наше достояние , это позор!

Дозвольте тут з вами не погодитись. Революція, якщо її так можна назвати, не була куплена. І свою роль вона виконала. Інша справа, що результатами цих подій скористались не зовсім порядні люди. А ганьбою для свіх нас є те, що твориться зараз в Україні. Коли до влади приходить напівграмотний тупий "пєтух-рецедивіст". Весь світ ржав з Буша і його бушизмів, тепер всі будуть ржати з Яника.
Наша біда в розділеності народу і тих, хто претендує називатись нашими лідерами. Так було на початку минулого століття, так сталось і зараз. Нас тупо нацьковують один на одного, для того, щоб потім дерибанити країну.

Це повідомлення відредагував sword: 12.2.2010, 22:46
 
13-den
повідомлення 12.2.2010, 23:16
Порядковий номер повідомлення #93

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



она была купленая и ей останиться, очень мало кто на майдане сидел безплатно уж поверь мне!
 
Sid
повідомлення 12.2.2010, 23:44
Порядковий номер повідомлення #94

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



Цитата(sword @ 12.2.2010, 21:36) «
Дозвольте тут з вами не погодитись. Революція, якщо її так можна назвати, не була куплена. І свою роль вона виконала. Інша справа, що результатами цих подій скористались не зовсім порядні люди. А ганьбою для свіх нас є те, що твориться зараз в Україні. Коли до влади приходить напівграмотний тупий "пєтух-рецедивіст". Весь світ ржав з Буша і його бушизмів, тепер всі будуть ржати з Яника.
Наша біда в розділеності народу і тих, хто претендує називатись нашими лідерами. Так було на початку минулого століття, так сталось і зараз. Нас тупо нацьковують один на одного, для того, щоб потім дерибанити країну.



А скажи пожалуйста какую роль выконала? что пришёл фредди крюгер к власти и розвалил страну,поверь уже наржались все с него этот клоун ещё и опозорил нашу страну дальше уж некуда позорится.
 
COLOBOCman
повідомлення 13.2.2010, 0:08
Порядковий номер повідомлення #95

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



на мою думку, яник - це менше зло, він і керувати не буде нормально, але і мішати жити буде менше чим "вона"
 
sword
повідомлення 13.2.2010, 2:55
Порядковий номер повідомлення #96

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 21.4.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 145
Подякували: 10 раз



Цитата(13-den @ 12.2.2010, 22:16) «
она была купленая и ей останиться, очень мало кто на майдане сидел безплатно уж поверь мне!

Ги ви особисто їм платили, чи що? Я знаю як люди туди добирались, і які це були люди. І повірте мені, їм ніхто нічого не платив. Оплатити перебування такої маси народу протягом такого тривалого часу не змогла б жодна політична сила в Україні.
Стосовно запитання пана Sid'а.
Цитата
А скажи пожалуйста какую роль выконала? что пришёл фредди крюгер к власти и розвалил страну,поверь уже наржались все с него этот клоун ещё и опозорил нашу страну дальше уж некуда позорится.
Значення подій 2004 року, (не хочу називати це революцією, радянська пропаганда виховала в мене відразу до цього слова) не в тому, що до влади прийшов хтось, а в тому, що почала змінюватись психологія людей. Ми перестали бути сірою масою, болотом, якому байдуже, що з ним роблять, і з яким лайном його змішують. Нажаль, багато хто сприймає ті події як особисту образу, оскільки переміг не їхній кандидат. Спробуйте відсторонитись від своїх політичних чи національних уподобань, і проаналізувати ці події неупереджено. І тоді ви зрозумієте, що переможцем в цих подіях став народ, хоча наразі ще і розділений через ідіотську політику як з однієї так і з другої сторони. Ющенко і Юлька просто спробували скористатись результатами Майдану, (хоча вони мабуть і самі не очікували на такий розвиток подій) але тупо просрали чудову можливість вивести країну з лайна. Стосовно Яника, я вже писав, ми повинні просто пережити цей період. Досить часто після емоційного революційного підйому, якщо вже вам так подобається це слово, наступає розчарування, і як результат повернення до влади представників протилежного, "контрреволюційного" табору.
Стосовно "наржались" і "позору" все ще попереду. З Яника наржемось не менше. З нього вже ржуть у світі, тому купуємо попкорн і готуємось до шоу, хоча і з присмаком суму і гіркоти wink.gif

Це повідомлення відредагував sword: 13.2.2010, 2:56


Подякували:
 
Sid
повідомлення 13.2.2010, 13:12
Порядковий номер повідомлення #97

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 62
З нами з: 8.9.2008
Мешканець №: 262
Подякували: 6 раз



Цитата(sword @ 13.2.2010, 1:55) «
Ги ви особисто їм платили, чи що? Я знаю як люди туди добирались, і які це були люди. І повірте мені, їм ніхто нічого не платив. Оплатити перебування такої маси народу протягом такого тривалого часу не змогла б жодна політична сила в Україні.
Стосовно запитання пана Sid'а. Значення подій 2004 року, (не хочу називати це революцією, радянська пропаганда виховала в мене відразу до цього слова) не в тому, що до влади прийшов хтось, а в тому, що почала змінюватись психологія людей. Ми перестали бути сірою масою, болотом, якому байдуже, що з ним роблять, і з яким лайном його змішують. Нажаль, багато хто сприймає ті події як особисту образу, оскільки переміг не їхній кандидат. Спробуйте відсторонитись від своїх політичних чи національних уподобань, і проаналізувати ці події неупереджено. І тоді ви зрозумієте, що переможцем в цих подіях став народ, хоча наразі ще і розділений через ідіотську політику як з однієї так і з другої сторони. Ющенко і Юлька просто спробували скористатись результатами Майдану, (хоча вони мабуть і самі не очікували на такий розвиток подій) але тупо просрали чудову можливість вивести країну з лайна. Стосовно Яника, я вже писав, ми повинні просто пережити цей період. Досить часто після емоційного революційного підйому, якщо вже вам так подобається це слово, наступає розчарування, і як результат повернення до влади представників протилежного, "контрреволюційного" табору.
Стосовно "наржались" і "позору" все ще попереду. З Яника наржемось не менше. З нього вже ржуть у світі, тому купуємо попкорн і готуємось до шоу, хоча і з присмаком суму і гіркоти wink.gif


это был не народ а наивное стадо,в то время как майданутые стояли на майдане и надеялись что им будут доляры с неба сыпаться я сидел дома как раз с тем же по-корном и ржал.А насчёт Януковича посмотрим,мы его ещё не успели оценить,поверь уж хуже не будет как было.

Це повідомлення відредагував Sid: 13.2.2010, 13:13


Подякували:
 
13-den
повідомлення 13.2.2010, 14:22
Порядковий номер повідомлення #98

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



ПЛАТИЛИ ИМ ЕЩЁ КАК, ПРОСТО КАЖДЫМ ПО РАЗНОМУ! НАПРИМЕР С НАШЕЙ ОБЛАСТИ ИМ ТО БАШЛЯЛИ ТО НЕТ, А ЕСЛИ ТЫ С ДОНЕЧЕНЫ ТО ВООБЩЕ ТАК БАШЛЯЛИ!
Да стадо было тоже, тупое и наивное, какое как носок использовали,, потом постирали и отложили что б снова использовать! а толку круглый большой ноль с дырочкой!
 
Агонь
повідомлення 13.2.2010, 19:07
Порядковий номер повідомлення #99

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



13ден ты помоему несёш дичь.
простым людям никто не кому не платиил, ага
 
BAD__GIRL
повідомлення 13.2.2010, 23:02
Порядковий номер повідомлення #100

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



сорі,що вмішуюсь!
але може хватить сперечатись про те,що було,краще поговоріть про те,що буде,
ваші варіанти)
mellow.gif


Подякували:
 

6 Сторінки V  « < 3 4 5 6 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 28.4.2024, 14:07