Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Концепція МОДНОГО, хто знає, той зрозуміє )))
Majesty
повідомлення 5.12.2007, 23:32
Порядковий номер повідомлення #1

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



МОДНИЙ - це дуже широке поняття, воно охоплює багато сфер діяльності конкретної людини в конкретному соціумі. МОДНИЙ - це прикметник, він характеризує модного суб"єкта набагато ширше, аніж би він просто модно вдягався До речі, до дівчат прикметник МОДНА не вживається, хоча може вживатись в деяких випадках, коли дівчинка порівнюється з іменником чоловічого роду. Напр. Олю, ти модний котик ))). До речі, це дуже універсальне поняття, якби хтось сказав замість "Я ж вже казав, що ти розумний" так :
Я ж вже казав, що ти модний! :-) зміст би розширився, вмістив в себе множину понять, які в цілому несуть позитив, але водночас привніс відтінок іронії і це би не було схоже на лестощі. Є вийнятки, МОДНИЙ - це може бути цілком конкретна людина (і є в принципі).
Слово МОДНИЙ дуже точно описує твоє ставлення до будь-якого предмета чи особи. Якщо я би сказав, напр. "Це модна програма", отже це буде означати, що на своєму рівні розвитку в ній знайшов щось корисне для себе, але водночас припускаю наявність альтернатив, іронізую, показую недосяжність ідеалу, а також одразу визнаю що моє враження про ту програму можуть відрізнятись від враження співбесідника. Сподіваюсь, що я не егоїст і хам )))) хоча я водночас є модним. Ось якщо хтось, наприклад, написав що я засранець, а я відповів що модний. Це значить я себе в принципі оцінюю з позитивного боку, але визнаю що це суто моя думка, крім того привношу відтінок сарказму або іронії. Якби я сказав, напр. Я розумний! Це прозвучали би фальшиво і неприродньо. А поняття модний, якщо застосовується до людини, воно описує сукупність рис характеру і є зваженою їх оцінкою. Також поняттям МОДНИЙ можна прокоментувати деякі дії суб"єкта, тим самим виражаючи своє схвалення, але див.вище про особливості вживання і змісту.
:-[ Ще є спеціальні поняття РУЛЬНИЙ, ЗЛОСНИЙ і ПОТУЖНИЙ але це інше, і треба так само коментувати кожне з них ))) не витримаю )
 
Ptashechka
повідомлення 6.12.2007, 3:03
Порядковий номер повідомлення #2

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Мдя... В останній час часто чую коли так хтось когось називає. Мене це трохи нервує. Звикла я до слова Класний smile.gif
 
Majesty
повідомлення 6.12.2007, 15:40
Порядковий номер повідомлення #3

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



КЛАСНИЙ має дещо інше значення... це емоційне і беззаперечне висловлення захоплення суб"єктом або об"єктом, при цьому не враховуючи негативних аспектів.
 
BigSecret
повідомлення 8.12.2007, 23:16
Порядковий номер повідомлення #4

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 48
З нами з: 8.11.2007
З: Байконур
Мешканець №: 50
Подякували: 2 раз



постная херня все это, наше общество постепенно приближается к конвеерному производству, разветвление глобализма, посему эксклюзива появляется все меньше и меньше. И довольно часто "модным" называеют движение или вещь, коя являет собою замаскированое уродство:
- Вот погляди на эту картину, самый знаменитый и модный художник Мексики, безценная вещь на сегодняшних аукционах.
- А йа-йай, какая красота, а что хоть на ней нарисовано?
- А тебе не всё-равно, идет с молотка за 10 лямов, это говорит о многом.
.................
Эх...жизнь моя жестянка, кругом одно болото, а мне летать охота ))
 
Majesty
повідомлення 9.12.2007, 2:10
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
самый знаменитый и модный художник Мексики

В тому й справа, що традиційне розуміння поняття "МОДНИЙ" не співпадає з концепцією модного.
Якщо хтось послуговується при описанні явища або руху поняттям МОДНОГО, отже він описує насамперед свої суб"єктивні відчуття або враження, а не сукупність колективних переконань.
 
Majesty
повідомлення 22.3.2009, 13:11
Порядковий номер повідомлення #6

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



ПОРОБЛЕНО - це оптимістична концепція відношення до того, що оточує нас з гумором. Це слово в гуцульському діалекті забобонних людей значить те ж, що в російською "сглазили". В практиці застосовується, коли щось не вдається, або псується, особливо коли люди допитуються конкретну причину певного негативного явища від цікавості або нічого робити. Придумав таку штуку я під час роботі в адміністрації регіонального офісу корп. "Вопак-трейд", щоб не нервуватись самому і вносити розрядку в напружену обстановку. Зміна роботи, криза та поступлення в аспірантуру посприяли тому, щоб поняття в цьому тлумаченні поширилось на частину університету та окремі комерційні заклади міста.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 22.3.2009, 14:21
Порядковий номер повідомлення #7

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(BigSecret @ 8.12.2007, 22:16) «
постная херня все это, наше общество постепенно приближается к конвеерному производству, разветвление глобализма, посему эксклюзива появляется все меньше и меньше. И довольно часто "модным" называеют движение или вещь, коя являет собою замаскированое уродство:
- Вот погляди на эту картину, самый знаменитый и модный художник Мексики, безценная вещь на сегодняшних аукционах.
- А йа-йай, какая красота, а что хоть на ней нарисовано?
- А тебе не всё-равно, идет с молотка за 10 лямов, это говорит о многом.
.................
Эх...жизнь моя жестянка, кругом одно болото, а мне летать охота ))


ви говорите про абсолютно інше поняття і вживання цього прикметника )
у вашому прикладі наводиться цілком звичний, стандартний і загальновживаний омонім ))
концепція модного в тому розумінні, про яке, власне, йдеться, доволі грунтовно сформульована Majesty у верхньому пості.
зауважте також, що "модний", по-перше, не вживається в російській мові (наскільки мені відомо).
по-друге, вжиток даної лексичної одиниці локально обмежений нашим містом, та у ще більш викристалізуваній формі — Nашим Містом (наскільки я знаю) ))
 
Majesty
повідомлення 24.4.2009, 21:59
Порядковий номер повідомлення #8

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Сьогодні роздали листівку, там помітив сайт modni.com.ua tongue.gif там сайт про турагенство, але назва смішна )))) знали би вони справжнє значення слова "модні" tongue.gif
 
Majesty
повідомлення 28.4.2009, 22:49
Порядковий номер повідомлення #9

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



ПЕРЛИНКА - особа жіночої статі дітородного віку, яка викликає симпатію.


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 29.4.2009, 13:45
Порядковий номер повідомлення #10

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Звиноградити - зґвалтувати. Слово виникло на теренах 11 школи м. Івано-Франківська, на одному уроків, коли учениця поплутала правопис слова to rape і додала до нього букву g.
 
greya
повідомлення 29.4.2009, 15:35
Порядковий номер повідомлення #11

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Majesty @ 28.4.2009, 22:49) «
ПЕРЛИНКА - особа жіночої статі дітородного віку, яка викликає симпатію.

))))))))))))))))))))))))))))))))))) Юра, супер....)
 
Galina
повідомлення 6.5.2009, 1:24
Порядковий номер повідомлення #12

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



Цитата(Majesty @ 28.4.2009, 22:49) «
ПЕРЛИНКА - особа жіночої статі дітородного віку, яка викликає симпатію.


)))))))) не повірила! Але звучить незрівнянно!
А звідки таке тлумачення?
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 6.5.2009, 2:32
Порядковий номер повідомлення #13

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Galina @ 6.5.2009, 1:24) «
)))))))) не повірила! Але звучить незрівнянно!
А звідки таке тлумачення?


ти що, це чистої води правда =)
дане слово часто вживається у відповідному контексті і доволі поширене... =)
 
Nick
повідомлення 17.6.2009, 11:32
Порядковий номер повідомлення #14

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



витерто

Це повідомлення відредагував Nick: 10.11.2009, 15:19
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 27.4.2024, 7:14