Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Останнім часом новинні сайти в івано-франківську множаться, не по дням а по годинам
ruslanif
повідомлення 6.2.2010, 19:24
Порядковий номер повідомлення #1

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Мабуть самими масовими сайтами на іванофранківщині є новинні сайти і причина їх появи є мабуть в тому що наші люди то і шукають тільки новини і тому подібне. huh.gif А ще це вказує що більшість не дуже розуміє що можна робити в інтернеті
Для мене трішки було шоком наприклад такий факт як один мій знайомий коли я йому сказав що можна було фільми скачувати в інтернеті безплатно, спитав в мене: як? то треба смс відправляти, а я кажу та торентів є повно навіщо ще щось відправляти, а він: А що таке торент? ну і так далі... і таких дуже багато висновок безграмотність компьютерна інтернет і тому і тільки тому така популярність вконтакті де все понятно є пару друзів перед якими можна похизуватись своїми фотками з телефону зробленими в туалеті...wink.gif
 
Агонь
повідомлення 6.2.2010, 21:17
Порядковий номер повідомлення #2

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



і?
 
Charly
повідомлення 6.2.2010, 21:44
Порядковий номер повідомлення #3

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



і шо?
Стосовно сайтів: хз де ти надибав таку кількість шо множиться годинами. Більшість із тих шо є то це тільки нагадування новинного сайту.
Стосовно юзерів: не буде юзерів - не буде на кому заробляти.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 6.2.2010, 23:30
Порядковий номер повідомлення #4

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Ruslanif, як інтернет-журналіст тобі скажу, що інтернет-журналістика( як текстова, так відео) має набагато більше переваг перед паперовою/тб/радіо. Ти можеш вибрати, що ти хочеш читати, ти можеш прокоментувати новину, ти можеш поділитись лінком з другом,а не "баба бабі казала". Інтернет-журналістика є безкоштовною, на відміну від газет/журналів.
Так, є купа сайтів з рерайтами. Так, у більшості сайтів немає конкретної тематики. Але що ж у них поганого?
Мені от цікаво, скільки є новинних сайтів з ІФ?
МВК, іфпортал, правда, ньюс, НМ, малакава, вежа, паралелі. Це той кістяк франківської інтернет-журналістики, що працює регулярно і чітко. Є ще напівдохлі новинні сайти,але про них окремо.

Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 6.2.2010, 23:33
 
pozitronik
повідомлення 6.2.2010, 23:37
Порядковий номер повідомлення #5

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Цитата(ruslanif @ 6.2.2010, 18:24) «
Мабуть самими масовими сайтами на іванофранківщині є новинні сайти і причина їх появи є мабуть в тому що наші люди то і шукають тільки новини і тому подібне. huh.gif А ще це вказує що більшість не дуже розуміє що можна робити в інтернеті
Для мене трішки було шоком наприклад такий факт як один мій знайомий коли я йому сказав що можна було фільми скачувати в інтернеті безплатно, спитав в мене: як? то треба смс відправляти, а я кажу та торентів є повно навіщо ще щось відправляти, а він: А що таке торент? ну і так далі... і таких дуже багато висновок безграмотність компьютерна інтернет і тому і тільки тому така популярність вконтакті де все понятно є пару друзів перед якими можна похизуватись своїми фотками з телефону зробленими в туалеті...wink.gif

Та ну. Новинні сайти не наймасовіші в франику це точно. Навіть не знаю що може спонукати до таких висновків.
Мене наприклад майже не цікавлять сайти новини. Якщо це новинні, то певного спрямування, музика, реклама і т.п., яких поготів немає в франику.
Я думаю що люди знають що робити в інтернеті. Кожен користується нетом в міру своїх потреб, та можливостей. Хтось юзає вконтакті.ру, хтось не вилазить із онлайн ігор, комусь достатньо полазити в блогах.
Щодо торентів, то по них не можна судити про компютерній безграмотності, тим більше краще людям не привчатись до того зла, адже це пряме порушення авторських прав на фільми і т.п. подукцію, чи не так?
На завершення скажу, толкових новинно-інформ. сайтів в франику небагато, думаю пальців ніг і рук стане шоб перерахувати. Та й рівень в них значно нижчий ніж в Київських до прикладу, і якість матеріалів не завжди хороша.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 7.2.2010, 1:02
Порядковий номер повідомлення #6

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 6.2.2010, 22:30) «
Ruslanif, як інтернет-журналіст тобі скажу, що інтернет-журналістика( як текстова, так відео) має набагато більше переваг перед паперовою/тб/радіо. Ти можеш вибрати, що ти хочеш читати, ти можеш прокоментувати новину, ти можеш поділитись лінком з другом,а не "баба бабі казала". Інтернет-журналістика є безкоштовною, на відміну від газет/журналів.
Так, є купа сайтів з рерайтами. Так, у більшості сайтів немає конкретної тематики. Але що ж у них поганого?
Мені от цікаво, скільки є новинних сайтів з ІФ?
МВК, іфпортал, правда, ньюс, НМ, малакава, вежа, паралелі. Це той кістяк франківської інтернет-журналістики, що працює регулярно і чітко. Є ще напівдохлі новинні сайти,але про них окремо.

так, давай по порядку =)
1) ти не інтернет-журналістка =) хіба дуже віддалено. не треба пафосних слів =)
2) ти думаєш, мало людей юзають пресу/радіо/ТБ? прікалуєшся?
3) новинний простір Прикарпаття — це власне і є на 50% "баба бабі казала".
4) читання новин в неті є умовно безкоштовним. ти платиш провайдеру + з тебе ці сайти власне заробляють бабки.

не знаю шо ше =)
 
Majesty
повідомлення 7.2.2010, 3:56
Порядковий номер повідомлення #7

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Сайти роблять люди, щоб вони були корисні іншим людям, не в останню чергу собі. Збільшення кількості новинних ресурсів - це позитив, збільшення конкуренції, різні точки зору, інтернет-версії традиційних ЗМІ. Ті сайти, які такими є лише в лапках, з"являються і зникають або ж розкладаються потрошки.

Не слідкую за новинними сайтами Івано-Франківська, мені більш цікаві новини OpenSource, наприклад. Так само не підпадаю під вплив реклами - втрачений клієнт. Вважаю, що Франик досить хороший полігон для створення і розвитку інтернет-ресурсів. Маленьке містечко, новин не дуже-то і є, ініціативні люди можуть вдосталь побавитись в сайти, і вирішити, чи стануть вони їхньою роботою.
 
ruslanif
повідомлення 7.2.2010, 17:37
Порядковий номер повідомлення #8

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Цитата(pozitronik @ 6.2.2010, 22:37) «
Та ну. Новинні сайти не наймасовіші в франику це точно. Навіть не знаю що може спонукати до таких висновків.
Мене наприклад майже не цікавлять сайти новини. Якщо це новинні, то певного спрямування, музика, реклама і т.п., яких поготів немає в франику.
Я думаю що люди знають що робити в інтернеті. Кожен користується нетом в міру своїх потреб, та можливостей. Хтось юзає вконтакті.ру, хтось не вилазить із онлайн ігор, комусь достатньо полазити в блогах.
Щодо торентів, то по них не можна судити про компютерній безграмотності, тим більше краще людям не привчатись до того зла, адже це пряме порушення авторських прав на фільми і т.п. подукцію, чи не так?
На завершення скажу, толкових новинно-інформ. сайтів в франику небагато, думаю пальців ніг і рук стане шоб перерахувати. Та й рівень в них значно нижчий ніж в Київських до прикладу, і якість матеріалів не завжди хороша.

Які ж тоді сайти наймасовіше відвідують?
я не говорю про тебе я говорю загально це дуууже велика різниця
Якщо порівнювати інтернет київський, донецький чи навіть львівський то можна сказати що ми ще діти і діти які тільки вчаться ходити. Тут навіть рівнятиема до чого, а новинних сайтів за відвідуваністю є дійсно найбільше тут не варто сперечатись не хочу просто всіх їх переписувати і тут теж є одна поправка, я не говорю за школярів і студентів, які сидять в порнусі і качають попсу, знову ж про загально (і теж не варто сперечатись що більшість слухає попсу і дивиться серіали бо так воно і є інакше воно не було б таке популярне...)

Це повідомлення відредагував ruslanif: 7.2.2010, 17:42
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 7.2.2010, 18:12
Порядковий номер повідомлення #9

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(ruslanif @ 7.2.2010, 16:37) «
Які ж тоді сайти наймасовіше відвідують?
я не говорю про тебе я говорю загально це дуууже велика різниця
Якщо порівнювати інтернет київський, донецький чи навіть львівський то можна сказати що ми ще діти і діти які тільки вчаться ходити. Тут навіть рівнятиема до чого, а новинних сайтів за відвідуваністю є дійсно найбільше тут не варто сперечатись не хочу просто всіх їх переписувати і тут теж є одна поправка, я не говорю за школярів і студентів, які сидять в порнусі і качають попсу, знову ж про загально (і теж не варто сперечатись що більшість слухає попсу і дивиться серіали бо так воно і є інакше воно не було б таке популярне...)

а тепер порівняй кількість населення
київ - 2 500 000
донецьк- 1 000 000
львів -750 000
івано-франківськ - 250 000
як це можна порівнювати київський інтернет з франківським, коли там населення більше у 10 разів! якщо більше населення, отже і більше споживачів, більше новин, більше людей, які займаються сайтами!

 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 8.5.2024, 4:18