Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Вам подобається носити ідентифікатори?
ruslanif
повідомлення 11.3.2010, 11:32
Порядковий номер повідомлення #1

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



В багатьох вузах заставляють носити ідентифікатори носять тиждень два, а потім все починається з початку. Хіба викладачі не розуміють що це пряме змушування до чогось чи це студенти не розуміють що це необхідність? Хто правий?
 
Scary
повідомлення 11.3.2010, 12:11
Порядковий номер повідомлення #2

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



За 5 років ідентифікатори носив кілька разів... І не того, що не перло... Я його ще на 2 курсі загубив... А поновив аж на 5 на захист диплому
 
13-den
повідомлення 11.3.2010, 14:13
Порядковий номер повідомлення #3

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата(Scary @ 11.3.2010, 11:11) «
За 5 років ідентифікатори носив кілька разів... І не того, що не перло... Я його ще на 2 курсі загубив... А поновив аж на 5 на захист диплому
Надо было попросить я б тебе клёвый бы сделал с крутой фоткой)

Це повідомлення відредагував 13-den: 11.3.2010, 14:13
 
Sashok
повідомлення 11.3.2010, 18:30
Порядковий номер повідомлення #4

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Я коли в ГА працював то там в 2007 тоже таке хотіли зробити, мало того - заставляли самим то все робити. Все закінчилось звичайним фарсом)) замість фото стояли малюнки МедведОв і Ктулх. Пам'ятаю що одного разу мене навіть зупинили на вході і непускали через відсутність ІД, троха прийшлось сваритися з ними))
 
BAD__GIRL
повідомлення 11.3.2010, 22:20
Порядковий номер повідомлення #5

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 152
З нами з: 1.11.2007
Мешканець №: 45
Подякували: 51 раз



за все навчання в універі,НІ РАзу не одягала))
ніхто  і не заставляв))        
 
13-den
повідомлення 12.3.2010, 1:17
Порядковий номер повідомлення #6

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



У кого как и кому как повезёт)))))))))))
 
husain_if
повідомлення 17.3.2010, 17:38
Порядковий номер повідомлення #7

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



коли вчився тілкьи показвав на проході.. д отепер дет овдома валяється, хчоа казали здати... алеж гроші за них заплатив! angry.gif тому і не здав) прикольна штука ці ідентифікатори smile.gif
 
vertigo
повідомлення 9.6.2010, 18:20
Порядковий номер повідомлення #8

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 5.10.2007
Мешканець №: 31
Подякували: 1 раз



Дуже модно останнім часом переводити все у політичну площину. От і зараз: погані викладачі змушують нас гарних і пухнастих студентів носити якісь незрозумілі ідентифікатори. Натомість (з мого погляду) все простіше і прозаїчніше.
Питання ідентифікатору - це питання культури. Так, корпоративної культури того чи іншого ВУЗу.
Подобається тобі твій коледж/інститут/унівесритет - то підтримай його культуру. Стань повноправним членом тої спільноти - носи ідентифікатор. А як не подобається - то якого х"№;% ти там навчаєшся?
Тож є культура - є ідентифікатор. Немає культури - немає про що говорити.у
 
ratm
повідомлення 10.6.2010, 11:20
Порядковий номер повідомлення #9

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



QUOTE(BAD__GIRL @ 11.3.2010, 22:20) «
за все навчання в універі,НІ РАзу не одягала))
ніхто і не заставляв))

Колись в нафту не пускали без них, так що зовсім без нього не мож було. Інша справа що як забув, то можна було попросити когось винести інший. А ще був проректор на літеру К, який якщо ловив без бейджа в 4у (чи 5у) корпусі, то брав за ручку і вів писати пояснюючу.
А ще була воєнка, де теж без бейджа можна було знайти проблему на свою дупу.

Шукайте у всьому позитив, от наприклад з дівчатами навіть знайомитись не треба - підходиш і зразу кажеш, привіт Таня! (наприклад) (:

Стосовно культури... Спірне питання. Це як дрескод на роботі. Якщо ти менеджер і є обличчям фірми, то так, костюм-троєчку, бабочки-трубочки. Але якщо ти техперсонал, і тобі треба за день і під стіл залісти, і в брудний комп або за стойку, то про який костюм може бути річ? Тільки вязаний светрик і затерті джинси (:
Так і бейджи, викладачам зручно, бо в них купа студентів, і вони одразу бачать хто є хто. Студентам зручно, бо вони бачать хто є викладач або незнайомий дядя (щоб на проректора не нарватися). Але доводити до крайностей, типу непускання без бейджа на пари, це вже зайве.
 
Charly
повідомлення 10.6.2010, 18:45
Порядковий номер повідомлення #10

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



ratm - повністю підтримую. У ВНЗ де сотні, а то і тисячі студентів - на всіх вішати бейджі нема сенсу. Інша річ коли мова іде про символіку ВНЗ тобто нашивки на рукави з емблемою, типу шеврони. Що стосується роботи - то тут теж підтримую, особисто мені зручніше спілкуватися з людиною коли я знаю як її/його звати.
 
Агонь
повідомлення 10.6.2010, 19:39
Порядковий номер повідомлення #11

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Чарлі, а не пох як кого звати. Ти прийшов, скажем, в банк, для того щоб гроші покласти на депозит. Яка тобі різниця як звати операціоністку? Прийшов в банк, зробив своє діло і пішов собі. А своїх колег по роботі - тут вже вибач, треба знати )
Скажу чесно що ні бейджики ні корпоративні стилі до добра не приведуть.
 
Charly
повідомлення 10.6.2010, 21:16
Порядковий номер повідомлення #12

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата(Агонь @ 10.6.2010, 18:39) «
Чарлі, а не пох як кого звати. Ти прийшов, скажем, в банк, для того щоб гроші покласти на депозит. Яка тобі різниця як звати операціоністку? Прийшов в банк, зробив своє діло і пішов собі. А своїх колег по роботі - тут вже вибач, треба знати )
Скажу чесно що ні бейджики ні корпоративні стилі до добра не приведуть.

Прикинь шо не пох. Гроші в банк на депозит ставлять тільки самогубці. Стосовно того чи пох:
- ти приходиш в банк ставити гроші на депозит, тебе обслуговує банківський працівник, причому свою роботу робить на відмінно, але тобі пох як його звати. Приходиш в іншу фінустанову де тобі реально хамлять, і ти розчарований, знервований ідеш звідти. Але як в першому так і в другому випадку ти навіть не зацікавився тим хто тобі допоміг/нахамив. А якщо в тебе виникне бажання написати подяку/скаргу ти просто так і напишеш шо тебе обслуговував "чувак/чувіха на касі, ну така нагла/добра", або тицьнеш пальцем як це роблять діти...
Я тобі скажу більше: я навіть знаю імена касирів у супермаркетах де я постійно закупляюсь, навіть іду принципово на ту касу де мене знають, і знаєш чому?
залишаю місце дописати ____________________________________________________________________________

Стосовно корпоративного стилю - от уяви що в армії відмінили форму, і всі ходять в чому заманеться, або міліція, чи митники ходять в джинсах і футболках, а коли спека за вікном то в шортах і з голим торсом. Нормально дивиться? Сумніваюсь. Або ті ж депутати будуть ходити в сесійну залу у вільному одязі, прикинь шо їм ніхто не забороняє цього робити, але ж ходять в костюмах.
 
Агонь
повідомлення 10.6.2010, 23:37
Порядковий номер повідомлення #13

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(Charly @ 10.6.2010, 21:16) «
залишаю місце дописати ____________________________________________________________________________

ну дик сам ы допиши а то я шось не поняв..

Цитата(Charly @ 10.6.2010, 21:16) «
Стосовно корпоративного стилю - от уяви що в армії відмінили форму, і всі ходять в чому заманеться, або міліція, чи митники ходять в джинсах і футболках, а коли спека за вікном то в шортах і з голим торсом.
між строчок читається "Если гражданские такие умные, то почему они тогда строем не ходят?"

Це повідомлення відредагував Агонь: 10.6.2010, 23:40
 
Charly
повідомлення 10.6.2010, 23:56
Порядковий номер повідомлення #14

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата
Чарлі, а не пох як кого звати.
без коментарів

Цитата
Або ті ж депутати будуть ходити в сесійну залу у вільному одязі, прикинь шо їм ніхто не забороняє цього робити, але ж ходять в костюмах.
тут між рядків вже нічого не читається?

І ще, як будеш шукати щось між рядків то знайди ще дещо туту: "Священнослужителі теж ходять в "корпоративному" одязі, тобто рясі, і, я думаю, що людям було б ніяково бачити священника в спортивному костюмі під час служби"

Це повідомлення відредагував Charly: 11.6.2010, 0:03
 
Strange_V
повідомлення 10.6.2010, 23:59
Порядковий номер повідомлення #15

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Я звиняюсь, що офтоплю, але тут зачепили тему так званого дрес-коду і я не можу втриматися smile.gif
Завжди повторюю, що до всього треба підходити з розумом, але ж блін, в нас це велика рідкість!

Свого часу наше "бальшое начальство" теж активно довбало за форму одягу, для чоловіків: біла/світла сорочка, чорні кантові штани, закриті туфлі (якось так).
По перше це просто не практично, а в літню спеку взагалі можна прирівняти до тортур.
По друге, для технічного персоналу завжди, завжди блін, треба робити виняток. Ібо хотів би я бчити, як в такому наряді можна чистити комп від пилюки, чи наприклад розбирати й чистити лазерний принтер, або ж тягнути мережу (про це писав ratm).
Одним словом, більшість таку дурню ігнорували й робили правильно!
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 11.6.2010, 0:50
Порядковий номер повідомлення #16

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Колись нас в школі старост класу та актив школи ( і мене в тому числі ) змушували носити бейджики типу "Староста класу", " Рада старшокласників" і т.д. Поносили три дні, тепер десь валяється.smile.gif
Щодо емблеми, так це взагалі дебілізм. Форма не вважається формою, якщо не ній немає емблеми школи. Тобто якщо я прийду в синій безрукавці без емблеми, то це називається, що я не одягла форму ( хоча, синя безрукавка і є її елементом). Нонсенс.
 
Charly
повідомлення 11.6.2010, 9:13
Порядковий номер повідомлення #17

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Якщо вернутись на десяток років назад то моя школа була перша, де почали носити форму, але такого діла як знаки відмінності тоді не було. Ну може школі було дорого їх виготовляти. Тепер же бачив сам що нашивають шеврони на рукави. Але тоді нас могли тільки напрягти за яскраві джинси або якісь "дикі" футболки. Бейджики в навчальних закладах це тупо, тому що всі носити не будуть, проконтролювати нереально, ну і кому все треба, якщо вчителі знають всіх учнів в лице.
 
ratm
повідомлення 11.6.2010, 9:56
Порядковий номер повідомлення #18

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 11.6.2010, 9:13) «
Прикинь шо не пох. Гроші в банк на депозит ставлять тільки самогубці. Стосовно того чи пох:
- ти приходиш в банк ставити гроші на депозит, тебе обслуговує банківський працівник, причому свою роботу робить на відмінно, але тобі пох як його звати. Приходиш в іншу фінустанову де тобі реально хамлять, і ти розчарований, знервований ідеш звідти. Але як в першому так і в другому випадку ти навіть не зацікавився тим хто тобі допоміг/нахамив. А якщо в тебе виникне бажання написати подяку/скаргу ти просто так і напишеш шо тебе обслуговував "чувак/чувіха на касі, ну така нагла/добра", або тицьнеш пальцем як це роблять діти...

Плюсую, в установах саме для цього бейджі і потрібні. А ще їх носять на конференціях, прийомах, прес-релізах. Всюди виправдано. Єдиний мінус для студентів це те, що його постійно треба не забувати, але це привчає до відповідальності (якщо хтось баче ще мінуси - пишіть, будем полемізувати).
Так само дрес код має бути, але там, де це потрібно і по можливості гуманний до працівників.

В нас проблема в країні в тому, що всі навипередки повторюють світові тенденції, часто забуваючи про здоровий глузд.
 
natalka
повідомлення 25.6.2010, 21:46
Порядковий номер повідомлення #19

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



пригадується, в штатах на роботі носила ідентифікатор. кумедно було. працювала на кодак. тому й під іменем писало "kodak", і американці завжди питали "where is kodak?" - під кінець літа ми розказували шо він біля аляски. smile.gif тому так, мені подобалось носити цю штуку smile.gif
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 15:44