Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Де вам було дууже добре?, найцікавіші і найгарніші місця, де ви коли-небудь були
natalka
повідомлення 25.6.2010, 22:02
Порядковий номер повідомлення #1

Фанатик


Хто: Редактор
Повідомлень: 109
З нами з: 20.6.2009
Мешканець №: 827
Подякували: 28 раз



пропоную в цій темі розповідати про місця, де ви дуже гарно, цікаво й з користю провели час. це може бути все, шо завгодно: музей, фестиваль, заповідник, печера, гора, місто, якесь красиве місце.. цікаво ж! та й актуально: літо - пора подорожей!! smile.gif smile.gif

розпочну з себе smile.gif подорожувати дуже люблю. і поки найграндіозніше враження зі всіх моїх мандрів на мене справили ніагарські водоспади. це просто неймовірно! велично і красиво.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 25.6.2010, 23:34
Порядковий номер повідомлення #2

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



ууу, востаннє і з користю я провела час на Depeche Mode cover party. Подія, яку я довго чекала, на якій я грала і підспівувала усі-усі пісніsmile.gif після того жоден концерт не зміг перевершити те відчуття кайфу, яке я отримала тамsmile.gif


Подякували:
 
Агонь
повідомлення 25.6.2010, 23:40
Порядковий номер повідомлення #3

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



стадіон рух в році едак 2003-2007


Подякували:
 
ratm
повідомлення 25.6.2010, 23:41
Порядковий номер повідомлення #4

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(natalka @ 25.6.2010, 22:02) «
пропоную в цій темі розповідати про місця, де ви дуже гарно, цікаво й з користю провели час. це може бути все, шо завгодно: музей, фестиваль, заповідник, печера, гора, місто, якесь красиве місце.. цікаво ж! та й актуально: літо - пора подорожей!! smile.gif smile.gif

розпочну з себе smile.gif подорожувати дуже люблю. і поки найграндіозніше враження зі всіх моїх мандрів на мене справили ніагарські водоспади. це просто неймовірно! велично і красиво.


завтра зїзджу подивлюсь. Ще прикольно кажуть у Гранд Каньойоні, на Амазонці, ну і на Гаїті, якщо нафти нема.
 
FelisTRS
повідомлення 26.6.2010, 11:37
Порядковий номер повідомлення #5

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 61
З нами з: 4.9.2009
З: near Lemberg :)
Мешканець №: 922
Подякували: 10 раз



На початку цього травня получилося побувати у наших Карпатах (Чернівецька обл., Вижницький та Путильський райони). Все почалося як змагання з піших ходів. Раніше часто бував у наших горах, але цього разу було щось неймовірне,- ми тиждень прожили у горах і весь цей час ходили по стежках героїв УПА. wink.gif Море вражень та багато хороших набутих навичок, як урок у природи smile.gif

Кому цікаво: Стежками героїв


Подякували:
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 28.3.2024, 14:58