Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Старі Іграшки, Згадаємо молодість
Majesty
повідомлення 24.9.2007, 20:40
Порядковий номер повідомлення #1

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Для мене еталоном гри досі залишається F-19 Stealth Fighter... Іграшці вже понад 15 років, вона запускалась навіть на 086 машинах з моніторами CGA i EGA... Такого геймллею сучасні гейми не мають... rolleyes.gif Дюна 2, УФО ... все це легенди, не згадуючи вже про речі, які без емуляторів запустити нереально.

Поділіться уподобаннями щодо старших іграшок, хто з чого починав бороздити геймерську ниву?
 
SinFuL
повідомлення 24.9.2007, 23:55
Порядковий номер повідомлення #2

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 14
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 8
Подякували: 2 раз



ЕЕееее...... Що сказати!!! Моя улюблена іграшк, яку я і досі бавлюсь це всім відомий і наболілий КВЕЙК3 smile.gif
Іграшка яка мене найбільше захопила це трилогія Принца Персії - СУПЕР! Просто не міг від неї відірватись не їв і не спав поки не пройшов!!!
Також любив JRPG, особливо Фіналку(Файнал Фентезі)!
А починав я з тетріса, чи то може і з косинки ))) Уже і не пригадаю!!! А якщо серйозно то першим певно був старий досівський Принц Персії. Потім в школі бавився в одну іграшку назви на жаль не згадаю... Памятаю, що бігав маленьким прадавнім чоловічком і бив всяких монстрів. Десь в ті ж часи захопився вікінгами.... Ой прекрасні то були часи :-) А потім був Кармагедон ну а далі вже все підряд шпіляв ))
Зараз уже відійшов від ігор, втратив експіріанс, скіли застаріли і застряг я все ще на самих перших левелах ((
 
Majesty
повідомлення 25.9.2007, 0:05
Порядковий номер повідомлення #3

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



В мене була така колись цяцька - "ЭЛЕКТРОНИКА" називалась.. там вовк ловив яйця...

Вікінгів теж памятаю... зара ця іграшка в мене на трубі є... я все жартую що носю в кишені пентіум 1 smile.gif 103 мгц камінь 16 мб оперативи 1 гб памяті.
Ще, памятаю, був (і є) в мене комп такий старий, ІВМ РС ХТ, там був бейсік, ну дос, і все. так я сам писав іграшки і сам рубався ))) там монітор був монохромний псевдографічний ))) а ще був (і є) калькулятор ЕЛЕКТРОНІКА-МК61 там було 108 кроків програмної памяті і я з журналів туда вводив іграшки і теж рубався ))
 
Sashok
повідомлення 25.9.2007, 10:31
Порядковий номер повідомлення #4

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Ех ностальгія... я от помню тоже того прінца Персії самого першого, потім пішов старкрафт, тоже жестяк, другі герої, перші я не бачив, але мені про них розказували, ше раллі гонки пам'ятаю, ех деж мої молоді роки
 
Majesty
повідомлення 25.9.2007, 17:18
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Перші герої пам"ятаю, аякже.. Там наприклад магію можна було використати певну кількість раз - купив заклинання, використав і вже нема... Дракони були такі рожевенькі і фіолетові як метелики )) Графіка на ті часи була дуже хорошою - SVGA!.

Принца персії я ще в 1 класі рубався... був такий урок по пятницях - знайомство з компом, от ми і знайомились. Найбільш обідно було що тре було рубатись довго і ще на час і завжди як доходив до кінця то принцеса лежала мертва (( Ще тоді ж в 1 класі рубались каратіст (ідеш зліва направо, рубаєш ворогів), які там комбо були! і башня, ходиш колобком по башні мочиш всякунечисть... романтика. rolleyes.gif
 
An@ken
повідомлення 25.9.2007, 21:24
Порядковий номер повідомлення #6

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Ех... згадаю Денді... все почалось в когось з кави а в мене з Денді) от).. моя Улюбленна стара... старенька... ммм... танковий акшн) "Recoil" Вельми класна штука і я її пом"ятаю по сій чєс)
 
Majesty
повідомлення 25.9.2007, 22:58
Порядковий номер повідомлення #7

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Моя денді накрилась десь після 2х місяців напруженого чуть не цілодобового юзання ))) правда довго корчилась в агонії. Не забуду іграшки "BATTLE TANK", "GUNMAN", "ZEN INTERGALACTIC NINJA", "LITTLE MERMAID tongue.gif "
 
Агонь
повідомлення 30.9.2007, 8:45
Порядковий номер повідомлення #8

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(Majesty @ 25.9.2007, 0:05) «
Ще, памятаю, був (і є) в мене комп такий старий, ІВМ РС ХТ, там був бейсік, ну дос, і все. так я сам писав іграшки і сам рубався ))) там монітор був монохромний псевдографічний ))) а ще був (і є) калькулятор ЕЛЕКТРОНІКА-МК61 там було 108 кроків програмної памяті і я з журналів туда вводив іграшки і теж рубався ))



ггггг, а який в тебе аппарат? Бо в мене N70 - кажуть що то 386й



і по темі: ех маладьожь-маладьожь... а хто знає що таке комп SPECRUM? Сильна машина, яка може блін навіть бейсик запустити. Загрузка любої програми (в.т.ч і ігрушки - з аудіокасети). Такі круті ігрухи я грав) А на рахунок компа звичайного - пам"ятаю як в дитинстві рубався в таку ігруху як Dave. Ото була гра - просто жесть. Ну і годинами грав в Wolf3D. Два роки тому на розладці купив Wolfenstein - нажаль жалка пародія на те, що я грав в дитинстві.
 
Majesty
повідомлення 30.9.2007, 14:19
Порядковий номер повідомлення #9

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
ггггг, а який в тебе аппарат? Бо в мене N70 - кажуть що то 386й

Nokia6600 103MHz CPU ARM, 16 MB RAM, 6MB int m,1GB extended tongue.gif
І по темі ))

ZX SPECTRUM - Творіння Клайва Синклера, талановитого британського інженера. В основі своїй мав процесор Z80(Zilog), на якому і досі роблять касові апарати. Що я цікавого чув про цю штуку, там була операційна система ... не вгадаєте!!! DOORS tongue.gif Були вітчизняні аналоги цієї штуки, публікувались схеми, можна було самому зробити. Випускався у модифікаціях 16К,32К,48К,128К (оперативки!) Іграшки завантажувались з магнітофона (звук був схожий на модем), романтіка! 4 біт. Люди творили чудеса. Зараз є повно ресурсів, присвячених спектруму, так що кожен може долучитись до історії.
Про звязок сабжевого проца з i8080 мені не відомо нічого. І ZX не мав. А була така собі наша відповідь буржуям. Микроша називалась. Базувалась на ЦПУ КР580ВМ80А (наша відповідь і8080). також все аналогічно. телевізор "таурас" чорнобілий + ця клавіатура + маг "ВЕСНА 306" кіко радості було! НО! мікроша не мала графічного інтерфейсу. Так що іграшки доводилось бавитисі в псевдографіці.
На даний час мікроша пережила розтин і продаж деяких внутрішніх органів з подальшим захороненням на мусорці тілесної оболонки.

А ІГРАШКИ ВІД СПЕКТРУМА ІДУТЬ НА смартах 60 СЕРІЇ!!! тобто на 6600 тоже ))) Емуляторами можу поділитись.
Якщо хто памятає найкращу економічну стратегію екшн квест всіх часів і народів ELITE (1985р.) може поганяти її на смарті А хто грався в ЕLITE 2 FRONTIER і досяг якихось успіхів тому дуже значний респект!

Точно забув сказати, я ще в 1 класі на уроці рубався DANGEROUS DAVE 2! правда не пройшов, але рівня так 3 пройшов точно. золота іграшка
Причина редагування: Забув про важливу вещ!
 
LIORM
повідомлення 6.11.2007, 1:05
Порядковий номер повідомлення #10

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



Моя сама перша гра це була StarCraft. До тепер ще бавлюсь в неї. smile.gif
 
HAOS
повідомлення 6.11.2007, 20:16
Порядковий номер повідомлення #11

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 9
Подякували: 0 раз



Реально - Старічок аж ніяк не Старічок, з захватом чекаю продовження битви...

Але добре памятаю Прехісторік Маріо Формула1 Цивілізація... =)
 
Sashok
повідомлення 7.11.2007, 15:32
Порядковий номер повідомлення #12

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата(LIORM @ 6.11.2007, 0:05) «
Моя сама перша гра це була StarCraft. До тепер ще бавлюсь в неї. smile.gif

СтарКрафт це жесть, одна з моїх улюблених, але давно не бавився...до речі я чув шо цього місяця виходить StarCraft2, 9 років!! я вже і відео бачив, враження хороші smile.gif
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2007, 2:00
Порядковий номер повідомлення #13

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(SinFuL @ 24.9.2007, 23:55) «
А якщо серйозно то першим певно був старий досівський Принц Персії. Потім в школі бавився в одну іграшку назви на жаль не згадаю... Памятаю, що бігав маленьким прадавнім чоловічком

Принц персії це точно класс, добре пам"ятаю...

Цитата
В мене була така колись цяцька - "ЭЛЕКТРОНИКА" називалась.. там вовк ловив яйця...
в мну тож така була....прикольна штука, пцікавіше від тамагочі японських.

Цитата
"LITTLE MERMAID "
+1

Цитата
ех маладьожь-маладьожь... а хто знає що таке комп SPECRUM? Сильна машина, яка може блін навіть бейсик запустити. Загрузка любої програми (в.т.ч і ігрушки - з аудіокасети).
ну а ти пробував грузити програми з бабіни а не з касети, не забув шо таке пілот-сигнал?
Лічно я наприклад грузив...наш Маяк якість запису мав дуже непогану, хоч йому було років з 50, і удобно на бабіні одній ппц, правда транспортувати нереально.
Юзав ZX більше року, писав ігри, проги, нарахунок ігр то найбільшим недостатком було те, шо на одному знакомісці можна використовувати тільки один колір(не рахуючи колір фону), ше не мав псевдографіки, малював шрифт вручну(ше досы помню з 16___- починаэться графічна пам"ять), і заносив його тоже сам , ні програм, ні літератури не мав, навіть не мав нікого хто б близько був знайомим з ПК.
Почав все освоювати, коли дізнався про IF, LET, і PRINT, все остальне методом тика, деяких команд далі не знаю. Одним словом самоучка до корней мосгаsmile.gif
Колись навіть написав полу системну оболочку на бейсіку під нього шо грузилась з бабіни, і потім робила шось тіпа пародії на файлову систему на бабін
і, могла сама вигружати і загружати, запускати вибрані файли, сама, і в перспективі той маяк мав підключатись до порта і прога мала ним повніс
тю керувати....ех...де тепер ті часи, коли люди з малими ресурсами могли більше, ніж тепер довбні з компютерами, які скоро будуть мати ИИ. Вот така наша молодість...)
Мій Прекрасний ЗеЕкс далі ше є дома)

Цитата
А була така собі наша відповідь буржуям. Микроша називалась.
Точніше тоді було нашою відповідю РАДІО 86 РК, яке було на цьому процесорі, і творилось у домашніх умовах як і Спектрум, а Мікроша вийшлавже на контейнер, кстаті, Альтаір - комусь шось це слово говорить?

Працював ше не довго на Електроніці 0551(якшо не помиляюсь з номером) - учбова машина була, но правда і з ею розубратись було трудно...самий прикол в тому був, шо вона навідміні від всіх остальних сприймала не 16біт, а вісім - дуже неудобно було на асмі тоді переучуватись(

Напала ностальція ппц, наше покоління мало знає про це все( ви майже перші хто реально з цим стикався, інші говорять тепер Пентіум....(

Ну і звичайно ж - Civilization 1-2
 
Majesty
повідомлення 10.11.2007, 1:27
Порядковий номер повідомлення #14

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Ну і звичайно ж - Civilization 1-2

Я починав з COLONIZATION ... і це було в часи, коли я вже мав надпотужний комп, на який пару років збирав гроші (Пень 1 -150 32 РАМ 1.2 ХДД 1 мб відео) і в прокатах тоді були таки диски "200 игр разных жанров" Які там ігри були!!!
і головне всі ішли на моєму компі, бо було таке що ігри не йшли, хтіли потужнішого компа. обідно було.
SimCity1,2,2000 ого, довго не міг відірватись
GOBLINS 1,2,3!!!
DOOM 1-2-ALIENS-LEGACY-ULTIMATE-2D
DUKE NUKEM!!!
X-COM 1-2!!!
SPACE DUDE

до речі, хто має ще ці диски, позичте переписати. Літрове пиво як мінімум гарантовано.
Цитата
Точніше тоді було нашою відповідю РАДІО 86 РК, яке було на цьому процесорі, і творилось у домашніх умовах як і Спектрум, а Мікроша вийшлавже на контейнер, кстаті, Альтаір - комусь шось це слово говорить?

Спочатку був МИКРО-80, вимагав купу дефіцитних елементів, і згодом здобув друге народження в образі РАДИО-РК86. А мікроша - це промисловий варіант РК86, але вони були несумісні на рівні коду... Тому що були різні МОНІТОРи (щось на зразок теперішнього БІОСА), але це такий після БК0010 відомий апарат для пересічного громадянина. Для організацій існували ІСКРИ і ЕС.
Про Альтаїр справді майже не чув, на відміну від Ельбруса і Марса (але це суперкомпютери, цікавився колись)
 
Gattar
повідомлення 10.12.2007, 17:19
Порядковий номер повідомлення #15

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 10.12.2007
Мешканець №: 65
Подякували: 0 раз



Оoo, як я люблю цю тему... Майже випадково натрапив сюди на форум і не міг втриматись, щоб не зареєструватись і не написати пару слів :)

Так, тепер мало людей памятають старі добрі речі, такі як ZX Spectrum з його аудіокасетами і т.д., бо тепер це вже дорослі люди :')
Я познайомився з вищезгаданим Спектрумом у дитинстві, його юзав ще мій батько... Я спершу нічого в тій машині не розумів, тільки просив татa, щоб той запустив мені ту чи іншу гру (а їх у колекції було близько 300 штук). Вже й важко згадати, які там ігрушки були - TANTALUS, TRAP DOOR, ICE TEMPLE, ZORRO, CRACKOUT, а була навіть повноцінна 3D-гра, називалась DEMOGAME, там йшов максимум 1 кадр в секунду, бо машинка бідна повільна, ледве рахувала то всьо :) Зате гра була повністю незрозуміла... Не те що тепер - бігаєш і кіляєш монстрів/людей пачками...
Є вдома геніальна книженція "Бейсик для детей" (переклад з еспаньол), то я по ній вчився бейсіку. Але з алгеброю в школі не дружив, і програмера з мене не вийшло :) Хоча простенькі програмки на бейсіку писав, всякі глюки досліджував...
Пригадую ще гру STONKERS (real-time strategy!!), яка все вилітала, не мож було навіть дограти до кінця.
Була цікава гра HOBBIT, яку треба було проходити, використовуючи словесні команди (North, West, Look, Strike, Forward, Open...), навіть можна було їх поєднувати, але для того треба було знати інгліш :)

А потім була Dendy... Окрема історія... Яку досить скоро змінила 16-бітка Sega :) Ця в мене жила довго, a скільки джойстиків треба було поміняти, бо то китайське г..но постійно ламалось :) Улюблені уграшки - ZERO TOLERANCE, SONIC the HEDGEHOG (1, 2, & KNUCKLES), BATMAN FOREVER, MORTAL KOMBAT (1, 2, 3, ULTIMATE), WWF ARCADE (оце штука блін!), POWERMONGER 3D, SKITCHIN', ROAD RASH ... ... ... .., a от діснеївські ігри не дуже любив, за винятком АЛАДДІНА хіба шо, бо там була купа цікавих багів... Та й де їх не було - наприклад EARTH WORM JIM 1/2.

Добре, що існує емулятор Gens i купа ROMів розміром 1 Мб кожен :)

32-бітки не мав, зразу комп :) Перші ігри на ньому були QUAKE 3 ARENA, DELTA FORCE LAND WARRIOR, MESSIAH, TUROK 2 SEEDS OF EVIL, TDR2000 (напевне, моя улюблена гра на РС досі...)... Я то всьо переграв ще в 2001-2003 роках, тепер ті ігри знайти важко, але я все познаходив і ще раз насолодився ... :) Троха пізніше були DEUS EX 1 (просто убойна гра...), THIEF 2 METAL AGE (також чудо-гра), TRIBES 2, COLIN McRAE RALLY 2, та й купа всього іншого...

Хто цікавиться згаданими тайтлами, у мене все є, спеціально шукав :)
Ріспект автору теми!
 
Majesty
повідомлення 10.12.2007, 18:43
Порядковий номер повідомлення #16

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Був період, коли згоріла восьмибітка, перед тим посадивши кінескоп в телевізорі (на мікрошу одразу наклали табу).
Дідо мав калькулятор МК-61. Революційна штука. Так найцікавіше те, що на ньому можна було програмувати (щось подібне до нинішнього асемблера), мав 108 кроків програмної пам"яті. В журналах "Техника-молодежи" і "Наука и жизнь" публікувались програмки до нього ))) Це були і ігри, і наукові програмки... Живився цей калькулятор від 4 елементів ААА, які були страшно дефіцитні, і ставало їх на пару годин (використовувався газорозрядний індикатор), тож доводилось живити від зарядки (хоча яка це була зарядка, просто мережевий адаптер). Так цей калькулятор перетворився для мене в настольний тетріс на довший час... Які там іграшки були! Лабіринт, острів скарбів, війнушки, луноход... Там дуже повільно виконувались обчислення, тому щоб порахувалось щось, треба було чекати до пару хвилин... І динамічна іграшка там була - раллі називалась... треба було їхати машинкою типу 8 по полі з нулями.. но між тими екранами з машинкою тре було чекати секунд зо 30 щоб промелькали всі проміжні результати.. Як тоді було впадло кожного разу після виключення набирати всі програми знов!

Цей калькулятор ще досі в мене зберігається... моя мрія була підключити його до компа і перетворити в кпк... потім почав тягати смартфон і збився.
 
КрішнА
повідомлення 29.7.2008, 11:08
Порядковий номер повідомлення #17

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



а хто памятає старий добрий Mortal Kombat?))на приставку SEGA?
 
Alisa
повідомлення 30.7.2008, 23:17
Порядковий номер повідомлення #18

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 28.6.2008
З: франик
Мешканець №: 192
Подякували: 1 раз



В минулому я також цікавилась відеоіграми.Розкажу про це детальніше.Отже,компютери в мене міняються кожних 7 місяців(це примусово,сестра цими займається),хоча і це роздратовує,бо не маєш особистого компбтера,та кожний раз мусиш зберігати документи.Але це не важливо.Хотіла сказати,що прогрес завжди іде вперед,і хотіла зауважити,що ігри від того часу сильно не змінились.Приміром "Асасін Крід" не справив на мене враження,хоча там наворотів та "графіка" на вищому рівні,адже гра недавно появилась.


Так от,перший компютер в мене появився в 1996 році.Звісно,на той час компи коштували дорого і ігор,як таких не було.Гралась я косинкою,та іншими прикладними програмами.Через два роки в мене появився збірник ігор,до яких входили ігри "Злодій" тільки розробка.Не знаю,як вона в мене появилась,чи то сестра з закордону привезла,чи самі розробники вирішили похвалится(жартsmile.gif) але гра дійсно була цікавою,хоча і на англ мові.
Також гра Home World була просто шиком,в порівнянні з КОсинкою.

Гра Rayman 1 була просто завжди під рукоюsmile.gif

В 1999 році в мене знову появились збірники демоверсій,(My Game 99)до яких входили компанії,на той час невідомі,такі як Siera Online.Особливо сподобались:Urban Chaos,Wheel OF Time(дуже загадкова гра,до сих пір не розумію,за якою книгою вона була написана!),та Myst.

Звісно,я вже мовчу про перші частини Half Life,де я засиджувалась ночами та моєї кумирки-Лари Крофт з золотого Томба Рейдера.

Часи йшли,виходили продовження ігор,а хтось і заморожував проекти.Але я не сподівалась вихода гри Aliens vs. Predator 2 та Aliens vs. Predator 2: Primal Hunt.Я просто була вшоц!!! Фокс постаралась!!!

І ось до наших днів...Диски нажаль не збереглись,але ті часи звжди будуть ними.
 
COLOBOCman
повідомлення 31.7.2008, 9:35
Порядковий номер повідомлення #19

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Колись ігри робились з низькими графічними можливостями, але в них вкладали більше душі, коли ігру писала одна-дві людини, які це робили не заради комерційних цілей, а для душі. Згадаймо старі ігри цівілізацію, дум, принц-персії самий перший, самий перший вольфештейн під досом...та шо тут казати!



Тепер виходить 2-3 толкові гри за рік, і то роблять сипматичні і еффектні штуки без смислу, і цікавого гемплею, або стараються зробити гру по книжці(фільму), єдиним дійсно стоящим я признав Відьмака, бо книжку кілька раз читав.
 
Alisa
повідомлення 31.7.2008, 10:35
Порядковий номер повідомлення #20

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 28.6.2008
З: франик
Мешканець №: 192
Подякували: 1 раз



Мля,Колобок,де ти бачив із вищеперерахованих тобою ігор,щоб ці ігрухи писали адна-дві людини??????????????

Та вже тоді їх писали групами.Один чувак,що написав Тетріс-із Росії.Але то Тетріс,а не Принц Персії або Цивілізацію...

Якщо хто не в курсі,як роблять ігри,то на хлопський розум я зараз втлумачу:

отже,як правило,найбільше цим займаються америкоси і японці.В руських інша тактика.Вони не ігри а ракети та спутники роблять.Але то так,подумала вслух.

Так от,є компанії,які спеціалізуються цим,і як правило одна компанія робить один вид ігор.Скажімо шутер і все.Інших вона робити не буде-не вігідно.

Так от,тоді беруться до роботи.Спершу пишуть сценарій,або є вже готовий о книзі,чи тощо.Потім створюють так сказати мазки,або оболочку,на якому двіжку будуть писати.двіжків є не багато.наприклад "Кризіс" був зроблений на двіжку від Фар Край.

Потім кожна група відповідає за своє,хто за музичне оформлення,хто за тест,хто за графіку,хто ваще нічим не займається,а просто гроші рахуєsmile.gif

Ролики відеоігор знімають.Але спецкамерою з датчиками на тілі акторів.Потім це все оцифровують,роблять в 2d та 3d .

Ну а потім в продаж.І вже тоді потом зтікають,піде груха в рейтинг чи нє.Ось так.
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 5:31