Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Чи правильно забороняти мобілки в школі?
galka
повідомлення 14.9.2010, 8:49
Порядковий номер повідомлення #21

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 28.9.2009
Мешканець №: 954
Подякували: 0 раз



категорично проти інтернету в використанні дітей, та навіть підлітків, лише в плані навчання старшоклассників. тому ми в МТС команді сразу відключили інтернет.
 
Charly
повідомлення 14.9.2010, 9:23
Порядковий номер повідомлення #22

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата(fufa)
Так треба просто відрубити на телефоні інтеренет, зробити це можна вручну (але цей варіант не вельми надійний - діти тепер хакери) або скористатися відповідними тарифами чи послугами. Адже є різні сімейні тарифи, наприклад, супер мтс команда, де вигідні умови як для батьків, так і для дітей.

Відключити нет на телефоні? лол. Це справді смішно, адже (не памятаю з якого числа точно) з вересня у київстара всі послуги GPRS працюють без додаткових налаштувань. Не треба нічого налаштовувати і активовувати. МТС ще не чув, але враховуючи те що оператори не відстають один від одного то скоро така опція буде і в МТС. То яким чином відключити інтернет на телефоні? Вирізати модуль GPRS? Чи може ви здатні поставити на телефон якийсь фаєрвол? Сумніваюсь, бо в моєї бабусі це не вийшло. Загалом більшість старих людей не розуміють техніки і не можуть забезпечити надійний рівень захисту. А діти тепер не прості, і клацають такі "захисти" як сємочкі.

fufa я думаю вам треба дотримуватись однієї позиції. Ви намагаєтесь мені якось допекти у своїх дописах, при цьому абсолютно не контролюєте свої думки.
Цитата(fufa Вчора @ 14:55)
Мабуть, ваша дитина ще жодного разу не затримувалася нігде, не гралася з друзями, коли повинна була йти додому.

Тут я дядько з дитиною

Цитата(fufa Вчора @ 22:47)
І ще хотіла би я побачити, як би ви, Charly, ходили до школи тепер без мобілки biggrin.gif , а ще хотілося би почути думку вашої мами.

А тепер уже школяр. ійой. biggrin.gif
Якщо маєте бажання потролити то можу дати декілька правил справжнього троля. biggrin.gif
 
ratm
повідомлення 14.9.2010, 10:37
Порядковий номер повідомлення #23

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



1. Школу потрібно обирати поближче до дому, а не в іншому кінці міста. Якщо оприділили в інший кінець міста - готуйтесь до того що дитину треба буде відводити і забирати. Телефон тут не потрібен.
2. Ну про то що діти будуть мірятися піськами телефонами вже написали. Пояснити один раз що телефон дитині ще не потрібен, а замість нього краще купити шось більш корисне думаю легше буде.
3. Якщо потрібен екстренний зв'язок, краще записати телефон вчителькі. Вона ж може позвонити якщо шось станеться.
4. А давайте ще дітям купимо планшети, заведемо в однокласніки і вклонтакти, так їх відслідковувати буде ще легше, тільки розуму не додасть.
5. Колись технологій не було, інтернет як я закінчував школу був чимось феєричним і футуристичним ()діалапу ще не було). І це одна з причин чому мене перла інформатика і програмування. Зара інтернет всюду, але я не знаю чого більше від нього - користі чи проблем. Те саме з мобільними. Досі не визначились шкодить опромінення чи ні, а це діти, які ще ростуть і розвиваються.

Тому я б заборонив телефони в школі, і в дітей взагалі.
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 14.9.2010, 15:00
Порядковий номер повідомлення #24

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(ratm @ 14.9.2010, 10:37) «
1. Школу потрібно обирати поближче до дому, а не в іншому кінці міста. Якщо оприділили в інший кінець міста - готуйтесь до того що дитину треба буде відводити і забирати. Телефон тут не потрібен.
2. Ну про то що діти будуть мірятися піськами телефонами вже написали. Пояснити один раз що телефон дитині ще не потрібен, а замість нього краще купити шось більш корисне думаю легше буде.
3. Якщо потрібен екстренний зв'язок, краще записати телефон вчителькі. Вона ж може позвонити якщо шось станеться.
4. А давайте ще дітям купимо планшети, заведемо в однокласніки і вклонтакти, так їх відслідковувати буде ще легше, тільки розуму не додасть.
5. Колись технологій не було, інтернет як я закінчував школу був чимось феєричним і футуристичним ()діалапу ще не було). І це одна з причин чому мене перла інформатика і програмування. Зара інтернет всюду, але я не знаю чого більше від нього - користі чи проблем. Те саме з мобільними. Досі не визначились шкодить опромінення чи ні, а це діти, які ще ростуть і розвиваються.

Тому я б заборонив телефони в школі, і в дітей взагалі.

1. Я живу біля Микитинців, але школа моя знаходиться в центрі. І моя центрова спецшкола дає кращі знання, аніж Микитинецька. Так чому я маю вибирати школу ближчу до хати, а не кращу по знаннях?
2. А що корисніше? Пейджери?smile.gif
3. Вчителька не завжди у школі. Бувають такі випадки, що з дитиною може щось статись поза межами класу або по дорозі додому.
4. А планшети би зараз були корисними. Враховуючи ситуацію із "наявністю" у старших класах підручників, які є лише у форматі PDF, планшети чи хоча б електронні читалки були б ой як потрібними.

 
Charly
повідомлення 14.9.2010, 21:45
Порядковий номер повідомлення #25

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Для того щоб відстежувати то простіше буде під шкіру кожному вшити GPS модулі, і бачити переміщення у режимі релального часу.
 
Russel
повідомлення 14.9.2010, 21:57
Порядковий номер повідомлення #26

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 50
З нами з: 31.8.2009
З: Станіславів
Мешканець №: 914
Подякували: 8 раз



хм моя думка що телефони треба заборонити в школах..... тут вже називали десятки причин)
і ще перечитавши почти скалося враження що тут є люди які між тим як пишуть стосовно теми ще й рекламують одного мобільного оператора це мося субєктивна думка))))))
 
ratm
повідомлення 15.9.2010, 10:49
Порядковий номер повідомлення #27

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
1. Я живу біля Микитинців, але школа моя знаходиться в центрі. І моя центрова спецшкола дає кращі знання, аніж Микитинецька. Так чому я маю вибирати школу ближчу до хати, а не кращу по знаннях?
2. А що корисніше? Пейджери?
3. Вчителька не завжди у школі. Бувають такі випадки, що з дитиною може щось статись поза межами класу або по дорозі додому.
4. А планшети би зараз були корисними. Враховуючи ситуацію із "наявністю" у старших класах підручників, які є лише у форматі PDF, планшети чи хоча б електронні читалки були б ой як потрібними.


1. Я живу у Франківську. Але чув, що центрові школи Кийова та міста лева дають кращі знання. Що робити?
Я написав, якщо школа далеко - готуйтесь до того, що дітей треба буде забирати. Як доречі це роблять багаті піндоси (бідні в жовтому автобусі їздять). Телефон тут не потрібен.
2. Це вже Вам обирати, що для вашої дитини корисніше.
3. О так, вчителька може і дома бути, не спорю. Але щоб бути 100% впевненим що у школі з дитиною нічого не станеться дитину треба лишити дома.
4. Вперед, купуйте, планшети, комп'ютери, телефони. Тільки потім не дивуйтеся що в дітей зіпсований зір, аутизм або компутерна залежність.

Цитата
Для того щоб відстежувати то простіше буде під шкіру кожному вшити GPS модулі, і бачити переміщення у режимі релального часу.

Ага, або нашийники металеві, які якщо ти в потрібний час не в школі, легонько били б струмом. Ну і джіпіес авжеж теж, а заодно вже і рацію, щоб зовсім все спокійно було.
Якось так

Доречі раджу подивитися цей епізод, 6й сезон 11 серія.


Подякували:
 
novara
повідомлення 15.9.2010, 16:32
Порядковий номер повідомлення #28

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 22
З нами з: 6.7.2010
З: Франківськ
Мешканець №: 1331
Подякували: 3 раз



Моїй дитині тіко рочок ото буде скоро, не знаю як буде через років тако 10, але зараз я ПРОТИ мобільних телефонів в школах. Проти і ще раз проти!!!!! Наш тато водив нас з сестрою в школу через ціле місто, і таким же чином забирав. Треба було почекати біля школи(всілякі непередбачені обставини) - він чекав, прийти на збори - приходив. І ця відстань між домом і школою не вважалась йому великою, адже ми його діти, і він нас любить. Я веду до того, що якщо школа знаходиться не надто близько до Вашого дому, то це не є ще вагомим аргументом,щоб купляти дітям телефони.


Це повідомлення відредагував novara: 15.9.2010, 16:35


Подякували:
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 15.9.2010, 18:40
Порядковий номер повідомлення #29

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(ratm @ 15.9.2010, 10:49) «
1. Я живу у Франківську. Але чув, що центрові школи Кийова та міста лева дають кращі знання. Що робити?
Я написав, якщо школа далеко - готуйтесь до того, що дітей треба буде забирати. Як доречі це роблять багаті піндоси (бідні в жовтому автобусі їздять). Телефон тут не потрібен.
2. Це вже Вам обирати, що для вашої дитини корисніше.
3. О так, вчителька може і дома бути, не спорю. Але щоб бути 100% впевненим що у школі з дитиною нічого не станеться дитину треба лишити дома.
4. Вперед, купуйте, планшети, комп'ютери, телефони. Тільки потім не дивуйтеся що в дітей зіпсований зір, аутизм або компутерна залежність.

4. Компютерна залежність може виробитись і вдома, пора би це знати.
 
ratm
повідомлення 15.9.2010, 20:49
Порядковий номер повідомлення #30

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 15.9.2010, 18:40) «
4. Компютерна залежність може виробитись і вдома, пора би це знати.

Дякую Кеп! (:
 
Агонь
повідомлення 15.9.2010, 22:23
Порядковий номер повідомлення #31

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата
Ми росли без звязку, ми ішли рано до школи і поверталися після уроків, і ніхто не звонив і не думав що з нами щось не те.

ти ще згадай що раніше компютери були деревяні, переносилась інфа на перфокартах і не було інтернетів.
 
Charly
повідомлення 15.9.2010, 23:20
Порядковий номер повідомлення #32

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Цитата
ти ще згадай що раніше компютери були деревяні, переносилась інфа на перфокартах і не було інтернетів.

А ще колись не було форумів, і ніхто не питав у людей чи варто дітям купляти мобілу, а робив так як вважав за потрібне. А ще колись діти не помирали на фізрі від "перенавантаження" (най бог боронит всіх від такого), і не сиділи у віртуальному світі, а жили реальним життям, і не було центрів лікування від лайнейджової залежності. Всьо колись було...
 
ruslanif
повідомлення 16.9.2010, 10:49
Порядковий номер повідомлення #33

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



будь яке перегинання палиці це ЗЛО, а у нас роблять або ніяк або через ЗАД і всеодно виходить ЗЛО(
у всьому має бути межа і культура.
У нас нажаль її немає не має не тільки у школі а у суспільстві загалом.
І це проявляється у всіх сферах життя і користування мобілами не вийняток.


Подякували:
 
ratm
повідомлення 16.9.2010, 11:15
Порядковий номер повідомлення #34

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Charly @ 15.9.2010, 23:20) «
Всьо колись було...

Трава зеленіша, сонце тепліше і дівки давали більше (С)
І взагалі життя вже не торт.
 
Charly
повідомлення 16.9.2010, 11:21
Порядковий номер повідомлення #35

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 5.1.2009
Мешканець №: 611
Подякували: 116 раз



Підтримую. Але як вчинити у даному випадку. Розвиток технологій ставить перед нами нові 'to be or not to be?'. Тобто дозволити чи заборонити. Заборонений плід солодший, а дозволений не такий цікавий. Діти істоти чутливі, і легко ранимі, тому наявність у однокласника дорожчого-кращого-моднішого девайса стає причиною того що в дитини виникає бажання мати або такий, або кращий. Але ж купити вона сама його не може, бо не має матеріальної можливості. Пригадайте чи не було у вас у класі випадків коли діти з бідних сімей деколи просто крали гарну ручку, чи пенал, чи м’яч? А тут мова іде про фон, який вартує мін 700грн, як варіант то є місячна зарплата. Хоча для дитини/підлітка воно не так впирається у вартість, як у саму наявність девайса.
Мав колись можливість працювати у магазині моб. зв’язку, то доводилось бачити (неодноразово) таку картину: заходить у магазин сім’я, батько мати і дитина. Всі вони - звичайна сільська сім’я. Чадо просто ходить і тикає пальцем на телефон який йому треба. Тато з мамою беруть кредит (якщо хто не знає то на мобільні телефони %ставка була 56% річних) і дитина тішиться мобілою. АЛЕ! Телефон беруть не просто як засіб звязку, там обовязково має бути камера, память, інтернет..... Ну і звичайно коштувати мало він не міг, але чого не зробиш задля "безпеки" і радості власної дитини.
Мобілка в дитини - це ж так зручно. smile.gif
 
ratm
повідомлення 16.9.2010, 11:26
Порядковий номер повідомлення #36

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(ruslanif @ 16.9.2010, 10:49) «
І це проявляється у всіх сферах життя і користування мобілами не вийняток.

+1, згадується анек, говорять два старших тіпа

- вчора був у церкві, і там в якоїсь малолєтки зазвонив мобільний!!!
- повний бєспрєдєл, куди батьки дивляться?
- ага, в мене ледь пиво з рук не випало!

Цитата(Charly @ 16.9.2010, 11:21) «
Підтримую. Але як вчинити у даному випадку. Розвиток технологій ставить перед нами нові 'to be or not to be?'. Тобто дозволити чи заборонити. Заборонений плід солодший, а дозволений не такий цікавий. Діти істоти чутливі, і легко ранимі, тому наявність у однокласника дорожчого-кращого-моднішого девайса стає причиною того що в дитини виникає бажання мати або такий, або кращий. Але ж купити вона сама його не може, бо не має матеріальної можливості. Пригадайте чи не було у вас у класі випадків коли діти з бідних сімей деколи просто крали гарну ручку, чи пенал, чи м'яч? А тут мова іде про фон, який вартує мін 700грн, як варіант то є місячна зарплата. Хоча для дитини/підлітка воно не так впирається у вартість, як у саму наявність девайса.
Мав колись можливість працювати у магазині моб. зв'язку, то доводилось бачити (неодноразово) таку картину: заходить у магазин сім'я, батько мати і дитина. Всі вони - звичайна сільська сім'я. Чадо просто ходить і тикає пальцем на телефон який йому треба. Тато з мамою беруть кредит (якщо хто не знає то на мобільні телефони %ставка була 56% річних) і дитина тішиться мобілою. АЛЕ! Телефон беруть не просто як засіб звязку, там обовязково має бути камера, память, інтернет..... Ну і звичайно коштувати мало він не міг, але чого не зробиш задля "безпеки" і радості власної дитини.
Мобілка в дитини - це ж так зручно. smile.gif

А завтра дитина піде в престижну школу, і захоче машину, квартиру...
Що тепер, нирки продавати?


Подякували:
 
ruslanif
повідомлення 16.9.2010, 15:22
Порядковий номер повідомлення #37

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 189
З нами з: 3.2.2010
З: if
Мешканець №: 1122
Подякували: 17 раз



Цитата(ratm @ 16.9.2010, 11:26) «
А завтра дитина піде в престижну школу, і захоче машину, квартиру...
Що тепер, нирки продавати?

дехто так і робить, ну може не буквально, а гробить своє здоровя щоб ЧАДО було обуте не голодне, а ще й цяцьки купляє і як не дивно в майбутньому стає НЕПОТРІБНИМ старим створінням, але ЧАДО буде мати своїх чад і круг замикається.
балувати дітей слід в МІРУ, а то собі і дитину буде тільки гірше...
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 16.9.2010, 21:33
Порядковий номер повідомлення #38

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Ну якщо вже зайшла справа за дорогі мобільні, то поясніть мені, нащо середнім і старшим класам іміджеві телефони, смартфони чи хоча б ультрамодні сенсорні трубки?
Я користуюсь звичайним моноблоковим мюзікфоном вже 2 роки, на якому є плеєр (ненавиджу носити окремо мп3-плеєр і телефон) із звичайним входом під навушники, вихід до інтернету (не раз виручав на контрольних, особливо коли тре якусь формулу тупу:)) і решту стандартних функцій:). Змінювати не хочу, бо телефон - це найкращий помічник у всьому: починаючи від пробудження зранку і закінчуючи довгими нічними розмовами.
А от у більшості телефон - це понти і використовується лише менша частина функцій.
 
ratm
повідомлення 17.9.2010, 10:22
Порядковий номер повідомлення #39

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 16.9.2010, 21:33) «
Ну якщо вже зайшла справа за дорогі мобільні, то поясніть мені, нащо середнім і старшим класам іміджеві телефони, смартфони чи хоча б ультрамодні сенсорні трубки?

Фалометрію ніхто не відміняв. І найближчим часом не відмінить. А все починається з дитинства.

Плюс скоро будуть підніматися теми "Чи потрібні дітям в садках мобільні" і "Чи потрібно вживляти мобільні при народженні".

Ну ладно старші класи, хоча і там вони швидше будуть заважати вчитися (ваш же приклад з формулами. Нащо вчити якщо можна все залити в мобільний), але молодші і середні...

Коротше плану Даллеса не існує, але він працює (С)...
Цитата
А от у більшості телефон - це понти і використовується лише менша частина функцій.

В штатах, доречі, такого нема. Ходять з цеглами і не паряться. Є гіки, яким подавай айфони і андроідофони, а решті людей переважно все рівно...

Це повідомлення відредагував ratm: 17.9.2010, 10:24
 
Friday13
повідомлення 7.11.2010, 0:21
Порядковий номер повідомлення #40

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 27.6.2009
З: Івано-Франківськ, Брати
Мешканець №: 830
Подякували: 20 раз



я дуже довго писав, але шось нет загальмував і воно не відправилося....тому зараз напишу коротко -
НІ МОБІЛЬНИМ ТЕЛЕФОНАМ В ШКОЛІ


а з 90 згадав....Йо-Йо)))
 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 6:58