Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Івано-Франківська музика, хто, що, як?
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 2.12.2010, 20:05
Порядковий номер повідомлення #1

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



У цій темі пропоную поговорити про івано-франківську музику, її теперішнє, минуле та майбутнє, проблеми та недоліки.
Музика як така у місті є. Але більшість того, що грається - відвертий непотріб. Так, воно гарно звучить, але чимсь особливим не запамятовується. Я була безліч разів на сейшнах, але процентів 80% з того, що грається, я не памятаю. Немає нових обличчь, учасники кочують від гурту до гурту. Але це нічого. Основна проблема у тому, що у Франківську більшість вокалістів - жахливі! Особливо чоловічі. Якщо із жіночих можна виділити пару дійсно хороших, то у чоловічих це ще варто пошукати. Також вся музика якась одного жанру. Нудна і однотипна. Хочеться жари=)
 
13-den
повідомлення 3.12.2010, 1:17
Порядковий номер повідомлення #2

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Я б так не сказал, что у нас всё музло однотипное! Много разных груп просто нужно ходить на разного рода концерты. У нас очень много андеграундных тяжёлых коллективов, нехватает реально олдовых команд... Дофига алтернативы.
Да много не премечательных груп есть но есть достаточно перспективные команды, только кое кому нужно работать над собой а не сразу же лезть выступать, вот тут вроде бы у хорошей группы с не плохой задумкой возникает проблемы...
А насчёт вокалов, девчёнкам немного легче с этим делом чем чувачкам)
 
Scary
повідомлення 3.12.2010, 11:17
Порядковий номер повідомлення #3

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Мені здається, що дана тема не нова на форумі.
Я б не погодився на рахунок 80%. Я б сказав 95% - УГ.
Головна проблема, це гурти-одноденки. Яких розвелось як гівна. Грати невміють, а вже на концерти пруться. Їм би років з 5 посидіти в підвалі і навчитись чогось, а тоді вже вилазити на показ.


Подякували:
 
ratm
повідомлення 3.12.2010, 15:20
Порядковий номер повідомлення #4

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(Scary @ 3.12.2010, 10:17) «
Мені здається, що дана тема не нова на форумі.
Я б не погодився на рахунок 80%. Я б сказав 95% - УГ.
Головна проблема, це гурти-одноденки. Яких розвелось як гівна. Грати невміють, а вже на концерти пруться. Їм би років з 5 посидіти в підвалі і навчитись чогось, а тоді вже вилазити на показ.


Школота хаває? Хаває.
На концерти ходять? Ходять.
Квитки купують? Купують.

От доречі черговий сейшн намічається, з купою мегавідомих банд світового регіонального рівня.
Тут, як кажуть, де є потреба, буде і пропозиція.
 
13-den
повідомлення 3.12.2010, 21:43
Порядковий номер повідомлення #5

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Чувак ты вообще в музле наверно нифига не шариш! Тот кто шарит не позволит себе таких фраз! Как можно выдавать
Цитата
купою мегавідомих банд світового регіонального рівня

Тупо и отстойно с твоей стороны!

канеха вам всем америку подавай деграданты! Качество и тому подобное, а кто-то из вас знает наскольно это тяжело в нашем обществе?
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 4.12.2010, 0:30
Порядковий номер повідомлення #6

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Щось не дуже помітно, що чоловікам у вокалі так важко. Більша половина світових вокалістів - чоловіки.
Гурти-одноденки - це біда. Та що там, сама колись у такому грала. Але щось не зійшлось, не склалось, різні погляди - і гурт розвалився, хоча музиканти грали не перший рік. Але є багато гуртів, які грають роками, а хочеться задати питання й досі: " Хто таке випустив на сцену?"
 
13-den
повідомлення 4.12.2010, 0:46
Порядковий номер повідомлення #7

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата
Гурти-одноденки - це біда

Что правда то правда!

Цитата
Але є багато гуртів, які грають роками, а хочеться задати питання й досі: " Хто таке випустив на сцену?"

ну а тут уже всякое бывает... Комуто такая группа со стилем не угодила, а у кого-то может планка сильно высоко стоит...
Эт вешица индивидуальная!
 
ratm
повідомлення 5.12.2010, 15:54
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата(13-den @ 3.12.2010, 20:43) «
Чувак ты вообще в музле наверно нифига не шариш! Тот кто шарит не позволит себе таких фраз! Как можно выдавать

Тупо и отстойно с твоей стороны!

канеха вам всем америку подавай деграданты! Качество и тому подобное, а кто-то из вас знает наскольно это тяжело в нашем обществе?

Ну куда уж нам куда до мировых критиков! (:
Есть такие "шарящие", которые тебе тут с пеной у рта будуь отстаивать шансон, попсу, говнорэп (лишнее зачеркни).

Сам был школотой, ходил на все эти сейшены, ездил на концерты в Киев, Львов и другие города.

А потом подрос и начал замечать что основной контингент таких концертов - малолетки, которым главное прийти, напиться, поколбаситься по фиг под какую музыку. И для вас, любимые, и делаются такие сейшены.

А для ценителей есть клубы (конечно не у нас во Фране).
Мне Америка не показатель, я сейчас больше европейскую музыку слушаю.
А с подходом в стиле "это так тяжело", лучше вообще ничего не делать. Никто не обещал что будет легко.

П.С. Из всего списка я слышал Анну, Так не треба, и Руру (последние чуток не вписываются в общую картину имхо). Скажу так - каждому своё, а я сейчас хоть бы и доплачивали не пошел бы туда.

Це повідомлення відредагував ratm: 5.12.2010, 16:05
 
13-den
повідомлення 5.12.2010, 16:37
Порядковий номер повідомлення #9

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Цитата(ratm @ 5.12.2010, 14:54) «
Ну куда уж нам куда до мировых критиков! (:
Есть такие "шарящие", которые тебе тут с пеной у рта будуь отстаивать шансон, попсу, говнорэп (лишнее зачеркни).

Сам был школотой, ходил на все эти сейшены, ездил на концерты в Киев, Львов и другие города.

А потом подрос и начал замечать что основной контингент таких концертов - малолетки, которым главное прийти, напиться, поколбаситься по фиг под какую музыку. И для вас, любимые, и делаются такие сейшены.

А для ценителей есть клубы (конечно не у нас во Фране).
Мне Америка не показатель, я сейчас больше европейскую музыку слушаю.
А с подходом в стиле "это так тяжело", лучше вообще ничего не делать. Никто не обещал что будет легко.

П.С. Из всего списка я слышал Анну, Так не треба, и Руру (последние чуток не вписываются в общую картину имхо). Скажу так - каждому своё, а я сейчас хоть бы и доплачивали не пошел бы туда.


Значит на фиговые концерты  ходил и ехал!

В УКРАИНЕ много хороших групп в целом во Франике есть задатки у групп нужно только подержать их и им в свою очередь поработать!


А не ходить на концерты я считаю что это деградация!

"Правельно зачем идти куда-то если я лучше в грёбаном контакте видос повтыкаю..."

Потому концертов у нас хороших и не будет так как организаторы в бабло попадают, а если известную класную группу привезут то тем более!




 
Scary
повідомлення 5.12.2010, 16:56
Порядковий номер повідомлення #10

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(13-den @ 5.12.2010, 15:37) «
Значит на фиговые концерты  ходил и ехал!

В УКРАИНЕ много хороших групп в целом во Франике есть задатки у групп нужно только подержать их и им в свою очередь поработать!
А не ходить на концерты я считаю что это деградация!

"Правельно зачем идти куда-то если я лучше в грёбаном контакте видос повтыкаю..."

Потому концертов у нас хороших и не будет так как организаторы в бабло попадают, а если известную класную группу привезут то тем более!


Ден. Не неси пурги.
Навіщо йти на концерт, який не подобається?!...
Задатки кажеш, назви хоча б одну групу з завдатками; Так Треба, Один, Листопад не називай...

Я був на дуже хороших концертах/фестах, то, власне, й не ходжу на наші місцеві, бо:
1) гурти лайно
2) звук лайно
3) приміщення гавно
4) освітлення гавно

і так можна продовжувати ще дуже багато...

Про смаки не говори, ти знаєш, що в музиці, головне, щоб цепляло і стилі немають значення..
 
13-den
повідомлення 6.12.2010, 15:59
Порядковий номер повідомлення #11

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Невсегда всё отстой так как ты это описываешь...
просто тут тема чуть о другом.
Цитата
1) гурти лайно
2) звук лайно
3) приміщення гавно
4) освітлення гавно

Если организатор лох так и будет!
Цитата
Задатки кажеш, назви хоча б одну групу з завдатками; Так Треба, Один, Листопад не називай...

... за эти группы можно поспорить!
Назову)
Інший світ)
... задатков много у всех, просто нужно уметь раскрыт и донести до народа в нужный период.
а как же донести до слушателя если он даже не соизволить оторвать свой зад от компа и пойти не концерт послушать что-то новенькое, да бывает много кала и отстоя там но сразу же ставить крест на концерт и говорить что там отстой - неправельно! Как ты узнаешь или отстой если там не будешь!

Про Руйнацию в Франике я молчу!
Тут определёная премия нужна - "Худший концерт всех времён и народов в Франковске"!
Но это только по вине организаторов...
Групп что выступали жалко очень!
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 6.12.2010, 19:32
Порядковий номер повідомлення #12

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(13-den @ 5.12.2010, 15:37) «
А не ходить на концерты я считаю что это деградация!

"Правельно зачем идти куда-то если я лучше в грёбаном контакте видос повтыкаю..."

Потому концертов у нас хороших и не будет так как организаторы в бабло попадают, а если известную класную группу привезут то тем более!

1) Деградація???? Це абсурд! У силу своїх колишніх робочих обов’язків була змушена ходити на подібні речі. І більшість із них, скажу, мені були не в задоволення, жодного кайфу я не дістала. То що, я деградую?
2) Ні, концертів не буде хороших, поки народ не перестане бути бидлом і не проситиме щоразу: " А проведи мене... А пусти мене...".
3) Гурти із задатками у нас є. Багато. Але! Дійсно хорошого рівня у нас поки немає. То музиканти криворукі, то вокалісти фальшиві, то музика відверто нецікава. Щодо останнього пункту, то я не ходжу на концерти у більшості через те, що музиканти грають нецікаву та неякісну музику. Банальні тексти, нецікаві гармонії. Мало стилів представлено.
4) Хочеться виділити один гурт. Він вже розпався, але грав таки найкращий поп-рок серед тих, хто були у місті. "5 зірок"(колишній "Рикошет"). Ось там дійсно був гідний рівень для поп-рокового гурту. А ці всякі джети і межі мрій дуже далеко ховаються і мають куди рости.
 
13-den
повідомлення 6.12.2010, 19:59
Порядковий номер повідомлення #13

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



"Рикошет" і "5 зірок" - это две разные группы.
"Рикошет" был намного ранише - это старые добрые "Бобри" или как они когда то назывались "Злюкі Бобри"


Цитата
Деградація???? Це абсурд!

а я б не сказал!
Я же не говорю что нужно ходить на все наши концерты... Можна ради концерта и в Киев и во Львов поехать!
А большенству легче отмазаться от этого даже когда группа какую определённый индивид слушает!
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 6.12.2010, 21:28
Порядковий номер повідомлення #14

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



ну, вони себе так називали.
Окей, скажи мені, як я - школярка можу дозволити собі витратити стільки грошей заради одного концерту?
 
13-den
повідомлення 6.12.2010, 21:44
Порядковий номер повідомлення #15

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Ну всё от желания зависит. Деньги найдуться если захочеться...
Цитата
скажи мені, як я - школярка можу дозволити собі витратити стільки грошей заради одного концерту?

Причём я говорю про среднестатестического Франковца, а не конктретно про кого-то
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 7.12.2010, 8:52
Порядковий номер повідомлення #16

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



я, чесно кажучи, не маю совісті просити у батьків 1000 грн на концерт Депеш Мод чи 500 на Земфіру лише за квиток. + 200 дорога + їжа. а українська музика мене трохи менше цікавить.
 
ratm
повідомлення 7.12.2010, 11:17
Порядковий номер повідомлення #17

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Цитата
Можна ради концерта и в Киев и во Львов поехать!

Бери выше, на рокемринг или лолаполозу. (:
Цитата
Ну всё от желания зависит. Деньги найдуться если захочеться...

Мажор? Успешный бизнесмен? Или родители богатые?

Цитата
я, чесно кажучи, не маю совісті просити у батьків 1000 грн

Я вже давно не прошу в батьків, заробляю сам, але мені і 50 грн шкода на сейшен (де б не був, у нас, у Львові чи Кийові). Знаю, що це марно зіпсований час, гроші і настрій.

На Депеш не їхав свідомо, не моє. На Земфірі був у Криму, при чому на хап-хап. (попали на другу половину концерту, пускали так).
А от зрештою... Те що приїздить не вартує як на мене грошей, а те що я б хотів почути до нас ніколи не приїде (навіть в Київ).

Наразі качаю двд живих записів і насолоджуюсь ними.
 
13-den
повідомлення 7.12.2010, 11:33
Порядковий номер повідомлення #18

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



... и как это за частую бывает тема плавно сашла с подачи некоторых людей в другое русло
Цитата
Мажор? Успешный бизнесмен? Или родители богатые?

надо уметь на халяву проходить!

и не нужно тут ля-ля много достойных команд приезджают в Киев и в Украину! Как я выше писал - каждый ищет отговорку)
Scorpions были - Были! пол жизни потеряли кто не поехал!
можно список перечислять долго кто к нам в Киев только не ездил!

потому тема стала скучной и убогой!
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 7.12.2010, 20:32
Порядковий номер повідомлення #19

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Цитата(ratm @ 7.12.2010, 10:17) «
Я вже давно не прошу в батьків, заробляю сам, але мені і 50 грн шкода на сейшен (де б не був, у нас, у Львові чи Кийові). Знаю, що це марно зіпсований час, гроші і настрій.

Мені треба довго працювати, щоб лише на квиток наскладатиwink.gif
Підтримую. Воно часом таких грошей просто не коштує.
Так, щось ми із теми зіскочили. Франківськ не лише роком обмежується. Що можете сказати про інші жанри?

Цитата(13-den @ 7.12.2010, 10:33) «
... и как это за частую бывает тема плавно сашла с подачи некоторых людей в другое русло

надо уметь на халяву проходить!


Можна витягти українця із України, але не Україну із українця. Ходити на халяву, як на мене, - це неповага до виконавця, він ж також гроші за це отримує, освітлення та звук також не задарма.

Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 7.12.2010, 20:35


Подякували:
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 7.12.2010, 21:00
Порядковий номер повідомлення #20

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



у Франику ніхто не грає музики, яку я слухаю.
тому мало цікавлюся нашими виконавцями (нехай не ображаються друзі, які грають у різних місцевих гуртах).
хіба шо є пару музикантів, які можуть гарно грати, але або грають не то, або взагалі не грають =)


Подякували:
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 17:30