Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Art Project, powered by Google, Віртуальна подорож сімнадцятьма музеями світу
zakruisia643
повідомлення 24.2.2011, 18:33
Порядковий номер повідомлення #1

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 42
З нами з: 15.2.2011
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1534
Подякували: 5 разhttp://www.googleartproject.com/

Google Art Project - класна штука, надибала її вже десь з місяць тому.

"Будь-хто, у якого є вихід в інтернет, тепер може відвідати «The Metropolitan Museum of Art» у Нью-Йорку, «Rijksmuseum» у Голландії, «Tate Britain» Лондоні чи «Ермітаж» у Санкт-Петербурзі та розглянути їх експонати у таких подробицях, які не доступні навіть у реальності. «Google Art Project» – це сімнадцять музеїв з дев'яти країн світу, 385 виставкових залів, 400 художників і 1060 картин.

«Google Art Project» стартував півтора роки тому у звичному для «Ґуґла» форматі: більшу частину дня співробітники компанії виконують свої обов'язки, але п'яту частину робочого часу їм дозволено витрачати на «сторонні» проекти, що їх цікавлять. У певний момент усі любителі живопису в «Google» об'єдналися і вирішили використати наявні в їхньому розпорядженні технології для того, щоб зробити мистецтво доступнішим.

Багато музеїв та галерей і раніше викладали свої оцифровані колекції в інтернет, до того ж у набагато більшому обсязі. Проте завдяки таким технологіям, як «Picasa», «App Engine» і «Street View», ентузіастам з «Google» вдалося створити щось нове.

По-перше, ще ніхто не збирав в єдину базу і не систематизував роботи з різних музеїв світу, створюючи щось більше, ніж просто набір репродукцій. По-друге, проект «Google» є інтерактивним: можна скласти свій список шедеврів та поділитися ним з друзями. По-третє, «Street View» дозволяє буквально «пройтися» по залах знаменитих музеїв. Розглянути картини в такому режимі не вийде, але з іншого боку жодних японських туристів !

Деякі картини було сфотографовано у надвисокій роздільності, з найдрібнішими деталями. Зображення кожної з них складається приблизно з семи мільярдів пікселів, тобто їх роздільність у тисячу разів вища, ніж у простої цифрової фотографії.

У проекті наразі не беруть участь такі великі музеї, як «Прадо» чи «Лувр», а колекції представлених музеїв відображено вибірково.

Цікаво, що деякі журналісти, які пишуть про цей проект, вважають, що перегляд шедеврів живопису в інтернеті автоматично спрощує їх (шедеври), позбавляючи контексту, і існує небезпека, що у майбутньому потреба відвідувати музеї взагалі відпаде. Крім того, «Google» здатний (чи буде здатний у майбутньому) показати картину в таких подробицях, які неможливо розрізнити, дивлячись на неї в музеї. "

Щодо мене, то я у захваті від цього проекту rolleyes.gif , боюся , що варто погодитися із журналістами, й справді -потреба відвідувати музеї, можливо, й пропаде, але не знаю, не знаю dry.gif ...все одно, бажання побачити в живу на власні очі полотна відомих художників залишиться.


Це повідомлення відредагував zakruisia643: 24.2.2011, 18:35


Подякували:
 
lifelong
повідомлення 26.11.2011, 22:50
Порядковий номер повідомлення #2

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 разкруто гугл придумав! але тепер взагалі багато хто з дому виходити перестане...) треба їхати і живцем дивитись!
 
zakruisia643
повідомлення 27.11.2011, 10:00
Порядковий номер повідомлення #3

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 42
З нами з: 15.2.2011
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1534
Подякували: 5 разживцем дивитись?-класна ідея))))) так у більшості такої можливості нема(
От, якби б хтось з маценатів організував таку штуку, щорічні халявні поїздки по музеям світу)))хм...обломайся Катя + всі бажаючі.
 
lifelong
повідомлення 27.4.2012, 14:00
Порядковий номер повідомлення #4

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 разЦитата(zakruisia643 @ 27.11.2011, 10:00) «
живцем дивитись?-класна ідея))))) так у більшості такої можливості нема(
От, якби б хтось з маценатів організував таку штуку, щорічні халявні поїздки по музеям світу)))хм...обломайся Катя + всі бажаючі.


Яка Катя?))) було б круто робити поїздки. Треба ж черпати десь натхнення wink.gif
потрапилось на очі: хужодник Олександр Дубовик написав книгу) цікаво, коли митцю є що сказати словами. ДО речі книга так і називається "Слова"
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 16.1.2019, 12:00