Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Доля, чи вірите ви в неї?
pozitronik
повідомлення 22.1.2008, 19:21
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Ви вірите в долю? Чи можна змінити хід життя? Як кажуть від долі не втечеш, чи правда це?
 
COLOBOCman
повідомлення 22.1.2008, 20:43
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



хз хз .....
 
LIORM
повідомлення 22.1.2008, 20:45
Порядковий номер повідомлення #3

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



На мою думку це правда!!! Адже доля вже на перед прописана для кожного. Хіба ти якийсь унікум і можеш передбпчити своє майбутнє!!! І тіко тоді ти можеш змінити свою долю або своє майбтнє!!! А так тобі залишається тільки довіритись їй і надіятись що все буде гуд! wink.gif
 
Sashok
повідомлення 22.1.2008, 21:46
Порядковий номер повідомлення #4

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



в долю вірю двояко...просто знаю, шо моє життя залежить від мене, але вірю шо від великих процесів та явищ в світі неухилитися
 
Majesty
повідомлення 22.1.2008, 22:47
Порядковий номер повідомлення #5

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



А я не можу відрізнити, чи те, що я роблю є моїм безпосереднім впливом на життя, чи це доля вирішила наперед, коли і як мені поводитись...
Зрештою, важко визнати, що тобою як на ниточках маніпулює її величність ДОЛЯ
 
SinFuL
повідомлення 23.1.2008, 1:09
Порядковий номер повідомлення #6

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 14
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 8
Подякували: 2 раз



Чесно кажучи часто здається, що ти на світі практично ніхто, крутишся мов білка в колесі намагаєшся щось змінити, а чомусь, по якихось не зрозумілих тобі причинах все получається зовсім по-іншому, не так як би тобі хотілось, мов не ти господар своєї долі, а якась інша надприродня сила від повідає за глобалність того що станеться з тобою! Але скажіть мені будь ласка кому хочеться вірити в те, що ти насправді є ніхто, що ти мов лялька в руках якогось надприродного архітектора цього світу...
Звичайно МИ однозначно є ВЛАСНИКАМИ свого власного щастя, ми ВЛАДАРІ нашої долі але на жаль наші руки заковані тісними наручниками реальності.


Подякували:
 
angle
повідомлення 10.2.2008, 13:35
Порядковий номер повідомлення #7

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 12
З нами з: 30.11.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 59
Подякували: 1 раз



я вважаю що ми самі є творцями свого життя і ніяка доля на нього (життя) не впливає... в світі нема випадковостей... все що стається з нами є результатом нашого підсвідомого (свідомого, надсвідомого) вибору... і кожен з нас може змінити плин свого життя в тому напрямку в якому забажає biggrin.gif


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 10.2.2008, 16:34
Порядковий номер повідомлення #8

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



А звідки тоді виникло поняття долі?
Часто "доля" вживається як підсумок минулого - напр. "У нього була нещаслива доля", тобто синонім життєвого шляху, не обов"язково наперед визначений фатум.
 
Strange_V
повідомлення 11.2.2008, 20:40
Порядковий номер повідомлення #9

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Цитата(Majesty @ 10.2.2008, 15:34) «
Часто "доля" вживається як підсумок минулого - напр. "У нього була нещаслива доля", тобто синонім життєвого шляху, не обов"язково наперед визначений фатум.

З таким визначенням згіден, з тим, що все наперед розписано - ні, ібо тоді не цікаво жити.
 
greya
повідомлення 22.2.2008, 19:59
Порядковий номер повідомлення #10

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



тема цікава відповіддями.
нажаль мені взагалі не довподоби обговорення "віри в долю". 

пишу просто те, у чому впевнена - ніхто з нас просто не знає СКІЛЬКИ НАМ ДАНО, А СКІЛЬКИ ОБИРАЄМО САМІ. ТА ВСЕ ЩО Є - НАШЕ ЖИТТЯ. ІНШОГО НЕ БУДЕ

мені колись розумні люди порадили не жаліти ні про що і все сприймати. адже ми дійсно ЩЕ ДУЖЕ МАЛО ЗНАЄМО


))))))) "за все дякую і усе прийму, що треба - зміню. це хороший досвід - прожити людське життя...... ")

Це повідомлення відредагував greya: 28.7.2008, 18:22
 
КрішнА
повідомлення 28.7.2008, 16:35
Порядковий номер повідомлення #11

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



незнаю чи є..але хочецця вважати що в нас таки є свобода вибору
 
Dr. Max
повідомлення 24.8.2008, 22:13
Порядковий номер повідомлення #12

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(pozitronik @ 22.1.2008, 19:21) «
Ви вірите в долю? 

Спочатку треба уточнити визначення, що таке доля?

Цитата(pozitronik @ 22.1.2008, 19:21) «
Чи можна змінити хід життя? 

Хід не можна, а ось напрямок скільки завгодно

Цитата(pozitronik @ 22.1.2008, 19:21) «
Як кажуть від долі не втечеш, чи правда це?

Цей вислів застосовується фаталістами або людьми, які пасуть задніх, які не здатні визнавати і виправляти свої помилки. Вони виправдовують себе, до них доля завжди зла
 
jet
повідомлення 27.8.2008, 18:40
Порядковий номер повідомлення #13

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



читала відповідь католицького священника. От він казав, що люди звикли називати долею те, чого вони пояснити не можуть. Тобто, тут підтвердилася моя теорія, що немає долі, а лише збіг обставин на який накладається наша з вами діяльність.
Хоча, коли я при "здоровому" глузді, то це все розумію, але коли якогось біса все з рук валиться і зривається якась важлива подія (котра,я знаю, могла б змінити моє життя) - то так кортить звинуватити ту-таки долю!
 
greya
повідомлення 27.8.2008, 20:27
Порядковий номер повідомлення #14

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



взагалі, я просто намагаюсь не спихати все на збіг обставин... крім того завжди є свобода вибору і певні незалежні від нас обставини.

тому вважаю, не 100%, проте все ж цікавою (бо змушує задуматись) відповіддю стару мудрість:

"Доля людини - це її характер"

і дійсно, у всіх життя буває тяжким, та все залежить від ставлення і нашого вибору (просто людина здебільшого обирає в бік задоволення, що їй властиво, та не завжди правильно)
 
КрішнА
повідомлення 29.8.2008, 20:24
Порядковий номер повідомлення #15

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



ну це всеж таки складне питання оскільки навить якщо ми усвідомлено змінюємо вибір зодного на інший може ж бути так що саме так і було заплановано))як вжєе було сказано деякі аспекти від нас не залежать))і іноді вони можуть чинити великий вплив на наше життя)
 
Real
повідомлення 12.12.2008, 22:02
Порядковий номер повідомлення #16

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 10.12.2008
Мешканець №: 588
Подякували: 4 раз



На мою думку, може і є якась там доля, але краще вірити в себе і в те, що можеш щось змінити. Нащо нам знати, заплановано те що буде чи ні. Ми повинні робити те, що хочимо і ніяка "доля" не повинна нам заважати у цьому. Я думаю не треба знати, що буде потім, а просто робити все, що було б так як хочеш ти.  Можна подивитися на своє минуле, і сказати - о, це доля, бо воно вже пройшло. Але своє майбутнє ти твориш сам. Те, що пройшло - це доля, але ж вона залежить в першу чергу від тебе.


Подякували:
 
Gorolja
повідомлення 16.3.2009, 2:47
Порядковий номер повідомлення #17

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 16.3.2009
Мешканець №: 694
Подякували: 2 раз



Чи вірю я в Долю? .....хм.... я вірю скоріше в те, шо все в житті не випадково) от для прикладу шо саме сюди я мала приїхати (прийти, поступити....) і зустріти саме цю людину... і так далі) саме оце для мене доля) по суті вибір залишається за нами)))))
людям потрібно вірити у щось.... rolleyes.gif мені таке сприйняття подій допомагає жити)))....от...
 
Marmeladka
повідомлення 4.6.2009, 17:28
Порядковий номер повідомлення #18

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 4.6.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 795
Подякували: 5 раз



Доля це напевно складна штука. Адже ми практично завжди маємо право вибору! це ми обираємо як нам жити! Але також бувають ситуації, коли здається, що ти в безвиході і вороття назад немає... І от в такі моменти і проявляється цей термін "доля". Погоджуюсь, знати своє майбутнє наперед не цікаво, але ж є люди, які знають не лише своє майбутнє, а й майбутнє інших... І можливо ці інші є дорогими людьми для них. Уявляєте, як це жити з таки тягарем? Тому я вірю в долю. Але ж сама доля дає нам право вибору! Останнє слово завжди залишається за нами...
 
13-den
повідомлення 12.7.2009, 11:41
Порядковий номер повідомлення #19

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Человек сам кузнец соего счастья!
А если верить в судьбу и ничего не делать (подчиняться ей) то можна жить за каким-то написаным сценарием... Человек должен сам себе делать хорошо. Почти некого не слушать а поступать так как ему хочеться. Так как жизнь слишком коротка что б тратить её на всякую крень!


Подякували:
 
Sam
повідомлення 9.8.2009, 1:58
Порядковий номер повідомлення #20

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 69
З нами з: 9.8.2009
Мешканець №: 882
Подякували: 7 раз



Цитата(Majesty @ 10.2.2008, 16:34) «
А звідки тоді виникло поняття долі?
Часто "доля" вживається як підсумок минулого - напр. "У нього була нещаслива доля", тобто синонім життєвого шляху, не обов"язково наперед визначений фатум.

ну взагалі-то навіть один крок може змінити твою долю......так-що будьте обачні.....

а фраза "У нього була нещаслива доля" це вже підсумок  того що ВІН незміг просто зробити собі кращої долі....і це не вирок це ВИСНОВОК по кінцю життя.......


 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 24.4.2024, 15:47