Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V   1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Сімейне життя
pozitronik
повідомлення 26.1.2008, 0:51
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Яке веше відношення до сімейного життя? Чи готові ви до цього? Як готуєтесь? Яким його бачите? Як вам воно?
 
Majesty
повідомлення 28.1.2008, 14:06
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Сссстрааашшшно.
Кінець романтиці. Постійні побутові конфліктики, які лиш спочатку сприймаються як милі вибрики.
Замістть апгрейду компа - якісь шмотки, посуд, ремонти...
Щоб побухати нічку з кентами потрібен особливий дозвіл... Бо не завжди хочеться іти з тобою.. Секс перетворюється на подружній обов"язок ((

Зрештою, одруженим ще не був, може все і не так.
 
Nymphetamine
повідомлення 25.7.2008, 13:05
Порядковий номер повідомлення #3

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



я думаю, що сімейне життя буде таким, яким його собі навієш...у мене все має бути в шоколаді...мужній чоловік-голова сімї,який прислуховується до думки дружини, цінує її, і поважає... і жінка...не менш головата...вірна...і хороша мати)))в таких випадках конфліктів не має бути...
 
Ptashechka
повідомлення 25.7.2008, 22:28
Порядковий номер повідомлення #4

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Жесть! кінець свободі. Кінець тусовкам до 4-5 години ночі. Вже не потриндіти з подругами за чашкою капуччино (треба спеціальний дозвіл, як зауважив Majesty, який можна отримати не частіше , ніж раз на 3 місяці і то за умови, що чоловік буде поруч і слухатиме що ви обговорюєте), що вже казати про корешів... Готувати-прибирати-ібатися-готувати, і більше ніякого часу на себе; І взагалі - створення сім"ї - це рівноцінно суіциду. Хоча нє, краще вже суіцид, чим ще раз заміж, хоч і цивільно
 
Sashok
повідомлення 26.7.2008, 20:23
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
І взагалі - створення сім"ї - це рівноцінно суіциду

ну це ти жостко перегнула палку. Нафіг тоді жити, тре оставити якесь потомство, їх виростити, навчити чогось, а так на старість може і тобі поможуть якшо тре буде, ато жити і помирати в самотності, коли небуде кому склянки води подати це некраще...
 
Ptashechka
повідомлення 26.7.2008, 21:16
Порядковий номер повідомлення #6

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



ну да, вам чоловікам легко. Ваша задача в сім'ї-забезпечувати і все. 8 годин на день відпахали на роботі, скільки захотіли - стільки на сім'.витратили, а не зхотіли, дружина за свій кошт і іжу купить, і дітей нагодує, і одяг ім купить, і за комунальні заплатить... А що, зараз же рівноправ'я! а нам??? Забезпечувати зі свого боку сім'ю, виховувати дитину, готувати, прибирати, і вже падаючи на ліжко і мріючи відпочити, ми мусимо ще й задоволення чоловіку приносити. От поставте себе на місце дружини. ви б втекли від такої участі світ за очі. А чого ж жінка має миритися? особисто я вирішила - більше ніяких сімей!!! Дівчатка, милі, замисліться перед тим, як казати хлопцю "так" на пропозицію заміжжя. Дуже вас прошу. На помилках вчаться wink.gif
 
Sashok
повідомлення 27.7.2008, 14:46
Порядковий номер повідомлення #7

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну для того напевно спочатку і зустрічаються, а не женяться в наступний день, тут вже від людини залежить, то саме можна і про жінок написати, гуляють, а на чоловічі плечі лягає вся та робота
 
fantom2
повідомлення 27.7.2008, 15:59
Порядковий номер повідомлення #8

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2008
Мешканець №: 208
Подякували: 0 раз



"Готувати-прибирати-ібатися-готувати" а ти як думала? тільки "іпаттись-іпатись-взятисумочкупітизподружками-іпатись-спати"?)))))
Одна нормальна відповідь...(хоча кумедна...ну хоч якось тра з ситуації виходити)))..
А решта такі ..ніби в вам 12 років і ви вірити в принців на білих конях)))))...Вибачте якщо щось не так...!Це перше..а друге як можна собі майбутнє планувати таке без проблем як дехто тут планує....треба наоборот до них готуватися....бо не має нічого ідеального...проблеми для того і є щоб їх вирішувати...а а ваше подружжя має це робити разом!а на рахунок того що не тра одружуватисть то це тупоsmile.gif)))...просто якщо люди нормальні то і життя в них буде нормальне....ну а якщо в коголь якісь торможеніє в голові є то і життя таке буде...не всіж однакові....))))Коли поради не мають 100% підтвердження я б радив їх не радити...бо люде ще в житті добре не визначились і будуть дурниці робити))))!!!!!!!!
 
КрішнА
повідомлення 27.7.2008, 21:52
Порядковий номер повідомлення #9

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



але ви люди просто Аццкі Жжотє)) випивка , компанійі ..це все такий брєд))з часом вам захочецця сімйі і дитини..а йакшо ви сприймаєте за істину подійі серіалу "Щасливі Разом" то енто вже клініка)))хоча все залежить від учасників подружжя...йакшо жінка нормальна і розумійуча а не йазва а чоловік не йакись тиран шовініст то всьо буде грати))цигіль цигіль ай -лю-лю) канечно шо нема ідеальних людей..але треба всі конфлікти зводити на нівець))
 
COLOBOCman
повідомлення 27.7.2008, 23:46
Порядковий номер повідомлення #10

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Ptashechka @ 26.7.2008, 20:16) «
ну да, вам чоловікам легко. Ваша задача в сім'ї-забезпечувати і все. 8 годин на день відпахали на роботі, скільки захотіли - стільки на сім'.витратили, а не зхотіли, дружина за свій кошт і іжу купить, і дітей нагодує, і одяг ім купить, і за комунальні заплатить... А що, зараз же рівноправ'я! а нам??? Забезпечувати зі свого боку сім'ю, виховувати дитину, готувати, прибирати, і вже падаючи на ліжко і мріючи відпочити, ми мусимо ще й задоволення чоловіку приносити. От поставте себе на місце дружини. ви б втекли від такої участі світ за очі. А чого ж жінка має миритися? особисто я вирішила - більше ніяких сімей!!! Дівчатка, милі, замисліться перед тим, як казати хлопцю "так" на пропозицію заміжжя. Дуже вас прошу. На помилках вчаться wink.gif


1. Чоловік в сім"ї не тільки прибуток має принести, інколи може ночі неспати шоб дуьмати як для своєї сім"ї$ заробити грошей шоб поїхати відпочити або шось купити або шось в тому роді.
2. Дружина за свій кошт їжу не купляє бо вона доглядає за дітьми і квартирою, а саме чоловік намагається заробити для своєї сім"і і покращити її побут.
3 Тебе ніхто не силує задоволення чоловіку приносити, а якщо ти від цього не отримуєш задоволення то нащо тобі ваапще цих чоловіків.
...от жила би ти в 25 ст до нашої ери, то побачили б як ти заспівала коли б чоловік з охоти не приніс нічого(я маю на увазі те, що в наш час хоч варите і купляєте ви, але всерівно чоловік повинен давати вам для цього якісь средства)
Висновок один...як і з ким сім"ю збудуєш, то так воно і буде...хоча пташко, думаю тобі тре не чоловіка, а маму, яка буде все сама робити, і т.д.

Складається враження, що ти стараєшся до себе таким чином привернути більше уваги ставлячись до деяких речей так шокуюче(я про сім"ю,діти і стосунки)ІМНО
 
greya
повідомлення 28.7.2008, 18:05
Порядковий номер повідомлення #11

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Люди, у нас свобода! 

хто боїться сімейного життя - не варто й пробувати! краще будьте самі, любіть лиш себе! ні про кого не дбайте і не діліться ні з ким проблемами!!!! найцікавіше буде потім - проводити вечори, дні, і ночі насамоті!!! - ну це ж чудово!!! правда?.... та й для чого взагалі сімї?.... краще жити вільно та "іпатись" з ким завгодно!.... ура!!!!!





........чудова персперктива?  blink.gif



з.і. якщо чесно - "сімя" і сімейне життя для мене  - не штамп у паспорті. це відносини між людьми. взаємодовіра не рік чи два (наскільки стане "зустрічання"), а на роки.... 
 
Sashok
повідомлення 28.7.2008, 22:59
Порядковий номер повідомлення #12

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
а на роки....

до кінця життя
 
Ptashechka
повідомлення 29.7.2008, 20:46
Порядковий номер повідомлення #13

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Я в шоці, пацани!!! Як я думала, так і є. Ви одружуєтесь лише заради того, щоб мати безплатну прислугу! Все! Стаю 100% лезбіянкою! Почитала я тута і волосся дибки стало. Як так можна до нас відноситися, а? Я не розумію. По-вашому, жінки існують лише для того, щоб пахати на вас, в той час, як ви будите лише розважатися? в цьому топіку ні слова не сказано, яку участь в шлюбі бере чоловік, крім тієї, що приходить на все готове, і йде далі по своїх справах.
Шкода, що в нас час ще є дурочки (і я такою колись була), які так закохуються, що готові всім жертвувати заради блага чоловіка чи хлопця...
Сорі, якщо когось образила.

З.І. fantom2, особливо вище сказане відноситься до вас. співчуваю вашій майбутній (чи може вже? ) жінці.

Це повідомлення відредагував Ptashechka: 29.7.2008, 20:48
 
COLOBOCman
повідомлення 29.7.2008, 23:40
Порядковий номер повідомлення #14

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Ptashechka @ 29.7.2008, 20:46) «
Шкода, що в нас час ще є дурочки (і я такою колись була), які так закохуються, що готові всім жертвувати заради блага чоловіка чи хлопця...
Сорі, якщо когось образила.


Любов це і є готовність до самопожертви, шкода що вже невмієш вже закохатись, тепер ти точно як дурочка(сорі якщо образив).

ІМНО свої справи чоловіки і роблять заради того щоб забеспечити сім"ю, якьби було інакше то нам би вистачало 4-ї частини тих грошей, думай шо пишеш, можливо тут сидить твій майбутній чоловік, ой сорі забув....твоя жінка)) одним словом кноунада це на мою думку і нісенітниця, перечитай пости вище, нехочу писате одне й те саме.


Подякували:
 
greya
повідомлення 30.7.2008, 0:21
Порядковий номер повідомлення #15

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ми без шлюбу і сімї - гірше тварин... бо навіть серед них є щось більше ніж просте спарювання.....

мабуть я теж "дурочка",.... ба я хочу для когось жертвувати, старатись, дарувати щось... не думаю, що мені не відповідять взаємністю, просто обирати треба з головою.
 
Majesty
повідомлення 30.7.2008, 13:21
Порядковий номер повідомлення #16

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



sad.gif
Цитата
Я в шоці, пацани!!! Як я думала, так і є. Ви одружуєтесь лише заради того, щоб мати безплатну прислугу! Все! Стаю 100% лезбіянкою! Почитала я тута і волосся дибки стало. Як так можна до нас відноситися, а? Я не розумію. По-вашому, жінки існують лише для того, щоб пахати на вас, в той час, як ви будите лише розважатися? в цьому топіку ні слова не сказано, яку участь в шлюбі бере чоловік, крім тієї, що приходить на все готове, і йде далі по своїх справах.
Шкода, що в нас час ще є дурочки (і я такою колись була), які так закохуються, що готові всім жертвувати заради блага чоловіка чи хлопця...
Сорі, якщо когось образила.

sad.gif Пташенятко, розумію, що в твоєму теперішньому стані лиш можу підлити масла в вогонь. Подумай, своїми словами робиш комусь боляче.
 
13-den
повідомлення 12.8.2008, 18:51
Порядковий номер повідомлення #17

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Подружне життя і кохання речі не зовсім сумісні.
Шлюб в більшості випадках руйнує центер кохання в парі...
Тембілше в наш час весілля відбувається за однієї дуже популярної прицини...
Я думаю хто розумний зрозуміє про що я!
- - -
Кохання псує шлюб, як цукор добрий чай!
З цією фразою я частково погоджуюсь.
 
greya
повідомлення 20.8.2008, 22:28
Порядковий номер повідомлення #18

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



)))) хороше вино з роками стає лиш цінніше, а погане перетворюється на оцет.... від штампу у маленькій книжечці любов зникнути не може. 

це все так відносно. головне щоб те кохання було)))
 
jet
повідомлення 27.8.2008, 10:05
Порядковий номер повідомлення #19

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 27.8.2008
Мешканець №: 245
Подякували: 3 раз



Цитата
Шлюб в більшості випадках руйнує центер кохання в парі...

люди, давайте ви не будете тут ділитись такими от "премудростями" та поетичними цитатами. Бо не шлюб руйнує, а люди самі. Подумайте, проаналізуйте, може, зі вступом у шлюб змінюються ваші пріоритети та очікування? Бо то так безвідповідально казати, що штамп в паспорті руйнує кохання чи якийсь там центр.


Подякували:
 
Akceptor
повідомлення 4.9.2008, 10:20
Порядковий номер повідомлення #20

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 2.9.2008
Мешканець №: 256
Подякували: 0 раз



Ну з моїх знайомих статистика поки-що невтішна: 4/4 - 4 одружилися/ 4 зразу ж пропали з життя. Якщо когось не влаштовує постійне обмеження його волі, то і шлюб починає ставати ярмом. А там уже все зрозуміло.
 

3 Сторінки V   1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 8:05