Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Комунальні тарифи: за що ми платимо?
NashDimIF
повідомлення 11.2.2012, 23:52
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 11.2.2012
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1928
Подякували: 0 раз



Куди йдуть наші гроші??? Коли батареї холодні і немає теплої води а на вулиці ось це!!!
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Хто що думає з цього приводу, прошу висловлюватись панове!!!
................................................................................
.................................................................
Фото: 11 лютого 1012р. мк-р. Каскад вул. В. Стуса 38, 39, 40, 41, 42...


Це повідомлення відредагував NashDimIF: 12.2.2012, 0:01
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 
 
Агонь
повідомлення 12.2.2012, 14:16
Порядковий номер повідомлення #2

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



ололо
 
13-den
повідомлення 12.2.2012, 15:17
Порядковий номер повідомлення #3

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



ой подняли и без того давно запущеную тему)


Цитата
Фото: 11 лютого 1012р. мк-р. Каскад вул. В. Стуса 38, 39, 40, 41, 42...

если быть точнее то эта мусорка между ул. Стуса и 24 серпня )))
 
pozitronik
повідомлення 12.2.2012, 23:17
Порядковий номер повідомлення #4

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



По екзіфу бачу що на айфончик знімали, а слабо з айфончика подзвонити на оперативний номер міськвиконкому 15-80, там би розказали хто цим займатись має. В мене ліфт ламався мало не через день, ви на форумі щось про це чули? Не бачу змісту розводити демагогію на форумі, швидше варто просто довбати телефонними виконавців послуг і слідкувати за виконанням послуг. Сам так робив і роблю, і вам раджу.
Ще одне, що за звичка текст оформляти такими пістрявими кольорами та ще й таким великим кеглем, будьте естетом smile.gif
 
NashDimIF
повідомлення 13.2.2012, 23:59
Порядковий номер повідомлення #5

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 11.2.2012
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1928
Подякували: 0 раз



Всім привіт! Дивлячись на те що коментар написаний з такою прискіпливістю хочу розбити його надві частини що стосується до теми і не стосується і прокоментувати!



Не стосується:

По «екзіфу» бачущо на айфончик знімали, а слабо з айфончика подзвонити на оперативний номер міськвиконкому… … Ще одне, що за звичкатекст оформляти такими пістрявими кольорами та ще й таким великим кеглем,будьте естетом.

................................................................................
....

З самого початку не розумію слова «екзіфу» я можу лише догадуватись що то слово ЕСКІЗУ, дальше йдеться про то на що знімали, як знімали і як розміщений текст повідомлення, навчання по оформлені! На мою думку неважливо чим це було знято і яким текстом оформлено, ми на форумі не в редакції так що якогось шаблону розміщення коментарів і тем немає!



Стосується:

…, а слабо зайфончика подзвонити на оперативний номер міськвиконкому 15-80, там бирозказали хто цим займатись має. В мене ліфт ламався мало не через день, ви нафорумі щось про це чули? Не бачу змісту розводити демагогію на форумі, швидшеварто просто довбати телефонними виконавців послуг і слідкувати за виконанням послуг. Сам так робив і роблю, і вам раджу.

………………………………………………………..

Розмістивши фото і тему хотілось знайти, привернути увагу людей які небайдужі до того що їхні діти хворіють якраз завдяки холодним батареям, немає ніяких зручностей для життя в під'їздах постійна осінь тай погуляти чи навіть пройти по місту коли все завалене мусором неприємно і ще дивлячись на те що скоро потепліє і міська прогулянка стане жахливим сном після якого ви не зможете заснути!!! А про то що потрібно довбати телефонами виконавців послуг перестаньте ніякого результату цене не принесе, хіба що будуть на нас дивитись як на дятлів які ціле життя посвячують довбанню а результату як кіт наплакав! О ви говорите про ліфт який зламався? Ви від цього недуже постраждали а люди які постійно замерзають і діти які простуджуються в власних квартирах в кінцевому результаті попадають в лікарні з температурою під 40!!! Після цього кого довбати??? Про МІСЬКВИКОНКОМ (Виконавчий комітет міської ради) згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» МІСЬКВИКОНКОМ у даному випадку повинен керуватися законами: Про управління комунальною власністю (ст. 29); Про житлово-комунальне господарство (ст. 30); Про забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (ст. 38); так що туди дзвонити треба за захистом а не щоб вам розказували хто цим має займатись……………..!!!

Ви бачити тут демагогію? То ваша особиста думка і вона як на мене хибна…

PS. Шановний Pozitronik, якщо ви небачити що робиться у вас під носом то коли стане тепліше і все розмерзнеться надіюсь ви почуєте і звернете увагу!

Дякую! mellow.gif mellow.gif mellow.gif

Випадково надкнувся. Вул. Будівельників 13.02.2012р. smile.gif

Це повідомлення відредагував NashDimIF: 13.2.2012, 23:51
Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення

 
 
pozitronik
повідомлення 14.2.2012, 0:41
Порядковий номер повідомлення #6

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Одразу попрошу вибачення за прискіпливість.

Щодо екзіфу я не помилився, є такий термін, можете почитати про нього, якщо цікаво, якщо коротко це службова інформація прикріплена до фотографії.

Щодо оформлення, є культура переписки, публікації на форумах і т.п., скажіть будь ласка, ви так само пістряво пишете листи чи оформляєте якийсь документ? Як дизайнер скажу вам що від такої різнобарвності і бажання покращити видимість тексту, він від цього тільки страждає.

Щодо телефону, я не погоджусь з вами, дзвонити треба, і ефект хоч малий але є. Скажіть будь ласка, чому в євпропі, штатах людям краще живеться, чому там порядок на рівень вище ніж в нас? Тому що люди більш свідоміші, тому що не потерплять якщо якесь бидло припаркується посеред тротуару, що зараз дуже часто можна побачити в місті. Скаржаться на все що можна, ну і звісно що якщо вже бути вимогливим до когось то і від себе вимагати потрібно не менше. Зараз не важко достукатись до начальника фірми яка займається вивозом сміття, ліфтами чи ще чимось, з ліфтами я так і зробив, просто подзвонив і розказав що і як, я плачу, я маю право на комфортне життя.

Щодо оперативного телефону міськвиконкому раджу прочитати статтю з газети "Репортер" — "Оперативний телефон" це телефон, на який варто дзвонити, тим більше якщо не має під рукою телефону потрібної комунальної служби, а повідомити про поломку, невивезене сміття чи поламане дерево потрібно, якщо вони нічого не скажуть то хоча би можуть дати телефон куди звернутись.

Є пропозиція, в даній темі публікувати проблему, і хоча би попробувати порадитись як її розрулити, куди подзвонити, якщо вдасться вирішити, поділитись досвідом як це зробили.


Подякували:
svk,
 
lifelong
повідомлення 25.3.2012, 21:34
Порядковий номер повідомлення #7

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Чи є інстанція, яка контролює комунальні заклади?
 
pozitronik
повідомлення 26.3.2012, 1:40
Порядковий номер повідомлення #8

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Які саме комунальні заклади ви маєте на увазі?
 
lifelong
повідомлення 26.3.2012, 23:45
Порядковий номер повідомлення #9

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Цитата(pozitronik @ 26.3.2012, 1:40) «
Які саме комунальні заклади ви маєте на увазі?

Ті, що здійснюють вивезення мусору, опалення, постачання води і т.д.?
 
pozitronik
повідомлення 27.3.2012, 1:15
Порядковий номер повідомлення #10

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Так це не комунальні заклади, а служби. Комунальний заклад це безплатний туалет (якщо такі ще є в франику) smile.gif Контролює служби швидше за все міська рада та міськвиконком. Якщо доходить до криміналу чи зловживань то напевно тоді справа доходить і до прокуратури, СБУ, міліції і т.п.
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 3:45