Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> А ви давно ходили в театр?
pozitronik
повідомлення 23.2.2008, 0:40
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Якщо мені не зраджує память то це був драмтеатр, якась казочка ще в класі 6му... а псля того мабуть що ще, то це вистава в виконанні театру викладачів називалась вона "Фараони"
 
Sashok
повідомлення 23.2.2008, 11:32
Порядковий номер повідомлення #2

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



а 10 років інституту? smile.gif ...забув чи це вже не рахується?
 
pozitronik
повідомлення 23.2.2008, 11:55
Порядковий номер повідомлення #3

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



я завше там як учасник дійства, в оргкомітеті був
 
Majesty
повідомлення 23.2.2008, 14:12
Порядковий номер повідомлення #4

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Я теж, в театр заходив як глядач біля 5 років тому... Я і кінотеатри не дуже люблю, що говорити про традиційні.
 
Svitlo
повідомлення 21.3.2008, 12:26
Порядковий номер повідомлення #5

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 15
З нами з: 19.3.2008
Мешканець №: 115
Подякували: 0 раз



Та трапилось якось побувати контролером на Quest Pistols і Бумбокс.
А так шоб за призначенням - виставку якусь подивитись, то й не пригадаю.
В класі так 10 -11 перебігали на всі вистави нашого театру. А тепер шо там робити?? 1-2 прем'єри. Вжек й не пригадаю коли вони були...
Не цікаво ми живем. Не творим нічого захоплюючого. Такого шоб рвало на шматки.
 
greya
повідомлення 21.3.2008, 21:09
Порядковий номер повідомлення #6

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



так творіть)

моє життя - суцільний театр) просто тому що не варто жити "нецікаво".
знаєте як потім боляче буде....

тому ходіть в театр, навіть на погані картини - будете знати, якими гарні вистави бути не повинні
 
Svitlo
повідомлення 24.3.2008, 15:09
Порядковий номер повідомлення #7

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 15
З нами з: 19.3.2008
Мешканець №: 115
Подякували: 0 раз



Цитата(greya @ 21.3.2008, 21:09) «
так творіть)

моє життя - суцільний театр) просто тому що не варто жити "нецікаво".
знаєте як потім боляче буде....

тому ходіть в театр, навіть на погані картини - будете знати, якими гарні вистави бути не повинні


Шоб цікаво жити не обов'язково ходити в театр, а тим більше робити театральну виставу зі свого життя, грати в житті - непростимо. Тре бути щирим, діяти щиро і відкриватись для тих, хто з нами. І так, все життя - мімікрія. Даруйте людям радість - не приховуйте почуття. От тоді й цікаво будеsmile.gif)

А театр рулить.
 
Sashok
повідомлення 24.3.2008, 22:37
Порядковий номер повідомлення #8

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
грати в житті - непростимо

ну тута можна поспорити, грати можна, а от фальш, це вже інша річ...
 
greya
повідомлення 26.3.2008, 1:14
Порядковий номер повідомлення #9

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Svitlo @ 24.3.2008, 14:09) «
Шоб цікаво жити не обов'язково ходити в театр, а тим більше робити театральну виставу зі свого життя, грати в житті - непростимо. Тре бути щирим, діяти щиро і відкриватись для тих, хто з нами. І так, все життя - мімікрія. Даруйте людям радість - не приховуйте почуття. От тоді й цікаво буде smile.gif )

А театр рулить.



так, як правило говорять погані актори... ті хто вважають гру "обманом". Або ті, хто боїться визнати правду..
а театр якраз фальшу не терпить!  не можливо зіграти гарно не пропустивши через себе. і неможливо бути щирим, якщо не пропустити через себе...

крім того "грати ужитті не припустимо", - дурниця. А як тоді, наприклад, боротись за добро, якщо постійно щиро демонструвати свою внутрішню слабкість? Не плутайте "театр" з фальшем. Ви ж теж усі актори.....


З.І. "мімікрія" - це посуті гра природи. людська душа трішечки вища за це
 
Svitlo
повідомлення 26.3.2008, 15:42
Порядковий номер повідомлення #10

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 15
З нами з: 19.3.2008
Мешканець №: 115
Подякували: 0 раз



Цитата(greya @ 26.3.2008, 1:14) «
так, як правило говорять погані актори... ті хто вважають гру "обманом". Або ті, хто боїться визнати правду..
а театр якраз фальшу не терпить! не можливо зіграти гарно не пропустивши через себе. і неможливо бути щирим, якщо не пропустити через себе...

крім того "грати ужитті не припустимо", - дурниця. А як тоді, наприклад, боротись за добро, якщо постійно щиро демонструвати свою внутрішню слабкість? Не плутайте "театр" з фальшем. Ви ж теж усі актори.....


З.І. "мімікрія" - це посуті гра природи. людська душа трішечки вища за це



Гарно воно все так у тебе виходить, але якось недотично до життя. Односторонньо трохи...
"В самом узком смысле мимикрия – это имитация видом, беззащитным перед некоторыми хищниками, внешности вида, избегаемого этими потенциальными врагами из-за несъедобности или наличия особых средств защиты." (http://www.krugosvet.ru/articles/03/1000327/1000327a1.htm)

Отой захист "внутрішньої слабкості", про яку ти казала - то і є мімікрія. І це не фальш. Це реакція молюска - закритись в твердій шкаралупці шоб ніхто не образив.

А якшо пропускаєш через себе, то навіщо його тримати в собі? Давай вихід емоціям.

Театр - це мистецтво. Це гарно, але не можна так все переносити на себе. Життя - це стосункиз живими людьми. Ну яка тут може бути гра?
Подумай лише про зміст цього слова. Не глобальний, а самий прямий.
Звісно шо в цій "розмові" ніхто не буде 100% правим. Але не грайтесь з людьми - то не призведе ні до чого хорошого...
Типу - коли жінка починає імітувати оргазми - їй доведеться це робити постійно. Мен же ж сам не вшаритьsmile.gif)) Так і у всьому - почнеш "грати", а зупинитись як?
 
kozZa
повідомлення 30.3.2008, 13:00
Порядковий номер повідомлення #11

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 99
З нами з: 25.9.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 14
Подякували: 2 раз



а я не люблю театр(( хожу лише коли грають знайомі, чисто з цікавості, і щоб підтримати =) Як в школі вчилась, то з класом ходила на всякі вистави, а в 6 класі ще ходила в "ХАТОБ" в Харкові на оперу ("Євгеній Онєгін", "Наталка Полтавка") і на балет ("Лускунчик"і "Спляча красуня"). Правда першою оперою в моєму житті була опера "Наталка Полтавка". Якщо чесно, то на початку я ще трималася, а птім вже засинала)) як не як меня було 10 років тільки. А балет мені сподобався.. особливо музика)) симфонічний оркестр... куул, одним словом.
 
greya
повідомлення 30.3.2008, 17:36
Порядковий номер повідомлення #12

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Svitlo @ 26.3.2008, 15:42) «
Гарно воно все так у тебе виходить, але якось недотично до життя. Односторонньо трохи...
"В самом узком смысле мимикрия – это имитация видом, беззащитным перед некоторыми хищниками, внешности вида, избегаемого этими потенциальными врагами из-за несъедобности или наличия особых средств защиты." (http://www.krugosvet.ru/articles/03/1000327/1000327a1.htm)

Отой захист "внутрішньої слабкості", про яку ти казала - то і є мімікрія. І це не фальш. Це реакція молюска - закритись в твердій шкаралупці шоб ніхто не образив.

А якшо пропускаєш через себе, то навіщо його тримати в собі? Давай вихід емоціям.

Театр - це мистецтво. Це гарно, але не можна так все переносити на себе. Життя - це стосункиз живими людьми. Ну яка тут може бути гра?
Подумай лише про зміст цього слова. Не глобальний, а самий прямий.
Звісно шо в цій "розмові" ніхто не буде 100% правим. Але не грайтесь з людьми - то не призведе ні до чого хорошого...
Типу - коли жінка починає імітувати оргазми - їй доведеться це робити постійно. Мен же ж сам не вшарить smile.gif )) Так і у всьому - почнеш "грати", а зупинитись як?




....багато розумного написано, та....  Одностороньо виходить не в мене... я ж висловлюю думку, що належить та підходить мені.

Не судіть інших, ті хто вміють пережити "театр" у житті і знають його ціну, знають і коли кінець акту.... 

повторюю - моє життя театр. а хто не знає як це - не цитуйте мене. просто висловлюйте свою думку заперечуйте. я сприйму її як театральну критику. не більше і не менше. 
 
 
Life
повідомлення 31.3.2008, 23:19
Порядковий номер повідомлення #13

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 14.11.2007
З: Україна, м. Івано-Франківськ
Мешканець №: 55
Подякували: 4 раз



я останній раз був десь в 10-11 класі ! )) rolleyes.gif
 
Svitlo
повідомлення 7.4.2008, 14:40
Порядковий номер повідомлення #14

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 15
З нами з: 19.3.2008
Мешканець №: 115
Подякували: 0 раз



Цитата(greya @ 30.3.2008, 16:36) «
Не судіть інших, ті хто вміють пережити "театр" у житті і знають його ціну, знають і коли кінець акту....

повторюю - моє життя театр. а хто не знає як це - не цитуйте мене. просто висловлюйте свою думку заперечуйте. я сприйму її як театральну критику. не більше і не менше.


Ок. Не харся. smile.gif)
Просто понесло... от і все. Я ж не хочу нічию думку змінювати - люди тим і прикольні, коли вони різні і нестандартні.
А загалом мені твоє мислення подобаєтьсяsmile.gif)
Розумна дівчинкаwink.gif)
 
greya
повідомлення 11.4.2008, 23:24
Порядковий номер повідомлення #15

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Svitlo @ 7.4.2008, 14:40) «
Ок. Не харся. smile.gif )
Просто понесло... от і все. Я ж не хочу нічию думку змінювати - люди тим і прикольні, коли вони різні і нестандартні.
А загалом мені твоє мислення подобається smile.gif )
Розумна дівчинка wink.gif )



мабуть я не така "розумна", щоб зацінити даний пост.....
 
So4kavi4
повідомлення 26.4.2008, 19:29
Порядковий номер повідомлення #16

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 19
З нами з: 26.4.2008
Мешканець №: 149
Подякували: 1 раз



в дРАмтеатРІ бувала частенЬко, але вжЕ ось рік, як туди не з"являюсь.. скорО буду будУ мати концерт там. любЛю львівську опЕру, хоча ДОБРІ постановки "полотен" там бувають дуже рідко.
частенькО буваю в філармонії..
 
nata
повідомлення 6.6.2008, 14:18
Порядковий номер повідомлення #17

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 3
З нами з: 6.6.2008
Мешканець №: 179
Подякували: 0 раз



Була на двох виставах Премєри сезону у драмтеатрі нещодавно. Досить непогані. Особливо остання, що була присвячена жертвам що загинули від політичних репресій, дуже сильна вистава тернопільсього театру. Такі треба показувати у східній Україні, щоб люди краще знали правдиву історію нашої держави.
 
13-den
повідомлення 23.8.2008, 17:18
Порядковий номер повідомлення #18

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Давно не спал на театральніх представлениях...
 
loppo
повідомлення 28.3.2009, 23:05
Порядковий номер повідомлення #19

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 29
З нами з: 28.3.2009
Мешканець №: 705
Подякували: 7 раз



виводили в школі, а потім, в старших класах, ходила з мамою на вистави, коли львів привозив щось, бо наш театр, вибачайте, слабенький
 
Target
повідомлення 29.3.2009, 15:08
Порядковий номер повідомлення #20

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Намагаюся при нагоді відвідувати театр. Востаннє там був майже місяць тому на виставі "Кураж". Взагалі я люблю театр, там атмосфера набагато більше мені подобається ніж в кінотеатрі. Планую піти на "Солодку Дарусю".
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 9.5.2024, 0:24