Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Атрофовані м'язи долоні
Mishko
повідомлення 17.5.2012, 21:13
Порядковий номер повідомлення #1

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 35
З нами з: 4.12.2010
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 1463
Подякували: 2 раз



Дорогі Івано-Франківчани, у мене з'явилася вагома проблема, яка мене не те щоб турбує, а взагалі заставляє боятись. У мене атрофовані м'язи лівої долоні. Якщо казати розумними лікарськими словами, то у мене: Неврит ліктьового і середнього нерва лівої руки. Щоб ви не шукали в гуглі, скажу, у мене прямо таки сохне рука unsure.gif

Це сталось ще того року, десь в жовтні, 10-30 числа, вже точно і не згадати. Помітив перш за все я те, що у мене не розгинались два пальці (мізинець, безіменний) як на правій (себто до самого кінця, ніби аж загинались в інший бік). Я на це не звернув уваги, як більшість звикли робити, більше місяця.

Після того самого місяця, я все ж таки вирішив звернутись до травматолога, не важливо до якого. В загальному він там мені прописав дещо пити, там всякі ванночки робити, мазі мастити на долонь та інше. Після деякого терміну, пальці трішки вирівнялись і я перестав ходити до лікаря. Я собі вважав, що нічого страшного немає, пальці рухаються все ніби добре. Ніби ніби ...

Десь в лютому 20-28 числа, я помітив деякий "дефект" на руці (між вказівним і великим пальцем), там просто ніби пропали м'язи. Цьому я також не приділив надто великої уваги dry.gif Так ось, коли я проходив воєнкомат, то мені сказали так то так то, у вас може всохнутись рука ohmy.gif Ось тоді я вже справді пересрав, грубо кажучи. Я знову ж таки звернувся до того самого лікаря що й скоріше, він мені фактично нічого нового не прописав, я знову ж такий мочив руку в ванночці з вівса, трішки мастив руку маззю, та качав еспандер. Помітного покращення не було, в результаті лікар навіть і не знав що порадити, казав розминай руку, качай еспандер і так дальше.

І ось тепер у мене є проблема із рукою, яка мені заважає нормально жити. Не знаю чия це вина, чи моя, чи ще когось, але нормально лівою рукою, і відчувати все так як права я уже не можу. До чого я веду, скажіть мені будь-ласка якісь вправи для рук, а точніше для долонь, або порадьте якісь народні рецепти.

P.S. Ходіть до лікарів.


Подякували:
 
pozitronik
повідомлення 18.5.2012, 11:21
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Мій родич після серйозної аварії три тижні перебував у комі, потім декілька місяців лікарні. Наслідком аварії була частково паралізована ліва частина тіла, розумію в тебе дещо інша ситуація, та до чого я веду... В с. Колинці, Тлумацького р-ну була жіночка, звали здається Галина, вона дуже ефективно робила масажі. Не знаю що з нею зараз. Один час працювала вдома, потім, знаю, приймала в тлумацькій лікарні. Родичу паралізовані руки і ноги вона перебрала мало не по кісточці, на початках він був прив’язаний до коляски, через декілька місяців сеансів масажу полегеньку почав вибиратись з неї. Можливо чимось вона може тобі допомогти.


Подякували:
 
ratm
повідомлення 21.5.2012, 22:05
Порядковий номер повідомлення #3

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



Є така штука - powerball.
Розминає як долоні так і всю руку до плеча.
Я брав в одесському интернет магазині, вислали автолюксом.
Крутив десь півроку для запобігання тунельного синдрому, потім закинув, зара десь знов почну.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 22.5.2012, 18:02
Порядковий номер повідомлення #4

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(ratm @ 21.5.2012, 22:05) «
Крутив десь півроку для запобігання тунельного синдрому, потім закинув, зара десь знов почну.

Що то за синдром такий страшний?
 
ratm
повідомлення 26.5.2012, 18:37
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 668
З нами з: 14.5.2010
З: Молодіжна
Мешканець №: 1265
Подякували: 124 раз



wiki
Просто сиджу цілий день за компом, і почали кисті рук боліти.
Але мабуть клава незручна була, бо зара тьфу-тьфу-тьфу не болить ніде.
 
lifelong
повідомлення 3.6.2012, 23:46
Порядковий номер повідомлення #6

Експерт


Хто: Забанені
Повідомлень: 176
З нами з: 29.9.2011
Мешканець №: 1788
Подякували: 2 раз



Вам потрібен еспандер, але не тугий, бо ви, мабуть, не зможете його зжати. Потрібно, щоб був постійний прилив крові


Подякували:
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 14:00