Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Туристичне спорядження
pozitronik
повідомлення 25.4.2008, 1:15
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Хто що може порадити з турспорядження, ато постала переді мною проблема вибору де взяти і що саме, тік я в тому немаю досвіду, скажу так, потрібні палатка, спальник, каримат, наплічник, взуття, та й одяг не помішає, все для вилазок в гори і т.п., для нічок на свіжому повітрі smile.gif
 
COLOBOCman
повідомлення 25.4.2008, 7:05
Порядковий номер повідомлення #2

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



нууу...палатки я бачив в арсені по якісь акції за 80 грн, там же десь і спальники бачив...є ше в Епіцентрі вроді...хоча це все можна купити недалеко від епіцентру, там де бувший дитячий світ є магазин Рибалка, і там все шо ти сказав є, правда і ціни завишені....якшо хоч дешевше, то пряма дорога тобі на пяний базар..там можна взяти майже все, шо ти сказав, і все майже нове, але досить дешево.smile.gif
 
Кібер_злючка
повідомлення 8.8.2008, 10:43
Порядковий номер повідомлення #3

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Коли вибирала собі спорядження обрала спальник фірми Pinquin температурою до -6"С (прибл. ціна 200 грн), наплічник Terra Incognita - Trial 75(445 грн), карімат самий звичайний за 50 грн... Чоботи купила в ТСМ-і кльові - і зимою і літом в них (250 грн). Із одягу не вибирала нічого особливого - камуфляжні штани, якась футболка...

Це повідомлення відредагував Кібер_злючка: 8.8.2008, 10:44
 
Гулик
повідомлення 7.9.2008, 6:50
Порядковий номер повідомлення #4

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 11
З нами з: 5.9.2008
З: Коновальця
Мешканець №: 259
Подякували: 1 раз



питання!  В гори Зимою Будеш Ходити????  

НА тобі  Приблийзний  перелік  мого Спорядження
і ото Дивися.
Боти Raichle 80-degree SL GTX
Кошки Petzl Dartwin SL
Льодоруб Grivel Monte Bianco
штані лижні  Готекс каламбія smile.gif)) ( -  Видиш то все  на  зиму )  + палатки, спальніки, і т д))  Гаази примуси...
а далі ше  скажу  за Терру... фірма така собі. пінгвіни оті  вареники екстримали шо до  - 6 не береть. Шіт повний. і не  витримують вони  - 6.  я Перевіряв на собі  smile.gif) краще взяти Ганнах smile.gif)  воно хоча  надійніше smile.gif)  
 
Кібер_злючка
повідомлення 7.9.2008, 10:02
Порядковий номер повідомлення #5

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Нічо собі спорядження приблизно однакове... smile.gif))))))
В мене порявняно із тобою взагалі нічо немає... Зимового одягу практично навіть нічо і не маю, бо цього року вперше за життя піднялась на початку лютого на Петрос... Тоді все зичила. А на рах мого спальника що він не витримує -6"... Фігня ... От той же Петрос на початку лютого . Ми ночували в колибах, палили десь до 1-ї ночі в колибі в середині, потім всі тупо забили... Так до ранку в колибі було аналогічно із температурою на вулиці, себто -20"С. Дв, неспорю я була вдягнула в 2-є штанів і в 2 теплі светри, але йо ма йо... Я ж не змерзла взагалі...

А рюкзак Terra Incognita мені подобається страшенно... Люблю я свій рюкзак і ні на що б його не проміняла... smile.gif

П.С. Кстаті про гори... На ці вихідні хотіли чухнути в гори. Незнаю ще правда куда, але кудась.... %) Вже засиділась в Франі. Якщо б десь здибались до того може б підтягнувся до нас wink.gif
 
Scary
повідомлення 11.10.2008, 5:49
Порядковий номер повідомлення #6

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(COLOBOCman @ 25.4.2008, 7:05) «
нууу...палатки я бачив в арсені по якісь акції за 80 грн, там же десь і спальники бачив...є ше в Епіцентрі вроді...хоча це все можна купити недалеко від епіцентру, там де бувший дитячий світ є магазин Рибалка, і там все шо ти сказав є, правда і ціни завишені....якшо хоч дешевше, то пряма дорога тобі на пяний базар..там можна взяти майже все, шо ти сказав, і все майже нове, але досить дешево.smile.gif


З таким спорядженням хіба на рибалку їхати...

Моє спорядження бажає кращої долі, але все ж напишу:
палатка hannah COVERT S II - 945грн гарно себе показала влітку і ранньою весною, коли на вулиці -5
наплічник Terra Incognita Trial 75 - з ним їжджу вже 3 рік, міцний і зручний, має rain cover (дуже потрібна штука)
Спальник Pinguin savana на -7 їздив взимку, спав в колибі - не змерз :-)
Лижні штани - купив на п'яном базарі за 50 грн двослойні, в -20 в них тепло, не промокають - верхній шар прорезинений, один мінус - кремового кольору...
Капці Columbia модель не скажу... просто не пам'ятаю...
От і все...
 
Barkas.if
повідомлення 11.10.2008, 9:21
Порядковий номер повідомлення #7

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



До речі чув багато хороших відгуків про Terrу... Говорив з одним чуваком, який часто ходить в гори, то каже що досить надійно все роблять... Хоч вони роблятьце як китайці... В розумінні, що беруть спорядження інших фірм і копіюють їх, але копіюють якісно...
 
Nick
повідомлення 21.3.2009, 12:58
Порядковий номер повідомлення #8

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 204
З нами з: 3.3.2009
Мешканець №: 667
Подякували: 16 раз



витерто

Це повідомлення відредагував Nick: 10.11.2009, 15:08
 
Kikiki
повідомлення 5.4.2009, 18:20
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 13
З нами з: 23.3.2009
Мешканець №: 701
Подякували: 3 раз



Цитата(pozitronik @ 25.4.2008, 1:15) «
Хто що може порадити з турспорядження, ато постала переді мною проблема вибору де взяти і що саме, тік я в тому немаю досвіду, скажу так, потрібні палатка, спальник, каримат, наплічник, взуття, та й одяг не помішає, все для вилазок в гори і т.п., для нічок на свіжому повітрі smile.gif


з приводу взуття, я нещодавно купляла собі кросівки в Інтертопі. Там досить хороший асортимент, взуття завжди якісне. А зараз іще і багато знижок, зайди подивись тут, може і тобі щось підійде: Інтертоп
 
inkognito
повідомлення 24.6.2009, 23:07
Порядковий номер повідомлення #10

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 29.5.2009
Мешканець №: 791
Подякували: 1 раз



беріть друзі GARMONT взуття. Є у Робінзоні та Горганах у Львові. За І-Ф не знаю, бо сам клято львівський rolleyes.gif
 
Scary
повідомлення 25.6.2009, 17:22
Порядковий номер повідомлення #11

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Kikiki @ 5.4.2009, 18:20) «
з приводу взуття, я нещодавно купляла собі кросівки в Інтертопі. Там досить хороший асортимент, взуття завжди якісне. А зараз іще і багато знижок, зайди подивись тут, може і тобі щось підійде: Інтертоп


А до чого тут інтертоп? З таким взяттям на побачення ходити, а не 30-40км по горах йти
 
mijnick
повідомлення 17.8.2009, 11:12
Порядковий номер повідомлення #12

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Панове туристи. маю таке питання : користуюся газовою горілкою КОВЕА - річ хороша нарікань немаю. а ось щодо газових балонів - я купляв раніше 450 грамові ( приблизно 60 грн штука ), та недавно колега сказав. що їхв Франіку перезавправляють...хотілось би знати ДЕ і СКІЛЬКИ таке коштує 9 якщо звісно воно існує в природі ) ну і якісь контакти...дякую наперед

Цитата(COLOBOCman @ 25.4.2008, 7:05) «
нууу...палатки я бачив в арсені по якісь акції за 80 грн, там же десь і спальники бачив...є ше в Епіцентрі вроді...хоча це все можна купити недалеко від епіцентру, там де бувший дитячий світ є магазин Рибалка, і там все шо ти сказав є, правда і ціни завишені....якшо хоч дешевше, то пряма дорога тобі на пяний базар..там можна взяти майже все, шо ти сказав, і все майже нове, але досить дешево.smile.gif

це хіба в Павлівці в лісочку та й то - літом коли тепло і нема дощу.... а так. хороша споряга нині коштує немало...та благо. хоч діставти не приходиться smile.gif. аби лиш гроші ....

 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 4:27