Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Профайл

Гулик


Мешканець
Фотографія
Опції
Опції
Про себе
івано-Франківськ, Карпати, Кавказ, історія, література, геологія, фотографія, природознавство, радола, трошки медицини :))) ...
Особиста інформація
Гулик
Прибулець
36 років
Хлопчик
Коновальця
Дата народження: Листопад-4-1987
Захоплення
Інформація відсутня
Статистика
Подякували 1 раз
Реєстрація: 5.9.2008
Перегляд профайлу: 2092*
Останнє відвідування: 17.9.2008, 15:07
Часовий пояс: 26.4.2024, 17:21
11 повідомлень (0 повідомлень в день)
Контактна інформація
AIM Інформація відсутня
Yahoo Інформація відсутня
ICQ Інформація відсутня
MSN Інформація відсутня
Контакт Приват
* Перегляди профайлу оновлюються щогодини
Записи на стінці
Друзі
Теми
Повідомлення
Блог
Teams
Тако! Вул Ребета, тобто вулиця  яка проходить повз залізничну станцію "Бистриця" ( наголос правильний думайте самі). Маєте на тій вулиці такі подаруки. 4-тири відритих каналізаційних відтоки ( не люки, а такі во " чугунниє",  ше совітські решітки попри дорогу! Тіки шо я  там на ровері летів, як  завжди без світла, і курва, якби не  таксист мене  заліпив(  тоді я зменшив обороти ), то би це писав я через днів  2 smile.gif
       Координати "ловушок"
1 -ий напроти бази здачі металу, перед переїздом, як  їхати зі Сторони Тисменеці чи то Каскаду, Чи вулиці Вовчинецької! зрозуміли.
2- ий, то після переїзду, справа метрів 70
3 -тій, після того як переїжджаєш 2 залізничні полотна 
4-тий, перед поворотом напроти бази( секонд том продають чи шо,  пише  балоном ганебно  - "САТ" )

Ото такі  Трафунки. вважєйте на Себе. бо є то дуже  підступно)
Давайте  ділитися цікавинками. ... Хто яку  Інформацію smile.gif)
Через Технічний  Прогрес Втрачається дууже  багато старовинних памяток  Івано-Франківська.. тож Давайте  ділитися  Інформацією. 

.... Я  Почну  говорити про нашу  бібліотеку  дитячу, що Знаходиться  на  міцика. Всі  знать де  вона. Подивіться вверх на  неї!  там є файний  загнутий  арматурний штир. а шо там колись було? "Сокул"... польська  громадсько політична  організаціїя. і там був  Сокіл. Не  знаю чи з Бетону він був чи з Каменя. Совіти  його  файно  демонтували( а може й не  совіти ?  чи сховав тось ту пташку?) 
    Найшовся той  Сокіл. на  даху тої самої бібліотеки, кілька років тому. і зник  в руках одної людини з " верхів " ...  більше нічого писати не  буду.
    З другої Сторони( від Люмєра )   є 12 ніш, на   тій  самій  бібліотеці,але  чомусь  вони Замалювані! ким? Навіщо? ... Лише  одна  ніша  Збереглася!.... Дивіться. ... 



ото пишіть  ваші відгуки і  подібні  Історїї, подивимося кіко того назбиралося....
Стінка
Інші мешканці нічого не написали на стінці Гулик.

Перегляди


15 Feb 2011 - 19:08


4 Nov 2009 - 13:08


29 Jul 2009 - 19:33


1 May 2009 - 6:24


24 Mar 2009 - 14:08

Друзі
Друзів немає.
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 17:21