Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Допоможіть Юлі!, Немає нічого страшнішого, ніж дивитися, як тане дитина
Рейтинг 2 V
pozitronik
повідомлення 21.9.2007, 21:09
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз




Немає нічого страшнішого, ніж дивитися, як тане дитина. Ми це вже пережили. Наша Юля, наша найрідніша і найдорожча дитина, дуже важко хвора. Лікарі діагностували пухлину стовбура головного мозку. Все відбулося, як грім серед ясного неба – в неділю вона бігала, сміялася, каталася на велосипеді, а вже в четвер майже не розмовляла, не їла, їй важко було пересуватися. Таке враження, ніби після оголошення батькам страшного діагнозу, дівчинка якось це зрозуміла, і організм просто здався.

Основна проблема полягає в тому, що пухлина знаходиться в дуже важкодоступному місці. В Україні, спочатку у Львові, а потім в Київському діагностичному центрі, Юлю просто списали. Ніхто не дав батькам жодного шансу. Ви уявляєте, як це – батькам чути «Та їдьте хоч до Японії – вам ніхто не допоможе»?!? Ви уявляєте, як це – дивитися на свою дитину, розуміти, що ти її втрачаєш і сидіти, склавши руки?!?

Далі були дзвінки і листи в клініки і медичні центри закордоном. Були відмови. «На жаль, ми нічим не можемо вам допомогти».. Але був і позитивний результат – Юлю погодилися прийняти і зробити все можливе для її порятунку в Туреччині, в медичному центрі «Anadolu». Нарешті з’явилася Надія! Батьки одразу вилетіли до Стамбулу.

Всі ми, рідні, близькі і друзі, безмежно віримо в диво! Ми віримо, що наше Юленька, наша мишка, наша радість і гордість, буде здорова! Тепер ми збираємо гроші на оплату лікування Юлі Лопушанської. Грошей потрібно зібрати дуже багато.

Ми вже переконалися, що світ не без добрих людей.

Віримо, що ви допоможете нашій дівчинці!

http://help.nashlviv.com/
 
An@ken
повідомлення 23.9.2007, 0:16
Порядковий номер повідомлення #2

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Ти шо серйозно?
 
pozitronik
повідомлення 24.9.2007, 7:54
Порядковий номер повідомлення #3

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Не маю бажання обговорювати сер'йозність моїх постів, прошу в подільшлму їх не коментувати, так сказать офтопити, інакше буду приймати міри, дик техвідділ теж не безправний dry.gif
P.S. Вже на багатьох сайтах зустрічав банер на сайт цієї дівчинки, думаю й тута можна про неї було написати. Буду дуже вдячний коли ви будете заповнювати цей розділ відповідними постами. Адже завжди комусь потрібна допомога, тож допоможемо один одному
 
An@ken
повідомлення 25.9.2007, 10:07
Порядковий номер повідомлення #4

рижа кицька... :)))


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 31.8.2007
З: Мнаан
Мешканець №: 3
Подякували: 5 раз



Знєш скільки цього маразму в неті? Та знаєш мабудь. От. Допоможіть Юлі... блін мені присилали такого самого плачебного варіанту - "допоможіть неграм". Скільки людей яким тре помогти, а тут "допоможіть Юлі". Я не щоб тут ткакого не писати, а моє питання - "Ти серйозно" мало трохи інше значення. Я просто не думав шо ти полізеш туди ж. Якщо знайду, я тобі ще такого добра понаскидую..) dry.gif
 
Relay
повідомлення 10.10.2007, 21:37
Порядковий номер повідомлення #5

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



Пухлина стовбура головного мозку....розвод для приежжых.....це діагнос смертельний, їм дійсьно можна їхати в японію чи куда там....нічого не поможе. Просто треба з тим змиритися...якщо то правда що та дитина на щось хвора.....
 
nemyrych
повідомлення 12.10.2007, 20:02
Порядковий номер повідомлення #6

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1
З нами з: 12.10.2007
Мешканець №: 33
Подякували: 0 раз



Цитата(An@ken @ 25.9.2007, 10:07) «
Знєш скільки цього маразму в неті? Та знаєш мабудь.


Маразму, кажете? А це теж маразм? Почитайте, почитайте, там багато таких "маразмів". Особливо веселі статті з хрестиками у назві. Обрегочешся.

Цитата(An@ken @ 25.9.2007, 10:07) «
Скільки людей яким тре помогти, а тут "допоможіть Юлі".


А якщо Юля - одна з тих людей, яким треба допомогти? А якщо була можливість зробити сайт і таким чином допомогти? Треба було сидіти і ніфіга не робити, чекаючи поки дитина помре? А от скільком людям з числа тих, яким потрібна такого роду допомога ВИ особисто допомогли? Найпростіше це звичайно ж написати "та йомайо, всім не допоможеш" і далі курити бамбук.
Я не хочу тут тратити час на доведення того, що Юля існує і дійсно хвора, що це не шахрайство, що ця новина пройшлася по більшості українських телеканалів, де показували репортаж з її лікування у Туреччині - як адміністратор форуму ви, напевно, вмієте користуватися пошуковими системами і могли б і самі погуглити і знайти цю інфу.
Але мені сумно, що ви, знову ж таки як адміністратор форуму, дозволяєте собі так просто пистати речі, від яких залежить чиєсь життя, зовсім не переймаючись правдивістю своїх слів. Слава богу, більшість людей так не думають і потрібні на лікування гроші ми вже майже назбирали.

Окремо хочу подякувати pozitronik за те, що створив цю тему - на таких людях як ви поки що і тримається цей дурнуватий світ.

З повагою,
адміністратор сайту help.nashlviv.com

Цитата(Relay @ 10.10.2007, 21:37) «
Пухлина стовбура головного мозку....розвод для приежжых.....це діагнос смертельний, їм дійсьно можна їхати в японію чи куда там....нічого не поможе. Просто треба з тим змиритися...якщо то правда що та дитина на щось хвора.....


Так, цей діагноз смертельний у 90% випадків. Лишається 10%. Але навіть якби лишалося 0,01%, і йшлося про вашу дитину чи дитину ваших друзів, ви б змирилися? Сумніваюся.
 
pozitronik
повідомлення 12.10.2007, 21:41
Порядковий номер повідомлення #7

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



...думаю отака поведінка і багато в чому тормозить розвиток моральності і подібних відчуттів і правил поведінки. Адже людина спершу думає чи не обдурять мене, потім виражає своє незадоволення тим, не знаючи правди... Думаю жити було б набагато краще якби люди спершу робили щось добре а потім вже замислювались над тим що зробили....
 
COLOBOCman
повідомлення 9.11.2007, 1:16
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Зайшов на сайт, на жаль не можу бути донором(
 
GycyLfromKosiv
повідомлення 14.12.2007, 22:12
Порядковий номер повідомлення #9

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 9
З нами з: 11.12.2007
Мешканець №: 66
Подякували: 1 раз



йопт!Про Юлю зараз майже накожному сайті пишуть!Ви думаєте шо хочуть Вас розвести-зовсім ні!це благодійна акція.
 
COLOBOCman
повідомлення 15.12.2007, 19:54
Порядковий номер повідомлення #10

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Знаєте, а пп на якому я працюю вирішило допомогти дітям у дит будинках. Накупили купу харчів, альбомів дитячих, фломастерів, кароче в одну машину то всьо не могли вмістити. Участвував у цьому всьому. Знаєте, добре комусь допомагати.
 
Smit
повідомлення 25.7.2009, 14:05
Порядковий номер повідомлення #11

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 7
З нами з: 25.7.2009
Мешканець №: 864
Подякували: 1 раз



Цитата(An@ken @ 25.9.2007, 9:07) «
Знєш скільки цього маразму в неті? Та знаєш мабудь. От. Допоможіть Юлі... блін мені присилали такого самого плачебного варіанту - "допоможіть неграм". Скільки людей яким тре помогти, а тут "допоможіть Юлі". Я не щоб тут ткакого не писати, а моє питання - "Ти серйозно" мало трохи інше значення. Я просто не думав шо ти полізеш туди ж. Якщо знайду, я тобі ще такого добра понаскидую..) dry.gif


А якби отак тобі на це захворіти?! То що, невже б сиділося і чекалося смерті?!


Тому дякуй Богові, шо не маєш такої проблеми, а як не хочеш допомогти, то не заважай це іншим робити!

Якби не Божа ласка і добрі люди, які допомагають, я б вже труну собі приміряв, а так лікуюся і маю надію на краще майбутнє.

Люди, допомагайте іншим, не будьте байдужі до чужого горя!!!!!!!!



 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 28.3.2024, 23:25