Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> NasheMisto Community, разом
pozitronik
повідомлення 10.3.2008, 23:17
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Хочу попросити користувачів взяти участь в розробці концепції ресурсу НашеМісто, як і всім власникам ресурсів адмінам НМ хочеться щоб їхнє дітище було відвідуваним, знаним... І хочеться чогось не такого як у всіх, щоб не калькувати якийсь розкручений портал, тож можливо в кого буде якась ідея стосовно того яким має бути наше місто, можливо це буде блог в якому висвітлюються маловідомі але цікаві події міста, пишеться про маловідомих, але хороших, свідомих людей, можливо щось інше... Ваші ідеї!..
 
pozitronik
повідомлення 15.5.2008, 14:43
Порядковий номер повідомлення #2

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Вже декілька днів обдумую створення спільноти (сommunity) NasheMisto... Питання, для чого це? Поясню, зараз проектом НашеМісто займається тільки троє чоловік, це:
СOLOBOCman
Majesty
Pozitronik
В основному наша робота полягає в слідкуванні за порядком на ресурсі та технічні питання, все решта твориться завдяки нашим користувачам. Тому пропонуємо вам взяти безпосередню участь в розвитку проекту безпосередньо в спільноті нашого міста. Яким чином можна буде взяти участь? Будь яким, ви маєте досвід у програмуванні, долучаєтесь до технічної сторони, займаєтесь дизайном допомогаєте з дизайном, любите писати вірші, твори і т.п. займаєтесь редагуванням текстового контенту і т.п., також нас запрошують взяти участь в різних дійствах типу виставок, презентацій, концертів і подібного, але інколи немає змоги туди попасти, та є користувачі яким це буде цікаво, але які не проінформавані що щось подібне відбувається... вони б змогли ходити і ділитись враженнями з іншими. Думаю створення спільноти придасть проекту НашеМісто соціальності, та покращить його роботу. Чим згуртованіше все робитиметься тим цікавішим буде НашеМісто, чим цікавіше буде НМ тим більше народу долучатиметься до нього smile.gif Портальна система ресурсу дозволяє створення сommunity, тому можна спробувати, може щось і вийде smile.gif

 
COLOBOCman
повідомлення 15.5.2008, 15:09
Порядковий номер повідомлення #3

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Такссс....кароче пишіть хто готовий підключитись і прохання вписати не тільки повідомлення типу "я з вами", а напишіть будь-ласка чим цікавитесь, що любите робити, і як би ви хотіли розвивати форум.
 
pozitronik
повідомлення 15.5.2008, 15:13
Порядковий номер повідомлення #4

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Це ідеї?
Пропоную викладати їх тегами, ідея-обгрунтування-критика
 
COLOBOCman
повідомлення 15.5.2008, 15:27
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



це не ідея, це просто я хочу побачити їто готовий підключитись, а ідеї потім всі.

Почну з себе:
інтереси:
1. Фотошоп, Убунту, адміністрування, і вся остальна компютерна хрень
2. Цікавлюсь фантастичною літературою.
 
Strange_V
повідомлення 15.5.2008, 16:44
Порядковий номер повідомлення #6

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Pozitronik,
В принципі непогана ідея. Інше діло це практична сторона, з чого починати, які конкретні ідеї/плани реалізовувати?

Інтереси: адміністрування Windows & GNU/Linux, трохи програмування.., та й багато чим іншим, так чи інакше зв'язаним з компами.
Також цікавлюся різного роду технічними новинками, космічними дослідженнями, не так давно - велотуризмом.

Це повідомлення відредагував Strange_V: 15.5.2008, 17:35
 
pozitronik
повідомлення 15.5.2008, 17:25
Порядковий номер повідомлення #7

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



мабуть почнем з того що зробимо юзербар для підпису, щоб можна було побачити хто долучається до комюніті
 
Majesty
повідомлення 15.5.2008, 19:19
Порядковий номер повідомлення #8

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



wink.gif Приємно бачити активність користувачів, які відгукуються на скромний заклик. З Pozitronikom ідейку погодили, лиш мені доводиться тягнути на собі всю технічну частину НМ, тому ініціативу створення групи доручив йому. Посильний вклад буду робити, тим більше що ідеї крутяться вже давно. Ком"юніті це те що треба, за ініціативу Позітроніку респект, я теж думав рухати таку штуку, та зараз на черзі планується чергове обновлення проекту.

Цитата
Uraha, 15.05.2008 6:02:10:
На локальній версії НМ вирішив проблему з тормозами галереї, а також ще пришвидшив портал. Вирішив глюк з авторизацією на порталі. На сервер залию пізніше, планую ще доробити функціональність і дизайн.


Цитата
Uraha, 15.05.2008 12:51:18:
Зараз треба домутити на НМ календар, інтегрований з ІРВ, потім зробити портальне розміщення модулів

Uraha, 12:51:43:
Потім бота для форуму

pozitronik, 12:52:09:
я перезалив пх

Uraha, 12:52:10:
Щоб постив новини з головної, а також посилав юзеру при реєстрації запрошення написати в теми типу "про себе і т д"

Uraha, 12:52:20:
модний

Uraha, 12:52:35:
Лиш бажано пх називати якось типу hotel_anons

Uraha, 12:52:44:
Бо потім неясно буде

Uraha, 12:53:21:
Потім поперезаливати зображення з сайту де вони мають бути, а то зара валяються де попало

Uraha, 12:53:48:
Так що я роботи маю багато ))) а ти можеш групою скомандувати


Плюс виправив глюк з чорним списком на форумі.

Інтересів маю багато - Комп"ютери і все що з ними зв"язано, радіо, електроніка, фото, дизайн, музика, соціальна робота, психологія, гумор, пиво ))
 
Sashok
повідомлення 15.5.2008, 21:36
Порядковий номер повідомлення #9

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Ну я також думаю шо зможу чимось помогти, помимо тим чим займаюся на роботі (БД, адміністрування, байдикування і т.д.), цікавлюся усім потроху, якшо треба можу попробувати журналюгою побути, чи музою, або в даному випадку МУЗОМ smile.gif
 
COLOBOCman
повідомлення 16.5.2008, 8:50
Порядковий номер повідомлення #10

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



а ше я напиться буду радий.
 
sword
повідомлення 16.5.2008, 15:44
Порядковий номер повідомлення #11

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 21.4.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 145
Подякували: 10 раз



Файна ідея, підтримую, спробую допомогти чим зможу. правда поки не знаю чим, wink.gif
Коротко про свої інтереси:
1. Убунту, лінукс взагалі, трошки-трошки програмування.
2. Фантастика, історія релігії, філософія. езотерика, трошки магія і екстрасенсорика (правда останнім давно не займався rolleyes.gif )
P.S. зараз трохи завантажений на роботі, але як звільнюсь, спробую чимось допомогти.
 
Majesty
повідомлення 16.5.2008, 16:32
Порядковий номер повідомлення #12

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
філософія. езотерика, трошки магія і екстрасенсорика (правда останнім давно не займався rolleyes.gif )


Аналогічно! теж колись цікавився подібними штуками, і навіть зараз нещодавно пригадав - хоча то швидше психологія вже )))
 
pozitronik
повідомлення 23.5.2008, 20:45
Порядковий номер повідомлення #13

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Оскільки досить немало тих хто відгукнувся юзає убунту то можливо створимо першу спільноту Linux NM Community?
Учасники вже спільно з адміністрацією можуть продумати як саме бути корисним одне одному smile.gif
Також прихильникам СS виступати під нашими прапорами smile.gif
 
Strange_V
повідомлення 24.5.2008, 0:01
Порядковий номер повідомлення #14

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



Скажу, що ідея не зла.
Колись самому хотілося створити шось типу Франківського LUG 'а (доречі бачив два проекта, один мертвонароджений, другий також більше мертвий чим живий( )

Так що я за звичайно).
 
Majesty
повідомлення 7.3.2009, 1:21
Порядковий номер повідомлення #15

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата(pozitronik @ 15.5.2008, 16:25) «
мабуть почнем з того що зробимо юзербар для підпису, щоб можна було побачити хто долучається до комюніті

Було би непогано створити кілька гарних клікабельних юзербарів на тему НашогоМіста, я би вкладав в підписи на інших форумах. Може би й ще хтось підтримав таку ініціативу rolleyes.gif


Подякували:
 
NetStar
повідомлення 7.3.2009, 15:58
Порядковий номер повідомлення #16

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Цитата(Majesty @ 7.3.2009, 0:21) «
Було би непогано створити кілька гарних клікабельних юзербарів на тему НашогоМіста, я би вкладав в підписи на інших форумах. Може би й ще хтось підтримав таку ініціативу rolleyes.gif


Хороша ідея rolleyes.gif .

Нарахунок комьюніті - на іншому форумі модерую розділи по Фотошопу і комп"ютерній безпеці - можу допомогти з аналогічними розділами і тут. smile.gif
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 7.3.2009, 16:45
Порядковий номер повідомлення #17

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



класна ідея.підтримую на всі 10000%)
мої інтереси:музика, література( як і читаю,так і пишу), інколи пропирає на психологію.
Я ламерsmile.gif)
 
Majesty
повідомлення 8.3.2009, 1:21
Порядковий номер повідомлення #18

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Нарахунок комьюніті - на іншому форумі модерую розділи по Фотошопу і комп"ютерній безпеці - можу допомогти з аналогічними розділами і тут. smile.gif

Та чом би й ні ) Завжди раді допомозі ) Зв"яжись по асі або жаберу, поясню основні принципи модерування тута )
 
LIORM
повідомлення 8.3.2009, 1:38
Порядковий номер повідомлення #19

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



все що звязано із компютерними забавка і тп.

офтоп: нічим не займаюсь ніц не роблю... сижу бамбук гризу )))
 
NetStar
повідомлення 15.3.2009, 13:58
Порядковий номер повідомлення #20

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



Цитата(Majesty @ 8.3.2009, 0:21) «
Та чом би й ні ) Завжди раді допомозі ) Зв"яжись по асі або жаберу, поясню основні принципи модерування тута )


ти мну трохи не поняв dry.gif . Я не рвусь в модери dry.gif .
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 18:52