Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Я Хлоп З Села, ...і я цим горджусь
pozitronik
повідомлення 29.9.2007, 17:17
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



...ще скажу одне, я хлоп з села, і навідміну від деяких я цим не комплексую... дуже люблю приїхати додому, прогулятись вечірком, ще люблю ліс! короч село то сила)))
 
Majesty
повідомлення 29.9.2007, 17:52
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Ти модний.

Я також село люблю хоч останнім часом в селах майже не був ))) Поїхав був до баби літом і то підняв нет і працював )

В селі наряди міліції з дубенцами ночами не ходять.

Там і повітря чистіше.
 
Кібер_злючка
повідомлення 30.9.2007, 23:57
Порядковий номер повідомлення #3

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



А я б не хотіла в село і там жити... Ще поїхати на пару днів на відпочинок то так, але не більше... Але так як я чисто міська дитина і ніколи в житті не тримала сапи, лопати і тому подібних предметів в руках для мене село асоціюєтьс раз в пів року поїхати кудась до родичів і не більше...
 
pozitronik
повідомлення 1.10.2007, 8:14
Порядковий номер повідомлення #4

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



мда... шота скільки ночами ходив, то може раз на півроку міліцьонера бачив...
 
Sashok
повідомлення 1.10.2007, 10:02
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



мда... і мене тоже зрідка получається вибратися з міста, а так в селі можна чимось корисним зайнятися, главне знати шо хотіти...
 
Majesty
повідомлення 8.10.2007, 0:57
Порядковий номер повідомлення #6

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Колись жив у баби в селі, а потім приїздив туда на літо. Не хотілось повертатись.

Якось пам"ятаю, пас корови, а на полі був порожній колодязь... І кинув палку в той колодязь... smile.gif А корови треба чимось поганяти smile.gif Поліз значить за тою палкою і не можу вилізти smile.gif катастрофа smile.gif Нікого нема, корови пішли, але ішов дядько якийсь з поля то витяг smile.gif Довго потім корови доганяв smile.gif


Подякували:
 
husain_if
повідомлення 13.10.2007, 19:38
Порядковий номер повідомлення #7

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Кібер_злючка @ 30.9.2007, 23:57) «
А я б не хотіла в село і там жити... Ще поїхати на пару днів на відпочинок то так, але не більше... Але так як я чисто міська дитина і ніколи в житті не тримала сапи, лопати і тому подібних предметів в руках для мене село асоціюєтьс раз в пів року поїхати кудась до родичів і не більше...



Підтримую, майже... Жити я би не хотів но мати там будинок Так rolleyes.gif Їздити туда віддихати на природу, шишликі, бажано щоб будиночок був біля озера середнього розміру smile.gif Щоб там кататися на скутері...
Я не з Села но є родичі з села, їдем туда приблизно раз в 3 місяця, переважно в гості. 1 чи 2 рази на рік їздимо помагати в село по городу. Мама частіше їде помагати, а ми дуже рідко... Но за цей малий час я вже катався на тракторі cool.gif Так класно було
 
Ptashechka
повідомлення 13.10.2007, 20:41
Порядковий номер повідомлення #8

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Ненавиджу села! І навіть смт! За що я терпіти нелюблю калуш - за те, що там нема куди і нема з ким погуляти. Хутір, одним словом. Як би я хотіла жити у якомога більшому місті. Мені вже і у франі тісно ph34r.gif Хочу у Київ. А краще, у Нью-Йорк wub.gif
 
Sashok
повідомлення 15.10.2007, 16:47
Порядковий номер повідомлення #9

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну нарахунок Нью-Йорка ти перегнула палицю, я часто буваю в Києві і чесно скажу шо для мене це місто завелике, а Франківськ самий люкс, і багато знайомих, які приїжджали в Франик з різних міст, казали шо місто супер, і не велике, і не маленьке, сорі за оффтоп
 
Majesty
повідомлення 16.10.2007, 15:48
Порядковий номер повідомлення #10

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



І Франик може здатись великим селом )) нет не всюди навіть є. Але джерело цивілізації. А я би франик на київ не хотів міняти... враження було не дуже від нашої столиці.
 
COLOBOCman
повідомлення 25.11.2007, 20:00
Порядковий номер повідомлення #11

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Мені дуже подобається Львів....думаю більшого міста не тре...а вот села я не дуже люблю...(
 
Majesty
повідомлення 28.11.2007, 13:49
Порядковий номер повідомлення #12

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Мені теж Львів подобається... І Франківськ теж )))) Подобаються саме тим, що великі і завжди є куди подітись... в селі десь відірватись нагадує давно спланований сценарій. Хоча Київ не подобається. Це бетонний мегаполіс, там внаслідок великого скупчення мешканців відбувається деяке виродження особистості (((
Якби село було привабливе для роботи та інвестицій, та комунікації були на рівні закордонних містечок, я б з радістю пожив в селі, добираючись до міста на потязі швидше, ніж в місті на маршрутці ))
 
Relay
повідомлення 5.12.2007, 18:18
Порядковий номер повідомлення #13

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



Ненавиджу села! І навіть смт! За що я терпіти нелюблю калуш - за те, що там нема куди і нема з ким погуляти. Хутір, одним словом. Як би я хотіла жити у якомога більшому місті. Мені вже і у франі тісно ph34r.gif Хочу у Київ. А краще, у Нью-Йорк wub.gif ......
Анекдот, якщо цензура не пустить то я не обіжуся....
.............Їдуть студентки у ліфті в общазі.... А там щось роздито, типа сметани.
Одна взяла(1 курс), на язичок і каже: ням ням.... хм то не з нашого поверху.
Друга взяла(2 курс), обизала палець: хм, то я вам скажу і не з нашого крила.
Третя взяла(3 курс), лизнула долоню аж цілу: хм, дівки то не з нашого гуртожитка.
Четверта взяла(4 курс) палець аже по долоню заковтнула: хм, і не з нашого району!!
 
coldfear
повідомлення 6.1.2008, 2:27
Порядковий номер повідомлення #14

Новенький


Хто: Забанені
Повідомлень: 38
З нами з: 5.1.2008
Мешканець №: 84
Подякували: 1 раз



Цитата(pozitronik @ 29.9.2007, 17:17) «
... я хлоп з села, і я цим не комплексую...


і що? а хто тебе осуджує? Головне щоб не били)))))

Цитата(COLOBOCman @ 25.11.2007, 20:00) «
Мені дуже подобається Львів....


А МЕНІ МІСТО 17))))
Цитата
а вот села я не дуже люблю...(


а зря... Розумні і продвинуті люди,навпаки перебираються в села,щоб відпочити,та прожити на декілька років більше,від загазованості. Просто в нас ще міста в Україні маленькі.Жив би ти десь в Мегаполісі,то піпець би Колобку прийшов від загазованості.
 
Majesty
повідомлення 6.1.2008, 3:13
Порядковий номер повідомлення #15

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
а зря... Розумні і продвинуті люди,навпаки перебираються в села,щоб відпочити,та прожити на декілька років більше,від загазованості. Просто в нас ще міста в Україні маленькі.Жив би ти десь в Мегаполісі,то піпець би Колобку прийшов від загазованості.

я знаю в США, працював один з наших, підробляв типу за кондоном на стройці. І баче, підрулює Бентлі, з нього вилазе тєло, переодягаєтсья в робу, і носе цеглу. Так повільно, потрошке, затримує всіх. Тай хтів вже його зматюкати. Аж пару годин поносив і забив. Витяг цигарки за 30 дол. і закурив (роботяги таких не курять) і поплив геть. Виявилось, це програміст з доходом 200000 дол. в рік вирішив розім"ятись.
 
COLOBOCman
повідомлення 6.1.2008, 11:59
Порядковий номер повідомлення #16

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Так вот....поки не буду мати стабільний високий рівень доходу поти і не попру в село.)
 
greya
повідомлення 19.2.2008, 18:09
Порядковий номер повідомлення #17

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



мій батько з села, а мати з міста. сапу в руках я тримала і не тільки сапу і не тільки тримала. сама 
народилася тут. в Цьому Місті. не писатиму люблю чи не люблю село. я просто поважаю ту Землю по якій ходили мої батьки. і не має значення  чи є там ліси і ріки, чи бруківки та асфальти.... чи навіть нічого там би не було... а якщо хтось чогось і соромиться, то лиш тому, що сам не зробив нічого, 
щоб було чим гордитись

з.і. обожнюю, коли тато каже "мешти" та "флєшка води". це мабуть вже останнє покоління яке навіть не дозволило б собі вибирати ЧИ ГОРДИТИСЬ ТИМ ЗВІДКИ ТИ ЧИ НІ. думаю, нам ще є чого повчитись у старших......


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 20.2.2008, 20:17
Порядковий номер повідомлення #18

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Село - це колиска цивілізації... От я також вживаю діалекти, і так швидше доходить навіть! А ще корову вмію доїти.
І філософія життя в селі інша. Міщанство, зрештою, теж негативна річ.
 
pozitronik
повідомлення 21.2.2008, 0:19
Порядковий номер повідомлення #19

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



... а я за свої 22 без пару днів ще не навчився корову доїти
 
Білочка
повідомлення 17.4.2008, 11:55
Порядковий номер повідомлення #20

з Марсу)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 15.4.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 132
Подякували: 2 раз



Цитата(pozitronik @ 20.2.2008, 23:19) «
... а я за свої 22 без пару днів ще не навчився корову доїти

Еее, як то так, не вмієш корову доїти. І я люблю село, але не так, щоб в ньому жити. На Великдень, Різдво куди ми їдемо як не в село до баби і діда, до родичів... о так, без цього важко навіть свято уявити... wink.gif
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 29.3.2024, 13:01