Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V  < 1 2  
   Відповісти   Створити нову тему
> Витоки слов'янства
greya
повідомлення 20.8.2008, 19:51
Порядковий номер повідомлення #21

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



погоджуюсь з Erosmath), "аргументи" - завжди можна знайти. а от спільну мову - як видно ні.... 
 
Ктото
повідомлення 22.8.2008, 0:01
Порядковий номер повідомлення #22

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(greya @ 20.8.2008, 19:51) «
погоджуюсь з Erosmath), "аргументи" - завжди можна знайти. а от спільну мову - як видно ні.... 

Готов выслушать Ваши аргументы не  на "спільній мові".
 
КрішнА
повідомлення 22.8.2008, 18:05
Порядковий номер повідомлення #23

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



нарахунок укр мови знаю іншу версію колись давно читав книгу..автора непамятаю але книга називається:"Українці,хто ми і звідки наша мова"
нарахунок Слов"ян ну туди справді входили теперішні росіяниі білоруси а що ж тут такого??
 
Ктото
повідомлення 23.8.2008, 20:05
Порядковий номер повідомлення #24

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Украина - страна многонациональная, имеющая два основных языка общения (восточно-славянских). Это факт, который легко проверить.

Це повідомлення відредагував Ктото: 23.8.2008, 20:17
 
Sashok
повідомлення 26.8.2008, 15:13
Порядковий номер повідомлення #25

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



я небув на сайті кілька тижнів, а дивлячись на дискусію стає смішно...
щоб зрозуміти хто такі слов'яни, треба знати де вони живуть, хто їх так назвав (чи це самоназва), якшо вони не автохтони, то хто був до них.
на наших землях багато жило народів як нам відомо (арії, кіммерійці, скіфи і т.д.), останні хто був до слов'ян були СКЛАВИНИ і АНТИ (якшо вірити Йордану). А тепер згадаймо шо хтось казав про рабів, на латинській "раб" - Sclavus, що подібне до склавинів, які важають предками слов'ян
але це є норманська теорія, як і про Рюриків в Київській Русі
інша теорія говорить про те, що слов'яни пиходить від слова "слова" і пов'язано це з тим що слов'янський народ шанував слово, вдобавок слов'янські племена розумілися між собою (розуміли мову), навідмінну від германських племен. Таких гіпетез і теорій є безліч, інша річ до якої ви схиляєтеся... все таки якшо вірити історії, то слов'яни звідкісь прийшли, а відки і нашо я так і нерозумію sleep.gif


Подякували:
 
Ктото
повідомлення 27.8.2008, 17:49
Порядковий номер повідомлення #26

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Sashok @ 26.8.2008, 15:13) «
Таких гіпетез і теорій є безліч, інша річ до якої ви схиляєтеся... все таки якшо вірити історії, то слов'яни звідкісь прийшли, а відки і нашо я так і нерозумію sleep.gif


Тонкая ирония последней фразы способна закрыть тему! smile.gif
 
Гулик
повідомлення 7.9.2008, 7:07
Порядковий номер повідомлення #27

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 11
З нами з: 5.9.2008
З: Коновальця
Мешканець №: 259
Подякували: 1 раз



я морочу  собі  голову  над тими питаннями років з 5 smile.gif висновок можна зробити тіки один. Потрібно шукати витоки від Могили Шу-нун. або й раніше!  Потрібно дослідити трипільску культуру, про яку  на  жаль майже  ніхто нічого не  знає!  далі Треба розібратися 3 Великими переселеннями народів. ГанебнО, але похибка 3 або 4 тисячі років  до нашої ери. Подумаєш тисячу років  похибки. З ДАТАМИ І НАЗВАМИ є проблеми великі. так що навіть не знаю....  різні народи називали одну річ  різними іменами діалектами і  мовами. Приклад Ронлель - Сковорідка. річ одна, а слова  різні, і  вживають їх як  діалекти.. так шо не  знаю smile.gif)) не  буду казати ніц tongue.gif
 
Sashok
повідомлення 8.9.2008, 13:02
Порядковий номер повідомлення #28

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



нетреба неговорити, ти говори, іншим цікаво...
а нарахунок Могили Шу-нун, то тута може бути багато гіпотез, там наскільки я знаю і шумерЧеги карлякали шось, але це незначить шо ми від шумерів пішли. І про тих самих трипільців читав статті, навіть якійсь дослідник писав шо 55% українців є нащадками трипільців, хоча тим самим пише шо після трипільців майже нічого нелишилось (в розумінні їхні залишки), відки він взяв ці дані фіг розбереш
 

2 Сторінки V  < 1 2
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 2.5.2024, 19:00