Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Куди піти вчитись?
pozitronik
повідомлення 18.6.2008, 11:12
Порядковий номер повідомлення #1

E-makers team


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1134
З нами з: 21.9.2007
Мешканець №: 5
Подякували: 102 раз



Літо то пора коли багацько народу мусить визначитись чи продовжити їм навчання після школи, і якщо продовжити то де? Що б ви порадили, вузи, цікаві спеціальності і т.п. smile.gif
 
Sashok
повідомлення 18.6.2008, 14:16
Порядковий номер повідомлення #2

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Нафта, Прикарпатський....купа народу, купа знайомств, спеціальностей хватає всяких, ну це головні 2. Хоча мені здається ті що вже закінчують школу цього року вже давно оприділилися


Подякували:
 
Антін Кравс
повідомлення 27.12.2008, 1:11
Порядковий номер повідомлення #3

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Куди піти вчитись після КЕПу? от ріал, вчусь на КС, а хочу в програмування податися. Вибір стоїть між франківськом і Львовом, хтор куди порадить піти ?
 
Scary
повідомлення 27.12.2008, 7:57
Порядковий номер повідомлення #4

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Нікуди. Тебе в універі нічого не навчать. Вчись сам! Якщо руки рівні, то все прийде швидко, якщо криві - ніколи!
 
COLOBOCman
повідомлення 28.12.2008, 7:38
Порядковий номер повідомлення #5

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Неа, Віталік, як не крути, але освіту йому треба, незважаючи на руки, Антін йди і інститут, але і сам вчись, бо потім будеш доучуватись коли на роботі підвищення не отримаєш через відсутність ВОsad.gif
 
Scary
повідомлення 28.12.2008, 8:47
Порядковий номер повідомлення #6

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



якщо я не помиляюсь, то в нього вже є вища освіта після КЕП. Та й я говорив про те, що в універі не вчать, а не про взагалі доцільність Вишки. Вишку бажано мати...
 
Агонь
повідомлення 28.12.2008, 12:58
Порядковий номер повідомлення #7

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Іди в ІМЕ - вони тоже бумажку дають, а по прайсу набагато нижче)
 
Sashok
повідомлення 28.12.2008, 15:33
Порядковий номер повідомлення #8

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



чув шо є якийсь інститут ІТ, харківський здається,але так шо мережа по всій Україні здається. Кароч то було ше того літа, і може шось уже змінилось
 
Strange_V
повідомлення 29.12.2008, 22:01
Порядковий номер повідомлення #9

Городянин


Хто: Мешканець
Повідомлень: 438
З нами з: 12.1.2008
З: Франківськ
Мешканець №: 88
Подякували: 56 раз



КЕП дає тіко молодшого спеціаліста, тому кудись йти точно треба. Хоча це може бути і заочка, якщо знайдеш роботу, а вчитимешся самостійно smile.gif
 
Антін Кравс
повідомлення 19.1.2009, 12:25
Порядковий номер повідомлення #10

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Ну в мене вибір між нафта і політех у Львові...то шо савмому тре вчитись тофакт...але я незнаю де кращі знання дадуть порівняно з цими двома?
 
mijnick
повідомлення 14.4.2009, 12:06
Порядковий номер повідомлення #11

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



не поступайте на факультети неіснуючих професій, як наприклад менеджер ... Це хто ? Що він робить? який з нього толк? ...я за прикладні професії, з них є дійсно користь і фахівців цінять ,а гуманітарно-управлінський напрямок - це повна фігня... ( з власного досвіду знаю )
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 14.4.2009, 16:42
Порядковий номер повідомлення #12

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



mijnick, ну не кожному даються прикладні професії... не треба думати так категорично...
 
shooroop
повідомлення 14.4.2009, 23:25
Порядковий номер повідомлення #13

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Цитата(mijnick @ 14.4.2009, 11:06) «
не поступайте на факультети неіснуючих професій, як наприклад менеджер ... Це хто ? Що він робить? який з нього толк? ...


На рахунок менеджерів - тут можна дуже довго і нудно пояснювати. Тому що є менеджер з продажу, менеджер з закупок, менеджер з персоналу, бренд-менеджери, топ-менеджери.....працював в Києві - в нас на фірмі були продакт-менеджери

Менеджер - людина універсальна. Перш за все менеджер - це дипломат, який відстоює свої інтереси, шукає компроміси.
Більш того скажу. Якби в владі були толкові менеджери, а не політики - було би набагато краще, тому що вони вміють домовлятися, а не робити гучних заяв і сваритися зі всіма.

На цю тему можна ще говорити і говорити.

Вибачте за офф-топ. Але здається в даному пості наїхали на те, чим я займаюся і що мені подобається....
 
mijnick
повідомлення 15.4.2009, 9:59
Порядковий номер повідомлення #14

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



та ні, ніхто не наїжжає , просто хотів звернути увагу на неіснуючі професії. оці всі ваші "менеджер з продажу, менеджер з закупок, менеджер з персоналу, бренд-менеджери, топ-менеджери" - повірте, я знаю про що ви говорите, бо сам побував і менеджером з продажу\закупок, і бренд-менеджером і ким тільки не хочеш і особисто зробив висновок - шо менеджер - це не професія, а хороший досвід плюс уміння роздавати люлей ( пробачте за грубість )...ось і все...а за освітою я - вчитель smile.gif smile.gif smile.gif ...от вам і факультет менеджерів....як на мене професія - то нафтовик\газовик, юрист, бухгалтер, і тд... ше мені дуже подобається професія "інформаційни аналітик" ( то в Нафті на ДР такиі кадри "кують" ) - бу га га ! це хто? .... словом я за практичність і раціоналізм у підході до видору майбутньої професії, надіюсь, шо "неокрєпші" умом майбутні абітурієнти мене зрозуміють... smile.gif
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 15.4.2009, 19:58
Порядковий номер повідомлення #15

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



mijnick, ви вчитель... чому ви не пішли на інформаційного аналітика, якщо вам це подобається, а залишились викладати діткам?
 
Xmarka
повідомлення 15.4.2009, 20:12
Порядковий номер повідомлення #16

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 15.4.2009
Мешканець №: 732
Подякували: 0 раз



Цитата(mijnick @ 15.4.2009, 8:59) «
 особисто зробив висновок - шо менеджер - це не професія, а хороший досвід плюс уміння роздавати люлей ( пробачте за грубість )...ось і все...а за освітою я - вчитель smile.gif smile.gif smile.gif ...от вам і факультет менеджерів.... smile.gif


Погоджуюсь на всі100%. Сама за освітою вчитель, але довший час працювала менеджером різних рівнів. Менеджер (не важно якого направлення) - це сукупність і знань, і вмінь, і навичок, ну і + харизма (що є величеееезним +)


Цитата(mijnick @ 15.4.2009, 8:59) «
 "інформаційни аналітик" ( то в Нафті на ДР такиі кадри "кують" ) - бу га га ! це хто? .... словом я за практичність і раціоналізм у підході до видору майбутньої професії, надіюсь, шо "неокрєпші" умом майбутні абітурієнти мене зрозуміють... smile.gif


Ух ти.. Правда, зараз на таке вчать? В мене зараз посада називається "головний спеціаліст з інформаційно-аналітичних питань". Цікаво, що ж там можуть навчити??? Цього не навчиш, це має бути набуте..
 
Ptashechka
повідомлення 16.4.2009, 0:18
Порядковий номер повідомлення #17

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



А як думаєте, на стиліста-перукаря краще вчитися у престижному закладі, освоювати в основному теорію і потім отримати сертифікат, чи вчитися саомому методом проб і помилок, і не мати сертифікату, але мати великий багаж практичного досвіду?

З.І. Це я не собі. Просто взагальному... Хоча, розумію, таке питання краще на жіночих форумах, але якщо вже тут говоримо за освіту... Так само може порівняти і програмерство - вчитися десь/вчитися самому
 
Xmarka
повідомлення 16.4.2009, 10:48
Порядковий номер повідомлення #18

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 15.4.2009
Мешканець №: 732
Подякували: 0 раз



Цитата(Ptashechka @ 15.4.2009, 23:18) «
А як думаєте, на стиліста-перукаря краще вчитися у престижному закладі, освоювати в основному теорію і потім отримати сертифікат, чи вчитися саомому методом проб і помилок, і не мати сертифікату, але мати великий багаж практичного досвіду?

З.І. Це я не собі. Просто взагальному... Хоча, розумію, таке питання краще на жіночих форумах, але якщо вже тут говоримо за освіту... Так само може порівняти і програмерство - вчитися десь/вчитися самому


Як на мене, добре б було мати і сертифікат з теоретичними знаннями і добрячу практику... Тоді то дійсно спеціаліст....


  Врешті, зараз не дивина, коли студент і навчається і працює по профілю... Колись, на жаль, ми не мали змоги так робити...
 
Galina
повідомлення 23.4.2009, 16:45
Порядковий номер повідомлення #19

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



А хіба не можна вчитися у престижному закладі, освоїти теорію (для сертифікату) і паралельно десь працювати для практики? Щонайменш на останніх роках навчання (якщо воне багаторічне).
 
mijnick
повідомлення 17.8.2009, 15:51
Порядковий номер повідомлення #20

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 52
З нами з: 14.4.2009
Мешканець №: 729
Подякували: 6 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 15.4.2009, 19:58) «
mijnick, ви вчитель... чому ви не пішли на інформаційного аналітика, якщо вам це подобається, а залишились викладати діткам?


так я діткам ( хай будуть за це мені вдячні smile.gif ) і не викладаю ( за це замало платять, та й мабуть то таки не моє smile.gif ), в мене просто професія така, а працюю я зовсім у іншій галузі, мало чим повязаній з викладанням.

та й взагалі наші університети мабуть найкраще вчать давати взятки і халявити smile.gif ( моє імхо )
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 11:20