Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Готика
greya
повідомлення 5.7.2008, 18:57
Порядковий номер повідомлення #1

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



серед моїх знайомих є люди субкультури готів (надіюсь я це вірно назвала). звісно, дещо що вони роблять мене трішки шокує, та загалом я якось мабуть звикла. і все ж усвідомлення про те що вони "готи" постійно присутнє.  

а як ви ставитесь до готів?

чому їх стиль життя такий колоритний на загальному фоні?....
 
sword
повідомлення 5.7.2008, 19:14
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 90
З нами з: 21.4.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 145
Подякували: 10 раз



Цитата(greya @ 5.7.2008, 18:57) «
серед моїх знайомих є люди субкультури готів (надіюсь я це вірно назвала). звісно, дещо що вони роблять мене трішки шокує, та загалом я якось мабуть звикла. і все ж усвідомлення про те що вони "готи" постійно присутнє.

а як ви ставитесь до готів?

чому їх стиль життя такий колоритний на загальному фоні?....

До ґотів ставлюсь спокійно. А на загальному фоні вони так само виділяються, як і панки, металісти і представники інших неформальних течій. Кожен шукає свій спосіб самовиразитись і якимось чином виразити своє сприйняття навколишнього світу.
 
Sashok
повідомлення 5.7.2008, 20:04
Порядковий номер повідомлення #3

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



нейтрально відношусь, єдине, що найбільше подобається то це музика
 
Ptashechka
повідомлення 6.7.2008, 1:01
Порядковий номер повідомлення #4

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Відсотків на 20 ))
Люблю в одязі готичний стиль, дещо з готичної музики. Обожнюю хлопців-готів. Чорне довге(більш-меньш) волосся, чорний одяг - це так сексуально! Але ж є і приховані готи. В своїй компанії одні, а на людях такі, що не скажеш, що гот. Хоча... Не знаю.. Знайомих готів не маю (((
 
greya
повідомлення 6.7.2008, 13:04
Порядковий номер повідомлення #5

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



я про справжніх, котрі сидять на цвинтарях, не сприймають багатьох загальних традицій та правил. розумію, що й представники інших стилів досить характерні. але недаремно готисний напрям давно переріс у субкультуру... 

цікаво можливі "змішані" стосунки між готами і неготами?.... smile.gif))))))
 
Ptashechka
повідомлення 6.7.2008, 18:17
Порядковий номер повідомлення #6

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Думаю, що можливі... До пори до часу... А потвм не гот (ка) стає сам готом. Чомусь мені здається що так і буває...
 
КрішнА
повідомлення 28.7.2008, 12:49
Порядковий номер повідомлення #7

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



Цитата(greya @ 6.7.2008, 12:04) «
я про справжніх, котрі сидять на цвинтарях, не сприймають багатьох загальних традицій та правил. розумію, що й представники інших стилів досить характерні. але недаремно готисний напрям давно переріс у субкультуру...

цікаво можливі "змішані" стосунки між готами і неготами?.... smile.gif ))))))


шо за брєд не треба рівняти Готів і Херок в один ряд..

для асоба ніпанятлівих паясняю..

Готика=музика(готик-рок/дез рок)+імідж(ірокези,косухи іт.п.)+готичні іестивалі ,паті і т.д. на цьому Готика завершуєцця..

Готів дуже мало так як цю субкультуру змішали з темним романтизмом ЗМІ і всі депресивні підлітки аж так рвуть на собі сорочку і кажуть що вони Готи..

в Готиці не має Готичного світогляду тому,що як і будь яка субкультура вона складається із представників різних соціальних верств ..а отже у кожного гота оскільки одні виросли в одних обставинах інші в інших і виховання в усіх різне і віросповідання також то спільного світогляду неможе бути..так як когось батьки вчили допомагати людям а когось ні))і відпорвідно Буддист і мусульманин неможуть мати спільного світогляду))але те що їх об"єднує це музика та імідж який із неї витікає))погодьтесь одна і та ж музика може подобатись людям із різним світоглядом)
Готами вони нзиваюцця не тому що назва взята від мистецтва Готики ,а тому що в їхніій музиці переважали депресивні тони а вигляд у них був як у панків тільки домінував чорний колір..і почувши музику про пофігізм,секс,наркотики і інше распістяйство для мирного простого населення ця музика видалась дикою і варварською і вигляд також..і тому ЗМІ назвали їх Готами порівнюючи їхню музику із покликом варварських племен--ГОТІВ які нападали на Римську імперію..
в даному випадку.Гот=варвар в даному випадку)))
музика у субкультури Готів це дез рок і готик рок і ніякого металу там нема..і світогляду тим більше..Готи це фанати Готичної музики))не більше))
 
Агонь
повідомлення 28.7.2008, 16:38
Порядковий номер повідомлення #8

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



а я люблю бити готів і емо)
 
greya
повідомлення 28.7.2008, 17:55
Порядковий номер повідомлення #9

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(КрішнА @ 28.7.2008, 12:49) «
шо за брєд не треба рівняти Готів і Херок в один ряд..

для асоба ніпанятлівих паясняю..

Готика=музика(готик-рок/дез рок)+імідж(ірокези,косухи іт.п.)+готичні іестивалі ,паті і т.д. на цьому Готика завершуєцця..

Готів дуже мало так як цю субкультуру змішали з темним романтизмом ЗМІ і всі депресивні підлітки аж так рвуть на собі сорочку і кажуть що вони Готи..

в Готиці не має Готичного світогляду тому,що як і будь яка субкультура вона складається із представників різних соціальних верств ..а отже у кожного гота оскільки одні виросли в одних обставинах інші в інших і виховання в усіх різне і віросповідання також то спільного світогляду неможе бути..так як когось батьки вчили допомагати людям а когось ні))і відпорвідно Буддист і мусульманин неможуть мати спільного світогляду))але те що їх об"єднує це музика та імідж який із неї витікає))погодьтесь одна і та ж музика може подобатись людям із різним світоглядом)
Готами вони нзиваюцця не тому що назва взята від мистецтва Готики ,а тому що в їхніій музиці переважали депресивні тони а вигляд у них був як у панків тільки домінував чорний колір..і почувши музику про пофігізм,секс,наркотики і інше распістяйство для мирного простого населення ця музика видалась дикою і варварською і вигляд також..і тому ЗМІ назвали їх Готами порівнюючи їхню музику із покликом варварських племен--ГОТІВ які нападали на Римську імперію..
в даному випадку.Гот=варвар в даному випадку)))
музика у субкультури Готів це дез рок і готик рок і ніякого металу там нема..і світогляду тим більше..Готи це фанати Готичної музики))не більше))



..ну тоді у мене немає знайомих "готів". добре, що всі інші знають про готів більше них самих....
 
КрішнА
повідомлення 28.7.2008, 21:31
Порядковий номер повідомлення #10

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



справжніх Готів в Україні маловато..Готи не сидять на цвинтарях не страждають на депресію вони просто збираються разом на паті..вони слухають гот музику і наряжаються в Готичному стилі))не треба робити з Готики робити філософію життя чи його сенс..це просто хоббі захоплення..це не спосіб життя..Готи нормальні адекватні люди які не страждають депресіями попусту і які вже переросли підлітковий максималізм.ставлення до вампірів у піснях жартівливе а не морально возвишене..

Цитата(Сашок @ 28.7.2008, 16:38) «
а я люблю бити готів і емо)


а власною головою битись об стінку?)
 
Sashok
повідомлення 28.7.2008, 22:57
Порядковий номер повідомлення #11

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
і ніякого металу там нема..

але є готік-метал (Tristania, Lacuna Coil, Moonspell і т.д.) навідмінну від готік-року (HIM, Type O Negative), просто готік-метал це більш молодший стиль і він є мішаним (готік-рок і миталлом)
 
КрішнА
повідомлення 29.7.2008, 11:18
Порядковий номер повідомлення #12

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



Цитата(Sashok @ 28.7.2008, 22:57) «
але є готік-метал (Tristania, Lacuna Coil, Moonspell і т.д.) навідмінну від готік-року (HIM, Type O Negative), просто готік-метал це більш молодший стиль і він є мішаним (готік-рок і миталлом)


готична музика це не ХІМ і т.п.))а Bauhaus,Sisters of Mercy,Christian Death і ще багато інших))

Готік метал це все ж таки метал а в Готиці рок музика)Готік метал це вже парафія металістів

Цитата(Barkas.if @ 29.7.2008, 10:50) «
Люди, слухайте блек і дез, і все буде добре. Не треба ніякої депресії...


а Готи і не страждають депресією і т.п. а йакщо дехто і хворіє то він це не кричить на всіх кутах і навпаки намагається забути про неї в компанії і не заражати нею інших..
нарахунок блеку і дез-у..ну та Готи можуть слухати що хто завгодно але в щоб належати до субкультури вони повинні в основному слухати готик і дез-рок
 
Nymphetamine
повідомлення 1.8.2008, 10:49
Порядковий номер повідомлення #13

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



"і ніякого металу там нема.."

як нема ніякого металу...а готік-метал, то по твому шо???
і готика усуспільнилась...більш гуманістичною стала...в цьому нічого поганого нема...невже було б краще, якби тут серед нас якіко варвари сиділи???

на даний момент готика помінялась від своєї природи кардинально...
готи то варвари...але в наш час-це глибокодумаючі, розумні люди...урівноважені, із спокіним характером, з ностальгічним настроєм...
 
КрішнА
повідомлення 1.8.2008, 12:50
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 27.7.2008
З: КоломийкО-ФранківськО)))
Мешканець №: 209
Подякували: 3 раз



Цитата(Nymphetamine @ 1.8.2008, 10:49) «
"і ніякого металу там нема.."

як нема ніякого металу...а готік-метал, то по твому шо???
і готика усуспільнилась...більш гуманістичною стала...в цьому нічого поганого нема...невже було б краще, якби тут серед нас якіко варвари сиділи???

на даний момент готика помінялась від своєї природи кардинально...
готи то варвари...але в наш час-це глибокодумаючі, розумні люди...урівноважені, із спокіним характером, з ностальгічним настроєм...

Готик метал це йакась комерційа це оп перше а по друге це течія в металі.а метал музика субкультури металістів.
Готами назвали Готами черезїхню музику та імідж..які видались варварськими тодішньому населенню.і мінялась Готика тільки в музиці..нова хвиля була..
навить мистецтво Готику назвали Готичним тому що для митців відродження це було варварським..слово Готичний=варварський.це не означає поведінку..це просто значення слова свого роду..а Готи можуть бути собі які хочуть це справа кожного..але там немає світогляду спільного і цвинтарів і т.п.характер Гота це його індвиідуальна справа..основними критеріями Готики є музика та імідж який із неї випливає і це музика рокерська..Готик-рок і дез-рок..
Лакрімоза і Найтвіш це метал причому навіть не Готик-Метал
 
Nymphetamine
повідомлення 8.11.2008, 0:17
Порядковий номер повідомлення #15

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



але тепер готика не несе за собою варварство....у мене вона асоціюється з красою в чорному... а на рахунок готичного металу...хм..а дезовий метал теж метал...тобто це прерогатива усіх металісті, в дезери вилітають в трубу? це хороше поєднання драйву і дезу, як і готики та металу...)))
 
Scary
повідомлення 8.11.2008, 7:49
Порядковий номер повідомлення #16

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Щось мені здається, що товариш КрішнА начитався Вікіпедії, а сам толком і не розібрався...

А як на приклад класична готична пісня - Bela Lugosi’s Dead, вампіризм?!.. Та й різновидів готів є вагон. І це не є старелтипом, що готи ходять на цвинтарі. Стареотип це що вони там роблять щось не пристойне чи там ламають. Готи там збираються, бо там тихо і спокійно, можна подумати, просто побродити і подивитись. Всім і не готам раджу поїхати в Львів на Личаківське кладовище, в стару його частину... Готика це не тільки музика... Музика це просто найбільш розповсюджене, не забувайте про мистецтво, літературу, кіно та й в кінці кінців архітектуру

Погляди готів здубільшого таки є меланхолійними або романтично-депресивним. Наголошую Саме такими.

І ще для тих хто не шарить в музиці:
gothic metal це є не метал і не готика, це суміш, яка більше має від класичної готики ніж від heavy metal...
Не знав, що The Gathering, Tiamat це щось наближене до Black Sabbath і Iron Maiden...

Такс, якщо хтось подумав, що я там гот.. Ні... Колись був... Давно...
 
КрішнА
повідомлення 8.11.2008, 11:54
Порядковий номер повідомлення #17

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



причому тут вікіпедія Готи просто тусовщики просто це рок тусовки..а нарахунок вампіризму і мрачняку то стьоб а не морально возвишене ставлення до якихось темних сил)

/І це не є старелтипом, що готи ходять на цвинтарі. Стареотип це що вони там роблять щось не пристойне чи там ламають. Готи там збираються, бо там тихо і спокійно, можна подумати, просто побродити і подивитись./це українські "Готи"які думають що готика то філософія і сенс життя хлдять на цвинтарі..але цвинтарі не є критерієм готики це особиста справа людини куди ходити ..подивіться на Готів західної європи і на наших і відчуєте різницю..в західній Європі(звідки Готика й пішла)Готи просто тусовщики а філософія і світогляд особиста справа кожного..нема ніяких цвинтарів і депресії)

/gothic metal це є не метал і не готика,/угу тільки "ГОТИ" до готік металу відносять всю похмуро-депресивну металічну музику..і лакрімозу і найтвіш ))Готикою навить може бути в них і музика Баха бо вона похумура)

/мистецтво, літературу, кіно та й в кінці кінців архітектуру/
а причому архітектура 19 чи 18 століття до музичної суб культури яка пішла від пост панку в 70х чи 60х роках 20 століття..то єпросто музика і не треба туда вплітати якусь філософію мистепцтво чи ще щось.Готичною її назвали бо це слово означало "варварський"тобто музика і вигляд музикантів були варварськими для люду.


/Погляди готів здубільшого таки є меланхолійними або романтично-депресивним. Наголошую Саме такими. /
Погляди у Готів можуть бути які хочуть юо отика не релігія а клуб по інтересах.це для українців вона ледь не релігія чи культ ..Готика субкультура яка складається із представників різних віросповідань і різних слоїв населення.. Готом може бути як потимістьт весельчак так і депресивна людина до Готики це має таке ж відношення як Індійський махараджа до Коломийського Фокстроту,який у цьому фокстроті купляє товари)
 
NetStar
повідомлення 23.12.2008, 3:30
Порядковий номер повідомлення #18

I'm Mr. NetStar :)


Хто: Модератор
Повідомлень: 219
З нами з: 14.1.2008
Мешканець №: 89
Подякували: 12 раз



З усіх готів/готок Франіка бачив тільки 2х дівчат які ДІЙСНО класно виглядають. Без чорнющого перепаленого волосся і блідих обличь. А решту - еее... як би то сказати шоб нікого не образити... навіть незнаю... краще промовчу.
 
husain_if
повідомлення 2.1.2009, 18:56
Порядковий номер повідомлення #19

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



я теж бачив 2 готів smile.gif дівок і 1 гота тіпа... І ще одну майже готку бачу дуже часто, клієнтка так сказать)) Взагалі чорний колір на девці дуже сексуально виглядає як на мене smile.gif Воть тіки не пре коли в плащах чорних по капці ходять((
 
Ptashechka
повідомлення 3.1.2009, 0:06
Порядковий номер повідомлення #20

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(husain_if @ 2.1.2009, 17:56) «
Воть тіки не пре коли в плащах чорних по капці ходять((


А мене навпаки tongue.gif Коли бачу хлопця в шкіряному довгому плащі, то відчуваю таке збудження! wink.gif wink.gif wink.gif
Ех... А от хлопці в цивільному одязі ніяких сексуальних відчутів не викликають...
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 18.4.2024, 21:02