Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Лесбіянки, Як до них ставитесь?
shooroop
повідомлення 4.3.2009, 14:04
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Що можу сказати? Нехай геїв буде більше - більше дівчат дістанеться нам... biggrin.gif biggrin.gif

А взагалі не тільки геї і лесбіянки показують хворобливість нашого суспільства. Є багато інших течій....
 
Sashok
повідомлення 4.3.2009, 21:21
Порядковий номер повідомлення #22

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Що можу сказати? Нехай геїв буде більше - більше дівчат дістанеться нам...

А взагалі не тільки геї і лесбіянки показують хворобливість нашого суспільства. Є багато інших течій....

ну взагаліто в попередній темі ти писав про араба який хотів купити дівчину за 150 штук, в даному випадку 
ти далеко від нього невтік.
А нарахунок хворобливості то ти правий
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 4.3.2009, 22:45
Порядковий номер повідомлення #23

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



народ, тема про лесбіянок, тому якщо комусь хочеться говорити про геїв, створюйте відповідну тему smile.gif
або просто переназвемо цю тему на "Гомосексуали" і можна продовжувати перепалку smile.gif

принагідно все-таки висловлю свою думку на топік) вважаю лесбійство психогенетичною схильністю, яка в силу різних соціальних чи психічних впливів може посилюватись і ставати навіть способом життя...
лесбійство — це все-таки зло, бо гомосексуальні жінки, як правило, не бажають мати дітей.
 
greya
повідомлення 8.3.2009, 2:19
Порядковий номер повідомлення #24

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



хей -хей-хей..... вони просто чоловіків сприймають інакше, а не хотять мати дітей - дурість якась. вперше чую. за відсотком жінок що не хотять дітей - якраз більше серед гетеросексуальних. тут інші зовсім аспекти. лесбійські пари - чудово виховують дітей, їм просто тяжко в деяких ракурсах прийти до того батьківства.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 8.3.2009, 3:23
Порядковий номер повідомлення #25

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(greya @ 8.3.2009, 1:19) «
...їм просто тяжко в деяких ракурсах прийти до того батьківства.


про що, власне, й мова )
тоді штучне запліднення? нащо взагалі батько, так?
 
greya
повідомлення 8.3.2009, 4:22
Порядковий номер повідомлення #26

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



)) ну питання не до мене, я не намагаюсь покласти себе на їх місце. але в тому що є складності - розумію...
 
Roksana
повідомлення 9.3.2009, 11:33
Порядковий номер повідомлення #27

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 17
З нами з: 5.3.2009
Мешканець №: 674
Подякували: 2 раз



Лезбіянки, навіть дуже бажають мати дітей...це єдине про що вони шкодують в своєму способі життя ...сам те, що вони не можуть мати дітей природнім способом...
А таке слово як батько для їхньої дитини...навіть не існує в їхньому лексиконі...це їхня дитина...а батько це пробірка.
 
greya
повідомлення 9.3.2009, 17:22
Порядковий номер повідомлення #28

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



.....просто статистика свідчить, що батьки частіше забувають що вони "татусі". шана тим хто робить для дитини все. але ж шана така - одиницям. 

а сумніватись у високому рівні материнства аж двох жінок - просто не варто. лишні думки. та ще й не вмотивовані. і парадоксально - діти виростають інтелектуальними, здоровішими і аж ніяк не гомосексуальними. дивина  wink.gif
 
Sashok
повідомлення 9.3.2009, 19:27
Порядковий номер повідомлення #29

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ну взагалі то природою обдумано шо для правильного виховання дитина тре батька і матір, недумаю шо 2 жінки виховають но
рмальну дитину, відносячись до неї як до рідної, а тим більше коли 2 "чоловіків" виховують дитину, за таке колись вбивали!!!
 
Кібер_злючка
повідомлення 10.3.2009, 18:45
Порядковий номер повідомлення #30

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Лесбіянки це прикольно ))) Це мило ))) Дівчина дівчині може зробити набагато приємніше, ніж хлопець дівчині.

Я за !!!!

п.с. Хотя я й не вважаю себе лесбіянкою
 
Scary
повідомлення 11.3.2009, 10:54
Порядковий номер повідомлення #31

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(Кібер_злючка @ 10.3.2009, 17:45) «
Лесбіянки це прикольно ))) Це мило ))) Дівчина дівчині може зробити набагато приємніше, ніж хлопець дівчині.

Я за !!!!

п.с. Хотя я й не вважаю себе лесбіянкою


Чуш собача, мужик він і в африці мужик. Категорично не згіден з фразою "Дівчина дівчині може зробити набагато приємніше, ніж хлопець дівчині". Все впирається тільки в уяву, а не в якісь там конкретні властивості організмів...
 
Sashok
повідомлення 11.3.2009, 10:55
Порядковий номер повідомлення #32

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Дівчина дівчині може зробити набагато приємніше, ніж хлопець дівчині

я б це неназвав аргументом в користь лесбіянства
 
Кібер_злючка
повідомлення 11.3.2009, 15:15
Порядковий номер повідомлення #33

_V_I_P_


Хто: Мешканець
Повідомлень: 95
З нами з: 31.8.2007
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 2
Подякували: 13 раз



Ну по-перше лесбіянство як саме поняття і лесбіянство як гра - це два різні поняття. Не треба путати справжнє лесбіянство і шоу, де дві дівчини натуралки прикидаються лесбіянками для забави. По-друге питанням лесбіянства думаю цікавиться більше 50% підлітків на які є багато причин. І доречі, як правило, потяг до лесбійської любові закладено на підсвідомому рівні кожної жінки. Кожна дівчина потребує розуміння, жіночої поради або просто уваги зі сторони. Як тільки дівчинка починає підростати у неї з"являється ціла купа питань, які потребують негайної відповіді. Добре, якщо мама рядом і батько десь збоку пробігає, пиносячи харчі і оберігаючи дім від непрошених гостей. В цьому випадку легше і дівчинка отримає відповіді на питання, які цікавлять і формування дівчинки пройде по традиційному шляху. Мама не називає батька туніядцем, бездільником і трутнем, який сидить на шиї у беззахисної жінки, а навпаки хвалить його як самця. Якщо дочка бачить лице матері, яке сіяє зранку після бурної ночі в сімейній постелі в цьому випадку у дівчинки врятлі появляться гомосексуальні нахили. Але якщо мама всяляко обзиває батька і подає його як нікчемного урода в чоловічому вигялді, а якщо ще й мама добавляє що всі мужики козли або щось на шталт того то фундамент лесбіянки уже рах**те закладений smile.gif
Іншою причиною, думаю, можуть бути фізичні недостатки. З некрасивих дівчат часто іздіваються як хлопці, так і більш красиві дівчата. Вони стають сильними "бійцями" і по свому розвитку вона стає пацанкою, тобто активною понетенційною лесбіянкою. Часто вони просто відвертаються від пацанів і їм нічого не залишається як грати апсивні ролі в лесбійському коханні.
Ще може бути причина у комплексах, які притаманні багатьом людям. Це може бути скромність, стид, виховання, невпевненість в собі, страх. Іменно це є першопричиною багатьох комплексів. Скромна дівчина ніколи не буде лідером у молодіжному колі, завжди буде залишатися збоку, на другому плані і в доросле життя вона входить повним аутсайдером, яка зовсім не може пробити собі дорогу в життя. Такі дівчата будуть шукати собі подібних, а там як правило самі дівчата. Ось і поплачуться один одному в подушку, а де подушки там любов і секс звичайно в розових тонах. smile.gif
Хоча ситуація може бути і з точністю до навпаки. Коли дівчина хоче бути у всьому лідером - навчання, робота, спорт і навіть любов. І коли вона займає пасивну позицію в позі раком, а її зздаді з веселим гаканням трахає пацан вона не може получати задоволення від сексу, скоріше повну відразу, спустошеність і приниження. Як це там що якесь непутьове ч*о, яке нездатне звязати двох слів до купи засовує свій немитий х*р ій в рот....... Такого витримати лідер не зможе. Вона скоріше сама займе активну позицію )))
Ну і ще однією причиною лесбіянства думаю може бути проста цікавість. Дівчата, які привикли міняти хлопців як рукавички і маючи уже солідний стаж за плечима починають розуміти, що нічого нового для себе вони не відкриють шукають у лесбійській любові яскравих барвів, які уже порядно посіріли із великою кількістю поміняних хлопців.

Може хтось щось заперечить ? wink.gif

Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 18.5.2009, 17:47
Причина редагування: будьте культурнішими, дівчатка:)


Подякували:
 
Sashok
повідомлення 11.3.2009, 20:00
Порядковий номер повідомлення #34

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
І коли вона займає пасивну позицію в позі раком, а її зздаді з веселим гаканням трахає пацан вона не може получати задоволення від сексу, скоріше повну відразу, спустошеність і приниження. Як це там що якесь непутьове чмо, яке нездатне звязати двох слів до купи засовує свій немитий хєр ій в рот....... Такого витримати лідер не зможе. Вона скоріше сама займе активну позицію ))

я думаю шо дівчина лідер просто з таким хлопцем неможе зустрічатися, а тим більше займати позицію))

Це повідомлення відредагував Sashok: 11.3.2009, 20:01
 
Ptashechka
повідомлення 11.3.2009, 23:49
Порядковий номер повідомлення #35

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Кібер_злючка @ 11.3.2009, 14:15) «
Іншою причиною, думаю, можуть бути фізичні недостатки. З некрасивих дівчат часто іздіваються як хлопці, так і більш красиві дівчата. Вони стають сильними "бійцями" і по свому розвитку вона стає пацанкою, тобто активною понетенційною лесбіянкою. Часто вони просто відвертаються від пацанів і їм нічого не залишається як грати апсивні ролі в лесбійському коханні.
Ще може бути причина у комплексах, які притаманні багатьом людям. Це може бути скромність, стид, виховання, невпевненість в собі, страх. Іменно це є першопричиною багатьох комплексів. Скромна дівчина ніколи не буде лідером у молодіжному колі, завжди буде залишатися збоку, на другому плані і в доросле життя вона входить повним аутсайдером, яка зовсім не може пробити собі дорогу в життя. Такі дівчата будуть шукати собі подібних, а там як правило самі дівчата. Ось і поплачуться один одному в подушку, а де подушки там любов і секс звичайно в розових тонах. smile.gif


влучно! Я чомусь впевнена, що більшість дічват стали лесбіянками саме тому, що чоловіки їх не розуміли. А ми так прагнемо розуміння, підтримки і любові... Але не кожен хлопець може просто підтримати добрим словом. І тут на допомогу приходять подруги... З часом, в подругу можна і закохатися tongue.gif В мене так вже було... Але нажаль, не взаємно... Я їй зовні не подобалася...

Це повідомлення відредагував Ptashechka: 11.3.2009, 23:51
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 12.3.2009, 0:27
Порядковий номер повідомлення #36

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



...чомусь дівчата тут активненько згладжують критику лесбіянства, а от у темі про геїв напевно був би страшний понос на них з боку обох статей smile.gif
 
greya
повідомлення 12.3.2009, 3:37
Порядковий номер повідомлення #37

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



чому ж власне "понос"? судячи з постів - жіноча частина просто у своїй природі захищає такі поняття як повага, толерантність, материнство. напишіть жорстоко про геїв, безпідставно образьте їх - і думаю картина буде схожою. я от знайду аргументи у захист. хоча у принципі проти коли людина йде проти природи керуючись лише егоїстичними поглядами, а не дійсно природними схильностями.

імно.





Цитата(Andy_aka_Andy @ 11.3.2009, 22:27) «
просто напиши словами... )
а ідея твоя щодо мінусів справді цікава.


 
Majesty
повідомлення 12.3.2009, 4:36
Порядковий номер повідомлення #38

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Хоча ситуація може бути і з точністю до
навпаки. Коли дівчина хоче бути у всьому лідером - навчання, робота,
спорт і навіть любов. І коли вона займає пасивну позицію в позі раком,
а її зздаді з веселим гаканням тр**ає пацан вона не може получати
задоволення від сексу, скоріше повну відразу, спустошеність і
приниження. Як це там що якесь непутьове чмо, яке нездатне звязати двох
слів до купи засовує свій немитий хєр ій в рот....... Такого витримати
лідер не зможе. Вона скоріше сама займе активну позицію )))

Чур про себе більше не розповідати! Про перший сексуальний досвід створити іншу тему!
(Виділено червоним, через нерозуміння мешканця Кібер_злючка правил вживання спойлера)

Цитата
хоча у принципі проти коли людина йде проти природи керуючись лише егоїстичними поглядами, а не дійсно природними схильностями.

Що може бути егоїстичніше за кохання rolleyes.gif Причому, досить природня річ.
Цитата
напишіть жорстоко про геїв, безпідставно образьте їх - і думаю картина буде схожою.

angry.gif Як це схожою
Цитата
...чомусь дівчата тут активненько згладжують критику лесбіянства, а от у темі про геїв напевно був би страшний понос на них з боку обох статей smile.gif

Рожеве кохання чомусь не викликає негативу, на відміну від блакитного. ІМНО, от дівчатка красиві, м"якенькі, запашні, ніжні, ласкаві, гарячі відчувають в силу своєї чуттєвості щось одна до одної. Серед дівчаток норма ходити за ручки, цьоматись в щічку, кокетство.
А тепер гомосексуалісти. Бррр... Два волосатих мужика роблять неприродні речі angry.gif

Це повідомлення відредагував Majesty: 13.3.2009, 3:58
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 12.3.2009, 10:44
Порядковий номер повідомлення #39

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



Цитата(Majesty)
Рожеве кохання чомусь не викликає негативу, на відміну від блакитного. ІМНО, от дівчатка красиві, м"якенькі, запашні, ніжні, ласкаві, гарячі відчувають в силу своєї чуттєвості щось одна до одної. Серед дівчаток норма ходити за ручки, цьоматись в щічку, кокетство.
А тепер гомосексуалісти. Бррр... Два волосатих мужика роблять неприродні речі angry.gif

так, власне про цю різницю я й писав... тому все-таки сумніваюсь, що в темі про геїв були б якісь позитивні пости smile.gif
 
Ptashechka
повідомлення 12.3.2009, 17:23
Порядковий номер повідомлення #40

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 12.3.2009, 9:44) «
так, власне про цю різницю я й писав... тому все-таки сумніваюсь, що в темі про геїв були б якісь позитивні пости smile.gif


Я би обрала позицію захисту геїв tongue.gif


Подякували:
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 2.5.2024, 21:06