Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> НАТО, військовий конфлікт зовсім поряд...
Ктото
повідомлення 29.8.2008, 20:23
Порядковий номер повідомлення #21

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Dr. Max @ 29.8.2008, 13:23) «
Україна залишається позаблоковою і віддає Крим після 2017 року в результаті референдуму в АР Крим.



Почему Украина должна будет отдать АР Крым после 2017 года? В честь чего это будет референдум в Крыму?
 
Dr. Max
повідомлення 29.8.2008, 20:50
Порядковий номер повідомлення #22

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(Ктото @ 29.8.2008, 20:23) «
Почему Украина должна будет отдать АР Крым после 2017 года? В честь чего это будет референдум в Крыму?

2017 - рік виводу ЧФ РФ із Севастополя. Точніше, спроби виводу
 
Akceptor
повідомлення 2.9.2008, 17:52
Порядковий номер повідомлення #23

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 25
З нами з: 2.9.2008
Мешканець №: 256
Подякували: 0 раз



В НАТО треба вступати і політика наших сусідів (по сумісництву гарантів нашої безядерної безпеки) - тому прямий доказ. А крим у нас не заберуть хоч би тому, що він не російський. Крим споконвіку належить татарам, яких "братній народ" весь час намагався якось збутися. І татарам русскоє гражданство якось не особливо треба.
 
Ктото
повідомлення 2.9.2008, 18:55
Порядковий номер повідомлення #24

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(Akceptor @ 2.9.2008, 17:52) «
В НАТО треба вступати і політика наших сусідів (по сумісництву гарантів нашої безядерної безпеки) - тому прямий доказ. А крим у нас не заберуть хоч би тому, що він не російський. Крим споконвіку належить татарам, яких "братній народ" весь час намагався якось збутися. І татарам русскоє гражданство якось не особливо треба.


Уверяю Вас, лучший способ разрушить мир и территориальную целостность - выяснять, что и кому споконвека принадлежит. Можно такого накопать!


Татар из Крыма депортировали по распоряжению Сталина, а Украине передали Крым по распоряжению Хрущёва.

Русских в Автономной Республике Крым (без Севастополя) насчитывается 1 180,4 тыс. чел. (58,3%), украинцев — 492,2 тыс. чел. (24,3%), татар — 243,4 тыс. чел. (12%). Политические предпочтения крымчан (усреднённые) отражаются в результатах голосования на выборах.


Меня всегда удивляет желание населения одних регионов отказывать в существовании населению других. Речь всегда идёт о территориях, но почти никогда - о людях. Если бы интересы большинства населения Крыма (да и других регионов Юга и Востока) удовлетворялись в Украине, то они были бы не меньшие патриоты страны, чем жители Ивано-Франковска.
 
13-den
повідомлення 2.9.2008, 22:15
Порядковий номер повідомлення #25

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Ой які ви тут всі наслухані профільтрованих новин, які нам підсовує наша держава!
По деяким речам краще скдити через певний час, коли під впливом різних прочин почнуть виявлятися різні ново-старі факти...
А НАТО параша!
- - -
А захиститися можна і без блоків!
 
greya
повідомлення 2.9.2008, 23:08
Порядковий номер повідомлення #26

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



без блоків можна. але як? та ще й без грошей?

я ще не склала свою думку щодо НАТО. напишіть як, - це ж реальний вихід, якого ніхто крім вас не пропонує
 
Ктото
повідомлення 4.9.2008, 0:13
Порядковий номер повідомлення #27

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(greya @ 2.9.2008, 23:08) «
без блоків можна. але як? та ще й без грошей?

я ще не склала свою думку щодо НАТО. напишіть як, - це ж реальний вихід, якого ніхто крім вас не пропонує


  Самое неприятное заключается в том, что для обеспечения своей национальной (а по сути «языковой» и культурной) безопасности две половины Украины стремятся не объединиться (на базе общечеловеческих ценностей и прав человека, учёта взаимных интересов), а попасть под крыло заграничных дядей (Юг и Восток – российских, Запад и Север – американских). Глупые мы, глупые…
Основная угроза Украине идёт от разобщённости её граждан. На нашем Форуме это легко обнаружить. Это с неумолимым постоянством доказывают и любые выборы.
  По факту существует две национальные идеи (напомню что «нация» по современным понятиям, явление не сугубо этническое, а скорее политическое). Одна заключается в том, что Украинское государство и украинская нация являются мультикультурным, полиэтничным обществом, в котором должны учитываться интересы всех граждан на всей территории (объединяющая национальная идея). Другая – в том, что Украина является моноэтнической, одноязычной страной: «Одна країна – одна мова». И те граждане, которые не проповедуют этот подход, объявляются «пятой колонной», недостойными звания «гражданин»: «чемодан, вокзал, Россия». Такая национальная идея (по сути разъединяющая) позволяет легко манипулировать нами в своих интересах другим государствам, создавая угрозу территориальной целостности. 
  Перетягивание Украины под крыло НАТО или ОДКБ заставляет думать, что одни граждане Украины стремятся утвердиться над другими путём прямого управления «Большими Братьями».

Це повідомлення відредагував Ктото: 4.9.2008, 18:52
 
13-den
повідомлення 5.9.2008, 17:20
Порядковий номер повідомлення #28

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Свою безпеку можна забезпечити без блоку!
Головне правельна, зовнішня політика + Нейтральне ставлення!
ПРИКЛАД: Швейцарія.
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 22:55
Порядковий номер повідомлення #29

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



а ти хоч уявляєш різницю між бюджетами Швейцарії та України? як можна проводити подібну паралель?... навіть сперичатись не охота...

2 Ктото: ви вже дістали своїм "глупие". мій народ не "глупий" - навпаки.... одне і теж усюди пишете... ми вже зрозуміли, що ви проти НАТО і Америки. а як щодо Росії? ви мабуть не проти дружби з нею? так... ну дійсно. дружити тепер треба... от Грузія не хотіла дружити і по морді їй за це. дякую за коментарі. все ясно...
 
Ктото
повідомлення 6.9.2008, 12:53
Порядковий номер повідомлення #30

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(greya @ 5.9.2008, 22:55) «
2 Ктото: ви вже дістали своїм "глупие". мій народ не "глупий" - навпаки.... одне і теж усюди пишете... ми вже зрозуміли, що ви проти НАТО і Америки. а як щодо Росії? ви мабуть не проти дружби з нею? так... ну дійсно. дружити тепер треба... от Грузія не хотіла дружити і по морді їй за це. дякую за коментарі. все ясно...




Моё предыдущее сообщение Вы явно не читали, поэтому Ваш ответ прямо как из анекдота:

«Муж жене: "Дорогая ты не права!". 
Жена: "Я не права, значит, я лгу. Если я лгу, значит, я брешу. Если я брешу, значит, я собака. Мама он меня сукой назвал!!!"». smile.gif

Це повідомлення відредагував Ктото: 6.9.2008, 13:31
 
greya
повідомлення 6.9.2008, 18:11
Порядковий номер повідомлення #31

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну чому ж читала, і якраз так його зрозуміла... я всі ваші повідомленя (нажаль) читала
 
Ктото
повідомлення 6.9.2008, 19:20
Порядковий номер повідомлення #32

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(greya @ 6.9.2008, 18:11) «
ну чому ж читала, і якраз так його зрозуміла... я всі ваші повідомленя (нажаль) читала


Большое спасибо Вам!

Попробую выразить своё мнение другими словами: я не за дружбу с Российским правительством (и даже не представляю, как это будет выглядеть на практике), я за дружбу между гражданами Украины (украинской, русской и других национальностей).

Це повідомлення відредагував Ктото: 6.9.2008, 19:22
 
Barkas.if
повідомлення 7.9.2008, 20:11
Порядковий номер повідомлення #33

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Висловлю свою думку. Прошу сильно не бити і якщо битимете, то тільки не в лице rolleyes.gif

Так от. Наша влада дає розпорядження науковцям розробити ядерну зброю. Це займе(як говорять самі науковці) 2 роки. За ці два роки ми будемо вдавати, що ми вагаємося з вибором і гратимемо на публіку(США, Європа і Росія звикли до такого). Через ці 2 роки ми заявляємо, що в нас є ядерна зброя іу випадку нападу, ми її використаємо, бо нам нема чого втрачати, і що ми весь світ втопимо в ядерній війні, якщо на нас нападуть. Якщо нам скажуть, що ми підписали договір про нерозповсюдження ядерної зброї, то ми скажемо що він не дійсний, оскільки США і Росія не виконали умов договору(Росія постійно посягає на Крим, а США досі не утилізувала рідке ракетне паливо, яке становить загрозу життю тих людей, які тримають його на складах). І далі нам ніхто нічого не закине. Ядерна зброя - самий сильний аргумент у будь-якій суперечці.
П.С. Як сказв колись Отто фон Бісмарк "договір з Росією не вартний навіть паперу на якму він був підписаний". Але я б додав, що договір з США і Росією не вартий паперу, на якому він підписаний...
 
greya
повідомлення 7.9.2008, 21:26
Порядковий номер повідомлення #34

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ага... і за два роки ніхто не зантиме що ми робимо "бомбу"... ну якщо голова варить,- в країні з різними направленостями і політичними і економічними - це ОБОВЯЗКОВО (smile.gif))))))))))))) залишититься таємницею..

чудовий план я за. пишіть петицію. я підтримую.

cool.gif
 
Ктото
повідомлення 7.9.2008, 21:50
Порядковий номер повідомлення #35

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Украину защитит не ядерная бомба, не НАТО, не ОДКБ, а единение граждан различных языков общения и национальностей внутри государства.
 
13-den
повідомлення 8.9.2008, 23:01
Порядковий номер повідомлення #36

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Чувак! Ты у же про языки запарел... Поменяй пластинку!
- - -
а ти хоч уявляєш різницю між бюджетами Швейцарії та України? як можна проводити подібну паралель?... навіть сперичатись не охота... - на это отвечу!
МОЖНА!
Так как то, что наша страна пережила финансовый кризис, когда с Украины вывезли Эн-ную сумму денег!
И каждый месяц какойто жирный дядя в кабинете ложит себе в карман деньги. И мы ещё сравнительно неплохо живём! Этого бы небыло то всё было бы класно!

Це повідомлення відредагував 13-den: 8.9.2008, 23:02
 
Ктото
повідомлення 9.9.2008, 0:12
Порядковий номер повідомлення #37

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 8.6.2008
Мешканець №: 184
Подякували: 9 раз



Цитата(13-den @ 8.9.2008, 23:01) «
Чувак! Ты у же про языки запарел... Поменяй пластинку!


У Вас другое мнение?
 
13-den
повідомлення 10.9.2008, 10:34
Порядковий номер повідомлення #38

Анти-політик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 1098
З нами з: 10.8.2008
З: Станиславов
Мешканець №: 224
Подякували: 61 раз



Похожое! Но ты запарил тут уже всех этими разговорами!
 
ІЛЛЯ
повідомлення 13.6.2009, 11:45
Порядковий номер повідомлення #39

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 30.8.2008
З: СТАНІСЛАВІВ
Мешканець №: 251
Подякували: 0 раз



.. НАТО Організаця Північноатлантичного Договору цього року цьому блоку виповнилося 60 років ..
Щодо всутпу ..то скажу наступне Україна є буферною зоною між Європою і Росією.. статус позаблокової країни нам не підходить.. В НАТО - 26 країн + Франція .. В ЄС 26 ..тобто більшість країн ЄС спочатку вступили в НАТО а вже згодом в ЄС це .найкращий варіант з євроінтеграцією.. Зі вступом України до цього блоку ми отримаєм як і позитивні наслідки так і негативні але позитивних більше!!
Але на разі нам потрібно навести лан в економічній , соціальній культурній політичній промисловій та інших сферах. З нашим членством . у нас вирішеться проблема з Кримом і з армією адже з вступом прийдуть інвестиції. Просто питання в тому що наші люди абсолютно непроінформовані ..наведу приклад коли один соціологічний інститут провів дослідження вони звернулися до людей з 2 питаннями 1 Ви за вступ України в НАТО? ( більшість відповіла НІ) 2 Ви за чи проти вступу України в Організацію Північноатлантичного договору?( більшість відповіло ТАК) то про що можна говорити!!
Хтось наводив нам приклад Щвейцарії... товариство ..скажіть хто буде нападати на країну де лежеть ваші гроші?)) це 1ше.. друге ..Щвейцарія це унікальна країна з 3 державними мовами і абсолютно інакшою політичною системою і державнгим устроєм!....
Отже моя думка НАТО потрібно нам ...але потрібно щоб і ми стали потрібні їм!!!!

Це повідомлення відредагував ІЛЛЯ: 13.6.2009, 11:50
 
Sashok
повідомлення 13.6.2009, 13:18
Порядковий номер повідомлення #40

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



нарахунок ЄС:
Туреччина з 91 року в НАТО, і ЄС неспішить приєднювати до себе Туреччину, чи такі самі плани у них з Україною?
І не таке красиве ЄС як нам малюють, а НАТО шо гірше мені здається, нажаль Європа зара загниває...я нехочу шоб Україна по інерції туда також котилась
Цитата
З нашим членством . у нас вирішеться проблема з Кримом і з армією адже з вступом прийдуть інвестиції

це треба бути наївним шоб в таке вірити, спочатку тре вирішити свої проблеми, шоб тебе прийняли, надіятись на когось це дурнувато, нікого крім нас самих у нас нема...
Цитата
Хтось наводив нам приклад Щвейцарії... товариство ..скажіть хто буде нападати на країну де лежеть ваші гроші?)) це 1ше.. друге ..Щвейцарія це унікальна країна з 3 державними мовами і абсолютно інакшою політичною системою і державнгим устроєм!....

у Швейцарії просто конституція дуже мудро писалась і вдобавок виконується, тому їм зміни тіки мішатимуть. Але якшо подивитися загальну історію Швейцарії то вона завжди була нейтральною, а це не є погано
 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 23.4.2024, 21:50