Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3  
   Відповісти   Створити нову тему
> НАТО, військовий конфлікт зовсім поряд...
ІЛЛЯ
повідомлення 13.6.2009, 15:39
Порядковий номер повідомлення #41

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 30.8.2008
З: СТАНІСЛАВІВ
Мешканець №: 251
Подякували: 0 раз



На рахунок Туреччини так вона В НАТО щодо ЄС то скажу одне ЄС не спішить брати країну в якій Інакша культура тобто іслам ..а це ..досить проблематично ..... бо як пише дядько Хангтінтон нас чекає ..зіткнення цивілізацій ..ось .. в багатьох європейських країнах є цілі турецькі квартали які нічого доброго не приносять цим країнам..
Щодо наївності ..... членство в НАТО передбачає інвестиції в армію країни учасника .... я веду мову про то що ..так безперечно нам потрібно самим навести лад ..але членство дасть змогу нам той лад підтримувати ...
Щодо Швейцарії то слід памятати що це федерація там є так звані кантони .. там дерслужбовець зобовяґзаний знати 3 державні мови!! наголошую 3 мови!!! це ОБОВЯЗКОВО !!!
 
Sashok
повідомлення 14.6.2009, 15:22
Порядковий номер повідомлення #42

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
в багатьох європейських країнах є цілі турецькі квартали які нічого доброго не приносять цим країнам..

так я тобі про це і хочу сказати, в нас слава Богу такого нема, а якшо ЄС буде то думаєш керівники будуть думати про тебе чи твою сім’ю? зніми свої рожеві окуляри, там крім грошей людей вже нічого нецікавить...
Цитата
Щодо наївності ..... членство в НАТО передбачає інвестиції в армію країни учасника .... я веду мову про то що ..так безперечно нам потрібно самим навести лад ..але членство дасть змогу нам той лад підтримувати ...

нажаль таким країнам як Україна буде запропоновано знищити свою ВПК і підтримувати інші країни, відповідно безплатно нам нічого недадуть, а за свої гроші купуватимемо чужу зброю і вливатимемо гроші за кодон будем якраз ми.
Цитата
Щодо Швейцарії то слід памятати що це федерація там є так звані кантони .. там дерслужбовець зобовяґзаний знати 3 державні мови!! наголошую 3 мови!!! це ОБОВЯЗКОВО !!!

а це я непоняв, шо ти хотів цим сказати?
 
shooroop
повідомлення 15.6.2009, 23:19
Порядковий номер повідомлення #43

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 121
З нами з: 4.3.2009
З: Stanislawiw
Мешканець №: 668
Подякували: 8 раз



Цитата(ІЛЛЯ @ 13.6.2009, 15:39) «
Щодо Швейцарії то слід памятати що це федерація...


Наскільки мені відомо, то Швейцарія - це взагалі конфедерація......
 
Barkas.if
повідомлення 25.6.2009, 9:52
Порядковий номер повідомлення #44

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(ІЛЛЯ @ 13.6.2009, 15:39) «
Щодо наївності ..... членство в НАТО передбачає інвестиції в армію країни учасника .... я веду мову про то що ..так безперечно нам потрібно самим навести лад ..але членство дасть змогу нам той лад підтримувати ...

Річ в тім, що гроші просто так не дають... Якщо дають гроші, то очікують їх повернення + відсотки... А звідки відсотки брати? Гроші нізвідки не беруться...
 

3 Сторінки V  < 1 2 3
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 11:15