Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Паління цигарок, Чому ви палите чи не палите. Як почали палити і чи збираєтесь кидати.
Держкомстат опитує :)
Kуриш?
Kурю. [ 8 ] ** [26.67%]
Не курю. [ 19 ] ** [63.33%]
Kурив, але кинув. [ 0 ] ** [0.00%]
Kидаю курити. [ 3 ] ** [10.00%]
Усього голосів: 30
Гості не можуть голосувати 
Агонь
повідомлення 27.2.2009, 1:23
Порядковий номер повідомлення #21

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(Target @ 25.2.2009, 12:50) «
Як на мене то це дуже добре що цигарки дорожчають. В багатьох людях природжена жадібність переможе набуту звичку палити, оскільки то буде дороге задоволення)


ти так кажеш ніби-то ті хто курить ващє не люди! Де тут Енді_акаЕнді, він про толерантність щось говорив
 
Majesty
повідомлення 27.2.2009, 4:04
Порядковий номер повідомлення #22

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Як Енді_ака_Енді говорив про толерантність, так і я говорю. Так, я палю цигарки, тому що відчуваю від них психологічну залежність, і взагалі, з ними смачніше вживати пиво. Якщо комусь не подобається, то можу після деяких суперечливих вагань перестати палити в їхній компанії, коли один. Інакше просто сідаю віддалік, щоб не сильно заважати некурящим, але все одно з людьми під час розмови запалюю ці палочки в силу вищеназваних причин.


Подякували:
 
Target
повідомлення 27.2.2009, 20:11
Порядковий номер повідомлення #23

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Цитата(Агонь @ 27.2.2009, 0:23) «
ти так кажеш ніби-то ті хто курить ващє не люди! Де тут Енді_акаЕнді, він про толерантність щось говорив


Так при чім тут толерантність. Я сам курець з неоднорічним стажем і знаю багатьох людей, навіть дуууже багатьох людей, які б хотіли кинути палити... але в них немає справжнього стимулу до цього. Вони курять тому що курять і я в принципі такий самий. А от подорожчання то непоганий стимул.
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 27.2.2009, 23:04
Порядковий номер повідомлення #24

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



нє, народ, насправді куріть собі на здоров'я і в задоволення — на щастя, ніхто цього поки що не забороняє. лиш не забувайте про своїх друзів-некурців, яким трішки важко дихати вашим димом, і все smile.gif


Подякували:
 
Ptashechka
повідомлення 1.3.2009, 21:27
Порядковий номер повідомлення #25

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 20.1.2009, 17:23) «
а якби твій хлопець (некурець) попросив кинути палити — кинула б?


Він мене просив три місяці... потім змирився... а потім я переїхала у франківськ. почали дуже рідко бачитися. А потім з деяких причин не бачилися півтора місяця. В мене в цей час був такий стрес, що я кинула курити, бухати. Тепер навіть пива вип"ю 0.5 - і більше не лізе.

Хочу бути як він - вести здоровий спосіб життя (в тому числі і регулярно займатися спортом)

Закоханість і стреси роблять чудеса))) На сигарети дивлюся - і ніякої тяги вже не відчуваю. Хіба навпаки - відразу, коли відчуваю запах сигаретного диму...


Подякували:
 
Target
повідомлення 2.3.2009, 21:03
Порядковий номер повідомлення #26

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 295
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 231
Подякували: 47 раз



Цитата(Andy_aka_Andy @ 27.2.2009, 22:04) «
нє, народ, насправді куріть собі на здоров'я і в задоволення — на щастя, ніхто цього поки що не забороняє. лиш не забувайте про своїх друзів-некурців, яким трішки важко дихати вашим димом, і все smile.gif


Просто не потрібно мовчати, а відразу сказати що тобі не є приємним дим цигарок і знайдуться методи відгородити некурящу людину від того всього діла. Я ососбисто прекрасно можу і не палити якщо я в компанії не курців.
 
Sportsman
повідомлення 18.3.2009, 22:18
Порядковий номер повідомлення #27

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Не розумію людей які палять. Маю проблеми з легенями, тому для мене це-табу. Та навіть якби палив, то за словами Target-а "природня жадібність" перемогла б всерівно. laugh.gif

Це повідомлення відредагував Sportsman: 18.3.2009, 22:18
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 18.3.2009, 23:56
Порядковий номер повідомлення #28

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Sportsman, а хтось мені втирав, що буде куритиsmile.gif Маєш радість, що я вічно відмовляю тебе від цієї затії.))
он-топ: не курю. йду проти моди)
 
Svatik
повідомлення 19.3.2009, 3:21
Порядковий номер повідомлення #29

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 6
З нами з: 18.2.2009
Мешканець №: 655
Подякували: 0 раз



а ніхто не пробував слухати аудіо книгу карл аллена в мене одному знайомому помогла

Цитата
Аллен Карр
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

А́ллен Карр (англ. Allen Carr, 2 вересня 1934 - 29 листопада 2006) - борець з курінням, засновник міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб», що допомагає кинути палити застосовуючи методику, описану в його книгах, серед яких найбільш відома «Легкий спосіб кинути палити». Методика Аллена Карра багато в чому заснована на самонавіянні і його особистому досвіді курця зі стажем більше 30 років.

Крім того Аллен Карр є автором кількох книг присвячених звільненню від алкогольної залежності, зайвої ваги, деяких фобій.
Причина редагування: Трошки більше про Аллена Карра)
 
Агонь
повідомлення 19.3.2009, 23:44
Порядковий номер повідомлення #30

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



а ти невкурсі, що Карр від раку легенів помер?))
 
COLOBOCman
повідомлення 20.3.2009, 3:37
Порядковий номер повідомлення #31

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Агонь @ 19.3.2009, 22:44) «
а ти невкурсі, що Карр від раку легенів помер?))

Що не є дивним, так як він до того як кинув - курив біля 60-ти цигарок в день(якщо не помиляюсь) Можливо він і кинув, як дізнався про хворобу, а потім почав писати
 
greya
повідомлення 20.3.2009, 16:35
Порядковий номер повідомлення #32

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Йа_ЯбЛуЧкО_XD @ 18.3.2009, 22:56) «
Sportsman, а хтось мені втирав, що буде курити smile.gif Маєш радість, що я вічно відмовляю тебе від цієї затії.))
он-топ: не курю. йду проти моди)



)) а я й досі перекону, що люди курять не через моду - виходить помиляюсь!)


скажу но я свому сусіду, що він у свої 70 - МОДНИЙ!!!!!))))))))))
 
yuri
повідомлення 20.3.2009, 18:23
Порядковий номер повідомлення #33

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 21.2.2009
Мешканець №: 656
Подякували: 8 раз



у курящего и — по возможности пьющего вино (это важно) — человека вероятность возникновения кишечных полипов почти на 20 процентов меньше, чем у некурящего трезвенника или человека, пьющего пиво.
никотин помогает шизофренику справиться с информационными перегрузками и отрегулировать восприятие. Ещё больше курят те шизофреники, которых лечат нейролептиками. Из всего этого, проще говоря, следует, что никотин иногда оказывается уникальным природным терапевтическим средством
разрозненные данные, опять же уклончиво, свидетельствуют о "положительном воздействии табакокурения" на афтозный язвенный стоматит, язвенный колит, аллергический альвеолит ("лёгкое фермера" и "лёгкое голубятника"), сенную лихорадку. Есть свидетельства того, что курение угнетает кожные воспалительные процессы.
есть данные, что если начать курить в пожилом возрасте, это может защитить стареющий организм от склероза сосудов.
Больше куришь — меньше ешь
Курение может положительно влиять на умственную деятельность у здоровых людей, что проявляется оживлением, лучшей обработкой информации, ускорением некоторых моторных реакций и, может быть, улучшением памяти.
напоследок — рецепт долголетия от Черчилля: "Пять-шесть сигар в день, три-четыре стакана виски. И никакой физкультуры!"
http://www.membrana.ru/print.html?1019111280

примете к вниманию,что вреда от сигарет,возможно больше чем пользы.
 
Ptashechka
повідомлення 20.3.2009, 20:17
Порядковий номер повідомлення #34

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Цитата(yuri @ 20.3.2009, 17:23) «
никотин помогает шизофренику справиться с информационными перегрузками и отрегулировать восприятие.


Так, нікотин має позитивні характеристики. Часто, нікотин входить до складу медикаментів (правда, вже не помятаю, яких і для кого). АЛЕ! В сигаретах, здається, понад 300 домішків, які аж ніяк не є корисними. Через якусь десяту частину міліграма викурювати по кілька міліграм смол? Фу. Бє! Краще вже платирь нікотиновий купіть.
 
Sportsman
повідомлення 20.3.2009, 20:24
Порядковий номер повідомлення #35

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Цитата
а я й досі перекону, що люди курять не через моду

Підлітки починають курити через моду, а потім просто не можуть це все кинути. Нажаль... sad.gif
 
greya
повідомлення 20.3.2009, 23:58
Порядковий номер повідомлення #36

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну якби це була єдина причина, якби в житті взагалі бувало по 1 причині....) все було б просто. бо мода - річ не стабільна. а починають курити у всі епохи....
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 21.3.2009, 13:57
Порядковий номер повідомлення #37

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



Greya,зараз люди переважно палять через моду. І низьку ціну цигарок. А потім не можуть зупинитись.
"Знаєте чому підлітки палять? Бо купити пачку цигарок дешевше, ніж пляшку пива"(с)
 
greya
повідомлення 22.3.2009, 22:36
Порядковий номер повідомлення #38

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну, я так і зрозуміла, що всім хто курить скажу що вони модні...так виходить?... 

..пиво коштує в середньому 3-4 грн. пачка цигарок, котрі можна помітити в руках людей - в середньому 3-4 грн.

поясніть економіку, бо не бачу переваги вибору. моє оточення курить - бо подобається смак тютюну. чи такого не буває?)))



з.і. і Боже упаси так питияк курити... пивний алкоголізм робить з дітей перепрошую за слово - неповноцінних. де перевага?  blink.gif
 
Sportsman
повідомлення 23.3.2009, 10:18
Порядковий номер повідомлення #39

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 74
З нами з: 17.3.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 695
Подякували: 4 раз



Цитата
поясніть економіку

З моєї сторони (як хлопця, який не палить) пляшку пива випиваєш за максимум хвилин десять. А от з цигарками по іншому. Можна і тиждень "втіхаря" одну пачку курити, але беззаперечно те, що однієї пачки на день підліткові-по горло.
Ну це так, зі спостережень за іншими хлопцями. rolleyes.gif

Це повідомлення відредагував Sportsman: 23.3.2009, 10:23
 
COLOBOCman
повідомлення 23.3.2009, 16:02
Порядковий номер повідомлення #40

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



1. Від пива небуває раку(а більшість інших хворіб лікується)
2. Пиво неможливо пити систематично(як курити), правда я вийнятокsmile.gif
3. Від пива легше відказатись чим від цигарки(при залежності), організм до куріння привикає і требує)


І вапще пиво не чіпайте)
1. це святе
2. це оффтопsmile.gifsmile.gifsmile.gif
 

4 Сторінки V  < 1 2 3 4 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 1.5.2024, 9:29