Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Хрещення Русі, Правильно чи ні?
Dr. Max
повідомлення 4.9.2008, 19:53
Порядковий номер повідомлення #1

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(Sashok @ 4.9.2008, 14:01) «
а знищення ханаанців як трактуєш? там і немовлят дозволялося вбавти...

Бог кинув поган під ноги народу Божому. Цим прикладом Він показує нам, що народ, який не знає Його, буде винищений або опиниться в рабстві. Яка обітниця тут є для нас? Задумайтесь, чи знаємо ми Бога, чи прагнемо ми пізнати Його? Народ Божий завжди перемагав, коли слухав Бога через Пророків. А ми часом не хочемо відкрити своє серце для Небесного нашого Отця, коли Він до нас говорить через Сина!
 
Sashok
повідомлення 4.9.2008, 22:36
Порядковий номер повідомлення #2

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Бог кинув поган під ноги народу Божому. Цим прикладом Він показує нам, що народ, який не знає Його, буде винищений або опиниться в рабстві. Яка обітниця тут є для нас? Задумайтесь, чи знаємо ми Бога, чи прагнемо ми пізнати Його? Народ Божий завжди перемагав, коли слухав Бога через Пророків. А ми часом не хочемо відкрити своє серце для Небесного нашого Отця, коли Він до нас говорить через Сина!

в цьому і є вся сила, прийнявши християнство, народи ставали пригнобленими, ніякої свободи, тобі втолкували у голову шо тре поклонятися іншому, а якшо таких два буде Бога, якшо неприймеш його то тобі срака(звиняте за таку річ), кому ти тоді поклонятимешся? адже прийнявши одного, знищить другий...або зробить рабом, хоча більшість з нас і так вже раби (хочемо цього чи ні)
 
Barkas.if
повідомлення 5.9.2008, 14:13
Порядковий номер повідомлення #3

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Покищо я бачу, що ми стали рабами після хрещення Русі. До того ми завжди були вільними. Може не треба було кидати паган?
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 14:33
Порядковий номер повідомлення #4

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ага. і приносити дітей в жертви (а якби жрець твою дитину обрав?...), і різати горло сусіду, бо він в іншого божка вірить.... вперед, ви ще все можете повернути!
 
Sashok
повідомлення 5.9.2008, 15:42
Порядковий номер повідомлення #5

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



скільки читав то знаю шо якраз слов'янські язичники такі жертви засуджували, навіть тварин недозволялось в жерту приносити, тільки трави і т.п.
видно різну пропоганду читаєм smile.gif
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 15:58
Порядковий номер повідомлення #6

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



словянські язичники жили на величезній території.... а нас там не було... але багаті жерці і бідні селяни були усюди. це загальнопризнана пропоганда)
 
Barkas.if
повідомлення 5.9.2008, 16:00
Порядковий номер повідомлення #7

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Грея, прочитай Велесову Книгу. Може зрозумієш, що ніяких жертв дітей не було.
 
greya
повідомлення 5.9.2008, 17:34
Порядковий номер повідомлення #8

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



дурниці.... куди мені зрозуміти такі книги. я читаю інші. історичні. і різні, щоб аналізувати отриману інформацію... і знаю як важко бути однозначним щодо історії.  але на ваше "рабство" - відповідь одна. нерівність була завжди. і це факт. бо така наша природа. культ крові характерний для людини теж. писати більше - не варто, бо ви перекрутите зміст і цитуючи, відпишете якусь дурницю.

для мене фраза "Покищо я бачу, що ми стали рабами після хрещення Русі. До того ми завжди були вільними. Може не треба було кидати паган?" - просто філософські роздуми, без сенсу... ми були вільними і після того. і деякі з нас вільні і зараз. то просто людина така істота, що їй особисте часто вище навіть віри. єдине що є в тій фразі - натяк на цю людську недосконалість.
 
КрішнА
повідомлення 6.9.2008, 11:32
Порядковий номер повідомлення #9

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



емм можна будь ласочка ссилочку на історичне джерело де вказувались жертвоприношення у словян?людські жертвоприношення?тваринні були але людських небуло.то ви Ібн Фадлана "обкурились"))а нарахунок хрещення Русі то був чисто політичний крок бо Вова хотів одружитись з донькою імператора кажиццо.а за нехристя б не віддали її.чи давайте згадаємо як в Новгороді проходило хрещення?давайте згадаємо як американських індіанців змушували приймати католицтво як пригнічували етнічну культуру. А теперішня франція і англія запбовязані державністю нехристям вікінгам.

/Бог кинув поган під ноги народу Божому. Цим прикладом Він показує нам, що народ, який не знає Його, буде винищений або опиниться в рабстві./Да здраствует религиозный нацизм)))
 
greya
повідомлення 6.9.2008, 18:15
Порядковий номер повідомлення #10

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



ну я писала не раз... для мене ваші слова - абсолютно безпідставні. а людську недосконалість я аж ніяк не відкидаю. крім того "Вова" між іншим прийнявши християнсво позбувася серйозної хвороби. от така сила віри у щось. так само ви вірите у протилежне. а я точно знаю, що будь ми поганами - то жили б ше гірше... бо тобі б егоїзму і навязуванню власної думки меж би не було.... як для мене - ви приклад того шо моглоб з нами бути. сорі... 
 
КрішнА
повідомлення 6.9.2008, 22:28
Порядковий номер повідомлення #11

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



яка хвороба то?міф про те що він сліпим був і через віру зцілився?))бугага жжош))і де якісь ічторичні докази що він осліп був?
/а я точно знаю, що будь ми поганами - то жили б ше гірше... бо тобі б егоїзму і навязуванню власної думки меж би не було.... як для мене - ви приклад того шо моглоб з нами бути. сорі... /
звідки знаєте точно?можна джерело?
а ми були поганами кілка тисяч років і горя не знали і була могутня держава,і ніхто не навязував власну думку.нікому а от прийшли одні християни потім інші і почалось католицизм vs православ"я.
/ну я писала не раз... для мене ваші слова - абсолютно безпідставні. а людську недосконалість я аж ніяк не відкидаю/
слова словами а я прошу істоирчних доказів того що Словяни Язичники приносили в жертву людей?де докази..ви ствердили що це було а доказів не представили..то не гарно))
 
Barkas.if
повідомлення 7.9.2008, 20:29
Порядковий номер повідомлення #12

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



В Біблії написано про те, що людина - раб Божий. І навіть якщо людина формально є вільною, то психологічно її це заковує в певні кайдани. Чи тобі, Грея, подобається пункт, щоб жінка боялася чоловіка свого? І чого б це егоїзм поширювався? Тим більш, я тобі запропонував прочитати книжку, яка була написана в часи перед хрещенням Русі і щоб ти прочитавши її розуміла, що ніякого жертвоприношення людей небуло. Приносили тільки польову жертву. Там є один пункт. Я його дослівно не пам'ятаю, тому приблизно опишу суть. "Греки(так там називають Християн) кажуть, що ми приносимо жертву людську. А це є неправда, бо тільки польову жертву ми приносимо, а той хто так говорить - бреше і рече зле". Тобто ті Християни розказували всім, що "паган"(не люблю це слово) є таким жорстоким і досі цією неправдою стримують вірян. Чи як Християни організовували походи Хрестові і наперед прощали гріхи за пролиту кров, то це мабудь є верхівкою добра і невинністю. Чи не так, Грея? Але що тобі мене слухати, адже для тебе мої слова порожні і не мають сенсу. Ти замкнула в собі свою цю думку, яку прочитала в декількох авторів, які мабудь висловили однакову думку і зробила з цього висновок...
 
greya
повідомлення 7.9.2008, 21:20
Порядковий номер повідомлення #13

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



я готова бути слухняною свому чоловіку.... ьо за біблією я - частина його, яку він має найбільше берегти. літератури море. докази представлю. хоч чесно - думаю переконати це не допоможе. навіть не впевнена що біблію хтось з вас повністю читав. і те що ви пишете - просто бажання бути правим.... ну проти вітру і не п....

а щодо плмилок ЦЕРКВИ - не християнства.  Barkas.if  я не раз писала (та вам мабуть впадло читати) що людина сама по собі - егоїстична тварюка страшна. завжди хоче влади, слави і шоб по її було, от і маємо хрестові походи, полювання на відьом, і восхваляння поганських божків. та ще і скільки зла може людина - вбити матір  - за нєфіг для деяких, така наша суть - боротись у собі між добром і злом. помилки церкви - закономірні. не було б християнства - то шо не було б не рівності і не було б воїн? - брєд. не вся земля християнська, погани ще є - вперед у секту, я вам на свята листівочку пришлю....



Цитата(КрішнА @ 6.9.2008, 22:28) «
яка хвороба то?міф про те що він сліпим був і через віру зцілився?))бугага жжош))і де якісь ічторичні докази що він осліп був?
/а я точно знаю, що будь ми поганами - то жили б ше гірше... бо тобі б егоїзму і навязуванню власної думки меж би не було.... як для мене - ви приклад того шо моглоб з нами бути. сорі... /
звідки знаєте точно?можна джерело?
а ми були поганами кілка тисяч років і горя не знали і була могутня держава,і ніхто не навязував власну думку.нікому а от прийшли одні християни потім інші і почалось католицизм vs православ"я.


 тобі фраза "як для мене" - нчого не говорить? це моя думка. ти флуду он скільки пишеш  і воно теж - так - лиш для тебе. які докази? горя не знали? хто? були різні роздроблені князівства і були кровопролиття. джерело - підручник з історії над яким люди професіонали працюють. а джерел, що жили погано - немає. тоді не було школи і свободи слова, і такі як ми с тобою своє фе просто не могли залишити для історії. ну але вас мабуть і цей очевидний факт не переконає... "власна думка" - у вас обвязково знайдеться). зрадістю відпишу,я на та ких відповіданнях значно покращила швидкість набирання тексту - дякую)
 
Dr. Max
повідомлення 8.9.2008, 0:46
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 89
З нами з: 15.8.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 232
Подякували: 5 раз



Цитата(Barkas.if @ 7.9.2008, 20:29) «
В Біблії написано про те, що людина - раб Божий.

Щоб стати володарем свого життя, треба спочатку навчитися бути рабом, бо якщо не будеш вірний в малому, хто тебе над великим поставить?
Це божественний закон.
Якщо ти відкидаєш цей закон, ти зосереджуєшся на собі, своїх власних бажаннях, дух непокори керує тобою, зачиняє твоє серце для інших. Тоді хто тобі довірить:
- свої думки і переживання
- свої тайни
- свою радість
- своє горе
- своє серце
- своє життя, врешті-решт?

Ісус, Цар царів, прийшов у світ рабом в покорі Своїй Небесному Отцю. І вибрав Хрест. Тож віднесіть на хрест своє его
 
greya
повідомлення 8.9.2008, 13:29
Порядковий номер повідомлення #15

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



КрішнА: "емм можна будь ласочка ссилочку на історичне джерело де вказувались жертвоприношення у словян?"

можна:

"Посилення слов'янського елементу у варязько-руській державі обернулося поверненням поганства. Володимир встановив пантеон слов'янських богів на чолі з Перуном. На цьому місці археологи знайшли рештки кам'яної будівлі з слідами фресок. На їхню думку, вони могли там з'явитися після зруйнування церкви, що стояла або на тому ж місці, або неподалік за часів князя Ярополка чи й раніше — за княгині Хельги (Ольги). У Києві почалися людські жертвоприношення: 983 року замордували двох вікінгів-християн, батька й сина. Можливо, вони належали до «Ярополкової партії», бо Володимир не заважав їхньому вбивству. Схоже, що перший слов'янський князь Русі чинив як фізичну, так і ідейну розправу над своїми противниками. Відкрито сповідувати християнство ставало небезпечно. Від традиційної варязької релігійної толерантності, здавалося, не лишилося й сліду. Однак невдовзі Володимир замислюється над зміною віри." http://www.dt.ua/3000/3150/62360/



"Того дня ми встигли зазирнути у "сухий колодязь" - глибоку кам'яну яму, звідки археологи добули кільканадцять людських кістяків. Мабуть, за тодішніми уявленнями, колодязь вважався найкоротшим шляхом жертви до богів. Зусібіч роздивилися "дольмен" - велетенську браму, складену з кам'яних брил (щось на кшталт англійського Стоунхенджу). За однією з версій, "дольмен" уособлював містичні ворота між дзома світами. Спускаючись додолу, все ще не можу повірити, що Тернопілля має таку фантастичну пам'ятку історії. Та уламок давньоруського глечика, який тримаю в кулаці, наче промовляє: "А де б їй іще бути..." Сідає за обрій серпневе сонце. З паші повертаються корови. Ідуть, гойдаючи повними вим'ями попри пшеничні лани. Призахідне проміння золотить їм роги, а мовчазна гора Бога дивиться услід..." http://www.tovtry.km.ua/en/history/statti/..._volodinna.html

"На людські жертвоприношення вказує той факт, що варяга Федора принесли у жертву 12 липня 980 року (церква відмічає день святого мученика Федора 12 липня). Можливо, підготовка до свята велась 7 днів, тому, ймовірно, його забили на день Перуна."  portal.cdu.edu.ua/?m=catalogue& o=file&entry_id=3329 

"Це були все свідчення чужинців про жертвоприношення слов`ян або русів. Про те саме дуже часто свідчать і наші власні джерела. Так, Початковий Літопис під 983 р. подає, що князь Володимир, розбивши ятвягів, „твори потребу (цебто: жертву) кумиром с людьми своїми. І ріша старці й бояре: мечем жребій на отрока і дівицю, на коєго же падеть, того заріжем богом". Жереб упав на християнську родину варяга Тура, і він з сином був забитий (ПСРЛ І. 35). Це дуже важливе свідчення, бо вказує, що наші предки приносили своїм богам навіть людські жертви, а першим нашим Мучеником за Віру був Тур (33)."   http://www.apologet.kiev.ua/content/view/1014/35/

"Людські жертвоприношення визнавали відомі писемні пам’ятки — «Повість минулих літ» (ХI-ХII ст.ст.), «Слово про те, як перші погани поклонялися ідолам (ХI ст.), «Історія» Льва Диякона (Х ст.), «Слов’янська хроніка Гельмольда» (ХII ст.), «Діяння дяків» Саксона Граматика (ХIII ст.) та інші."  http://www.day.kiev.ua/55542/



ще можна багато... але читайте уважніше, і робіть аналітичні висновки.

оу, нашла ще джерела людських жертвоприношень скіфів і тд...

Це повідомлення відредагував greya: 8.9.2008, 13:26
 
Barkas.if
повідомлення 8.9.2008, 14:42
Порядковий номер повідомлення #16

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Те що знаходять на місці капищ людські кістяки - ще не ознака того, що там проводили жертвоприношення.
А те що там писав Нестор, то скажу таке. Нестор був монахом, а церкві вигідно було, щоб люди ненавиділи паган і вони всякими неправдами добивалися цього. І взагалі, Грея, якщо паган - це фігня, тоді треба заборонити святкувати Купайла, Коляду, Великдень, залишити традицію розписування писанок і крашанок. Це все паганські традиції.
А щодо того, що написав Dr. Max, то я скажу так, що ти написав непов'язані між собою речі. Від коли це вільна людина ставала замкнута в собі? Те що тобі так хочеться думати - ще не ознака того, що воно так і є.
 
greya
повідомлення 8.9.2008, 15:02
Порядковий номер повідомлення #17

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



так і вийшло - якщо "не хоче" людина, то ніякі аргументи не допоможуть...
 
Sashok
повідомлення 8.9.2008, 15:40
Порядковий номер повідомлення #18

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



ха...аргументи, ну так це аргументи, але є декілька "але"
коли Володимир прийшов до влади, релігія вже стала державною, бо ніколи язичники пантеонів не будували, храми були, але це була рідкість...нарахунок жертвоприношень, так ти заміть шо тільки за Володимира такі факти є, і те шо вбили, ше не означає жертвоприношення, так і війну можна назвати жертвоприношенням, вбивали ж кого - християн, а це було чужим для наших предків і рахувалось як зрада Роду, от попробуй у своєї сім'ї чи родини шось вкрасти, скоріше всього висварять і дивитимуться криво, а тоді не те шоб вигнати, вбивали(!)
навіть за скіфів був час (нескажу точно коли і хто) коли один чоловік (скіф за походженням) довший час жив у Греції і був під впливом грецької культури, прийняв грецьких богів, так після такого поступку самі скіфи в греків його викупили і обезголовили.
а нарахунок історії як я вже кілька раз казав: її пишуть переможці
дай мені хоть фотографії оригіналів Нестора, їх нема, взагалі оригіналів руських літописів майже не лишилось, і малоймовірно шо будуть знайдені, вони вже побувал
и в руках Катерини ІІ і напевно ви вже зрозуміли їхню долю, невигідно було тогочасній православній Росії показувати правду, і про язичництво також
Цитата
Щоб стати володарем свого життя, треба спочатку навчитися бути рабом, бо якщо не будеш вірний в малому, хто тебе над великим поставить?
Це божественний закон.
Якщо ти відкидаєш цей закон, ти зосереджуєшся на собі, своїх власних бажаннях, дух непокори керує тобою, зачиняє твоє серце для інших. Тоді хто тобі довірить:
- свої думки і переживання
- свої тайни
- свою радість
- своє горе
- своє серце
- своє життя, врешті-решт?
Ісус, Цар царів, прийшов у світ рабом в покорі Своїй Небесному Отцю. І вибрав Хрест. Тож віднесіть на хрест своє его

наскільки я знаю то Будда християнином не був, але чогось навчився відкидати свої бажання, і це ж один із 4-х принципів буддизму, відкиннути всі свої бажання, бо через них тільки біди.
Цитата
треба спочатку навчитися бути рабом

Якшо ти станеш рабом, то малоймовірно що ти вже станеш володарем свого життя

Це повідомлення відредагував Sashok: 8.9.2008, 15:43
 
Barkas.if
повідомлення 8.9.2008, 15:40
Порядковий номер повідомлення #19

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Які аргументи? Те що історики кажуть? Історики багато чого вміють говорити. Вони віднесли Скіфів до іраномовних племен виходячи лише з імен трьох праителів хоча і їх Геродот трохи змінив на грецьки манер. Або їх віднесли до кочових племен, хоча вони торгували з Грецією і продавали хліб і рибу, що не властиво кочовикам. То цим історикам я маю вірити і приймати їхні слова за аргументи?
От найшли пару трупів на місці капищ і що? Невідомо коли вони там з'явилися і тим більш я вважаю, що навіть якби таке і було б, то тих трупів звідти просто прибрали.
А щодо загальної теми, то я скажу так. Християн в світі є менше половини, то що більшість попаде в пекло? І взагалі кому вірити, коли в тому самому Ватикані є декілька оригіналів Біблії і всі відрізняються один від одного.
П.С. Може для тебе і євреї богообраний народ?
 
greya
повідомлення 8.9.2008, 16:10
Порядковий номер повідомлення #20

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



smile.gif)))))))))

перепрошую, ви заявили, що християнство зробило нас рабами. що погани не приносили людських жертв і тоді нам жилось краще. я заперечила. ви попросили аргументи. я - надала. і от ваша відповідь?!))))

окей, я вже дійсно не розумію, про що ви. мій брат сказав би "ти шо жрёш мій мозг?! blink.gif "

smile.gif))))))))))))
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 17:20