Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> Психологія відносин, Хлопчики і дівчатка
Ptashechka
повідомлення 12.10.2007, 19:11
Порядковий номер повідомлення #1

Я повернулася!


Хто: Мешканець
Повідомлень: 305
З нами з: 21.9.2007
З: Франік
Мешканець №: 6
Подякували: 16 раз



Щось прийшло мені таке в голову, що ще з самого ранього-при ранього дитинства нас батьки розділяють: о це дозволено робити хлопчикам і неможна дівчатам (битися, грати у футбол і т.д.), а це можна дівчатам, а хлопцям ні (і чого хлопчики не можуть грати у дівчачі ігри. У дорослому житті дуже б стало у пригоді (наприклда, гра "батьки-діти")). У абітурієнтські роки постають ділеми: а це жіноча професія, а це чоловіча... На мою думку, це все дурня. Звісно ж, дівчина не має накачуватися стероідами, а хлопець забивати на спортзал. Але іноді контраст виховання настільки сильний, що хочеться або стати другим якимось Фрейдом (хоча я його не признаю), або сміятися.
Наприклад, чого майже всі хлопці дуже дивуються, дізнавшись, що я люблю контру? Хто сказав, що компютерні ігри - це хлопяча справа? А чому, коли хлопець вміє вишивати, то це також дивує? Що тут такого?
cool.gif
 
Majesty
повідомлення 13.10.2007, 16:46
Порядковий номер повідомлення #2

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
Наприклад, чого майже всі хлопці дуже дивуються, дізнавшись, що я люблю контру?

Я не здивувався )) Моя мама сталкер рубає краще за мене, пройшла діабло 2 і то не раз, стронгхолд, герої 3, 4 і 5. Ми з нею по сеті кваку інколи рубаємся.
А ще знаю дівчинку, яка безмежно любить машини..
А я наприклад люблю готувати і не люблю футбол.
В нас в групі радіофізиків навчається дівчинка. Одна лиш. За 4 роки спільної науки стала нормальним пацаном smile.gif

А Юля взагалі всім дає прикурки на політичній арені

Хоча стереотипи залишились.
 
мамка.львів.юа
повідомлення 20.10.2008, 14:51
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 20.10.2008
Мешканець №: 425
Подякували: 1 раз



труднощі перекладу у стосунках
досить часто причиною великих скандалів є всього лиш непорозуміння... взаємонепорозуміння...

жінки: погоджуються на секс з чоловіками в ім'я любові.
чоловіки: погоджуються на любов з жінками в ім'я сексу.

ж: знають себе достатньо добре, щоб довіряти оточуючим
ч: знають, що можна вірити тільки половині того, щоо говорить жінка. але не знають, якій саме половині...

ж: думають, що якшо очі не бачать - серце не болить. але спокусившись, так і хочеться виговоритись, покаятись
ч: впевнені, що зрада - це звичайне проведення часу для чоловіка. і роблять це без докорів сумління.

ж: вважають що ідеальним розвитком стосунків з чоловіком є одруження з ним.
ч: впевнені, що одруження є зайвим. але погоджуються на нього, щоб догодити жінці, про що потім часто жалкують.

ж:...
ч:...
 
Nymphetamine
повідомлення 9.11.2008, 0:12
Порядковий номер повідомлення #4

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 164
З нами з: 24.7.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 207
Подякували: 10 раз



не має нічого поганого, що дівчиинка займається хлопчачими справами...але дуже заглиблюватись у них не потрібно...я вважаю, що дівчинка має бути витонченою і жіночною )))
 
Real
повідомлення 19.12.2008, 16:42
Порядковий номер повідомлення #5

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 21
З нами з: 10.12.2008
Мешканець №: 588
Подякували: 4 раз



По-моєму це справді зациклено якось, що є хлопчачі і дівчачі справи. Я думаю, що захоплення машинами чи футболом аж ніяк не є хлопчачою справою, в подібних хобі не має бути обмежень. Є різні дівчата і різні хлопці зі своїми власними інтересами. Головне просто хлопцеві залишатися хлопцем, а дівчині - дівчиною.  

Це повідомлення відредагував Real: 19.12.2008, 16:48


Подякували:
 
Sashok
повідомлення 21.12.2008, 18:33
Порядковий номер повідомлення #6

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



...на наших землях навіть жінки воювали...
 
husain_if
повідомлення 21.12.2008, 19:17
Порядковий номер повідомлення #7

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Sashok @ 21.12.2008, 17:33) «
...на наших землях навіть жінки воювали...


Да у анс жінки моцні smile.gif
 
Fair
повідомлення 30.12.2008, 19:13
Порядковий номер повідомлення #8

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 21.12.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 598
Подякували: 0 раз



Так, між хлопчиками і дівчатками різниці нема ніякої)) (ну, крім певних фізіологічних особливостей))) Наукою доведено, що в перші дні після зачаття хромосомний склад в усіх ХХ, а вже потім під дією певних гормонів стає ХУ, так шо всі мужчини в певній мірі були жінками ( хоч і на секунду)))). І хочеться завжди вірити, що наші мужчини це опора і захист, впевненість і сила, розум і справедливість, а жінки - тепло, ласка, любов...))) але в наш час це все, на жаль, не так... тому різниці ніякої нема.
 
LandOfBrokenHear...
повідомлення 30.12.2008, 23:51
Порядковий номер повідомлення #9

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 16.9.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 271
Подякували: 2 раз



Ми живемо в той час. коли майже всі стереотипи зникли, а тим шо зара ше існують залишився недовгий вік...Такшо я не вважаю, шо узагалі  є якась різниця між (і взагалі шо існують поняття) "справами дівочими" і "хлопчачими" - ну це в такому глобальному змісті...Звичайно , шо якшо подивитись детально. то все  ж хоча ця різниця і існує. то вона нічого поганого не приносить у наше життя.Заглиблюватись не в "свою" сферу не  є заняттям поганим. але думаю, шо все маю свою межу і міру.....Та якшо певній персоні це комфортно і приносить задоволення, щастя, є сенсом життя - то тото ж супер....Залишається тіки за неї порадіти
 
Sashok
повідомлення 31.12.2008, 11:33
Порядковий номер повідомлення #10

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
Заглиблюватись не в "свою" сферу не є заняттям поганим. але думаю, шо все маю свою межу і міру.....

головне незабувати про свою природу, бо коли жінка з всіх сил б'ється і доказує чоловіку про рівність, яка і так очевидна, вона вже забуває шо вона жінка...я не вважаю це правильним
 
Das_Licht
повідомлення 7.1.2009, 2:07
Порядковий номер повідомлення #11

Експерт


Хто: Мешканець
Повідомлень: 180
З нами з: 15.5.2008
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 160
Подякували: 24 раз



Так, такий поділ є і я вважаю, що він повинен бути. Але це тільки стереотипи, ніхто не має права дівчині заборонити цікавитись машинами, а хлопцеві кулінарією. Вважаю що цей поділ створений в першу чергу тому що дівчина повинна залишатись жіночною і нести ніжність, спокій та загадковість у погляді та рухах і дуже чудово коли дівчина вміє це зберегти навіть роблячи не дуже жіноче заняття... і всерівно залишатись сексуальною та ніжною))) ось так!
 
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
повідомлення 22.2.2009, 21:43
Порядковий номер повідомлення #12

Яблучна:)


Хто: Мешканець
Повідомлень: 799
З нами з: 12.8.2008
З: if.ua
Мешканець №: 230
Подякували: 74 раз



а яка, власне, різниця? кожен робить те, що йому до душі) от я,наприклад,обожнюю розбирати техніку на запчастини.а мій тато любить готувати їсти і вишивати. Невже жінка не може ремонтувати телевізори, а чоловік - готувати їсти? це ж безглузді стереотипи, які навязані ще з давніх-давен і ми маємо право їх порушувати, чи не так?wink.gif
 
Barkas.if
повідомлення 22.2.2009, 22:52
Порядковий номер повідомлення #13

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Ознака глибокої хвороби нашого суспільства...
 
Антін Кравс
повідомлення 19.10.2009, 0:51
Порядковий номер повідомлення #14

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



Я згідний) Я вмію шити ))) Наразі це лише історичний одяг))) але якби захотів заглибився)) не до душі)))
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 20.4.2024, 2:52