Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
2 Сторінки V   1 2 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Співпраця з розмова.іф.уа
COLOBOCman
повідомлення 16.10.2008, 9:50
Порядковий номер повідомлення #1

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(Scary @ 16.10.2008, 4:58) «
Колобок, не раджу рекламувати такі чати у вас на форумі... Чат крадений і немає ліцензії використання VOC++ Типу діло ваше, але я не думаю, що Ви ніколи не захочете співпрацювати з розмовою... А за таких дій, вам це не вдасться..


Поздоровлення не звучало в рекламних цілях, а від розмови ми незалежний проект.
 
Агонь
повідомлення 16.10.2008, 13:46
Порядковий номер повідомлення #2

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



розмову - в ад!!!


Це повідомлення відредагував Сашок: 16.10.2008, 13:47
 
bobrja
повідомлення 16.10.2008, 14:02
Порядковий номер повідомлення #3

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 22
З нами з: 6.6.2008
Мешканець №: 180
Подякували: 1 раз



Не в ад, а в пекло smile.gif
 
Scary
повідомлення 16.10.2008, 15:15
Порядковий номер повідомлення #4

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата(COLOBOCman @ 16.10.2008, 9:50) «
Поздоровлення не звучало в рекламних цілях, а від розмови ми незалежний проект.


Я не кажу про залежніст/ не залежність. Ніхто в нас час ні від кого не залежить...

Цитата(Сашок @ 16.10.2008, 13:46) «
розмову - в ад!!!


Твоя персональна неприязнь мені знайома. Сам не люблю розмову, як сайт. Але це УСПІШНИЙ комерційний проект

Цитата(bobrja @ 16.10.2008, 14:02) «
Не в ад, а в пекло smile.gif


bobrja - поясни чого?
Мабуть того що вони справді перші і найкращі. Чи може тому, що їх власники хочуть справедло отримувати гроші за свою працю?
 
bobrja
повідомлення 16.10.2008, 21:56
Порядковий номер повідомлення #5

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 22
З нами з: 6.6.2008
Мешканець №: 180
Подякували: 1 раз



Ти мене не правильно зрозумів, я просто виправив, по-українськи пекло, а не ад.
 
Scary
повідомлення 17.10.2008, 5:50
Порядковий номер повідомлення #6

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Мда... Я ще такого не чув... Мабуть, тоді тобі його тре поправляти в кожному пості. Так як він пише/говорить мішаною мовою.

Спартачок нічого особистого (с)
 
COLOBOCman
повідомлення 17.10.2008, 12:03
Порядковий номер повідомлення #7

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Ну я би хотів поділитись і своєю особистою думку. да розмова - це дійсно успішний комерційний проект, який вже багато чого досяг. Проте, якщо навіть нам запропонують якусь тісну співпрацю, влиття, або щось інше(альтернативне), я буду особисто проти, а для обміну кнопками -  то будь-ласка, думаю якщо розмова захоче помінятись кнопками то їх такі речі не зупинять.
 
Агонь
повідомлення 17.10.2008, 15:30
Порядковий номер повідомлення #8

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Раз вже рубка на тєму розмови пішла, от шо я скажу вам. пацики)
ІМХО, не варто некомерційному проекту, НМ, співпрацювати і мінятись кнопами з комерційним проектом)


Подякували:
 
Majesty
повідомлення 25.10.2008, 15:23
Порядковий номер повідомлення #9

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Розмова - давній та успішний проект, чи він комерційний чи ні - не завадило йому певним чином вплинути на франківську інтернет-спільноту. Вливатись та зливатись ні з ним не плануємо. Співпраця чи обмін кнопками - це добре. Співпраця - взаємовигідний вид діяльності, хоча з розмовою спільних точок дотику не дуже видно. Тому не уявляю, що може бути вигідне нам обом, тобто комерційному і не дуже проекту.
 
husain_if
повідомлення 1.4.2010, 1:15
Порядковий номер повідомлення #10

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



дДДДдд.
Ура Розмову закрили !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Треба відмітити це велике свято!
 
Scary
повідомлення 1.4.2010, 7:22
Порядковий номер повідомлення #11

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Ну наскільки я знаю її не закрили і не планують, але дані сильно постраждали. А чому ти так хочеш, щоб її закрили?
 
husain_if
повідомлення 1.4.2010, 14:34
Порядковий номер повідомлення #12

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Scary @ 1.4.2010, 7:22) «
Ну наскільки я знаю її не закрили і не планують, але дані сильно постраждали. А чому ти так хочеш, щоб її закрили?


ну зайди на їх сайт і побачиш..
як чому, бо цей чат, марна трата часу. + глючить весь час.
 
Scary
повідомлення 1.4.2010, 17:33
Порядковий номер повідомлення #13

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Цитата
ну зайди на їх сайт і побачиш..
як чому, бо цей чат, марна трата часу. + глючить весь час.


1) Якщо це для тебе марна часу - не ходи туда. Я так роблю.
2) Я говорив з власниками ресурсу і закривати вони нічого не планують. Кагбє, занадто прибутковий бізнес, навіть якщо його починати практично з 0.
3) Глючить. Не знаю.. не відловлював.
 
Агонь
повідомлення 1.4.2010, 21:24
Порядковий номер повідомлення #14

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



а вот не скажи
розмова самий глючний чятік який тільки бачив
і його глючність не залежить від швидкості інету, браузера, антивіруски
 
Scary
повідомлення 2.4.2010, 6:57
Порядковий номер повідомлення #15

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Ще раз кажу: Глючить. Не знаю.. не відловлював. Коли там сидів , все працювало на УРА. А про антивірус, ти сильно помиляєшся. Є иака штука, потоковість, і більшість всяких говно авастів і госвно нодів з нею не воркає нормально.
І ще одне: я там не сиджу і їх не захищаю чи рекламую. Просто мав можливість потестити цей engine у польових розмовах, а не тільки там, на їх ресурсі.
 
husain_if
повідомлення 2.4.2010, 11:16
Порядковий номер повідомлення #16

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Scary - ти мабуть один раз там сидів.. бо всі хто асто там сидів знають які там глюки.. І тут не в вірусах српава а в їх тупому двіжку VOC++ , точніше не не їх а який вони ставили там. Вмене була нагода протестити цей двіжок.. Ресурсів жре нємєряно. Тому і не дивно що глюки.. + там руками хто не лінь перероблював цей чат. Купу всяких ноувств. За що молодці але і глюків до далось.
Наприклад щоб фотку переглянути, треба було зареєструватись в їх сайті знайомств, і коли нажимаєш на фотку, якоїсь мами на той дурний сайт перенаправляло.. А мене взагалі не хотіло авторизовувати на тому їхньому сайті знайомств при заході в чат..
З іграми їх тоже глюкі.. наприклад я перший відповів, а якоїсь мами через гюбки їхнього скріпта виграв інший)) тому що запрос противника скорше обробився чим мій..
 
Scary
повідомлення 2.4.2010, 12:25
Порядковий номер повідомлення #17

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Я сидів свого часу дуже і дуже часто. Так, щоб всі знали, VOC++ це власне їх розробка на основі VOCHAT.
Вікторина-сторонній плагін до VOC++, який розробляли зовсім інші люди.
Про знайомства - ну це не баг. Ніби воно все коретно працює. Ти не зареганий в знайомствах - не можеш переглядати фоти звідти. Все правильно.
Просто тре розуміти, що ти маєш під багом.
Ресурсів, не сказав би, стояв в мене на VDS в 500Мгц і 128Мб рами, оналйн був 30 рил + купу інших сайтів. Все працювало на ура.
 
husain_if
повідомлення 2.4.2010, 18:18
Порядковий номер повідомлення #18

Original


Хто: Мешканець
Повідомлень: 335
З нами з: 13.10.2007
З: Франік
Мешканець №: 38
Подякували: 16 раз



Цитата(Scary @ 2.4.2010, 12:25) «
Я сидів свого часу дуже і дуже часто. Так, щоб всі знали, VOC++ це власне їх розробка на основі VOCHAT.
Вікторина-сторонній плагін до VOC++, який розробляли зовсім інші люди.
Про знайомства - ну це не баг. Ніби воно все коретно працює. Ти не зареганий в знайомствах - не можеш переглядати фоти звідти. Все правильно.
Просто тре розуміти, що ти маєш під багом.
Ресурсів, не сказав би, стояв в мене на VDS в 500Мгц і 128Мб рами, оналйн був 30 рил + купу інших сайтів. Все працювало на ура.


1. переписуєшся в приваті.. і тут бац все зникає!
2. сам чат, бувало що зависав тупо. Бувало що повисав а бувало що ні..
3. коли виходив з чату, 5 хвилин виходило)) браузер висів.
4. коли напишеш взагал, то не зразу висвітлюється повідомлення.. а черз деякий час. Секунди проходять.. А деколи взагалі не висвітлювалось в загал (це рідко, але тж бувало)!
5. коли виходиш з чату, ти там ще находишся і через це зайти не можеш назад бо пише що я там сижу. Алеж я там не сидів! вмене нет вибив.. тому приходилось чикати поки воно само викіне мого логіна звідти. Вже не помню скільки чикати.. але досить тривалий час.
6. шо саме надоїдало, це не баг але великий мінус чату. Те що користувачів удаляють! я воть сидю набираю бали.. потім місяць не заходив чи троха більше.. і тут бац. Твого користувача не існує. і весь рейтинг дублони і и т.д.. пішли спати.. і це не один раз, а багато разів! наприклад в ГАЛАчаті.. до тепер мій користувач є smile.gif і ніколи не удалять за не активність.
7. з входом в чат, були трабли. 2 рази треба було входити щоб пустило тебе.
8. Інформацію про себе в послідній раз коли заходив не міг поняти. Хоча пароль правельно вводив...
9. Коли одружився там в чаті. моїй жінці писало що вона одружена на мені. А я холостяк huh.gif
10. давно там не сидів, всі глюки і не припомниш, коли нагадаю обовязково напишу якшо не забуду)

до адмінів чи кого там, х** допишешся, скільки раз писав, нуль емоцій.
Скіки раз мене банили, попередження ставили, незлічено раз. Часто бувало за дрібниці. Таке враження що сидять якісь сосунки років 10, і штрафують кого не лєнь. І ржуть там на ничку.. Шамани х****.




Scary коли вмене на серваку 30 користувачів було, то вже перегрузка ішла, був пень 3 гігагерц. 2 гб оперативки якшо не помиляюсь, бо дуже давно було вже і не помню шо за бандура стояла)
 
Scary
повідомлення 3.4.2010, 5:11
Порядковий номер повідомлення #19

Never say never...


Хто: Мешканець
Повідомлень: 542
З нами з: 10.10.2008
Мешканець №: 343
Подякували: 70 раз



Ніби здоровий дядька, а такою фігньою переймаєшся. Я тобі нічого не можу відповісти, тільки можу дати контакти розробників і будеш говорити про баги :-)

А про малалєток модерів і шаманів - це 100% правда, через те, я й попросив, щоб мій нік удалили. Сергій був в шоці і дуже не хотів.

Про сервер - ти перегинаєш. 100% він менше жре, якщо все повністю правильно настроїти.
Пс. Хоч купити ліцензію на voc++ в мене є, яка зараз мені не потрібна :-)
 
LikeOther
повідомлення 8.4.2010, 12:52
Порядковий номер повідомлення #20

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 18.7.2009
З: Івано-Франківськ
Мешканець №: 855
Подякували: 38 раз



Я зарежився в Розмові ще 2005 року...знайомства через неї,чатовки...змінили моє життя дуже кардинально smile.gif
Багато знайомих,та й навіть друзів зявилось саме завдяки цьому чату. Зустрічі кланів...ехх...молодість )
Про то що чат лагає і т.д. ...треба просто мати рівні руки.в мене все завжди нормально працювало,а перестав там сидіти через то що появився сайт знайомств,креди за гроші і дітей багато....бо коли сам сидів в 15 років то було круто)
Якби не розмова я б зараз взагалі хто зна ким був,багато чого б не дізнався,не змінився б...еххх.ностальгія smile.gif


Подякували:
 

2 Сторінки V   1 2 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 23:15