Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
 
   Відповісти   Створити нову тему
> fantom2, ну треба і про себе тут написати....свій ніби)
fantom2
повідомлення 4.11.2008, 16:11
Порядковий номер повідомлення #1

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2008
Мешканець №: 208
Подякували: 0 раз



Бем-бем....я ніби вважаюся частиною нашого міста, а ще тут не писав про себе....

а тепер думаю напишу бо от на форумівках коли зімною здороваються, думають що за придурок пристає)))))) то ж почнемо

я такий собі веселий хлопчина...практично завжди велелий, ну але з нашим життям, і змоєю роботою то фіолетове ставлення до всього десь полегеньки зникає...

Ну от ...а що про себе написати навіть незнаю...тому що можу щось не так сказати....в кожного в очах я виглядаю по різному. в когось нормальною людиною, в когось придурком який бігає по місту, в когось хорошим другом, в коголь великим ворогом, а в когось все це разом))))вам судити...(я всеодно вас всіх люблю)....

Давайте так..хто не лінується ....напишіть тут щось ...а хто лінується .........)))...

Це повідомлення відредагував fantom2: 18.6.2012, 20:40
 
Антін Кравс
повідомлення 5.11.2008, 21:42
Порядковий номер повідомлення #2

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 129
З нами з: 5.10.2008
Мешканець №: 308
Подякували: 6 раз



ну то фо) напиши чим займаєшся, цікавишся) хоббі) і тд. Тільки всього одразу нерозказуй =)
 
fantom2
повідомлення 6.11.2008, 9:48
Порядковий номер повідомлення #3

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2008
Мешканець №: 208
Подякували: 0 раз



Цитата(Антін Кравс @ 5.11.2008, 21:42) «
ну то фо) напиши чим займаєшся, цікавишся) хоббі) і тд. Тільки всього одразу нерозказуй =)


Ну а як не розказувати все зразу ??дав три питання ну от я на них і відповідаю)....


Займаюся практично всім....і це точно...))))))))цікавлюся цікавими речами...ну навіть незнаю, так щоб сам десь лазив і щось шукав то ні)...

а от щось попало на моєму шлях..так я копаю-копаю...щоб все дізнатись)....Хоббі?! не це річ цікава....хоббі в мене нема(...напевне..а то що я цікавлюся радіотехнікою, компами,

паянням всяких дурних плат, а особливо підсилювачів, лажу по горах, по лісах, і по україні...але нема часу і грошей всюди побувати, створювати коротенькі мультики, і фільми...

писати програмки і тащитися від того що вона паше))),....поначіпати листочків і ходити по місту....або просто вітати людей з новим роком..)))
о згадав в мене є хоббі....це приносити людям радість))
 
LandOfBrokenHear...
повідомлення 13.11.2008, 2:09
Порядковий номер повідомлення #4

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 27
З нами з: 16.9.2008
З: Станіславів
Мешканець №: 271
Подякували: 2 раз



Ти дуже життєлюбна, позитивна і ціава особистість))надіюсь ти таким і залишешся)))також ти вдалий і професійний організатор і звагалі ну просто чудова людина) rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
 
fantom2
повідомлення 17.11.2008, 10:48
Порядковий номер повідомлення #5

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 5
З нами з: 27.7.2008
Мешканець №: 208
Подякували: 0 раз



Цитата(LandOfBrokenHearts @ 13.11.2008, 2:09) «
Ти дуже життєлюбна, позитивна і ціава особистість))надіюсь ти таким і залишешся)))також ти вдалий і професійний організатор і звагалі ну просто чудова людина) rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


Ого ото ти мене розхвалила..я прям червоний ввесь)....дякую Наталя rolleyes.gif
 
КрішнА
повідомлення 18.11.2008, 14:54
Порядковий номер повідомлення #6

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 58
З нами з: 29.8.2008
З: КоломийкО
Мешканець №: 249
Подякували: 1 раз



фантом особистість неординарна і дуууже позитивна)))і завжди допоможе чим зможе)такшо якщо у вас поламався компутер чи шось у тому роді то успакооойтесь)))Господь сайту прилине з олімпу вам на допомогу як тільки ви його файно попросите))
 

   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 14:07