Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
5 Сторінки V   1 2 3 > »   
   Відповісти   Створити нову тему
> Дружба між хлопцем та дівчиною
LIORM
повідомлення 2.3.2008, 23:54
Порядковий номер повідомлення #1

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



Чи може існувати дружба між хлопцем і дівчиною???

Це повідомлення відредагував Majesty: 17.5.2009, 22:56
 
greya
повідомлення 3.3.2008, 0:00
Порядковий номер повідомлення #2

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



я вважаю що так. адже ми завжди любимо тих з ким дружимо, по-своєму..... )
 
COLOBOCman
повідомлення 3.3.2008, 0:06
Порядковий номер повідомлення #3

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



не раз говорив, шо дійсно можлива...і обпікся тоже....просто треба вибирати з ким дружити, і ЯК дружити, кожен сприймає дружбу по різному, і думаю твоє уявлення і уявлення твого друга дуже різняться.
 
greya
повідомлення 3.3.2008, 11:24
Порядковий номер повідомлення #4

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



у мене аж кілька друзів чоловічої статі. звісно, я боюсь відчути якусь привязаність, трішки ревную... але по великому рахунку, не бачу суттєвої різниці. своїх подруг я теж "ніби ревную", а вони мене. просто в дружбі ми не вживаємо таких термінів і почуття ревн
ості - слабке.

тому в дружбу з чоловіком  - вірю! яв і в будь якій дружді - головне не наробити дурниць.


....хоча я особливо ніколи не переживаю чим все закінчиться)
 
Stefa
повідомлення 3.3.2008, 13:09
Порядковий номер повідомлення #5

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 33
З нами з: 3.3.2008
Мешканець №: 102
Подякували: 2 раз



На мою думку справжня міцна дружба може бути тільки між особами однієї статі. Тому що по-перше в чоловіків і жінок різний склад розуму і дещо відмінні інтереси. А по-друге вони будуть дивитися одне на одного як на потенційних коханців і в кінці кінців або зійдуться або втратять інтерес до дружби.
 
greya
повідомлення 3.3.2008, 13:16
Порядковий номер повідомлення #6

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



.............склад розуму - інший... але крім жінок та чоловіків бальше нікого не має)

може якби ми просто вміли дружити то було б менше непорозумінь і сварок?
 
LIORM
повідомлення 4.3.2008, 2:58
Порядковий номер повідомлення #7

Фанатик


Хто: Мешканець
Повідомлень: 96
З нами з: 6.11.2007
З: ІФНТУНГ ФакультетАКН група АУ-УУУУУ
Мешканець №: 47
Подякували: 6 раз



Цитата
може якби ми просто вміли дружити то було б менше непорозумінь і сварок?

Може...
Але біда, ми не вміємо дружити!!! Тобто хлопець з дівчиною чи наоборот!!! Рано чи пізно дружба всеодно переходить в щось більше!!! І потім коли нічого не получилось та дружба не завжди залишається!!! Вона може бути тільки на словах!!!
2 рази так вже попікся!!! І БІЛЬШЕ ТОГО НЕ ХОЧУ!!!
 
COLOBOCman
повідомлення 4.3.2008, 10:27
Порядковий номер повідомлення #8

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(LIORM @ 4.3.2008, 1:58) «
Рано чи пізно дружба всеодно переходить в щось більше!!!

І найчастіше це по якісь дурниці....наприклад по п"яній...(((
 
greya
повідомлення 4.3.2008, 10:43
Порядковий номер повідомлення #9

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(LIORM @ 4.3.2008, 1:58) «
Може...
Але біда, ми не вміємо дружити!!! Тобто хлопець з дівчиною чи наоборот!!! Рано чи пізно дружба всеодно переходить в щось більше!!! І потім коли нічого не получилось та дружба не завжди залишається!!! Вона може бути тільки на словах!!!
2 рази так вже попікся!!! І БІЛЬШЕ ТОГО НЕ ХОЧУ!!!




ну, друзів завжди важко обрати...
а з друзями  своєї статі ти не сваришся? може справа в тому, що до них ти не чіпляєшся, а до дівчини не можеш НЕ чіпляти
сь?....
тут все від нас особисто залежить.
притримуюсь своєї думки. така дружба можлива. у мене є друзі і чоловіки і жінки. їх небагато (так і має бути).  і так само як стримую себе не образити друга взагалі, стримую себе не зіпсувати стосунки з жодною статтю. різне буває...але друзями будь-кого не зову, лиш тих, хто дружбою дорожить. ну чого тоді боятись? )


 
 
Majesty
повідомлення 4.3.2008, 12:33
Порядковий номер повідомлення #10

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Все правда, доводиться дружити і з пацанчиками, і дівчатками... але з останніми дружба виходить... коли немає бажання затягти їх у ліжко wub.gif А коли з"являється характерна симпатія...ех.. не дуже потоваришуєш.
 
greya
повідомлення 4.3.2008, 12:51
Порядковий номер повідомлення #11

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



) а може дійсно для чоловіків дружба з жінками "просто так" дуже тяжко..... хм..

може тому мої друзі так негативно сприймають моїх потенційних кавалерів?))
 
Majesty
повідомлення 4.3.2008, 13:01
Порядковий номер повідомлення #12

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
може тому мої друзі так негативно сприймають моїх потенційних кавалерів?))

Така ситуація часто виникає. У гарненьких і правильних дівчаток знаходиться кілька друзів протилежної статі, які відчувають симпатію до тієї дівчинки... Але ніяк, окрім як покорчити з себе друга і т д, до неї не підступитись... Підсвідомо сподіваючись на щось більше. Дуже поширена річ, нічого дивного в цьому немає, неодноразово спостерігав такі штуки, і сам інколи брав у них участь.
 
greya
повідомлення 4.3.2008, 13:31
Порядковий номер повідомлення #13

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
...так. інколи таке буває...
Majesty, ти навіть не уявляєш як мене розсмішив....))) ти звісно, правий, тобі видніше про такі ситуації...

але мені мало не здалось, що ти вважаєш мене "гарненькою і правильною дівчинкою"! )))
ой...насміялась... дякую)
 
Majesty
повідомлення 4.3.2008, 15:46
Порядковий номер повідомлення #14

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Цитата
але мені мало не здалось, що ти вважаєш мене "гарненькою і правильною дівчинкою"! )))
ой...насміялась... дякую)

Щиро радий, що зумів викликати усмішку smile.gif
Інакше і не може бути ))) до речі, критерії правильності для кожного різні, так як і краси )) Так що сприймай як комплімент. wub.gif
Частково відніс тебе до гарненьких і правильних ще по одній причині - так як вище описана ситуація має місце, то згідно математичної індукції, і одного з аспектів дружби, близькі тобі люди тебе також вважають гарненькою і правильною ) дівчинкою )))
 
greya
повідомлення 4.3.2008, 17:20
Порядковий номер повідомлення #15

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



стоп-стоп.

поверну розмову до теми. які б не були причини - дружба з боку жінок можлива! приєднуйтесь, Сильна Стать!
 
COLOBOCman
повідомлення 4.3.2008, 19:54
Порядковий номер повідомлення #16

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Цитата(greya @ 4.3.2008, 16:20) «
поверну розмову до теми. які б не були причини - дружба з боку жінок можлива! приєднуйтесь, Сильна Стать!

Дружба можлива в людей обох статей, так як в дружбі всі рівні, то нема Сильної і Слабкої статі, а тільки Інша статьsmile.gif
 
Relay
повідомлення 5.3.2008, 0:13
Порядковий номер повідомлення #17

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 45
З нами з: 25.9.2007
Мешканець №: 21
Подякували: 3 раз



Ще раз переконалась у тому, що неможна нікому вірити і що дружби між хлопцем і дівчиною не існує! І хто б вам що не казав і не доказував то всьо ф**ня, то всьо до сраки!!! По любому хтось до когось почне не рівно дихати! Але, фак, якого х**на то всьо відбувається коли тобі потрібна підтримка, а тут на тобі маєш... Практично як грім серед ясного неба. Коли тобі говорять: "Я тебе люблю, я хочу бути з тобою..."
Мені шкода і я розумію, що все не так просто як того б хотілось. Вибач, та мені краще бути самій. І виправдовуватися перед тобою я не збираюсь і не буду цього робити більше ні перед ким. Можеш ввжати що я тебе обманула. Та фіг- я сказала правду.. Мені зараз на всіх великий поф*г... А ти мені був потрібний як друг. Ну нє так нє... Мля, а колись шось казав і обіцяв... Вобшем проїхали... І забули... Не ти перший і не ти останній. Бажаю щастя!


............... це цитата...... хтось ще хоче різностатевої дружби?


Це повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 17.5.2009, 22:18
Причина редагування: матюки
 
COLOBOCman
повідомлення 5.3.2008, 0:56
Порядковий номер повідомлення #18

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



Я хочу...

1. Думаю ти просто вибрав не ту людину для дружби...можна сказати недостойну

2. Якшо ти почав нерівно дихати, то думаю шо то вже була не дружба....

Лічно в мене тоже бувало таке...була подруга..до якої я інколи нерівно дихав,...і колись чуть не наробив глупостей......кароче дружба це досить сложна куета...

Сорі якшо не так виразився..або не так поняв....клавіш добре небачуsmile.gif
 
greya
повідомлення 5.3.2008, 15:17
Порядковий номер повідомлення #19

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



Цитата(Relay @ 4.3.2008, 23:13) «
Ще раз переконалась у тому, що неможна нікому вірити і що дружби між хлопцем і дівчиною не існує! І хто б вам що не казав і не доазував то всьо фігня, то всьо до сраки!!! По любому хтось до когось почне не рівно дихати! Але, фак, якого хрєна то всьо відбувається коли тобі потрібна підтримка, а тут на тобі маєш... Практично як грім серед ясного неба. Коли тобі говорять: "Я тебе люблю, я хочу бути з тобою..."
Мені шкода і я розумію, що все не так просто як того б хотілось. Вибач, та мені краще бути самій. І виправдовуватися перед тобою я не збираюсь і не буду цього робити більше ні перед ким. Можеш ввжати що я тебе обманула. Та фіг- я сказала правду.. Мені зараз на всіх великий пофік... А ти мені був потрібний як друг. Ну нє так нє... Мля, а колись шось казав і обіцяв... Вобшем проїхали... І забули... Не ти перший і не ти останній. Бажаю щастя!


............... це цитата...... хтось ще хоче різностатевої дружби?




" ... ну скільки можна тебе чекати?  ти що на каблуках підеш?.... та вони нас порвуть!...хоча стоп. не знімай. іди так. ще юбку вдягни) ... гратимемо за 1 столом.. тебе там буде видно...) ауч, не бийся...я не морочу тобі голову!...... головне бий завжди сильно, тобі бракує сили удару. слухай я гарно виглядаю?.... при чому тут Олька? вона мене не цікавить! ...тіпа,.. вона на мене "так" дивиться?.... що ти хочеш цим сказати?)... от з тою її подружкою я б познайомився б подлижче...) О! подзвони Олі хай бере з собою подружку! ... ні я не свиня) нічого у мене з Ольою не було!
..давай ти дзвониш Олі, а я Андрія запрошу.. скажу щоб підходив після гри...о, ні скажу щоб вже приходив! ну?....)) домовились? ....))))
....да, ти дуже гарно виглядаєш! пішли. порвемо їх. якщо програєм, винною будеш ти). так. я - свиння)! "



..............це цитата........... хочу щоб така різностаттева дружба не закінчувалась ніколи!
 
 
COLOBOCman
повідомлення 5.3.2008, 17:11
Порядковий номер повідомлення #20

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



мені шкода вас, за те що в вас такі друзі...
 

5 Сторінки V   1 2 3 > » 
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 26.4.2024, 19:47