Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3 >  
   Відповісти   Створити нову тему
> Економічна криза
Barkas.if
повідомлення 27.2.2009, 20:26
Порядковий номер повідомлення #21

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(nwm @ 1.2.2009, 20:45) «
А може прям зараз. Навіщо чекати стіки. Більше ЛаВе накосім.

Сарказм сарказмом, а життя триває, тре шукати вихід як покращити життя (законним шляхом).

В я вважаю що виходити з ситуації треба силою... Грати з нашою владою за правилами, які пише та ж влада під час гри - це себе не поважати...

Цитата(k00k @ 27.2.2009, 16:43) «
щоб покращилось життя усіх, треба щоб кожен міг сказати: "от я - такий і такий-то, для блага нашого народу зробив те і те!" інакше будемо ображено вказувать що про нас ніхто не дбає і не рахується з нашими інтересами.

Це ти пропонуєш вихвалятися? Я не розумію... Якщо я скажу, що я такий молодець, такий хороший, просто ангел, то зразу всім стане краще... Не знаю... Я думаю, що це не допоможе...
 
Majesty
повідомлення 28.2.2009, 1:01
Порядковий номер повідомлення #22

Драконоподібний мамонт


Хто: Технічний відділ
Повідомлень: 1486
З нами з: 21.9.2007
З: Франик
Мешканець №: 4
Подякували: 161 раз



Ми попри всі свої пафосні і амбітні думки є частинкою системи, попри яку існувати комфортно не вийде. ДПІ, навчальні заклади, банки, біржа праці, комунальні служби. І не кажіть, що існуєте попри це все, якщо ви не є дітьми олігархів. Плюс зараз в силу інфляції по руках ходить море грубих грошей. Надрукували, тепер здачі не знаходиться.


Подякували:
 
Sashok
повідомлення 28.2.2009, 17:28
Порядковий номер повідомлення #23

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



мені здається криза зара у нас в голові
 
Barkas.if
повідомлення 28.2.2009, 18:14
Порядковий номер повідомлення #24

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Majesty @ 28.2.2009, 0:01) «
Ми попри всі свої пафосні і амбітні думки є частинкою системи, попри яку існувати комфортно не вийде. ДПІ, навчальні заклади, банки, біржа праці, комунальні служби. І не кажіть, що існуєте попри це все, якщо ви не є дітьми олігархів. Плюс зараз в силу інфляції по руках ходить море грубих грошей. Надрукували, тепер здачі не знаходиться.

Всі є частиною цієї системи, але чомусь частина хоче вийти з неї, а частина думає, що вона має повну свободу...
 
k00k
повідомлення 2.3.2009, 23:54
Порядковий номер повідомлення #25

Новенький


Хто: Мешканець
Повідомлень: 36
З нами з: 23.2.2009
Мешканець №: 659
Подякували: 4 раз



Цитата
Це ти пропонуєш вихвалятися? Я не розумію... Якщо я скажу, що я такий молодець, такий хороший, просто ангел, то зразу всім стане краще... Не знаю... Я думаю, що це не допоможе...

ні, ми ж тут не для того, щоб себе обманювати! це для того, щоб прослідкувати сумну реальність. сумна - бо ми самі тому причина в більшості випадків.
 
Jurko
повідомлення 10.3.2009, 22:02
Порядковий номер повідомлення #26

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 2.3.2009
Мешканець №: 663
Подякували: 0 раз



от вам криза:

Фонд гарантирования вкладов физлиц перевел в категорию временных участников 5 банков

Из категории участников в категорию временных участников Фонда переведены Открытое акционерное общество коммерческий банк «Надра» (г. Киев), Открытое акционерное общество «Коммерческий банк «Причерноморье» (г. Днепропетровск), закрытое акционерное общество «Акционерный банк «Одесса-банк» (г. Одесса), Акционерный банк «Национальный кредит» (г. Киев), Закрытое акционерное общество «Финансовый Союз Банк» (г. Днепропетровск).


цікаво, хто ще збанкрутіє?
 
Jurko
повідомлення 23.3.2009, 13:08
Порядковий номер повідомлення #27

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 2.3.2009
Мешканець №: 663
Подякували: 0 раз



От знайшов свіженький рейтинг надійності банків від газети Дєло:http://delo.ua/news/103103/

може, знадобиться комусь
upd: прикольно, 16 банків з рейтингу повністю чи частково належать іноземцям (зокрема, Ерсте, у якому маю депозит). Ще 2 знаходяться у власності держави. і тільки 2 - "натуральні" українські приватні банки

Из 20 наиболее надежных банков в Украине 16 полностью или частично принадлежат иностранным акционерам. Два банка находятся в собственности украинского правительства. И только два финучреждения оказались «натуральными» украинскими частными банками.

Це повідомлення відредагував Jurko: 23.3.2009, 13:12
 
Barkas.if
повідомлення 23.3.2009, 19:43
Порядковий номер повідомлення #28

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Jurko @ 10.3.2009, 21:02) «
цікаво, хто ще збанкрутіє?


А ти впевнений, що ті банки банкрути? Надра вже пів року банкротіє і ніяк не збанкротіє... Грошей хоче і тому вдає з себе бідну овечку...
 
Jurko
повідомлення 23.3.2009, 20:53
Порядковий номер повідомлення #29

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 2.3.2009
Мешканець №: 663
Подякували: 0 раз



Цитата(Barkas.if @ 23.3.2009, 18:43) «
А ти впевнений, що ті банки банкрути? Надра вже пів року банкротіє і ніяк не збанкротіє... Грошей хоче і тому вдає з себе бідну овечку...

так, схоже, що з "банкрутством" поспішив. але, на мою думку, частина банків все одно закриється. зокрема, Україна з МВФ підписала восени меморандум щодо виділення коштів, так от, МВФ нам більше нічо не дасть, якщо влада штучно підтримуватиме нежиттєздатні банки, це в меморандумі зазначено.
А "лузерів" у нас вистачає, на жаль
 
Barkas.if
повідомлення 24.3.2009, 14:12
Порядковий номер повідомлення #30

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Jurko @ 23.3.2009, 19:53) «
так, схоже, що з "банкрутством" поспішив. але, на мою думку, частина банків все одно закриється. зокрема, Україна з МВФ підписала восени меморандум щодо виділення коштів, так от, МВФ нам більше нічо не дасть, якщо влада штучно підтримуватиме нежиттєздатні банки, це в меморандумі зазначено.
А "лузерів" у нас вистачає, на жаль


Невже ти справді думаєш, що кредит МВФ - це корисна річ? Наче вони такі благародні побачили як бідні українці мучаться, живуть в злиднях і вони вирішили нам допомогти? Та брєд... Ніколи ніхто не буде нам допомагати, якщо не буде бачити свої інтереси(перш за все економічні), а тим більше США....
 
Jurko
повідомлення 27.3.2009, 0:33
Порядковий номер повідомлення #31

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 2.3.2009
Мешканець №: 663
Подякували: 0 раз



Цитата(Barkas.if @ 24.3.2009, 13:12) «
Невже ти справді думаєш, що кредит МВФ - це корисна річ? Наче вони такі благародні побачили як бідні українці мучаться, живуть в злиднях і вони вирішили нам допомогти? Та брєд... Ніколи ніхто не буде нам допомагати, якщо не буде бачити свої інтереси(перш за все економічні), а тим більше США....

та ж мвф зокрема для цього й створена ніби, щоб під час криз допомагать...
а ще знайшов корисну інфу про надійні банки:
Фонд гарантування вкладів обрав 8 банків для виплати коштів вкладникам банків-банкрутів. Серед них Сведбанк, Правекс-банк, Приватбанк, "Райффайзен Банк Аваль", Укрсоцбанк, "Хрещатик", Брокбизнесбанк, Ерсте Банк.

ДУмаю, Фонд би ненадійні банки не обрав )

http://maanimo.com/news/events/3092-kompen...chivat-8-bankov
 
greya
повідомлення 28.3.2009, 0:04
Порядковий номер повідомлення #32

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



... гадаю, що "бути патріотом, не означає знати, що політики роблять не так...  "

 а ще гадаю, що КРИЗА - ЧАС ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ТА ЄДНОСТІ... а не навпаки. 

адже для живих істот стрес - часто виховує корисні риси.
 
Sashok
повідомлення 29.3.2009, 14:52
Порядковий номер повідомлення #33

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



одна річ помогти такій людині, як ти сам, а не банкам які і так грабують там де можна, це треба бути наївним, вважати шо вони думають ше про шось крім себе...
 
greya
повідомлення 31.3.2009, 1:04
Порядковий номер повідомлення #34

Дівчина з передмістя


Хто: Мешканець
Повідомлень: 921
З нами з: 24.11.2007
З: Тисменецьке передмістя
Мешканець №: 57
Подякували: 61 раз



наївність - не вада.

вада, вважати, що всі довколо тебе - вороги. і не усвідомлювати,що кожен хто поряд вважає так і про тебе.

кажуть в часи криз загострюються людські якості. цікаво, а які якості загостряться у нас з вами?
 
Sashok
повідомлення 31.3.2009, 10:58
Порядковий номер повідомлення #35

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
вада, вважати, що всі довколо тебе - вороги

неспорю, це вада...але ти нетому її закидуєш
я просто кажу те, що вони б з радістю на хребті знов танцювали, але нетреба дозволяти їм це робити, я непроти помогти людині якій дійсно потрібна допомога, а не банкам які є комерційними установами, і які мають самі забезпечувати себе коштами, а якшо взяти до уваги шо вони незавжди законно їх заробляють, то для них це взагалі райський куточок
 
Sashok
повідомлення 1.4.2009, 10:20
Порядковий номер повідомлення #36

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



кароч всьо, шоб нефлудити дякую за пораду(хотя тре писати шо то порада, написала тіки шо то твоя думка) rolleyes.gif

п.с. надіюсь нікого ця криза серйозно не торкнеться...
 
Агонь
повідомлення 1.4.2009, 21:36
Порядковий номер повідомлення #37

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Цитата(Sashok @ 29.3.2009, 13:52) «
, а не банкам які і так грабують там де можна, це треба бути наївним, вважати шо вони думають ше про шось крім себе...

оу, невже шановний йузер Sashok під гопстоп попав в приміщенні якоїсь фінансової установи? Мабілку утріділі(:

Цитата(Sashok @ 31.3.2009, 9:58) «
а не банкам які є комерційними установами, і які мають самі забезпечувати себе коштами, а якшо взяти до уваги шо вони незавжди законно їх заробляють, то для них це взагалі райський куточок


Мдя, Саша, твоя мабілка буде скинута на п"яному базарі за 200 грн - це буде незаконний заробіток))

Якшо по темі - абаснуй що тобі поганого банки зробили?
- абаснуй чому ти вважаєш банки винними в кризі? (мобілка, яку в тебе забрали в банку і ти не маєш за шо купити нову - не в щьот)
- абаснуй, як НЕЗАКОННО банки заробляють гроші?
 
Sashok
повідомлення 2.4.2009, 10:40
Порядковий номер повідомлення #38

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
оу, невже шановний йузер Sashok під гопстоп попав в приміщенні якоїсь фінансової установи? Мабілку утріділі(:

твій сарказм недоречний))

Цитата
Якшо по темі - абаснуй що тобі поганого банки зробили?
- абаснуй чому ти вважаєш банки винними в кризі? (мобілка, яку в тебе забрали в банку і ти не маєш за шо купити нову - не в щьот)
- абаснуй, як НЕЗАКОННО банки заробляють гроші?


ну поперше я незвинувачував банки в кризі..хоча вони приклали руки до неї, можливо і ненавмисно, але то шо хотіли підзаробити це 100% (взяти до уваги легкі гроші і те шо банки їх вже просто неконтролювали)
чого вони наглішають? чого невіддають гроші вкладникам? чого їм дають гроші із бюджету(які прийдеться нам жеж віддавати), як тіки їм повіддають усі гроші влни зникнуть, а відмазуватись уже прийдеться нам...чого навіть в час кризи банки не те шо тримають рівень своїх прибутків, так вдобавок збільшують?(і то не на 5-10%, а на 50-60 в рік!)...
я некажу шо вони капець винні...в першу чергу винні ми!
ми це все допустили. ми терпим цю владу, яка думає тіки про себе...чого літом коли долар почав слабнути у нас ціни попіднімались???, а тепер наче навпаки все йде..знов ціни пішли вгору? бо винні ми, ми дозволи до себе так відноситись, вони на нас забили!
ти питав про незаконі дії банку: чого банк надає сторонім особам мої дані?(колектроним фірмам) кредити мають повертатись через суд, а не під стр**ом життя чи здоров'я
чому гроші які приходять в банк за повернені відсотки не інвестуються в нашу економіку, а йде за кордон, а це доречі порушення Конституції, адже йде порушення економічн
ого севернітету нашої держави
я вже мовчу про працівників банківських, і порушення їхніх прав...


кароч ше шось буду писати
 
Andy_aka_Andy
повідомлення 2.4.2009, 14:53
Порядковий номер повідомлення #39

У пошуках життя


Хто: Редактор
Повідомлень: 1111
З нами з: 27.11.2008
З: STANISŁAWÓW
Мешканець №: 568
Подякували: 216 раз



до речі, новий закон дозволяє колекторським фірмам зв'язуватись із боржником лише 1) телефоном; 2) електронним способом; 3) поштою. Тобто насильства якогось бути не може в принципі. Але тим самим банки передають чужі дані цим чувакам(
 
miminoserge
повідомлення 3.4.2009, 13:37
Порядковий номер повідомлення #40

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 31.3.2009
Мешканець №: 712
Подякували: 0 раз



Цитата(Jurko @ 23.3.2009, 19:53) «
А "лузерів" у нас вистачає, на жаль



Всi точнон е виживуть. але мнеш з тим також точно, що усi не збанкрутують.
 

3 Сторінки V  < 1 2 3 >
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 25.4.2024, 19:45