Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
3 Сторінки V  < 1 2 3  
   Відповісти   Створити нову тему
> Економічна криза
Barkas.if
повідомлення 4.4.2009, 13:35
Порядковий номер повідомлення #41

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Агонь, а ти сам порах** звідки брати гроші на погашення відсотків... Якщо відсоток буде рівний інфляції, то відсоток буде погашатися від того, що збільшилась грошова маса, а якщо відсоток більший, то відповідно немає такої грошової маси, щоб віддати ті відсотки... Звідси слідує, що сама банківська система передбачає що частина людей розориться... А чи не є це грабунком?
 
Агонь
повідомлення 5.4.2009, 1:56
Порядковий номер повідомлення #42

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Баркас, а ти чим думав, коли доларові кредити брав? Не дарма там ставка на 10% менше була!!!

всім, хто взяв нерозумні кредити

САМІ СЦУКИ ВИНУВАТІ
 
Barkas.if
повідомлення 5.4.2009, 9:22
Порядковий номер повідомлення #43

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Агонь @ 5.4.2009, 1:56) «
Баркас, а ти чим думав, коли доларові кредити брав? Не дарма там ставка на 10% менше була!!!

всім, хто взяв нерозумні кредити

САМІ СЦУКИ ВИНУВАТІ

Ти давай з тєми не з'їжжай... Я ніде не писав, що я брав кредити в доларах... Я кредити взагалі не беру...
Я взагалі про всі кредити говорю... Відсоткова ставка там вища за інфляцію... Навіть в умовах економічної кризи, коли інфляція збільшилась банки в односторонньому порядку міняють відсоткову ставку... Ті хто тримають депозит зробити цього не можуть... Це не грабунок?
 
Sashok
повідомлення 5.4.2009, 12:33
Порядковий номер повідомлення #44

не гиндлюй зо мнов


Хто: Мешканець
Повідомлень: 922
З нами з: 24.9.2007
З: Ahfyrsdcmr
Мешканець №: 10
Подякували: 83 раз



Цитата
всім, хто взяв нерозумні кредити

САМІ СЦУКИ ВИНУВАТІ


взагалі людина яка бере кредит не дуже розумно поступає...я звичайно розумію шо іншого вибору небуває, але це така моя думка

Цитата
Навіть в умовах економічної кризи, коли інфляція збільшилась банки в односторонньому порядку міняють відсоткову ставку... Ті хто тримають депозит зробити цього не можуть... Це не грабунок?


ця штука прописана в договорі і банк і особа її підписують...інша річ: чого держава дозволяє цьому явищу відбуватися?
наприклад в арабських банках, наскікльки я знаю, взагалі весь прибуток ділиться між банком і депозитчиками (тобто якшо є 999 депозитчиків, то прибуток ділять на 1000 рівних частин)
 
Jurko
повідомлення 5.4.2009, 15:16
Порядковий номер повідомлення #45

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 10
З нами з: 2.3.2009
Мешканець №: 663
Подякували: 0 раз



Цитата
Всi точнон е виживуть. але мнеш з тим також точно, що усi не збанкрутують.

сподіваюсь, що Ерсте, в якому маю депозит, виживе. думаю, що австрійська мама завжди допоможе українській доні, бо дефолт доні це ж майже те саме, що й дефолт мами.
 
Агонь
повідомлення 5.4.2009, 21:24
Порядковий номер повідомлення #46

наци-гопнік


Хто: Мешканець
Повідомлень: 930
З нами з: 30.9.2007
З: Радной, франкоффский
Мешканець №: 28
Подякували: 146 раз



Шановний Barkas.if! Я тобі вже відповів в попередньому пості - самі винні. Ніхто не заставляв їх брати кредити. Треба було думати головою...

Доречі, че не грабунок називається, а сурові реалії ведення бізнесу в Україні
і в цьому не банки винні (банки кагбе тоже мають заробляти бабло), а в цьому винний наш урьяд, президент, кабмін, Юлія Вольдемарівна Тимашман і іже с німі
 
Barkas.if
повідомлення 5.4.2009, 22:45
Порядковий номер повідомлення #47

ВІТЕР


Хто: Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 28.7.2008
З: м.Івано-Франківськ
Мешканець №: 211
Подякували: 11 раз



Цитата(Агонь @ 5.4.2009, 21:24) «
Шановний Barkas.if! Я тобі вже відповів в попередньому пості - самі винні. Ніхто не заставляв їх брати кредити. Треба було думати головою...

Доречі, че не грабунок називається, а сурові реалії ведення бізнесу в Україні
і в цьому не банки винні (банки кагбе тоже мають заробляти бабло), а в цьому винний наш урьяд, президент, кабмін, Юлія Вольдемарівна Тимашман і іже с німі

Я банки в нас святі і нічого поганого не роблять...
 
innochka
повідомлення 6.4.2009, 15:06
Порядковий номер повідомлення #48

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 6.4.2009
Мешканець №: 718
Подякували: 0 раз



Цитата(Jurko @ 5.4.2009, 15:16) «
сподіваюсь, що Ерсте, в якому маю депозит, виживе. думаю, що австрійська мама завжди допоможе українській доні, бо дефолт доні це ж майже те саме, що й дефолт мами.
Ну, думаю, що у них все гаразд, бо депозити вони своїм влкадникам нині видають без проблем, на відміну від багатьох інших банків. У мене теж у цьому банку депозит був і є. На тому тижні сплив термін договору, мені без жодних застережень видали гроші, я відсотки забрала, а решту назад поклала. Ну а який сенс зараз їх додому нести, під матрац класти і чекати, поки інфляція зробить свою чорну справу =)
 
miminoserge
повідомлення 6.4.2009, 17:09
Порядковий номер повідомлення #49

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 2
З нами з: 31.3.2009
Мешканець №: 712
Подякували: 0 раз



Цитата(Jurko @ 5.4.2009, 15:16) «
сподіваюсь, що австрійська мама завжди допоможе українській доні, бо дефолт доні це ж майже те саме, що й дефолт мами.


ну смерть ноги - это не всегда сразу смерть всего "материнского" организма
но про ерстебанк - то тут конечно: ближайший год их работа и финансовая стабильность уязвима только перед падением метеорита, пандемией и интевенцией космитовsmile.gif

Це повідомлення відредагував miminoserge: 7.4.2009, 17:16
 
Galina
повідомлення 28.5.2009, 18:56
Порядковий номер повідомлення #50

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



Цитата(miminoserge @ 6.4.2009, 17:09) «
ну смерть ноги - это не всегда сразу смерть всего "материнского" организма
но про ерстебанк - то тут конечно: ближайший год их работа и финансовая стабильность уязвима только перед падением метеорита, пандемией и интевенцией космитовsmile.gif


згоден, що у тих банків, що мають надійний "тил" (потужну материнську компанію за кордоном) все стабільно навіть зараз. і вони дотримуються, я думаю, такої стратегії, щоб показати що навіть під час кризи все у них добре, а після кризи отримати народну довіру. я з розрахунку саме на цей "тил" досі тримаю гроші в укрсиббанку - бо їх мама BNP Paribas - чи не найкрутіша у Європі, як я читав...
 
COLOBOCman
повідомлення 29.5.2009, 14:17
Порядковий номер повідомлення #51

Почесний городянин


Хто: Адміністратор
Повідомлень: 1086
З нами з: 16.10.2007
З: Франик
Мешканець №: 40
Подякували: 126 раз



все то гарно) але під час кризи ні в кого нема "все добре":) Для банків сама страшна криза - дезінформація, вот ми тута сидимо, кажем, то добре, то погано(частіше друге)...люди лякаються депозити забирають, а банки страждають...


Подякували:
 
Galina
повідомлення 29.5.2009, 16:42
Порядковий номер повідомлення #52

Бувший


Хто: Мешканець
Повідомлень: 65
З нами з: 23.4.2009
З: Київ
Мешканець №: 750
Подякували: 6 раз



Цитата(COLOBOCman @ 29.5.2009, 14:17) «
все то гарно) але під час кризи ні в кого нема "все добре":) Для банків сама страшна криза - дезінформація, вот ми тута сидимо, кажем, то добре, то погано(частіше друге)...люди лякаються депозити забирають, а банки страждають...


100% згодна. Наші люди більше за все люблять страшилки переповідать - от і виходить, що загальний "фон" емоційний дуже негативний та пригнічуючий. Я от бачу, що люди, які дописують у форуми про банки, на 97% пишуть негатив, а ті, хто має нормальні стосунки із своїми банками, переважно сидять тихо і тихо радіють своєму щастю..
 
urtechnologis
повідомлення 14.11.2009, 2:31
Порядковий номер повідомлення #53

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 4
З нами з: 14.11.2009
Мешканець №: 1044
Подякували: 0 раз



Цитата(pozitronik @ 20.12.2008, 2:13) «
чесно кажучи таке враження що банки просто таким чином наживаються sad.gif


Повністю згоден. Зараз багато фільмів, інших матеріалів є, які викривають цей величезний обман. Фільми "Дух часу", "Гроші. Піраміда боргів" для прикладу.

Це повідомлення відредагував Majesty: 14.11.2009, 5:57
Причина редагування: Спамити негарно

Приєднані стиснуті зображення
Приєднане зображення
 
 
Candy
повідомлення 20.2.2010, 19:31
Порядковий номер повідомлення #54

Прибулець


Хто: Мешканець
Повідомлень: 8
З нами з: 20.2.2010
Мешканець №: 1148
Подякували: 0 раз



Краще б їм лиця закрили smile.gif
 

3 Сторінки V  < 1 2 3
   Відповісти   Створити нову тему

 
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 6:27