Наше Місто Івано-Франківськ - Форум
Привіт, Гість
( Вхід | Реєстрація )
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт
Профайл

Sensor


Мешканець
Фотографія
Опції
Опції
Про себе
Sensor не вказав(ла) нічого про себе.
Особиста інформація
Sensor
Прибулець
Вік не вказано
Стать не вказано
Місце проживання не вказано
День народження не вказано
Захоплення
Інформація відсутня
Статистика
Подякували 1 раз
Реєстрація: 14.3.2009
Перегляд профайлу: 2084*
Останнє відвідування: 12.8.2009, 23:14
Часовий пояс: 19.4.2024, 19:42
19 повідомлень (0 повідомлень в день)
Контактна інформація
AIM Інформація відсутня
Yahoo Інформація відсутня
ICQ Інформація відсутня
MSN Інформація відсутня
Контакт Приват
* Перегляди профайлу оновлюються щогодини
Записи на стінці
Друзі
Теми
Повідомлення
Блог
Teams
19 Mar 2009
Та ми всі психі в тій чи іншій мірі. Вот наприклад я до 13 років з друзями мріяли про війну. Нам дорослі казали що це погано, а ми їм доказували що рицарі в середньовіччі небоялися війни і мріяли в ній героїчно загинути. Або наприклад коли хлопець дуріє від дівчини і починає стрибати з 3 поверху щоб показати який він хоробрий на її очах. КЛАСНО БУТИ ПСИХОМ!!! laugh.gif ПСИХИ завжди вели людство вперед! Психи рулят! Доречі Ісуса Христа теж спочатку вважали диваком за його релігію Нового Завіту, але після Воскресіння поклонялися йому. І панки теж психи! Психи рулять! wink.gif
14 Mar 2009
Останнім часом я замітив, що багато мешканців нашого міста хочуть вернути стару назву - Станиславів. І я дуже злий цьому!!! angry.gif Тепер скажу чому. Назва Станіслав (Станиславів) була дана місту "на честь" сина польського магната Потоцького. Українські історики нераз критикували цього Потоцького за погане ставлення до українців. Тоді чому так вийшло, що наші патріоти хочуть вернути місту антиукраїнську назву? Це стид позор!!! Чим вам не подобається слово Івано-Франківськ? Якщо задовге, то тоді можна скоротити до просто - "Франківськ". wink.gif Між іншим турки поступали розумніше. Завоювавши Константинополь, вони йому не лишили старої назви, а назвали по свому - Істанбул. Респект туркам! І взагалі, чому до цих пір один архітектурний об'єкт називається Палацом Потоцьких? Вам не соромно перед іноземними туристами називати палац на честь ворогів? Я б видав указ, за яким би цей об'єкт перейменували на Палац Бандери, або Довбуша, або Петлюри. Ех ви, землякі, а ще хочете щоб вас поважали. А я класну темку зафігачив. wink.gif
Стінка
Інші мешканці нічого не написали на стінці Sensor.

Перегляди


20 Mar 2009 - 21:45


17 Mar 2009 - 0:40

Друзі
Друзів немає.
RSS Текстова версія форуму; Котра година: 19.4.2024, 19:42