Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Статті

Велоактивізм в Івано-Франківську. Семінар «Cycling Advocacy»

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    06.12.2008 р.
Справа - ведучий семінару Віктор Загреба (aka viktoza)Наше місто уже якийсь час сміливо заявляє про себе як європейське. Щось для цього робить влада, щось самі мешканці. Важливим аспектом європеїзації міста є культура велосипедного руху. Чи можна говорити про високий рівень велоактивізму в Івано-Франківську? Якими способами можна оживити велогромадську діяльність? Відповіді на ці питання шукали учасники семінару "Cycling Advocacy", що відбувся у суботу, 6 грудня, у приміщенні культурно-мистецького центру "Є". Детальніше...

Каякер каякеру вовк?..

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    26.11.2008 р.
Каякер каякеру вовк?.. (рис.1)Важко назвати якийсь вид екстремального спорту, якого в Україні ще немає. Зокрема, нікого вже не здивуєш екстремальними сплавами на «білій воді» карпатських річок. Та виявляється, чергові звичайні (на перший погляд) змагання спортсменів-водників, що відбулися у другій половині жовтня в Яремчі, були абсолютно безпрецедентною подією. Активісти київського спортивного клубу водного туризму «4 сторони» та компанія «Ордана» підготували і провели перше в Україні змагання з каяк-кросу з екзотичною назвою «Water4all». Детальніше...

Переможці відбіркового туру «Червоної Рути» — група «Сина машина»

Друк E-mail
Автор: 8kuzzzia.    22.11.2008 р.
Переможці відбіркового туру «Червоної Рути» — група «Сина машина» (рис.1)Цікаве у вас назвисько — «Сина машина». Розкажіть, як виникла група? Як кожен з вас сюди втрапив? Чи змінювався склад групи? Як і чому?

Ідея назви належить Івану. Назва була покликана запам’ятовуватися через запитання «Чому так?», що виникало при ознайомленні. «Сина машина» це: Юлік (вокал, гітара), Іван (вокал, бас), Сергій (барабани). Нам лиш 3 роки. До того кожен з нас грав в якихось інших проектах. Назвемо найвідоміші з тих, що були: Іван і Юлік — «Бульба», Сергій — «Shadow Chaiser». Група «Бульба» розпалася через різні смаки і погляди на музику з вокалістом. Тож ми собі зібралися і зійшлися на тім, що хотілося чогось нового і не такого форматно-заангажованого, як було все довкола на той момент. Ще на початку існування «Синої Машини» з нами грав Владислав Сеничак. Сергія ми покликали до себе влітку 2006 року, позаяк не знаходили спільної мови з Владом, і тим самим не бачили майбутнього в співпраці з ним.
Детальніше...

Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт)

Друк E-mail
Автор: If Templar.    11.11.2008 р.
Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.1)Мабуть, у кожного серед знайомих є людина, на яку хочеться рівнятись, коли гордишся, що знаєш її/його. Наразі одним із таких для мене є Михайло Копієвський — бас-гітарист та бек-вокаліст безсумнівно найвідомішого Івано-Франківського рок-гурту «Фліт». Мені вдалося зустрітися з ним і побалакати. Про що йшла розмова, читайте далі.
Детальніше...

Львівський феномен

Друк E-mail
Автор: ТАТА GODецька.    11.10.2008 р.
Львівський феномен (рис.1)Всім добре відомий сайт «Вконтакте». Постійним його «мешканцем» являється Василь Васильців, котрий своєю творчістю похитнув стандартні уявлення про те, якою має бути музика. Стало цікаво про що думає людина, концерти якої збирають маси людей і коштують не малі гроші. Отож, я вирішила проекспериментувати і, кинувши запит на авторизацію, поспілкуватись з Василем on-line. Дізналась, скажу щиро, доволі багато цікавого. Василь радо погодився дати інтерв’ю для «Нашого міста»

Детальніше...

Не покидаймо друзів...

Друк E-mail
Автор: Greya.    06.10.2008 р.
Не покидаймо друзів... (рис.1)У кожного з нас є прагнення жити краще. Бути більш захищеним, любимим, щасливим. І часто в прагненні до цього, людина не помічає того, що коїться поряд. Не тому, що черства, а просто тому, що не помічає. А інколи, нажаль, і не хоче помічати… І знову – не тому, що черства. А тому, що не знає як допомогти. 
Детальніше...

Dude Bobr #3. Інтерв’ю в учасників та слухачів

Друк E-mail
Автор: ТАТА GODецька.    28.09.2008 р.
Dude Bobr #3. Інтерв’ю в учасників та слухачів (рис.1)Нещодавно з нагоди дня народження «НашогоМіста» у «Химері» відбувся концерт «Dude Bobr Party #3». Участь у ньому взяли декілька команд, а зокрема: «Frame» (Івано-Франківськ), «AL.KO_KC» (Долина), «Autumn effect» (Рівне), «Інший світ» (Івано-Франківськ), «Серцевий напад» (Чернівці–Луцьк). Люду було повно, всі веселились, ніхто не нарікав. Вхід, щоправда, платний, але це не зупиняло. Єдиним недоліком стала мала вмістимість «Химери», не всі змогли потрапити всередину. Мені вдалось взяти інтерв’ю у декількох команд, котрі привезли з собою фанатів. Питала про враження, організацію, публіку, звук, щоб читачі могли порівняти враження представників команд.
Детальніше...

Дещо про своє

Друк E-mail
Автор: ТАТА GODецька.    04.09.2008 р.
Дещо про своє (рис.1)У кожного міста є таємниці. Цікаво, що ховає наш маленький таун у своїх нутрощах як у прямому значенні, так і в переносному? Гаразд, почнімо з більш фізичного, чи то пак матеріального.
Можливо, не всі здогадуються, що кожного ранку/дня/вечора, йдучи «стометрівкою» , ми не просто здійснюємо рух, і під ногами не бруківка, а серце минулого. Декілька метрів вглиб і можна потрапити в геть інший світ.  Детальніше...

Контрасти і пси

Друк E-mail
Автор: Ярина Готліб.    18.07.2008 р.
Контрасти і пси (рис.1)Кажуть, що всі кожне місто світу можна назвати контрастним, якщо обійти кожну вуличку ззаду. Напевне щось у цій фразі є. В Долину мав приїхати якийсь страшний, пузатий дядько. Ну тут і почалось… Перекури будівельників і покрівельників доріг стали в два-три рази менші. Що вже саме по собі навело жах на всіх жителів. Фасади всіх будинків, що на центральних вулицях перемальовували і «підмарафечували». Одним словом був справжній буд-бум; навіть з/д вокзал і той переробили — написали так красиво, пластиково «ДОЛИНА». І? Толк який?  Детальніше...

Хочу змінити свою другу половину. Чи варто?

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    25.11.2007 р.

Хочу змінити свою другу половину. Чи варто? (рис.1)Іноді так хочеться бачити чоловіка чи дружину хоч трошки іншим. Ну трошечки. Можливо, спробувати наштовхнути його (її) на шлях істинний?

До вступу в шлюб кожен жив своєю власним, відмінним від життя іншого, життям. Вони зустрічалися до весілля (можливо, навіть жили разом − це ідеальний варіант), проводили разом немало часу, їх почуття розвивалося, міцніло, але кожен при цьому прагнув виглядати в очах партнера трішки краще, ніж був насправді. Після весілля необхідність у цьому «трішки краще» відпала, і партнери з'явилися один перед одним у своєму дійсному вигляді — зі всіма своїми реальними первагами і недоліками. І тут вони розуміють, що в партнері треба щось змінити.

Детальніше...

Рожева любов

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    23.11.2007 р.

Кохання буває різним. Взаємним, не взаємним, щасливим і не дуже... У будь якому разі мається на увазі любов між особами різних статей. Чомусь ніколи не береться до уваги одностатеві любовні відносини. Чому? Можливо, поняття одностатевої любові не існує, бо не може існувати таких почуттів?

Детальніше...

Повноцінне харчування

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    23.11.2007 р.
Щодня, щохвилини і щосекунди, чим би ми не займалися — наш організм веде малопомітну роботу з підтримки нашого життя. Але часто ми самі заважаємо йому в цьому, примушуючи робити зайву роботу і витрачати сили і енергію на боротьбу з проблемами, яких могло б не бути.
Детальніше...

Матеріали 37 - 48 з 48
Назад 1 2 3 4 Вперед Остання

Пошук...

Категорії