Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Інтерв'ю

Інтерв’ю з реп-гуртом «В’язні часу»

Друк E-mail
Автор: Йа_ЯбЛуЧкО_XD.    19.07.2009 р.
Інтерв’ю з реп-гуртом «В’язні часу» (рис.1)Їх по праву можна назвати ветеранами івано-франківського репу. Чотири роки творчості, десятки виступів, сотні шанувальників — ось результат творчої співпраці шести хлопців: Безі, Кента, Макса, Молодшого, Устіка та MADMAN. У своїх треках гурт порушує проблеми, з якими його учасники стикаються на життєвому шляху і розв’язок яких шукають саме у текстах. Мене втішило те, що хлопці виявились приємними у спілкуванні, порушивши стереотип, що усі репери агресивні і злі. Ми з хлопцями поговорили про їхню творчість, яка (як і весь франківський реп) залишається в андеграунді, але, безперечно, варта уваги. Детальніше...

Перший крок до повноцінного життя

Друк E-mail
Автор: Йа_ЯбЛуЧкО_XD, Andy_aka_Andy.    12.04.2009 р.
Перший крок до повноцінного життя (рис.1)Дитяча безпритульність — одна з найгостріших проблем українського суспільства. Діти, що опинились на вулиці через невідповідні умови проживання, неповну сім’ю, яка не може утримувати дітей, або батьків–емігрантів чи алкоголіків, є чорною плямою нашого соціуму. Зазвичай «діти вулиці» проживають на вокзалах або в недобудованих житлових будинках, які є прихистком для них доти, доки вони не опиняться у спеціалізованих закладах. Звісно, Івано-Франківська ця проблема не оминула. У місті для таких дітей існує не один спеціалізований заклад, але першою їхньою «домівкою» є івано-франківський притулок для неповнолітніх. Детальніше...

Місцеві ФМ-и київським не конкуренти

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    19.03.2009 р.
Місцеві ФМ-и київським не конкуренти (рис.1)Про ситуацію в івано-франківському FM-радіопросторі в інтерв'ю «Галицькому Кореспонденту» цікаво розповів музичний редактор муніципальної радіостанції «Вежа» (107.00 FM) Ростислав Войтичук. Про становлення ери радіомовлення в місті і сучасні причини того, чому міські станції слабо конкурують з київськими мережевими ФМ-проектами — читайте нижче. Детальніше...

Каякер каякеру вовк?..

Друк E-mail
Автор: Andy_aka_Andy.    26.11.2008 р.
Каякер каякеру вовк?.. (рис.1)Важко назвати якийсь вид екстремального спорту, якого в Україні ще немає. Зокрема, нікого вже не здивуєш екстремальними сплавами на «білій воді» карпатських річок. Та виявляється, чергові звичайні (на перший погляд) змагання спортсменів-водників, що відбулися у другій половині жовтня в Яремчі, були абсолютно безпрецедентною подією. Активісти київського спортивного клубу водного туризму «4 сторони» та компанія «Ордана» підготували і провели перше в Україні змагання з каяк-кросу з екзотичною назвою «Water4all». Детальніше...

Переможці відбіркового туру «Червоної Рути» — група «Сина машина»

Друк E-mail
Автор: 8kuzzzia.    22.11.2008 р.
Переможці відбіркового туру «Червоної Рути» — група «Сина машина» (рис.1)Цікаве у вас назвисько — «Сина машина». Розкажіть, як виникла група? Як кожен з вас сюди втрапив? Чи змінювався склад групи? Як і чому?

Ідея назви належить Івану. Назва була покликана запам’ятовуватися через запитання «Чому так?», що виникало при ознайомленні. «Сина машина» це: Юлік (вокал, гітара), Іван (вокал, бас), Сергій (барабани). Нам лиш 3 роки. До того кожен з нас грав в якихось інших проектах. Назвемо найвідоміші з тих, що були: Іван і Юлік — «Бульба», Сергій — «Shadow Chaiser». Група «Бульба» розпалася через різні смаки і погляди на музику з вокалістом. Тож ми собі зібралися і зійшлися на тім, що хотілося чогось нового і не такого форматно-заангажованого, як було все довкола на той момент. Ще на початку існування «Синої Машини» з нами грав Владислав Сеничак. Сергія ми покликали до себе влітку 2006 року, позаяк не знаходили спільної мови з Владом, і тим самим не бачили майбутнього в співпраці з ним.
Детальніше...

Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт)

Друк E-mail
Автор: If Templar.    11.11.2008 р.
Інтерв'ю з Михайлом Копієвським (Фліт) (рис.1)Мабуть, у кожного серед знайомих є людина, на яку хочеться рівнятись, коли гордишся, що знаєш її/його. Наразі одним із таких для мене є Михайло Копієвський — бас-гітарист та бек-вокаліст безсумнівно найвідомішого Івано-Франківського рок-гурту «Фліт». Мені вдалося зустрітися з ним і побалакати. Про що йшла розмова, читайте далі.
Детальніше...

Львівський феномен

Друк E-mail
Автор: ТАТА GODецька.    11.10.2008 р.
Львівський феномен (рис.1)Всім добре відомий сайт «Вконтакте». Постійним його «мешканцем» являється Василь Васильців, котрий своєю творчістю похитнув стандартні уявлення про те, якою має бути музика. Стало цікаво про що думає людина, концерти якої збирають маси людей і коштують не малі гроші. Отож, я вирішила проекспериментувати і, кинувши запит на авторизацію, поспілкуватись з Василем on-line. Дізналась, скажу щиро, доволі багато цікавого. Василь радо погодився дати інтерв’ю для «Нашого міста»

Детальніше...

Dude Bobr #3. Інтерв’ю в учасників та слухачів

Друк E-mail
Автор: ТАТА GODецька.    28.09.2008 р.
Dude Bobr #3. Інтерв’ю в учасників та слухачів (рис.1)Нещодавно з нагоди дня народження «НашогоМіста» у «Химері» відбувся концерт «Dude Bobr Party #3». Участь у ньому взяли декілька команд, а зокрема: «Frame» (Івано-Франківськ), «AL.KO_KC» (Долина), «Autumn effect» (Рівне), «Інший світ» (Івано-Франківськ), «Серцевий напад» (Чернівці–Луцьк). Люду було повно, всі веселились, ніхто не нарікав. Вхід, щоправда, платний, але це не зупиняло. Єдиним недоліком стала мала вмістимість «Химери», не всі змогли потрапити всередину. Мені вдалось взяти інтерв’ю у декількох команд, котрі привезли з собою фанатів. Питала про враження, організацію, публіку, звук, щоб читачі могли порівняти враження представників команд.
Детальніше...

Я вирішив займатися продюсуванням…

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    11.12.2007 р.

Я вирішив займатися продюсуванням… (рис.1)Цей професійний музикант, обдарований телеведучий і продюсер відомий насамперед гуртом «Нічлава». Також його знають як ведучого «Хочу і буду» на каналі «1+1», як діда Андрона з «Молочних братів» на М1. Сьогодні він успішно продюсує декілька проектів на телеканалах «Сіті» і «Кіно», зокрема, конкурс телеведучих «STAR Сіті». Про телебачення, діда Андрона та українську музику — бесіда «ТК» з Андрієм Підлужним.

Детальніше...

Матеріали 13 - 21 з 21
Назад 1 2 Вперед Остання

Пошук...

Категорії