Наше Місто Івано-Франківськ
 
  Приєднуйтесь!
Запам`ятати Вас?   Забули пароль?
 
Форум Блоги Анонси Статті Погода Пошук Галерея Карта Довідка Транспорт

Новини

Керівник проекту «Статус» Вадим Войтик заявляє про своє неправомірне відсторонення від роботи

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    22.02.2008 р.
Керівник проекту «Статус» Вадим Войтик заявляє про своє неправомірне відсторонення від роботи (рис.1)Вадим Войтик, генеральний директор компанії «Економічна медіагрупа» та шеф-редактор проекту «Статус. Економічні відомості», що належать до холдингу «Медіа Інвест Груп», відсторонений від роботи і звільнений з посади. Як повідомив «Телекритику» сам Вадим Войтик, роботодавці заявили про те, що збираються припинити співпрацю з ним, і запропонували або подати заяву на звільнення за власним бажанням, або бути звільненим за статтею.
Детальніше...

Івано-Франківське ОВ Райфайзен Банку Аваль незвично відсвяткувало Стрітення

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    21.02.2008 р.
Івано-Франківське ОВ Райфайзен Банку Аваль незвично відсвяткувало Стрітення (рис.1)За інформацією обласної дирекції, свято проходило 15 грудня в самому центрі міста, на вулиці Незалежності. В день, коли згідно народних прикмет Зима зустрічається з Весною, співробітники Івано-Франківського ОВ Райфайзен Банку Аваль запрошували всіх бажаючих спробувати гарячі страви і напої галицької кухні під динамічну музику місцепої рок-групи "Рура". Не дивлячись на те, що погода в цей день постійно змінювалась: то світило сонце, то починав падати сніг, жителі і гості Івано-Франківська з задоволенням приєднались до святкування, а музика та смачне частування додавали його учасникам енергії і бадьорості.

День інвестора - головна бізнес-подія першого півріччя 2008 року

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    20.02.2008 р.
День інвестора - головна бізнес-подія першого півріччя 2008 року (рис.1)Національна мережа ділових видань «Статус» оголосила про початок проекту «День інвестора» в 12-ти обласних центрах України. «Представники регіонального бізнесу не завжди мають можливість об’єктивно вибрати новий напрямок для інвестування.
Детальніше...

«Статус». Підсумок 2007 року

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    15.01.2008 р.

«Статус». Підсумок 2007 року (рис.1)Запущений в 2005 році всеукраїнський медіа-проект «Статус» підвів підсумки своєї роботи за минулий рік. «для нас найважливішою задачею була і залишається місія капіталізації регіонів України, – підкреслив шеф-редактор проекту Вадим Войтик. – Для цього ми продовжували розвивати як лінійку видань, так і якість інформаційного продукту».

Детальніше...

У січні група Еsthetic Education на цілий місяць відправляється до Індії

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    28.12.2007 р.
У січні група Еsthetic Education на цілий місяць відправляється до Індії (рис.1)Музиканти планують поєднати приємне з корисним – відпочити і підготувати матеріал для нового студійного альбому. Очевидно, що перебування в теплій і сприятливій для творчості країні піде на користь групі. «Естети» довго не збиралася разом – Луї Франк писав сольний альбом, Діма Шуров був в турі по Росії із Земфірою, Юра Хусточка продюсував 2 групи. Детальніше...

"Химерія" зібрала 30 авторів

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    19.12.2007 р.
В вівторок 18 грудня о 16:45 в арт-кафе „Химера” відбулося відкриття першої збірної виставки митців нашого міста під назвою „Химерія” або ж „Химерна Химера у „Химері”. Роботи учасників були представлені в різних жанрах, - картини, фотографії, декоративне мистецтво, всьгого налічується 58 експонатів.

Фото з виставки Ви можете переглянути в нашій Галереї
Детальніше...

Гадання на свято Андрія

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    13.12.2007 р.
Сьогодні неодружена молодь відзначає свято Калита, або, як ще кажуть, Андрія. Хлопці і дівчата нині задумуються над своїм майбутнім, адже через місяць, почнуться зимові весілля. Тому сьогоднішні гадання направлені на те, щоб причарувати судженого або дізнатися, чи відбудеться весілля цієї зими. Детальніше...

У «Химері» півмісяця «гратимуться в життя»

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    05.12.2007 р.

У перший вівторок грудня в арт-клубі кафе "Химера" відбулося відкриття виставки відомого українського скульптора та живописця, що наразі поживає у Празі, Тараса Пліща. Його виставка носить назву "Граючись в життя" і є виставкою живопису. Відкриття її відбулося 4 грудня як завжди о 17.00.

Детальніше...

Від чого «Мандри» плачуть

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    29.11.2007 р.
Від чого «Мандри» плачуть (рис.1)«Концерт був запланований заздалегідь, і через виставку, присвячену Голодомору, ми не могли його перенести. Це не факт, що треба робити мавзолей. Ми з повагою ставимося до історії і завтра на Софійській площі вшануємо пам’ять жертв, запаливши свічку і помолившись за них», — такими словами лідер «Мандрів» Фома почав концертпрезентацію нового альбому. І першу пісню присвятив сумній даті і безневинно загиблим людям. Детальніше...

Наше. Тексти пісень

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    25.11.2007 р.

Майже щодня ряди наших партнерів поповнюються. Цього разу це ресурс "НАШЕ" - http://nashe.com.ua.

НАШЕ - це сайт, на якому з метою популяризації української музики, сформовано каталог текстів українських пісень. До цього каталогу входять тексти як народних пісень так і пісень сучасних українських виконавців. На цьому сайті Ви можете знайти тексти пісень, а також інформацію про сучасних виконавців та їхні альбоми.
Окрім того, з метою підтримки молодих виконавців, розміщують їхню музику в розділі mp3. Вся музика розміщена з дозволу авторів, є вільною для скачування і знаходиться в зоні UA-IX.

Відкрито сайт для українських фанів групи Green Day

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    25.11.2007 р.

Відкрито сайт для українських фанів групи Green Day (рис.1)Нещодавно на світ появився портал фанів гурту Green Day — http://greenday.org.ua. На сайті можна знайти багато цікавої інформації, статті, розповіді новини про групу і в основному на українській мові, а також пісні для ознаоймлення творчістю гурту. Нагадаємо що сайт являється нашим партнером. Тож побільше вам хостів і хітів :)

Три роки позаду. Підсумки

Друк E-mail
Автор: pozitronik.    25.11.2007 р.
Три роки позаду. Підсумки (рис.1)22 листопада відбулось офіційне святкування третьої річниці арт-кафе клубу «Химера». Для журналістів адміністрацією закладу була проведена прес-конференція, підводились підсумки всього що зроблено за останні три роки і наголошувалось на перспективи і плани розвитку в майбутньому.
Детальніше...

Матеріали 985 - 996 з 999
Назад 81 82 83 84 Вперед Остання

Пошук...

Категорії